Pen-iconCreated with Sketch. Soru sorun Calendar-iconCreated with Sketch. Randevu takvimini isteyin

Sorular ve cevaplar

Soru sorun

Sorunuz (kişisel bilgileriniz hariç) profilde yayınlanacak.

Soru sorun

Adresler

Benzer Doktorlar, Uzmanlar

Hakkımda

Hastalıklar

daha fazla

Hasta, Danışan Görüşleri

Görüşünüzü paylaşın
4.5

Genel skor
6 görüş

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
 • B

  İhmale yer yok.bütün detayları araştırıyor ve bizi telaşlandırmadan bilgilendiriyor. Çok memnun kaldığımız doktorumuza teşekkür ederiz.

 • Hamileliğimde gitmiş olduğum bir kaç doktor bebeğimin karın boşluğunda kisti görmüşlerdi ama önemli birşey olmaz kaka ile atar dediler .Ama son olarak gittiğim Eray bey görmüştü ve bunu gördüm ve sonucu kötü olabilecek birşey olabilir peşini bırakmayın dedi.Çok detaycı ve titiz bir doktor.Bizi yönlendirdi ve bilinçlendirdi ve onun sayesinde bebeğim kurtuldu.Çok teşekkür ederim.

 • Eray Bey ile tanışmamız tüp bebek tedavisi için gittiğim İstanbul Alman Hastanesi doktorlarının tavsiyesi ile oldu .İlk görüşmemizde eşim ve benim üzerimde yarattığı pozitif tavırları,titizliği,konusuna hakim bilgisi ve ilgisi ile güven duymamıza neden oldu.Bizim için hayatımızdaki en büyük şanşlardandır Eray Beyi tanımak ve doğumumu gerçekleştirmesi. İyi hekimliğinin yanı sıra insani yönden de bize yaptıkları için ne kadar teşekkür etsek azdır.

 • 6 aylık hamile iken suyum geldi ve gece eşim dr u aradı. hastaneye gidin dedi eray bey. hastanedeki hemşire bebeğin kalbine baktı problem yok dedi.ben suyum geldiğini dr a söylediniz mi dedim evet dedi. eray bey sabah geldi ve suyum bitmişti.bebeği aldı ve bebeğim öldü. onu hiç affetmiycem.

 • Eray bey ile gecen yil erken dogum riski sebebiyle yattigim medline hast tanistim hastanede yattigim 3 hafta boyunca eray bey her saat gece gunduz hastanedeydi diyebilirim öyleki gecenin bir vakti sancilarim arttigi icin evinden kalkip hast.ye geldigini bilirim isini büyük bi titizlikle yapan hastalarini fazlasiyla onemseyen bir hekim kendisinden Allah razi olsun kadin doğum denildiginde akliniza ilk gelen isim Eray Memeç olsun

 • Merhaba benı 12.12.1994 de bakırkoy ssk hastahanesinde dunyaya getiren sevgili doktorum, yakında 18 yaşına giriyorum size istanbuldan sevgi ve selamlarımı gönderiyorum.