Hakkımızda

Adres bilgisi

Medline Adana Hastanesi

Belediye Evleri Mahallesi, Turgut Özal Bulvarı No: 234

01170 , Çukurova ,

İletişim Bilgileri
Sigortasız hastalar

Tıbbi tesis tipi

 • Özel Hastane

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

5

Genel skor
176 görüş

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
 • A
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Prof. Dr. Tamer Çolakoğlu Tiroid Cerrahisi

  Babamın tiroid ameliyatını yaptı hocam şifalı elleriyle. Allah ondan razı olsun. Kesinlikle şiddetle tavsiye ederim. Genel cerrahi ne sıkıntınız varsa düşünmeden hocanın kapısını çalabilirsiniz oldukça mütevazi ve mükemmel bi insan iyiki varsınız hocam

 • D
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Sevgi Sarı Demir Diğer

  Kontrol amaçlı başvurdum. doktor hanım kendinden emin, bilgili, hastayı dinleyen ve rahatlatan bir hekim. Kendinizi güvenle emanet edebileceğinizi hissettiriyor.

 • Ö
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Onur Bora Aslan Kolon Ve Rektum Cerrahisi

  Onur hocaya internetten araştırma yaparak ulaştım. Kendisiyle tanıştığım gün benim yeniden doğuşum oldu. Kısaca size serüvenini anlatayım. 2021 ocak ayında 4.evre hemoroid ameliyatı oldum. Hemoroid bölgemde yoğun kanama olduğu için Kan değerlerim yerlerdeydi. Ferritinin 1,4. Demir 30 Du.

  Ameliyat öncesi son derece soğukkanlılıkla durumumu detaylı şekilde anlattı. Ameliyatımın da ileri evre zorlu bir ameliyat olacağını da anlattı. Kolonoskopi sonucuma bakarak işlemi lazerle yapacağını söyledi. Ameliyat esnasında durumun lazerle toparlanamayacak kadar ileri olduğunu ve klasik yöntemle yaptığını anestezi etkisi geçince kendisinden duydum. Normalde bilgi dışı bir işlem yapıldığı için gerilmem lazımdı ama ben doktoruma yüzde yüz güvendiğim için içim son derece rahattım. İyi ki inisiyatif alıp klasik yöntemle yapmış. Ameliyattan sonra 1 hafta aşırı sancılı geçti. Ama sonra kanamam durdu hemoroid şikayetlerim tamamen sıfırlandı. Tuvalet alışkanlığım yerine oturdu ve ben yeniden doğmuş kadar mutlu huzurlu ve iyi hissettim Kendimi. Neden bu kadar geç ameliyat kararı aldım diye kendime kızdım. Kan değerlerim kanamam da durduğu için normale dönmek üzere. 3 ayda toparlanmam yüzde 80 oldu. İnanıyorum ki daha da iyi olacağım. Toparlanmam yüzde 10 kendime iyi bakmamdandır belki ama yüzde 90 doktorumun sayesindedir. Doktorumun yüzüne de defalarca teşekkür ettim ama buradan da teşekkür etmek istiyorum. İyi ki varsın Onur Bora hocam

 • Y
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Prof. Dr. Nurkan Törer Safra Kesesi ve Safra Yolları Cerrahisi

  Safra kesesi ameliyatı için kendisine çok çok tşk ederim. İlgili ve başarılı bir doktor. Tavsiye ediyorum.

 • V
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Sevgi Sarı Demir Diğer

  Eşim zor bir hamilelik geçiriyordu. Doktorumuz Sevgi Hanımın bilgisi, ayrıntılı açıklamaları ve içten iletişimiyle süreci sorunsuz atlattık. Kesinlikle harika bir doktor. Allah razı olsun kendisinden

 • O
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Doç. Dr. Ahmet Rencüzoğulları Genel Cerrahi Randevusu

  Annem kolon kanseri ve kayinvalidem rektum kanseri teşhisleri nedeniyle Doç. Dr. Ahmet Rencuzogullari tarafindan ameliyat oldular, 79 ve 83 yasinda hastalar, laparoskopik yöntemle. Her iki ameliyat da çok başarılı geçti , hastalarının durumu gayet iyi, her ikisi de ertesi günü gazetesini okuyabiliyordu. Ahmet hocanın bilgisine, tecrübesine güvenimiz tam, Nezaketi ve hastalarına yaklaşımı hastaya güven veriyor. Kendisine aile olarak teşekkür ediyoruz.

 • G
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Doç. Dr. Ahmet Rencüzoğulları Diğer

  Alanındaki bilgisi ve özverisi ile Türkiye standartlarının çok üstünde olan saygıdeğer hocalarımızın başında gelmektedir. Hastayla diyaloğu, hastalıkla alakalı sürecin yönetimi ve insani yaklaşımı ile en başından doğru ellerde olduğunuzu anlıyorsunuz. Annemin hastalık sürecini (tiroid papiller ca idi ) değerli hocamızla yürüttüğümüz için çok mutluyuz. İyiki varsınız hocam .

 • S
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Deniz Işık Senan Yenidoğan Takibi

  Deniz hocayla kızımın yenidoğan sarılığı döneminde tanıştık. Bizi sakin ve çok dikkatli yönlendirdi; minnettarız. İlaç kullanmaya gerek olmadan atlattık. Hatta 18. günde Adana’dan ayrılıp yaşadığımız şehre döndük ve Deniz hocam telefonda her sorumuza cevap verdi. Çok ilgili, bilgili ve deneyimli olmasının yanında çocuklara karşı çok çok nazik ve sevecen biri. İyi ki varsınız Deniz hocam :)

 • H
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Doç. Dr. Ahmet Rencüzoğulları Bağırsak Kanseri Ameliyatı

  Ahmet beye babamın kolon kanseri hastalığı ile ilgili gittik. Yaklaşımı konuşması hastalık ile bilgilendirmesi çok güzel. İlgi ve alakası için çok teşekürler

 • S
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Doç. Dr. Ahmet Rencüzoğulları Laparoskopi

  Ahmet beye acil safra ameliyatım için ulaştık mesai saatleri dışında olmasına rağmen tüm detaylar ile ilgilendi ve ameliyatımı gerçekleştirdi. çok ilgili ve hoşgörülü bir doktor ameliyat öncesi ve sonrasında tüm süreçleri detaylı bir şekilde anlattı. bundan sonraki süreçte Genel cerrahi alanında danışacağım ve tedavi olacağım ilk doktor kendisi olacaktır.

 • Hata oluştu, tekrar deneyin