Adresler (2)

Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi, Çankaya
Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi (harita)

Bu adres online randevuya açık değil

Randevu takvimini isteyin
Nakit, Kredi kartı
0850 333.....

Kolon Ve Rektum Cerrahisi

Lazerle Hemoroid Ameliyatı

Kasık Fıtığı Cerrahisi +18 daha fazla

Laparoskopik Kasık Fıtığı Ameliyatı

Meme Koruyucu Cerrahi

Meme Biyopsisi

Tümünü göster
Cinnah Kuloğlu Sokak No: 15/8, Çankaya, Ankara
Ahmet Karamercan Muayenehanesi (harita)

Bu adres online randevuya açık değil

Randevu takvimini isteyin
Nakit, Kredi kartı
0850 333.....

Kolon Ve Rektum Cerrahisi

Lazerle Hemoroid Ameliyatı

Kasık Fıtığı Cerrahisi +18 daha fazla

Laparoskopik Kasık Fıtığı Ameliyatı

Meme Koruyucu Cerrahi

Meme Biyopsisi

Tümünü göster

Özgeçmiş

Hakkımda

Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesini 1993 yılında bitirdi. Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi Genel Cerrahi Anabilim Dalında başladığı genel cerrahi eğ...

Daha fazla

Tedavi edilen hastalıklar

 • Kolorektal Kanser (Kalın Bağırsak Kanseri)
 • Kolonda Kitle
 • Kolon Ca
Tümünü göster

Okullar / eğitimler

 • Ankara Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi - Doçent, 2007 - 2014
 • Ankara Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi - Uzmanlık, 1994 - 1999
 • Ankara Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi - Yard. Doçent, 2001 - 2007
Tümünü göster

Fotoğraflar


Hasta / Danışan Görüşleri

5

Genel skor
56 görüş

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
Konum: Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi Fistül

Kalçamda oluşan şişlik nedeniyle gittiğim doktor , iltihabi bir durum olduğunu antibiyotikle geçeceğini söyledi . Babam daha önce fistül ameliyatı olduğu için bilgi sahibi olduğumdan fistül olabilirmi diye sorduğumda , makata oldukça uzak bölgede olduğu için zayıf ihtimal dedi . Antibiyotikten bir süre sonra tekrar enfeksiyon ve şişlik oluştu , ufak bir kesik ve ikinci antibiyotik küründen sonrada iyileşme olmayınca doktor o bölgeyi temizleyelim dedi cerrahi müdahalede bulundu , o sırada sorunun fistül olduğunu anladı ancak operasyon yapamadan temizlediği bölgeyi dikerek kapattı . Sonrasında tekrar enfeksiyon oluşunca bir arkadaşımın önerisiyle Ahmet hocadan randevu alıp muayene oldum . Çekilen emar sonucunda da perianal fistül olduğum kesinleşti . Ancak kanal mesafesi yaklaşık 12 cm olduğundan Ahmet hoca iki kez ameliyat olmam gerektiğini söyledi . Olayı arkadaş edasında ayrıntılarıyla ve büyük bir güven vererek anlattı. İlk ameliyatımı oldum , çok başarılı bir operasyon oldu ve bir ay içerisinde ilk bölüm iyileşti , ikinci operasyonu da hoca büyük bir beceri ve hassasiyetle gerçekleştirdi ve hastanede bile yatmadan beni taburcu etti. Hiçbir sıkıntı ve sorun yaşamadan hızla iyileşmeye başladım , Ahmet hocama çok teşekkür ediyorum . Çok sıcakkanlı , maharetli ve işinin uzmanı bir cerrah olduğundan hiçbir sorunla karşılaşmadan tedavim tamamlandı . Kendisine tekrar teşekkür ediyorum , ve benim gibi rahatsızlığı olanlara başka doktor aramayın diyorum.


Ö
Konum: Ahmet Karamercan Muayenehanesi Perinanal prp

Daha önce fissür ameliyatı olmuştum. Sonrasında 3 ay geçmesine rağmen biraz ağrılarım ve akıntılarım vardı. Ameliyat olduğum doktora tekrar gittiğimde ı bölgede Fistül oluştuğunu ve tekrar ameliya olmam gerketiğini söyledi Bunun üzerine araştırma yaptım ve soluğu Ahmet hocanın yanında aldım. İlk gittiğimde çok stresliydim Sorunlarımı anlattım Kendisi öncelikle alanında en iyi doktorlardan birisi .Çok kibar ve sizle de çok ilgileniyor. Muayene oldum ve orda ameliyat sonrası bir boşluk oluştuğunu ve şikayetlerimin de sebebinin bu olduğunu söyledi. Ne yapabileceğimi konuştuk Perianal Prp nin oradaki boşluk için bir çözüm yolu olduğundan bahsetti.Ve bir yıl içinde 6 ay aralıklarla iki defa muayenehanesinde Prp tedavisi gördüm, 4 ay aralıklarla da kontrole gittim. Kendisi bu süreç boyunca benle çok ilgilendi.Ve ek olarak güven vermesi de süreci daha az stresle atlatmamı sağladı ve bu bir hasta için çok önemli. Ona tekrar teşekkür ediyorum.


B
Konum: Ahmet Karamercan Muayenehanesi Perianal Fistül,Apse ve Crohn -Part 1-

Katarda inşaat mühendisi olarak çalışmaktayken Kasım 2018 de İstanbulda özel bir hastanede bana Crohn teşhisi konuldu. İlerleyen günlerde Katara döndüm. Diyetime dikkat edip ilaçlarımı kullanırken makatta ciddi bir ağrı hissettim. Ağrının yoğunluğu çok şiddetliydi. Etrafımdaki insanlardan muhtemelen hemeroittir gibi yorumlar geldi. Ağrı ilk başladığında şişlik yoktu. Bir ya da iki gün geçtikten sonra, oturma banyosu sırasında makattaki şişliği fark ettim. Zaten ağrıdan yorgun düştüğüm bu sürede Katardaki bir devlet hastanesine gittim. Altı saat kadar bekledim ve bir tane bile doktor göremedim. Oradaki bir hemşire muayene etti ve fissürüm olabileceğini söyledi. Tabi ki güvenmeyip Katardaki bir özel hastaneye gittim. Buradaki doktor şişliğin patladığını ve fistüle dönüştüğünü, Crohn hastalığının fistülü sevdiğini söyledi. Bana hemen ağır kortizon, biyolojik ajan gibi ilaçlara başlamamız gerektiğini söyledi. Bunun üzerine ben Türkiyeye tedabi olmak amaçlı döndüm. İşte bu karardan sonra şansım dönmeye başladı. Allahım karşıma Ahmet Hocamı çıkardı. Bu sitedeki yorumları okuyarak kendisini bulmuştum. İyi ki de bulmuşum. İlk görüşmemizde ben süreç içerisinde 9 kilo vermiştim, halsizdim, her gün ağrı çekmekten düşünemez, konuşamaz olmuştum. Oturması ayrı zor kalkması ayrı zordu. Resmen hayatım kısıtlanmıştı. Doğrusunu söylemek gerekirse ilk görüşmemizde biraz moralim bozuldu. Çünkü bana olabilecek her şeyi çekinmeden tek tek söyledi. İşin Crohn boyutu için de beni bir gastrologa görünmem konusunda teşvik etti. Crohn olduğu için işimizin çok daha zor olduğunu söyledi. Ancak beni muayene ettikten sonra beklediğimden daha iyi, halledeceğiz delikanlı sen hiç merak etme diyerek benim ve ailemin gönlünü kazandı. Aklıma takılan her şeyi telefonla mesaj yoluyla sordum ve hiç birini atlamayıp hepsini cevapladı. İlk olarak perianal fistülün haritasını çıkarmak için MR çekilmem gerekti.


D
Konum: Ahmet Karamercan Muayenehanesi Perianal fistül

Yaklaşık 3 sene önce perine bölgemde çıkan küçük bir sivilce şikayetiyle doktora başvurdum antibiyotik tedavisine başladım,bu süreçte düzelmenin aksine apseye dönüşüp kendiliğinden patladı ve bu şekilde 3 yıl boyunca devam etti . Ameliyat oldum ama tedaviden olumlu sonuç alamadım maalesef.Bu süreçte 4 genel cerrah,3 kadın doğum doktoruna gittim , teşhis dahi konulamadı. Son olarak Ankara'da hekim arayışımda Ahmet hocaya ulaştım, Ahmet hocanın muayenesi ve tetkikleri sonucunda teşhis konuldu, Perianal fistül.Ameliyata karar verildi , Ameliyat sürecimde eski yaşadıklarımdan dolayı korktum çünkü ilk ameliyatım sonrası çok sıkıntılı geçmişti ,onun aksine ameliyatım çok iyi geçti ilk günler sadece oturmakta biraz sıkıntı çektim buda gayet normaldi ,daha sonra bu sorunda ortadan kalktı.Apse sıkıntım ağrılarım tamamen geçti, şuanda sağlığım gayet iyi hepsi sizin sayenizde hocam iyiki varsınız ,Size ve ekibinize sonsuz teşekkürü borç bilirim.Mesleğini hakkıyla yapan gerçek bir Deha AHMET KARAMERCAN.


E
Konum: Ahmet Karamercan Muayenehanesi Plastrone apandisit

2017 mayis ayinda dogum yaptim, dogumdan bu yana artarak devam eden şikayetlerim teshis konulamadan eylul ayinda apandisitimin patlamasıyla sonuclandi.tavsiye uzerine Ahmet hocama ulaştım.Muayne ve tetkikler sonucu net olarak teşhisimi de kendisi koymustur.Plastrone apandisit oldugum için hemen ameliyat olamadim hastanede 5 günlük antibiyotik tedavisi aldim. Bu medikal tedaviyle beraber doktorumun psikolojik destegini de aldim ki bu benim icin cok önemlidir çünkü 4 aylik bebegimi sutten kesip evde bırakmıştım.
Ahmet hocam sonrasında benim icin en iyi olacagini düşündüğü zamana ameliyatimi planladı.Gercekten ameliyati bekledigim süre ameliyattan kat kat daha zordu.Ne ameliyattan ciktiktan hemen sonra ne de sonraki günlerde hicbir agrim ve sikayetim olmadi.Benim gibi kan verse yeri bir hafta sizlayan biri biraksaniz ameliyattan bikac saat sonra eve dönecektim.Hatta gecmis olsun ziyaretine gelenlere nazar degmesin diye eh var biraz agrim diyerek yalan soylemek zorunda kaldim:)))
Bu vesileyle tekrar teşekkür ediyorum hocam elleriniz dert görmesin..


A
Konum: Ahmet Karamercan Muayenehanesi Fistül ve fissür

2017 kasım ayında AHMET KARAMERCAN hocamıza tavsiye üzerine gittim. Diğer gittiğim doktorlar teşhis bile koyamadılar. Ahmet hocamıza gittiğimde hayattan bıkmiş moral olarak bitik durumdaydım. Öncelikle hocamız beni sakinleştirip hemen fissür teşhisimi koyduktan sonra ilaç tedavisiyle hayatıma bir düzen getirdi. Ve beni çok rahatlattı.Sonrasında botoks tedavisiyle iyileştim şükürler olsun şimdi çok iyiyim AHMET hocama yorumlarda yazılanlar az bile kendisine çok teşekkür ediyorum. Mükemmel bir hekim.


G
Konum: Ahmet Karamercan Muayenehanesi Perrianal fistül

Ahmet hocama çok teşekkür ediyorum.bir yıldır çektigim fistül rahatsızlığından kurtardı beni.Allah razı olsun. öncelikle çok iyi bir insan. güler yüzlü çok iyi bir doktor.kendisine buradaki yorumları okuyunca ulaştım hiç pişman değilim haziran ayında seton uygulamasıyla fistül ameliyatımı yaptı. çok iyi geçti. Gittiğim diğer doktorlar korkutmuştu beni dışkı kaslarımın kesilebilecegini söylediler. fakat Ahmet hocam bana cok güven verdi hiç dúşünmeden gittim Ameliyat oldum iyikide olmuşum iyikide Ahmet hocami tanımışım.böyle bir rahatsızlıģi olan hiç düşünmeden gidebilir ameliyattan sonrada çok ilgileniyor sağolsun telefonla sorduğum her soruya cevap yazdı Ahmet hacama tekrar tekrar çok teşekkür ediyorum


Y
Konum: Ahmet Karamercan Muayenehanesi Lazerle Hemoroid Ameliyatı

Merhabalar, yıllardır hemoroid hastasıyım ve ameliyattan korktuğum için doktora gitmiyordum. Ancak bundan yaklaşık 2 ay önce dayanılmaz bir ağrı ile 3 farklı doktora gittim. Hepsi 4.derece hemoroid olduğumu ve klasik yöntem dışında hiçbir yöntemin mümkün olmadığını söyleyince yeni bir doktor arayışına girdim. bir yakınımızın tavsiyesi ile Ahmet hocamla tanıştım. Güler yüzü ve hastasına olumlu yaklaşan tavırları nedeniyle, benim gibi ameliyattan korkan birine verdiği yüksek güven duygusu sayesinde laserle ameliyat olmayı kabul ettim. Ameliyat olalı 15 gün oldu ve Ahmet Hocam sayesinde bütün sıkıntılarımdan kurtuldum. Kanamalar, dayanılmaz ağrılar ve akıntılar hepsi bitti. Şimdi çok rahatım ve çok mutluyum. İyi ki varsınız Hocam, Allah sizden razı olsun.


S
Konum: Ahmet Karamercan Muayenehanesi Kronik Anal Fissür- Botoks tedavisi

Bir anda gelişen ve bana dayanılmayacak acılar hissettiren anal fissür sebebi ile Prof. Dr. Ahmet Karamercan'ın muayenehanesine inanılmaz bir endişe içerisinde gitmiştim. Fakat çok değerli doktorum Ahmet hocamın güler yüzü, insana fazlasıyla güven veren tavrı ve rahatsızlığım hakkında inanılmaz açıklayıcı bilgileri doğru yerde olduğumu bana sonuna kadar hissettirdi. 2 Haftalık bir krem tedavisinden sonra botoks uygulamasının doğru bir karar olduğunu söylediğinde gözü kapalı kendisine güvendim. Botoks yaptırdığım günden itibaren o dayanılmaz acılar, dayanılmaz ağrılar mucize gibi yok oldu. Botoks yaptıralı 1 hafta oldu şu ana kadar herhangi aksi bir durumla karşılaşmadım. İyi ki yaptırmışım gerçekten çok mutluyum. Umarım böyle devam eder. Buradan muhteşem doktoruma tekrar tekrar teşekkür ederim. İyi ki varsınız Ahmet Hocam. Sevgi ve saygılarımla.


Hizmetler

Kolon Ve Rektum Cerrahisi


Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi, Çankaya

Gazi Üniversitesi Tıp FakültesiCinnah Kuloğlu Sokak No: 15/8, Ankara

Ahmet Karamercan Muayenehanesi


Dikişsiz Hemoroid Cerrahisi


Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi, Çankaya

Gazi Üniversitesi Tıp FakültesiCinnah Kuloğlu Sokak No: 15/8, Ankara

Ahmet Karamercan Muayenehanesi


Anal Fissür (Makat Çatlağı) Tedavisi


Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi, Çankaya

Gazi Üniversitesi Tıp FakültesiCinnah Kuloğlu Sokak No: 15/8, Ankara

Ahmet Karamercan Muayenehanesi


Stapler Hemoroidopeksi


Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi, Çankaya

Gazi Üniversitesi Tıp FakültesiCinnah Kuloğlu Sokak No: 15/8, Ankara

Ahmet Karamercan Muayenehanesi


Laparoskopik Cerrahi


Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi, Çankaya

Gazi Üniversitesi Tıp FakültesiCinnah Kuloğlu Sokak No: 15/8, Ankara

Ahmet Karamercan Muayenehanesi


Robotik Cerrahi


Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi, Çankaya

Gazi Üniversitesi Tıp FakültesiCinnah Kuloğlu Sokak No: 15/8, Ankara

Ahmet Karamercan Muayenehanesi


Endoskopik Cerrahi


Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi, Çankaya

Gazi Üniversitesi Tıp FakültesiCinnah Kuloğlu Sokak No: 15/8, Ankara

Ahmet Karamercan Muayenehanesi


Safra Kesesi ve Safra Yolları Cerrahisi


Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi, Çankaya

Gazi Üniversitesi Tıp FakültesiCinnah Kuloğlu Sokak No: 15/8, Ankara

Ahmet Karamercan Muayenehanesi


Meme Cerrahisi


Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi, Çankaya

Gazi Üniversitesi Tıp FakültesiCinnah Kuloğlu Sokak No: 15/8, Ankara

Ahmet Karamercan Muayenehanesi


Laparoskopik Fıtık Tedavisi


Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi, Çankaya

Gazi Üniversitesi Tıp FakültesiCinnah Kuloğlu Sokak No: 15/8, Ankara

Ahmet Karamercan Muayenehanesi


Sleeve Gastrektomi (Tüp Mide) Ameliyatı


Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi, Çankaya

Gazi Üniversitesi Tıp FakültesiCinnah Kuloğlu Sokak No: 15/8, Ankara

Ahmet Karamercan Muayenehanesi


Lazerle Hemoroid Ameliyatı


Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi, Çankaya

Gazi Üniversitesi Tıp FakültesiCinnah Kuloğlu Sokak No: 15/8, Ankara

Ahmet Karamercan Muayenehanesi


Robot Destekli Cerrahi


Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi, Çankaya

Gazi Üniversitesi Tıp FakültesiCinnah Kuloğlu Sokak No: 15/8, Ankara

Ahmet Karamercan Muayenehanesi


Ercp(Endoskopik Retrograd Kolanjio Pankreotografi)


Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi, Çankaya

Gazi Üniversitesi Tıp FakültesiCinnah Kuloğlu Sokak No: 15/8, Ankara

Ahmet Karamercan Muayenehanesi


Endoskopi


Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi, Çankaya

Gazi Üniversitesi Tıp FakültesiCinnah Kuloğlu Sokak No: 15/8, Ankara

Ahmet Karamercan Muayenehanesi


Meme MR'ı


Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi, Çankaya

Gazi Üniversitesi Tıp FakültesiCinnah Kuloğlu Sokak No: 15/8, Ankara

Ahmet Karamercan Muayenehanesi


Meme Biyopsisi


Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi, Çankaya

Gazi Üniversitesi Tıp FakültesiCinnah Kuloğlu Sokak No: 15/8, Ankara

Ahmet Karamercan Muayenehanesi


Meme Koruyucu Cerrahi


Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi, Çankaya

Gazi Üniversitesi Tıp FakültesiCinnah Kuloğlu Sokak No: 15/8, Ankara

Ahmet Karamercan Muayenehanesi


Laparoskopik Kasık Fıtığı Ameliyatı


Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi, Çankaya

Gazi Üniversitesi Tıp FakültesiCinnah Kuloğlu Sokak No: 15/8, Ankara

Ahmet Karamercan Muayenehanesi


Kasık Fıtığı Cerrahisi


Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi, Çankaya

Gazi Üniversitesi Tıp FakültesiCinnah Kuloğlu Sokak No: 15/8, Ankara

Ahmet Karamercan Muayenehanesi


Göbek Fıtığı Ameliyatı


Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi, Çankaya

Gazi Üniversitesi Tıp FakültesiCinnah Kuloğlu Sokak No: 15/8, Ankara

Ahmet Karamercan Muayenehanesi

Hasta / Danışan Görüşleri

5

Genel skor
56 görüş

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
Konum: Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi Fistül

Kalçamda oluşan şişlik nedeniyle gittiğim doktor , iltihabi bir durum olduğunu antibiyotikle geçeceğini söyledi . Babam daha önce fistül ameliyatı olduğu için bilgi sahibi olduğumdan fistül olabilirmi diye sorduğumda , makata oldukça uzak bölgede olduğu için zayıf ihtimal dedi . Antibiyotikten bir süre sonra tekrar enfeksiyon ve şişlik oluştu , ufak bir kesik ve ikinci antibiyotik küründen sonrada iyileşme olmayınca doktor o bölgeyi temizleyelim dedi cerrahi müdahalede bulundu , o sırada sorunun fistül olduğunu anladı ancak operasyon yapamadan temizlediği bölgeyi dikerek kapattı . Sonrasında tekrar enfeksiyon oluşunca bir arkadaşımın önerisiyle Ahmet hocadan randevu alıp muayene oldum . Çekilen emar sonucunda da perianal fistül olduğum kesinleşti . Ancak kanal mesafesi yaklaşık 12 cm olduğundan Ahmet hoca iki kez ameliyat olmam gerektiğini söyledi . Olayı arkadaş edasında ayrıntılarıyla ve büyük bir güven vererek anlattı. İlk ameliyatımı oldum , çok başarılı bir operasyon oldu ve bir ay içerisinde ilk bölüm iyileşti , ikinci operasyonu da hoca büyük bir beceri ve hassasiyetle gerçekleştirdi ve hastanede bile yatmadan beni taburcu etti. Hiçbir sıkıntı ve sorun yaşamadan hızla iyileşmeye başladım , Ahmet hocama çok teşekkür ediyorum . Çok sıcakkanlı , maharetli ve işinin uzmanı bir cerrah olduğundan hiçbir sorunla karşılaşmadan tedavim tamamlandı . Kendisine tekrar teşekkür ediyorum , ve benim gibi rahatsızlığı olanlara başka doktor aramayın diyorum.


Ö
Konum: Ahmet Karamercan Muayenehanesi Perinanal prp

Daha önce fissür ameliyatı olmuştum. Sonrasında 3 ay geçmesine rağmen biraz ağrılarım ve akıntılarım vardı. Ameliyat olduğum doktora tekrar gittiğimde ı bölgede Fistül oluştuğunu ve tekrar ameliya olmam gerketiğini söyledi Bunun üzerine araştırma yaptım ve soluğu Ahmet hocanın yanında aldım. İlk gittiğimde çok stresliydim Sorunlarımı anlattım Kendisi öncelikle alanında en iyi doktorlardan birisi .Çok kibar ve sizle de çok ilgileniyor. Muayene oldum ve orda ameliyat sonrası bir boşluk oluştuğunu ve şikayetlerimin de sebebinin bu olduğunu söyledi. Ne yapabileceğimi konuştuk Perianal Prp nin oradaki boşluk için bir çözüm yolu olduğundan bahsetti.Ve bir yıl içinde 6 ay aralıklarla iki defa muayenehanesinde Prp tedavisi gördüm, 4 ay aralıklarla da kontrole gittim. Kendisi bu süreç boyunca benle çok ilgilendi.Ve ek olarak güven vermesi de süreci daha az stresle atlatmamı sağladı ve bu bir hasta için çok önemli. Ona tekrar teşekkür ediyorum.


B
Konum: Ahmet Karamercan Muayenehanesi Perianal Fistül,Apse ve Crohn -Part 1-

Katarda inşaat mühendisi olarak çalışmaktayken Kasım 2018 de İstanbulda özel bir hastanede bana Crohn teşhisi konuldu. İlerleyen günlerde Katara döndüm. Diyetime dikkat edip ilaçlarımı kullanırken makatta ciddi bir ağrı hissettim. Ağrının yoğunluğu çok şiddetliydi. Etrafımdaki insanlardan muhtemelen hemeroittir gibi yorumlar geldi. Ağrı ilk başladığında şişlik yoktu. Bir ya da iki gün geçtikten sonra, oturma banyosu sırasında makattaki şişliği fark ettim. Zaten ağrıdan yorgun düştüğüm bu sürede Katardaki bir devlet hastanesine gittim. Altı saat kadar bekledim ve bir tane bile doktor göremedim. Oradaki bir hemşire muayene etti ve fissürüm olabileceğini söyledi. Tabi ki güvenmeyip Katardaki bir özel hastaneye gittim. Buradaki doktor şişliğin patladığını ve fistüle dönüştüğünü, Crohn hastalığının fistülü sevdiğini söyledi. Bana hemen ağır kortizon, biyolojik ajan gibi ilaçlara başlamamız gerektiğini söyledi. Bunun üzerine ben Türkiyeye tedabi olmak amaçlı döndüm. İşte bu karardan sonra şansım dönmeye başladı. Allahım karşıma Ahmet Hocamı çıkardı. Bu sitedeki yorumları okuyarak kendisini bulmuştum. İyi ki de bulmuşum. İlk görüşmemizde ben süreç içerisinde 9 kilo vermiştim, halsizdim, her gün ağrı çekmekten düşünemez, konuşamaz olmuştum. Oturması ayrı zor kalkması ayrı zordu. Resmen hayatım kısıtlanmıştı. Doğrusunu söylemek gerekirse ilk görüşmemizde biraz moralim bozuldu. Çünkü bana olabilecek her şeyi çekinmeden tek tek söyledi. İşin Crohn boyutu için de beni bir gastrologa görünmem konusunda teşvik etti. Crohn olduğu için işimizin çok daha zor olduğunu söyledi. Ancak beni muayene ettikten sonra beklediğimden daha iyi, halledeceğiz delikanlı sen hiç merak etme diyerek benim ve ailemin gönlünü kazandı. Aklıma takılan her şeyi telefonla mesaj yoluyla sordum ve hiç birini atlamayıp hepsini cevapladı. İlk olarak perianal fistülün haritasını çıkarmak için MR çekilmem gerekti.


D
Konum: Ahmet Karamercan Muayenehanesi Perianal fistül

Yaklaşık 3 sene önce perine bölgemde çıkan küçük bir sivilce şikayetiyle doktora başvurdum antibiyotik tedavisine başladım,bu süreçte düzelmenin aksine apseye dönüşüp kendiliğinden patladı ve bu şekilde 3 yıl boyunca devam etti . Ameliyat oldum ama tedaviden olumlu sonuç alamadım maalesef.Bu süreçte 4 genel cerrah,3 kadın doğum doktoruna gittim , teşhis dahi konulamadı. Son olarak Ankara'da hekim arayışımda Ahmet hocaya ulaştım, Ahmet hocanın muayenesi ve tetkikleri sonucunda teşhis konuldu, Perianal fistül.Ameliyata karar verildi , Ameliyat sürecimde eski yaşadıklarımdan dolayı korktum çünkü ilk ameliyatım sonrası çok sıkıntılı geçmişti ,onun aksine ameliyatım çok iyi geçti ilk günler sadece oturmakta biraz sıkıntı çektim buda gayet normaldi ,daha sonra bu sorunda ortadan kalktı.Apse sıkıntım ağrılarım tamamen geçti, şuanda sağlığım gayet iyi hepsi sizin sayenizde hocam iyiki varsınız ,Size ve ekibinize sonsuz teşekkürü borç bilirim.Mesleğini hakkıyla yapan gerçek bir Deha AHMET KARAMERCAN.


E
Konum: Ahmet Karamercan Muayenehanesi Plastrone apandisit

2017 mayis ayinda dogum yaptim, dogumdan bu yana artarak devam eden şikayetlerim teshis konulamadan eylul ayinda apandisitimin patlamasıyla sonuclandi.tavsiye uzerine Ahmet hocama ulaştım.Muayne ve tetkikler sonucu net olarak teşhisimi de kendisi koymustur.Plastrone apandisit oldugum için hemen ameliyat olamadim hastanede 5 günlük antibiyotik tedavisi aldim. Bu medikal tedaviyle beraber doktorumun psikolojik destegini de aldim ki bu benim icin cok önemlidir çünkü 4 aylik bebegimi sutten kesip evde bırakmıştım.
Ahmet hocam sonrasında benim icin en iyi olacagini düşündüğü zamana ameliyatimi planladı.Gercekten ameliyati bekledigim süre ameliyattan kat kat daha zordu.Ne ameliyattan ciktiktan hemen sonra ne de sonraki günlerde hicbir agrim ve sikayetim olmadi.Benim gibi kan verse yeri bir hafta sizlayan biri biraksaniz ameliyattan bikac saat sonra eve dönecektim.Hatta gecmis olsun ziyaretine gelenlere nazar degmesin diye eh var biraz agrim diyerek yalan soylemek zorunda kaldim:)))
Bu vesileyle tekrar teşekkür ediyorum hocam elleriniz dert görmesin..


A
Konum: Ahmet Karamercan Muayenehanesi Fistül ve fissür

2017 kasım ayında AHMET KARAMERCAN hocamıza tavsiye üzerine gittim. Diğer gittiğim doktorlar teşhis bile koyamadılar. Ahmet hocamıza gittiğimde hayattan bıkmiş moral olarak bitik durumdaydım. Öncelikle hocamız beni sakinleştirip hemen fissür teşhisimi koyduktan sonra ilaç tedavisiyle hayatıma bir düzen getirdi. Ve beni çok rahatlattı.Sonrasında botoks tedavisiyle iyileştim şükürler olsun şimdi çok iyiyim AHMET hocama yorumlarda yazılanlar az bile kendisine çok teşekkür ediyorum. Mükemmel bir hekim.


G
Konum: Ahmet Karamercan Muayenehanesi Perrianal fistül

Ahmet hocama çok teşekkür ediyorum.bir yıldır çektigim fistül rahatsızlığından kurtardı beni.Allah razı olsun. öncelikle çok iyi bir insan. güler yüzlü çok iyi bir doktor.kendisine buradaki yorumları okuyunca ulaştım hiç pişman değilim haziran ayında seton uygulamasıyla fistül ameliyatımı yaptı. çok iyi geçti. Gittiğim diğer doktorlar korkutmuştu beni dışkı kaslarımın kesilebilecegini söylediler. fakat Ahmet hocam bana cok güven verdi hiç dúşünmeden gittim Ameliyat oldum iyikide olmuşum iyikide Ahmet hocami tanımışım.böyle bir rahatsızlıģi olan hiç düşünmeden gidebilir ameliyattan sonrada çok ilgileniyor sağolsun telefonla sorduğum her soruya cevap yazdı Ahmet hacama tekrar tekrar çok teşekkür ediyorum


Y
Konum: Ahmet Karamercan Muayenehanesi Lazerle Hemoroid Ameliyatı

Merhabalar, yıllardır hemoroid hastasıyım ve ameliyattan korktuğum için doktora gitmiyordum. Ancak bundan yaklaşık 2 ay önce dayanılmaz bir ağrı ile 3 farklı doktora gittim. Hepsi 4.derece hemoroid olduğumu ve klasik yöntem dışında hiçbir yöntemin mümkün olmadığını söyleyince yeni bir doktor arayışına girdim. bir yakınımızın tavsiyesi ile Ahmet hocamla tanıştım. Güler yüzü ve hastasına olumlu yaklaşan tavırları nedeniyle, benim gibi ameliyattan korkan birine verdiği yüksek güven duygusu sayesinde laserle ameliyat olmayı kabul ettim. Ameliyat olalı 15 gün oldu ve Ahmet Hocam sayesinde bütün sıkıntılarımdan kurtuldum. Kanamalar, dayanılmaz ağrılar ve akıntılar hepsi bitti. Şimdi çok rahatım ve çok mutluyum. İyi ki varsınız Hocam, Allah sizden razı olsun.


S
Konum: Ahmet Karamercan Muayenehanesi Kronik Anal Fissür- Botoks tedavisi

Bir anda gelişen ve bana dayanılmayacak acılar hissettiren anal fissür sebebi ile Prof. Dr. Ahmet Karamercan'ın muayenehanesine inanılmaz bir endişe içerisinde gitmiştim. Fakat çok değerli doktorum Ahmet hocamın güler yüzü, insana fazlasıyla güven veren tavrı ve rahatsızlığım hakkında inanılmaz açıklayıcı bilgileri doğru yerde olduğumu bana sonuna kadar hissettirdi. 2 Haftalık bir krem tedavisinden sonra botoks uygulamasının doğru bir karar olduğunu söylediğinde gözü kapalı kendisine güvendim. Botoks yaptırdığım günden itibaren o dayanılmaz acılar, dayanılmaz ağrılar mucize gibi yok oldu. Botoks yaptıralı 1 hafta oldu şu ana kadar herhangi aksi bir durumla karşılaşmadım. İyi ki yaptırmışım gerçekten çok mutluyum. Umarım böyle devam eder. Buradan muhteşem doktoruma tekrar tekrar teşekkür ederim. İyi ki varsınız Ahmet Hocam. Sevgi ve saygılarımla.


Hata oluştu, tekrar deneyin

Özgeçmiş

Hakkımda

Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesini 1993 yılında bitirdi. Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi Genel Cerrahi Anabilim Dalında başladığı genel cerrahi eğ...

Daha fazla

Tedavi edilen hastalıklar

 • Kolorektal Kanser (Kalın Bağırsak Kanseri)
 • Kolonda Kitle
 • Kolon Ca
Tümünü göster

Okullar / eğitimler

 • Ankara Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi - Doçent, 2007 - 2014
 • Ankara Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi - Uzmanlık, 1994 - 1999
 • Ankara Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi - Yard. Doçent, 2001 - 2007
Tümünü göster

Deneyimler

 • Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi
 • Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi Genel Cerrahi A.D.
 • Dr.Muhittin Ülker Acil Yardım ve Travmatoloji Hst
Tümünü göster

Fotoğraflar


Diğer içerikler

Makaleler (4)