Tahmini yanıtlama süresi:

Adres

Ayşeçavuş caddesi 46/1, Kocaeli
Özel muayenehane

Bu adres için online randevu takvimi mevcut değil

Sigortasız hastalar


Herhangi bir hizmet eklenmemiş

Özgeçmiş

Hakkımda

Uzm. Dr. Abdullah Cerit 2009 yılında Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi'nden mezun olup aynı yıl İstanbul Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde iç hastalık...

Daha fazla


Hizmetler

Henüz bir hizmet eklenmedi

Bu hekim/uzman, henüz verdiği hizmetlere dair bir bilgi girişi yapmadı.

5 hasta yorumu

Genel skor

C
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: Özel muayenehane Diğer

Yıllar boyu devam eden kronik kabızlık ve şişkinlik sorunumdan dolayı denemediğim yöntem kalmamıştı. en son 24 Eylül’de Abdullah Bey’in kapısını çaldım. Sibo hastalığından şüphelendi ve test yaptık, pozitif çıktı. Sonrasında 2 aylık bir ilaç+diyet sibo tedavi sürecine başladık. Hiç kolaydı diyemem ama zor da diyemem. Abdullah Bey ve ekibi o kadar ilgililierdi ki sanki benimle beraber bu süreci yaşadılar ve her soruma (ki ben soru sorma konusunda fazla bonkörüm:)) ) hızlı ve anlayışlı cevaplar aldım. Onları da hiç üzmemeye gayret ettim ve söylenenlerin dışına hiç çıkmadım. Sürece başladıktan yaklaşık 3-4 gün sonradan itibaren 2 ay boyunca haftada en az 5-6 gün bağırsak sorunlarım normale döndü ve her gün yediğim içtiğim her şeyin saatine kadar takip ettiler. 2 ayı devirdik, bir süre daha daha esnek bi tempoda devam edeceğiz.
Bu kadar detaylı yazmamın asıl sebebi benim gibi bağırsak şikayetleri olan ve onca şey denemesine rağmen bundan kurtulamayıp umutsuzluğa kapılan insanlar varsa onlara hem motivasyon hem de umut olsun diye. Çünkü yazarken her ne kadar basit de görünse bağırsak düzensizliği; sosyal hayatı, psikolojik durumu her şeyi o kadar etkiliyor ki. Ben tatile gitmekten nefret eder olmuştum… O yüzden hiç umutsuzluğa kapılmayıp Abdullah Bey’e emanet ediniz :)
Sevgiler

Doğrulanmış kullanıcı
Konum: başka bir yer Kontrol

Günümüzde doktor dendiğinde akla hastalıkları ilaçla veya ameliyat ile tedavi eden kişi geliyor. Ancak Abdullah bey bundan çok farklı olarak ilk önce sorunun kaynağını tespit edip onu iyileştirmeye yönelik araştırmalar ve yönlendirmeler yapan bir koruyucu hekim. Çok çok değerli bir nimet günümüzde bu durum. İlaç ve diğer tıbbi yöntemler sorunu sadece geçici olarak çözerken sorunun kaynağını bulup hayat tarzını buna göre yeniden düzenlemek, sorunu tamamen ortadan kaldırıp çok daha sağlıklı olmamızı sağlıyor. Koruyucu hekimlerin çoğalması dileklerimle Abdullah beye çok teşekkür ederim.

N

Abdullah Cerit beye memnuniyetimi kelimelerle anlatmam mümkün değil çok farklı bir doktor keşke bütün doktorlar onun kadar duyarlı olabilse annem bir kalça kırığı geçirdi onun akabinde hastalıklar hep peşi sıra geldi bu 8 yıllık dönem içinde Abdullah bey hep yanımızdaydı. Hala da onun yönlendirmesiyle tedaviye devam ediyoruz . çok duyarlı en güzel yönü her seferin de ne zaman arasam mutlaka bir cevap veriyor .Bu çok önemli her sorduğuma cevap aldım . Mükemmel bir insan Abdullah hocamın gösterdiği yakınlığı hiç bir hekim de bulamıyorum .

N

Şekerim düştü ve acil olarak gittim . Benimle Abdullah bey ilgilendi . Hatasıyla çok ilgileniyor hemen hemen 2 buçuk ay olacak sabah öğlen açlık tokluk şekerimi yazıyorum kendisine o tekrar bana dönüyor ve ilgileniyor hem benimle hem ilaçlarımı düzenli olarak takip ediyor. Çok memnun kaldım .

H

Abdullah Cerit den çok memnunum iyi ki öyle bir hastanede öyle bir doktor var 10 üzerinden 10 puan veriyorum kendisine çok da seviyorum kendisini bütün çevreme de tavsiye ediyorum. Hastalarına pozitif yaklaşıyor kararlı bir doktor hastasına güven veriyor.

Hata oluştu, tekrar deneyin

Özgeçmiş

Hakkımda

Uzm. Dr. Abdullah Cerit 2009 yılında Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi'nden mezun olup aynı yıl İstanbul Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde iç hastalık...

Daha fazla


İlgili aramalar