Adnan Öbek, Dermatoloji Nilüfer

Uzm. Dr. Adnan Öbek

Dermatoloji

6 görüş

Kaydet


Adres

Esentepe, Mudanya Yolu Cad. No:169,, Nilüfer
Özel Esentepe Hastanesi

Bu adres için online randevu takvimi mevcut değil

Bu adreste kabul edilen sigortalar

Sigortasız hastalar

Acıbadem Sigorta

Ak Sigorta + 7 daha fazla


Dermatoloji Randevusu


Hizmetler


Esentepe, Mudanya Yolu Cad. No:169,, Nilüfer

Özel Esentepe Hastanesi

Hasta / Danışan Görüşleri

4.5

Genel skor
6 görüş

  • Dakiklik
  • Alaka
  • Mekan
P
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: Özel Esentepe Hastanesi Diğer

Doktor bey maalesef hastalığım geçirmek için zerre başarı sağlamadı. Haziran ayında kurdeşen hastalığı için kendisine gittim. bana verdiği ilaçlar neticesin de , ilaçları almama rağman hastalıkta gerileme görülmedi. Tekrar kontrole gitiiğimde '' seninle inatlaşmış geçer '' dedi. İlaçlara devam etmemi söyledi.Ancak en ufak iyileşme olmadı. Verdiği ilaçlar kurdeşen hastalığı için yetersizmiş. Başka yerde tedavi oldum.


A
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: Özel Esentepe Hastanesi

Yüzümde çıkan yara benzeri bir durum sebebiye kendisini ziyaret ettim. Kendisi o kadar anlayışlı karşıladı ki.. Öncelikle beni dinledi, korkularımın yersiz olduğunu ve gerçek durumu detaylıca açıkladı. Çok memnunum, iyi ki Adnan Bey’i tercih etmişim.


M
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: Özel Esentepe Hastanesi

Yaklaşık 20 yıl önce rahmetli eşimin ayakları şekerden dolayı su toplamaya başladığında çekirge devlet hastanesine gittik ve böylelikle tanımış oldum doktor Adnan beyi , ve cildiyeden sorunum olduğunda ilk aklıma gelen doktor Adnan Öbek Bey'dir Bu kadar harika b,ir doktor tanımadım bu kadar işini seven hastasına ilgili bir doktor tanımadım uzman lıktan öte öncelikle hastasını dinleyen ve ona önem veren bir doktordur herkese tavsiye ederim ve kebdisinie teşekkür ederim her şey için


F

Adnan Bey gördüğüm en harika doktor o kadar ilgiliki. Bundan bi hafta önce muayene oldum.müdahale gerektiricek bi durumdu ve beni o kadar sakinleştirdiki anlayışla karşıladı.çok merhametli aynı zamanda.ben burdanda teşekkür etmek istedim.


S

Adnan Bey hastasını güler yüzle karşılayan, hastasıyla yakından ilgilenen, başarılı bir hekimdir. Kendisi çok iyi bir cilt doktorudur.


M
Doğrulanmış kullanıcı

BENCE ÇEKİRGE DEVLET HASTASENİN EN SAYGIN EN İYİ DOKTORUDUR ADNAN BEY.RAHMETLİ EŞİM BÖBREK YETMEZLİĞİNDEN VEFAT ETTİ BENİM İLK EŞİMLE BERABER GİİTİK ONA O ZAMAN TANIŞTIK.O KADAR GÜZEL İLGİLENDİ Kİ HASTALARINA KARŞI DA İLGİSİ MÜKEMMEL. BELKİ GEÇ YAPILMIŞ BİR DEĞERLENDİRME BU AMA SAYFAYI YENİ GÖRDÜM YORUMUMU YAZMADAN EDEMEDİM TEŞEKKÜRLER DOKTOR BEY HER ŞEY İÇİN.


Hata oluştu, tekrar deneyin

Özgeçmiş

İlgili aramalar