Diğer kurumları göster

Kimi arıyorsunuz?

Başka bir uzmanlık arayın

Hizmetler

Uzmanlar

Bu kurumdaki doktorlar/uzmanlar hakkındaki görüşler (335)

Genel skor

  R
  Doğrulanmış
  Op. Dr. Tarık Elma Halluks Valgus Onarımı

  İlgili,operasyon sürecini riskleri ile birlikte açıklayıcı ifade etti. Halluks valgus operasyonumun 2.günü ve ben neredeyse hiç ağrı yaşamadım, ayağımın şuanki ödemli hali
  bile beni tatmin etti,tam olarak anlatıldığı gibi ve Tarık Bey aşırı güzelyüzlü ilgili nezaket dolu biri..operasyon sonrası süreçte de yakından takip ve pansumanlarımın aksatmadan yapılması taraftarı. Tavsiye üzerine gelip benim de artık tavsiye edeceğim biri

  Y
  Doğrulanmış
  Uzm. Dr. Aydın Battal Endoskopi

  15 yaşındaki kızımın şiddetli mide ağrısı için Aydın hocamdan randevu aldık detaylı muayene sonrası endoskopi önerdi ve 2 gün önce endoskopisini yaptı.Hemen sonrasında sonuçları bizimle paylaştı incebağırsaklarda gördüğü ödem nedeniyle biyopsi aldığını midede reflü ve gastrit olduğunu belirtti buna yönelik tedavi başladı ve kızımın ağrıları tamamiyle geçti çok doğru tanı ve tedavi gerçekten çok önemli şimdi biyopsinin sonucunu bekliyoruz böyle ilgili ve işini en iyi şekilde yapan doktorlarımız her daim varolsunlar.

  Ş
  Doğrulanmış
  Dr. Tamer Aldan Diğer

  Yüksek kalp çarpıntısı ile acile gittim ve Taner bey o kadar çok ilgili davrandı ki sayesinde kendimi hem daha iyi hem de güvende hissettim. Kendisine minnettarım çok iyi çok ilgili bir doktor. Tüm sorularımı detaylı cevapladı. O kadar iyi bir doktordu ki kendisine çok saygılarımı iletirim.

  E
  Doğrulanmış
  Op. Dr. Onur Bora Aslan Laparoskopik Safra Kesesi Ameliyatı

  Onur hocam saygılar , ekibine selamlar
  Safra ameliyatımı tetkik ve tespit yapan hocama başarılar diliyorum. Kendinden emin ve pozitif enerjisi insana güven veriyor o yüzden rahatlıkla cerrahi operasyon geçirebilirsiniz.

  K
  Doğrulanmış
  Op. Dr. Onur Bora Aslan Laparoskopik Reflü Ameliyatı

  Merhabalar Onur Hocam mükemmel bir hekim 2023 Ocak ayında Safra kesesi Ameliyatı oldum çok başarılı bir Ameliyat geçirdim Ayrıca çok güler yüzlü ve süreç hakkında bilgilendirmesi mükemmel.
  Tekrar Kasık fıtığı Ameliyatı olmam gerekiyordu yine ilk tercihim Onur hocam oldu ve şükürler olsun onuda 25 Ocak 2024 Tarihinde Ameliyatımı oldum Onur hocama başarılarının devamını diliyorum.

  E
  Doğrulanmış
  Op. Dr. Cem Şah Diğer

  Cem Bey'in Alanındaki uzmanlığının verdiği güven ve samimiyeti sayesinde babamın Greenlight lazer yöntemi ile prostat ameliyatı olmasına kararı verdik.
  Cem Bey, çok başarılı bir operasyon gerçekleştirdi. 72 yaşında olan babam operasyondan sonra 24 saat geçmeden ayağa kalktı. Normal hayatına daha konforlu bir şekilde devam etti. Herhangi bir şikâyeti olmadı. Bunu doktorumuzun tecrübesine, bizlere çok açık ve net bir şekilde olasılıkları anlatmasına borçluyuz. Korku ve kaygı yüzünden ertelenmemesi gereken bir tedavi. Bu konuda Cem Beye güveniniz tam olsun.
  Cem Bey sayesinde babam ve biz çok mutlu olduk kendisinin de her daim mutlu olmasını dilerim.

  A
  Doğrulanmış
  Op. Dr. Cem Şah Böbrek Ultrasonu

  İki böbreğimde yıllardır taş vardı. Defalarca Türkiye geneli hastanelere gittim ama bi sonuç elde edemedim. Taş çok riskli bir yerdeydi doktorlar bir türlü ulaşamadılar taşa. Tavsiye üzerine Adana Medline Hastanesinde Cem Şah hocam ile tanıştım. İki gün içerisinde ameliyatım başarı ile gerçekleşti taşlarım alındı. Hiç bir sorunla karşılaşmadan taburcu oldum. Herkese tavsiye ederim. Alanında en iyilerden birisi.

  S
  Doğrulanmış
  Op. Dr. Sevgi Sarı Demir Diğer

  Sevgi hanım kibar açıklamalarıyla, nazik yaklaşım ve yılların tecrübesiyle doğumumun son anlarında beni çok rahatlattı. Gece ve erken başlayan doğum hikayemde beni bir saniye bile yalnız bırakmadı. O kadar tatlı ve güler yüzlü ki yine olsa yine Sevgi hanımı tercih ederdim.

  A
  Doğrulanmış
  Uzm. Dr. Ali Seçkin Yalçın Diğer

  Ali Seçkin hocamiza oğlum Göktuğ rsv olduğu için başvurduk. Doktor bey tedavimizi düzenledi gerekli tetkikleri yaptırdı ve bu süreci rahat bir şekilde geçirmesini sağladı . Alanında çok bilgili bir hekim. Çocuklara yaklaşımı çok güzel. Daha sonraki rutin kontrollere goturdugumuzde çocuğumuzu baştan aşağı muayne edip gerekli müdahaleleri yaptı. Çok memnun kaldık. Harika bir hekim

  B
  Doğrulanmış
  Uzm. Dr. Aydın Battal Gastroskopi

  Aydın Battal, işini layıkıyla yapan çok bir doktor ve çok iyi bir gastroenterolog. Endoskopi ve kolonoskopi tetkiklerimi mükemmel bir titizlikle yapıp, erken davranıp teşhisimi koyarak hayatımı kurtaran yegane insanlardan biri. Mükemmel bir hekim.

  Hata oluştu, tekrar deneyin

İletişim

Belediye Evleri Mahallesi, Turgut Özal Bulvarı No: 234, Çukurova 01170 Google Haritalar'da göster
Yapı Kredi Sigorta, Güneş Sigorta, Ak Sigorta, Demir Hayat Sigorta, AIG Sigorta, Generali Sigorta, Eureko Sigorta, ... Axa Sigorta, Halk Sigorta, HDI Sigorta, Ziraat Sigorta, Dubai Starr Sigorta, Ergo Sigorta, Mapfre Sigorta, Aviva Sigorta, Groupama Sigorta, Ankara Sigorta, Sompo Sigorta, Anadolu Sigorta, SGK, Ace European Sigorta, Diğer (İade), Zurich Sigorta, Ray Sigorta, Anadolu Anonim Türk Sig. Şti. Memurları Emekli Sand. Vakfı, Fortis Bank A.Ş. Mensupları Emekli Sandığı Vakfı, Bupa Acıbadem Sağlık Ve Hayat Sigorta, Avivasa Emeklilik Ve Hayat, Türk Nippon Sigorta, Fiba Emeklilik, Türkiye Sigorta, senCard, Allianz Sigorta, Hür Sigorta, Şeker Sigorta, Liberty Sigorta, Merkez Bankası Mensupları, Türkiye Büyük Millet Meclisi Mensupları, Garanti BBVA Sigorta, Vakıfbank Sigorta, Katılım Emeklilik Ve Hayat, Unico Sigorta Tüm sigortaları göster

Sıkça Sorulan Sorular

 • Medline Adana Hastanesi, Çukurova şehrinde hangi alanlarda hizmet veriyor?
  Medline Adana Hastanesi, Çukurova şehrinde şu uzmanlıkları kapsayan geniş bir ekibe sahiptir: Acil Tıp Doktoru, Kadın Hastalıkları Ve Doğum Uzmanı, Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları Doktoru, Anesteziyoloji Ve Reanimasyon Uzmanı, Genel Cerrah, Kardiyolog, Radyolog, Kalp Ve Damar Cerrahı, Kulak Burun Boğaz Doktoru, Ortopedi Ve Travmatoloji Uzmanı, Diyetisyen (Beslenme Uzmanı), Nörolog, Ürolog, Beyin Ve Sinir Cerrahı, İç Hastalıkları Uzmanı, Üreme Endokrinolojisi Ve İnfertilite Doktoru, Dermatolog, Nefrolog, Plastik Rekonstrüktif Ve Estetik Cerrahi Uzmanı, Fizik Tedavi Uzmanı, Çocuk Cerrahı, Psikolog, Çocuk Kalp Ve Damar Cerrahı, Çocuk Nefroloji Uzmanı, Göğüs Hastalıkları Doktoru, Onkolog, Göz Doktoru, Enfeksiyon Hastalıkları Uzmanı, Diş Hastalıkları Uzmanı, Çocuk Gastroloji Hepatoloji Ve Beslenme Uzman, Romatolog, Biyokimya Uzmanı, Metabolik Cerrahi Uzmanı, Gastroenterolog.
 • Medline Adana Hastanesi, toplam 866 hizmet sunuyor. Uzmanlarının sağladığı hizmetlerden bazılarını size gösteriyoruz: Abdominal Ultrasonografi, Adrenalektomi, Bilgisayarlı Tomografi Taraması(Bt), Böbrek Nakli (Transplantasyonu), Böbrek Ultrasonu, Diyaliz, Elektron Işınlı Bilgisayarlı Tomografi, Enjeksiyon Im, Enjeksiyon Iv, Esd (Sedimantasyon).
 • Hayır, şu anda Medline Adana Hastanesi online danışmanlık hizmeti sunmuyor.
 • Medline Adana Hastanesi tarafından DoktorTakvimi'nde görüntülenen takvim gerçek zamanlı olarak güncellenir, bu nedenle tek yapmanız gereken, mevcut olanlardan size en uygun gün ve saati seçmektir. Ayrıca randevudan önce bir hatırlatma alırsınız.
 • Bazen Medline Adana Hastanesi aynı hafta içinde veya bir sonraki hafta için uygun saatler görüntülenir. Takvimlerini kontrol edin: gerçek zamanlı olarak güncellendiği için ilk ne zaman müsait olduklarını görebileceksiniz.
 • Toplam {​​number_of_opinions} hasta veya danışan, {​​clinic_name} hakkında gerçek ve dürüst bir görüş bırakarak buraya ortalama {​​avg_rating} yıldız (5 üzerinden) verdi.
 • Medline Adana Hastanesi adresi Belediye Evleri Mahallesi, Turgut Özal Bulvarı No: 234 Çukurova şeklindedir.
İlgili aramalar