Sağlığınızı ertelemeyin

Evinizden ayrılmadan tedavinizi başlatmak veya devam ettirmek için online danışmanlığı seçin. Eğer ihtiyacınız varsa, muayenehane ziyareti için de randevu alabilirsiniz.

Nasıl çalışır?

Hakkımızda

Adres bilgisi

Medline Adana Hastanesi

Belediye Evleri Mahallesi, Turgut Özal Bulvarı No: 234

01170 , Çukurova ,

İletişim Bilgileri
Sigortasız hastalar

Tıbbi tesis tipi

 • Özel Hastane

Bu kurumdaki doktorlar/uzmanlar hakkındaki görüşler

Genel skor

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
  M
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Onur Bora Aslan Laparoskopik Fıtık Tedavisi

  Onur bey gerçekten ilgili, bilgili, dikkatli ve çok saygılı bir doktor. Kapalı kasık fıtığı ameliyatı oldum. Hem ameliyat öncesi hem sonrası tüm aşamalar çok iyi geçti. Bora beyi ve ekibini kutluyorum ve teşekkürlerimi sunuyorum.

  K
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Pınar Ergin Keratinin Kan Testi

  Eşim 33 yaşında kreatinin değerinin yüksek olması nedeniyle muayene oldu Pınar Hanıma. Pınar Hanım biyopsi istedi ve bunun sonucunda akut böbrek hasarı teşhisi koydu. Ağır bağışıklık baskılayıcı ilaçlar ve kortizon tedavisi verdi. Pandemi döneminde verdi bu ilaçları. Bu ilaçlar yüzünden ayakta hastaneye giden eşim 3 ay yatmak zorunda kaldı. Sonra tedavi işe yaramayınca çok daha ağır bir tedavi için başka bir doktora yönlendirdi. Öyle olunca bir kaç doktorla görüştük. İçlerinden biri, eşimin sadece tansiyon hastası olduğunu bu ilaçları acilen bırakması gerektiğini söyledi. Pınar hocaya gittik durumu izah ettik. Bize yaptığı açıklama "Ben %1'lik ihtimalin peşinden gittim. O hocanın tedavisini deneyelim" oldu. Tüm ilaçları bıraktı eşim sadece tansiyon ilacıyla kan değerleri normale yaklaştı. Ancak uyguladığı tedaviden dolayı eşimde kalça başı çürümesi hastalığı çıktı.

  G
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Prof. Dr. Nurkan Törer Randevu

  Kızım 21 yaşında ve mide kapakçığında gevşeklik olduğundan aşırı reflü şikayetiyle gittik gayet güler yüzlü ve tatmin edici bir muayeneden sonra hızlıca ameliyatını yaptı bir gün hastanede yattık hemen çıktık daha bir hafta geçmesine rağmen durumu gayet iyi ve tüm şikayetleri geçti. Nurkan bey konusunda çok iyi ve ilgili bir hekim iyiki tanışmışız herşey için çoookk teşekkürler. Hastasına karşı sabırlı ve güler yüzlü. Sorduğumuz tüm sorulara açıklayıcı cevaplar verdi bizi rahattlattı süreç ile alakalı. Sadece hastanenin fiziksel olarak daha iyi koşulları olabilirdi

  A
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Onur Bora Aslan Diğer

  Onur hocama teşekkür ederim mide fıtığı ve safra kesesi ameliyatım gayet iyi geçti 2 ay oldu süper yeniden doğdum.

  O
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Tarık Elma Ortopedi Ve Travmatoloji Randevusu

  Menisküs ameliyatı geçirdim, operasyonumu Tarık hocam gerçekleştirdi. Elazığ'da yeterli tedavi yöntemi bulamadığım için Adana'ya geldim. Geldiğim için pişman olmadım, işinde gerçekten başarılı bir doktor. Çok memnun kaldık, teşekkür ederiz. Herhangi bir ortopedik problemde sorunsuz gidip, güvenle tedavi olabilirsiniz.

  H
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Tarık Elma Ortopedi Ve Travmatoloji Randevusu

  Tarık hocama parmağımdaki tendon yaralanması için gittim . Operasyonumu üst düzey bir şekilde tamamladı.Ameliyat sonrası ilgisi ise taktire şayandı . Muazzam bir ilgi, başarılı bir operasyon istiyorsanız Tarık Hocam diyorum.İyi ki yollarımız kesişti.

  M
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Tarık Elma Ortopedi Ve Travmatoloji Randevusu

  Ön çapraz bağım kopmuştu, Tarık hocam ameliyat etti onun sayesinde şuan spora ,işime dönebildim.İşinde çok başarılı olması bir yana güçlü iletişimi ile aklımda hiç soru işareti bırakmadan büyük bir güvenle ve rahatlıkla ameliyata girdim.İyi ki yolum sizle kesişti hocam,çok şey borçluyum size

  I
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Tarık Elma Ortopedi Ve Travmatoloji Randevusu

  Sağ omuzumda kas yırtığı vardı önceden kolumu kaldırmakta bile zorlanıyordum, daha sonra yorumlardan Tarık hocamı buldum ve beni ameliyat etti çok mutluyum kolumu kullanıyorum. Gerçekten işinde çok başarılı bir doktor teşekkür ediyorum.

  M
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Prof. Dr. Mustafa Şan Anjiyografi

  Hocam çok güven veriyor,güler yüzü ve tecrübesi ile çok basarılı..2 kez anjio oldum.. ilaç tedavisi ile devam ediyorum. İyiki Şan hocama rastgeldik.

  G
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. S. Selçuk Doğan Doğum Öncesi Eğitim Ve Doğuma Hazırlık

  Bebeğimin doğuma kadar olan her sürecini Selçuk hocam sayesinde sıkıntısız atlattım. Birikimi, güleryüzü herşeyiyle on numara bir insan. Sezaryen sırasında ve sonrasında tek bir şikayetim olmadı çok rahat atlattım. Allah sizin gibi insanlari korusun.

  Hata oluştu, tekrar deneyin

İlgili aramalar