Abdülkerim Coşkun, Göz Hastalıkları Melikgazi

Op. Dr. Abdülkerim Coşkun

Kaydet

Göz hastalıkları

26 görüş

Kaydet

Tahmini yanıtlama süresi:

Adres

Tacettin Veli Mahallesi Seyyid Burhanettin Bulvarı No:42, Melikgazi
Özel Kayseri Lazer Göz Merkezi

Bu adres için online randevu takvimi mevcut değil

Sigortasız hastalar


Herhangi bir hizmet eklenmemiş

Özgeçmiş

Hakkımda

Opr.Dr. Abdülkerim Coşkun, Özel Kayseri Hastanesi'nde sağlık hizmeti vermektedir.


İlgi alanları

  • Miyopi
  • Glokom
  • Kırmızı Göz Hastalığı
Tümünü göster

Hizmetler

Henüz bir hizmet eklenmedi

Bu hekim/uzman, henüz verdiği hizmetlere dair bir bilgi girişi yapmadı.

26 hasta yorumu

Genel skor

C
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: Özel Kayseri Lazer Göz Merkezi Diğer

HİÇ MEMNUN KALMADIK ANNEMİN KATARAK AMELİYATI İÇİN GİTTİK ŞUAN ANNEMİN GÖZÜNDE PERDE GİBİ BİR GÖRÜNTÜ VAR AMELİYATTAN SONRA OLUŞTU, KENDİSİ İLAÇ KULLAN GEÇER DEDİ FAKAT GEÇMEDİ.ARTIK DÜZELTİLEMEZ OLDUĞUNU VE GÖZLÜK KULLANMASI GEREKMESİNİ BAŞKA DOKTORLARDAN ÖĞRENDİK.


M

Tanıdık vasıtasıyla tercih ettik. Babamın gözünde katarak sorunundan dolayı gittik. Sıcak karşıladı. Ameliyat oldu ve sonrasında sorun yaşamadık. Birkaç kişiye de tavsiye ettim Hocam'ı.Babam sağlığına kavuştu.


M

Daha önce ameliyat olmuştum ve çok memnun kalmıştım. Güler yüzlü bir doktor. 2 defa katarakt ameliyatı oldum. Gözlerim hiç görmüyordu şuanda sağlığıma kavuştum. 2-3 gün içerisinde normal hayatıma geri döndüm. Bir çok dostuma da tavsiye ettim.


S

Daha önce yakınlarım gidiyordu ve tavsiye üzerine gitmiştim. Çok ilgili ve alakalıydı. Detaylı olarak bakıldı gözlerime. Gözlük ve damla kullanıyorum. Bilgisayar başında çok durduğum için sürekli akıyordu. Şuanda böyle bir sorun yaşamıyorum. herkese tavsiye ediyorum.


Ş

Nevşehir de yaşıyorum ve kızımın gözlerindeki sorundan dolayı gözlük vermişlerdi. Sonra bir arkadaşımın tavsiyesiyle Abdülkerim Hocam'a gittik. İlgisiyle,alakasıyla,bilgisiyle, davranışıyla çok memnun kaldık. Daha önce 2 numara denilmişti gözlerine. Hocam 0,75 olduğunu ve problem olmadığını ayrıca gözlük kullanmasına gerek olmadığını belirtti. Sadece damla uyguladı. Sorun ortadan kalktı. Doktorluğuyla ilgili herkese tavsiye ediyorum.


M

Abdülkerim hocama bir arkadaşımın tavsiyesiyle gitmiştim.Hastasına ilgili ve güler yüzle davranan bir doktor. Gözümde yorulma vardı. Yaşarma oluyordu. Damla kullanmam gerektiğini beliritti. Sadece muayene için gitmiştim çok memnun kaldım. Kesinlikle tavsiye ediyorum.


C

Daha önce birkaç hastaneye gitmiştim ve hiçbir ilerleme olmamıştı gözlerimde. İnternet üzerinden ulaştım Abdülkerim Hocama. Güler yüzlü bir doktor. Gözümde miyop vardı. Keratokonus olduğumu belirtti. Şuanda gözlüğümün camları değiştirildi ve ilerlemenin devam edip etmeyeceğini gözlem yapmak istedi. Tedavi sürecim devam ediyor. İlgisinden dolayı tavsiye ediyorum.


A

Abdulkerim Çoşkun bey çok yardımsever bir doktor benim ağabeyim ile ilgileniyor. İstanbul da başka bir doktora kornea nakli olduk burada ki kontrollerini Abdülkerim bey ile yapıyoruz. bizimle ilgilendi ve çok yardımcı oldu çok minnettarız kendisine keşke tüm doktorlar Abdülkerim bey gibi olsa hiç bir çıkar gözetmeden mesleğini fazlasıyla güzel yapan bir doktor.


G

Gözümde glokom problemi ile Kayseri Göz Hastanesine gittim. Tesadüf eseri gittim Abdulkerim Bey ile tanıştık kendisinden de çok memnunuz . Hocamız hem saygılı insanlara değer veren bir yapısı var ayrıca ilgisi alakası önerileri en beğendim özellikleri oldu . bir başkasına da yönlendirebiliyor gerek duyarsa ille ben yapacağım demiyor ve Hastasını geçiştirmiyor.Benim için en en iyi doktorlardan birisidir .


K

Gözde kaşıntı ve batma şikayetiyle Kayseri Göz hastanesine gittim.Abdülkerim Çoşkun beye Tavsiye üzerine gittim.Farklı bir ilde kalıyorum ama Abdülkerim Beye geldiğim için kesinlikle çok memnunum doktorumuzdan ve tedavisinden


Hata oluştu, tekrar deneyin

Özgeçmiş

Hakkımda

Opr.Dr. Abdülkerim Coşkun, Özel Kayseri Hastanesi'nde sağlık hizmeti vermektedir.


İlgi alanları

  • Miyopi
  • Glokom
  • Kırmızı Göz Hastalığı
Tümünü göster

İlgili aramalar