Hakkımızda

Adres bilgisi

Medline Adana Hastanesi

Belediye Evleri Mahallesi, Turgut Özal Bulvarı No: 234

01170 , Çukurova ,

İletişim Bilgileri
Sigortasız hastalar

Tıbbi tesis tipi

 • Özel Hastane

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

5

Genel skor
196 görüş

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
  B
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Tarık Elma Diğer

  Sol ayağım burkulmuştu 2 doktora gittim ama onlar sadece bileğimdeki bağların incindiğini söylediler . Belli bir bölgede ağrılarımın şiddetli olduğunu fark ettim ve hastaneye gittim iyi ki gitmişim allah beni Tarık Bey ile karşılaştırdı. Meğerse ayağımda çatlak varmış diğer 2 doktor görememiş. Ayağım şuan alçıda ve ağrımıyor. Beni sadece doktorluğuyla değil güler yüzlülüğü ve samimiyeti ile de mental olarak iyileştirdi diyebilirim bu süreçte. allah sizleri de işini layıkıyla yapan doktorlarla karşılaştırsın Tarık Bey'e de teşekkürlerimi iletiyorum burdan .


  G
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Tarık Elma Diğer

  Uzun zamandır bacağımda ağrı vardı ve hastaneye ziyarete gittiğimde Dr Tarık bey ilgilendi. Kendisi güler yüzlü, ilgiliydi. Her sıkıntımı dinleyip iti bir tedavi planı oluşturdu. Doktoruma çok teşekkür ederim.


  Z
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Tarık Elma Diğer

  Kifoz ameliyatı oldum ve ameliyatım başarılı geçti çok memnunum. Doktoruma çok teşekkür ederim.


  M
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Doç. Dr. Ahmet Rencüzoğulları Diğer

  Yaklaşık olarak 10 yıldır fistül hastasıyım. İkamet ilim olan Hatay da birçok hastanede genel cerraha muayene oldum. Hepsi çok komplike olduğunu ve operasyonu yapamayacaklarını söyleyerek beni hocaya gitmem konusunda yönlendirdiler. Ankara da bu işin pirlerinden olduğu söylenilen bir profesöre 6 ay içerisinde iki kez ameliyat oldum ancak şifa bulamadım. İş arkadaşlarımın tavsiyesi üzerine Adana Medline Hastanesi'nde görevli Doç. Dr. Ahmet RENCÜZOĞULLARI hocama gittim. Beni muayene ettikten sonra zor bir vaka olduğumu söyleyerek ameliyat kararı verdi. Kendisine muayene olduğumda bana o kadar ayrıntılı ve güzel bir şekilde anlattı ki fistülün ne olduğunu 10 yıl sonra Ahmet Hoca'dan öğrendim ve iyileşememe sebebimin Ahmet hoca ile tanışmamış olmam olduğunu hissettim. Ahmet hocamız Tedavi sürecinde oldukça hoşgörülü, güler yüzlü, cana yakın, soru sormakta ve cevap almakta kesinlikle zorlanmadığım, herşey den önemlisi her aradığımda ulaşabildiğim hekimdir. Türkiye de nadir raslanılan hekimlerden olduğu için herkese tavsiye ediyorum. Ameliyatımı başarılı bir şekilde gerçekleştiren Doç. Dr. Ahmet RENCÜZOĞULLARI hocama, çok değerli ekibine Medline hastanesi çalışanlarına ve şifa bulmamda emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum. Allah herkese şifasını nasip etsin.


  Y
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Prof. Dr. Nurkan Törer Kolon Ve Rektum Cerrahisi

  Annemi acil olarak götürdüğümüzde kalın bağırsağının yırtılmış olduğunu ve dışkıların iç organlara yayıldığını öğrendik.
  Nurkan Törer Bey 82 yaşında olan annemin ameliyatını başarılı biçimde gerçekleştirdi.
  Ameliyat sonrasında sürekli yakın takip ederek, yakın ilgisi ve verdiği güven duygusuyla sadece hastalığı değil, annemin ruhunu tedavi etti.
  Hem hastaya hem hasta yakınlarına açık ve doğru yaklaşımları ile huzur ve güven veriyor.
  Kendi akanı ile sınırlı kalmayıp tüm yönleri ile hastaya bir bütün olarak sahip çıkıyor.
  Ziyaretleri sırasında bir hemşire gibi tüm pansumanlarını yapıyor, kolostomi torbasını bile kendi değiştirdi.
  Çok başarılı ve iyi bir hekim.
  Bölge ve ülke olarak böyle bir hekime ve insana sahip olduğumuz için şanslıyız.
  Bilerek seçmedik ancak sonrasında tüm hekim arkadaşlarımdan çok olumlu referanslar duyunca ve yaptıklarını görünce tereddütsüz hastayı ve hasta yakınını emanet edebilecek bir kişilikte olduğundan emin olduk.
  Saygı ve sevgilerimizle kendsini kutluyoruz


  F
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Doç. Dr. Ahmet Rencüzoğulları Genel Cerrahi Randevusu

  10yıl önce acilen Balcalı hastanesine gittiğimde Ahmet Rencüzoğlu hocam kendisi asistan idi. O zaman tanışmıştık. Kalçalarımda apse olmuştu beni tedavi etti daha sonra öğrendim fornear kangren olduğum ortaya çıktı.beni tedavi etti şifayla gönderdi. Yıl 2021 tekrar rahatsızlandım. Apse rahatsızlığıyla Ahmet hocamı aradım.Medline hastanesinde çalıştığını öğrendim ve direk kendisinin yanına gittim. Hekim olarak kişiliğine güvendiğim, bilgisine,becerisine güvendiğim ilgili, alakalı aradığımda ulaşabildiğim bir hekimdir. Yapmış olduğu ameliyattan memnunum. Şuan çok rahatım. Kontrol sürecim devam ediyor. Kendisine teşekkür ediyorum, saygılar sunuyorum. Allah insanlara faydalı böyle hekimlerin sayısını artırsın. Kendisine ilgisinden ve süreci takibinden dolayı çok çok teşekkür ediyorum.


  Y
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Doç. Dr. Ahmet Rencüzoğulları Kanser Cerrahisi

  Kolon kanseri tanisi alan babamin ilk gunden bu yana özveri ve titizlikle yürüttügü hasta yaklasimini cerrahisindeki tecrubesi ilede basarili bir sekilde ameliyatini tamamlayan ahmet bey e cok tesekkur ederim.


  S
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Doç. Dr. Ahmet Rencüzoğulları Genel Cerrahi Randevusu

  Bağırsağımda rahatsızlık vardı.Ahmet hocaya gittim ve ameliyat olmam gerekiyordu.Ahmet Hocamın ilgisi,alakası,güleryüzü korkularımı yenmemi sağladı.Ameliyat oldum ve şuan iyiyim.Hiç tereddüt etmeden Ahmet hocaya güvenebilirsiniz.Kendisini gönülden tavsiye ediyorum.Çok uzman bir doktor.Emeğinize sağlık hocam.Her şey için çok teşekkür ederim..


  F
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Dyt. Selva Oturakçıibogil Diyetisyen Randevusu

  Harika ilgi, yüksek bilgi birikimi ile çok yardımcı oldu. Bunun yanında güleryüzlülüğü ile cesaret verdi. Sayesinde 12 kg verdim


  A
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Prof. Dr. Tamer Çolakoğlu Meme Cerrahisi

  Memede ele gelen sert bir kitle ile birlikte biyopsi yaptırdıktan sonra açıklanan sonuçlarla önce bir şaşkınlık, sonrasında durumu kabullenme ile beraber uygun bir doktor arayışına girdik. Yakın çevremizin önerisiyle Tamer hocamızla iletişime geçtik. İlk muayenede kurduğu iletişim, yaptığı empati ve sakinliği ile kaygılarımızı azalttı. Yaşayacağım süreci, yapılacak işlemleri aşama aşama tek tek izah etti ve kendisine tam olarak güvenmemizi sağladı. Tamer Hoca, mesleğini iyi yapan biri olmasının yanında, mütevazi kişiliği, hastalarına gösterdiği özenli yaklaşımı ile bu zorlu süreçte bana çok yardımcı oldu. Gerekli bütün tetkiklerden sonra başarılı bir operasyon geçirdim ve cerrahi süreci atlattım.
  Sadece kendim için değil, benzer sorunlardan dolayı operasyon geçirmek zorunda olacak bütün hastalar için şunu söyleyebilirim; iyi ki varsınız sevgili doktorum.
  Sonsuz teşekkürler.


  Hata oluştu, tekrar deneyin

İlgili aramalar