Adresler

Benzer Doktorlar, Uzmanlar

Hasta, Danışan Görüşleri

Görüşünüzü paylaşın
4.5

Genel skor
12 görüş

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
 • Sn. Ahmet selcuklu ya sonsuz tesekkur ederim annemi 17 eylulde ameliyat etti Allahima sukur cok iyi annem sn profosor Ahmet selcuklu hocama sonsuz tesekkurler basarinizdan dolayi tesekkur ederim Allah razi olsun sizden .samil beye ve emegi gecen tum doktorlara tesekkur ederim. ..sevtap...

 • Ben 25 Mart 2014 tarihinde ablamı kaybettim. 10 Mart'ta beyin kanaması sebebiyle Ahmet Selçuklu tarafından ameliyat edildi. O kadar tehlikeli bir ameliyat olmasına rağmen hastanın genel durumu iyi diyerek 17 Mart'ta bizi taburcu etti. Daha hasteneden uzaklaşmadan araca bindirirken ablam fenalaştı ve felç oldu. Gözümüzün önünde ablam teker teker bütün Hayati fonksiyonlarını yitirmeye başladı.18 Mart'ta ablamı yoğun bakıma bize hiçbirşey demeden aldılar. Bilgi vermeyi bırakın adam bizi insan yerine bile koymadı. Yoğun bakımda ablam hergün daha kötüye gitti şifa bulsun diye ellerimle indirdiğim ablamın 25 Mart'ta cenazesini aldım. Şimdi soruyorum 11 gün Hayati riski var dediğin bir hastayı nasıl 7.gün nasıl taburcu ediyorsun? Sayın hocamıza hastamızla ilgili bilgi almaya gidiyoruz konuşmaya bile tenezzül edip bilgi vermiyor yoğun bakımdan bilgi alın deyip odasının kapısını yüzümüze kapatıyor. 7 gün yoğun bakımdan aldığım bilgi genel durumu kötü şuuru kapalı makineye bağlı uyutuluyor. Şimdi ablam yok hayatımızda geride 4 tane çocuk (18,17,15,3 yaşında bu çocuklar )bir yaralı eş ve 5 tane çiğeri dağlanmış kardeş bıraktı. Sayın Prof. Hocam ellerine sağlık bizi böyle yaktığınız için 3 yaşındaki Yusuf'umu annesiz bıraktığınız için umarım vicdanınız rahattır bizimde dayımız olsaydı hastenede ablam bugün yaşıyor olacaktı. Sen bu çocukların hayallerini,annelerini kopardın.

  Bu doktor musunuz? Bu görüşe cevap ver! Şimdi kayıt olun

 • kıymetlı dokturum benı omurılıkten ıkı kez emelıyat ettı rısklı bı durumdaydım ama hıc sorun yasamadım ayrıca annemınde beyın amelıyatınıda yaptı elını kaldıramazen suan yemek yıyebılıyor Cenab ı Allah bın kere razı olsun uzun vağlıklı omurler versın dr samıl bey ve dr emın beyde cok yardımsever cok ıyı doktorlar hepsınden allah razı olsun

 • Annemin hastalığı dolayısıyla gerek kendi araştırmalarım gerek diğer doktorların yönlendirmesiyle Sayın Prof. Dr. Ahmet SELÇUKLU hocam ile tanıştık ve hastalığın teşhisinden ameliyat günü ve sonrasına kadar göstermiş olduğu ilgi, yakınlık ve hepsinden önemlisi hastasına ve hasta yakınlarına vermiş olduğu cesaret işin ehli olduğunun en güzel kanıtıydı. kendisinin alanında Ülkemizde yetişmiş ender hocalardan olduğunu düşünüyor başarılarının devamını diliyorum.

 • annemi kayseri ercies tıpta bel fıtığından ameliyat etti. ilk ameliyatta iyi oldu diyip gönderdi. agrılar gecmiyince tekrar göturuldü. acilen ikinci ameliyata alındı sebep ise iceride fıtık unutuldugu söylenmiş. ama ikinci ameiyatı yaparken sinirlere zarar verip hastanın ustelik fıtıgınıda almadan amlıyatı bıtırıyor. ve acilen bizim sana yapabiecegimiz bir sey yok deyıp taburcu ediyor fizik tedavi tavsiye edıyor. işin gercegi istanbulda mr neticesinde ortaya cıkıyor sonuc 3 amelıyat ve 3 ameliyat sonucu annem psıkolojık olarak bu prof sayesinde su an hala ınlemekte

  Bu doktor musunuz? Bu görüşe cevap ver! Şimdi kayıt olun

 • arnold chari amelyatı oldum önceden çok kötüydüm amelyattan sonra maşallah çok iyiyim

 • Annemi ve kardeşimi Ameliyat etti.Bel fıtıgından.Son derece insalcıl ve başarılı bir bilim adamı.Ameliyat sonrasıda hastanede kendisinden hasta ile ilgili bilgi alabildik.Kendisine minnettarım.

 • Ahmethoca beni bel fıtgından amelyat etti işinde çok iyi tanıdıgım kadarıyla kişilik olarakta çok iyi bir insan işi gücü rast gelsin ALLAH rarı olsun kendisine teşekür eder saygılar sunar başarılarının devamını temenni ederim.

 • Ahmet Bey o ameliyattan sonra ikinci hayatımı önce Allaha sonra size borçluyum.Lütfen hakkınızı helal edin.Siz karşıma çıkan en değerli varlıklardan birisiniz.O yetiştirdiğiniz müthiş öğrencileriniz memleketin herköşesinde mucizeler yaratıyor.Allah sizden razı olsun.Allaha emanet olun;Allah yolunuzu açık etsin .cushing sendromlu hastanız

 • Hastanede yatarken şikayetlerim doğtultusunda yönlendirildim.Ameliyat önerilince şüphelerim,kaygılarım vardı. Bir buçuk yıl önce ameliyat oldum. Doktorum Sn Ahmet Selçuklu beyefendiye bu vesileyle çoook teşekkür ediyorum..

 • 25 Mart 2012 günün ilk saatlerinde Niğde'den Hastanenize sevkilen hastanız GÜNER YAVUZDEĞER Hanım'ın yiğeniyim. Teyzeme yapmış olduğunuz operasyon için çok teşekkür ederim. Ümit ediyorum ki önce Allah'ın izniyle ve sonra Sizin mesleki başarınız sayesinde iyi olacak. Size şükranlarımızı bir borç biliyoruz. Yüksek performansınızın ve mesleki başarılarınızın devamını tüm kalbimle diliyorum.Daha uzun yıllar insanların sizden deva bulmasını arzu ediyorum. Her şey için teşekkürler. EN DERİN SAYGILARIMLA.

 • İYİKİ SİZ VE SİZİN GİBİ İNSANLAR VAR ALLAH RAZI OLSUN GÜNER YAVUZDEGER ADINA

Bu doktor musunuz?

292

hasta son 30 günde bu profili görüntüledi

Bu profil sizin mi?
Kontrolü devralın