Adres

Bu adres online randevuya açık değil

Takvim talep edin
Herhangi bir hizmet eklenmemiş

Hizmetler

Henüz bir hizmet eklenmedi

Bu hekim/uzman, henüz verdiği hizmetlere dair bir bilgi girişi yapmadı.

Hasta / Danışan Görüşleri

5

Genel skor
8 görüş

  • Dakiklik
  • Alaka
  • Mekan
C

Sayın Dr.Akın Dayan annem Hatice Özyurt'un bir kaç yıldan bu yana doktorudur.Akın bey,doktorluk bilgisi açısından mükemmel bir doktordur.Ne zaman ihtiyacımız olsa'ki annem şeker hastası,her zaman güler yüzle,tatlı dille yardımlarını asla esirgemedi.Hastasında gördüğü rahatsızlığı sonuna kadar takip eder,bizleri sıkılmadan,sabırla bilgilendirir.Üstelik'te gelen hastaları belirli yaşı geçmiş hastalar olduğu halde,sabırla,sıkılmadan,hastası anlayana kadar anlatır..Keşke tüm doktorlar sevgili doktorumuz Akın Dayan gibi hastalarına ilgli ve sonsuz bilgili olsalar...Sonuç olarak,mükemmel bir doktor ve insan.Allah yolunu açık etsin,..


N

Allah razıolsun cok iyi hastalarla iyi ilgileniyor cok memnunum ondan herkes onungibi olsa iyi olurdu hastaneler


O

Akın bey, gerçekten doktor hasta ilişkisinden öte dost ve insan canlısıdır. işine bağlı ve bilgilidir. kendisine ömür boyu sağlık dilerim. saygılarımla. oğuz diler


H

akın bey nesli tükenmiş doktorlarımızdan.hastasıyla ilgilenen,onu dinleyen,tecrübeli,alçak gönüllü ,tecrübeli,mesaisinin son saatine kadar işinin başında olan bir doktor .mesleğinin en iyilerinden .teşekkürler doktorum.


N

Müthiş Bilgili ve insani ilişkileri inanılmaz başarılı... İyi ki var !


E

akın bey gördüğüm en iyi doktor bence.sevim hanımdı sanırım bir bayan allah beni bir daha bu doktora düşürmesin demiş.allah muhtac etmez inşallah sizi.benim annemin şekeri vardı ve genel cerrahtan kalp damara kadar gitmediğimiz doktor kalmadı.ayağını kesiceklerdi.parmakları mosmordu.allah akın beyden binlerce kez razı olsun.annemin parmakları normala döndü.allaha çok şükür çok iyi şimdi ama ne gün derse doktor o zaman orda oluyor hiç ihmal etmiyoruz.4 aydır bende akın beyin hastasıyım 6 senedir düzelmeyen rahatsızlığım doğru ilaç ve akın beyin tecrübesiyle yoluna girmeye başladı.eğer haydarpaşa numune hastanesi çevresindeyseniz ve diyabet ve metabolizma rahatsızlığınız varsa yada çevrenizde olan varsa lütfen tavsiye edin.


S

benn akın beye muayeneye gidecektim fakat hastanede randevuda uzun süredir adını bulamadım ve netten ulaşmak istedim bilgi alabilirim diye ama sevinç hanımın yorumnu okuyunca gerçekten şaşırdım akın bey benim 3 senelik dokktorum vee ben şuanda ayakta gezmemi ona borçluyum çünkü o hastların ilacını yazıp defetmeye çalışan bazı doktorlar gibi degill konuşarakk bilgilendiren yönlendiren sizi dinleyen bir doktor. benn doktor doktor gezdimm amaa benim rahatsızlıgımı araştırıp bi o buldu ve ben gerçekten akın beye özellikle diabet hstalarının mutlaka gitmesini öenriyorum. zaten numunede temizlik personeli ble çıktıgında akın bey hala hasta bakan mesai doldurma çabasında olmayan biri böyle bir hekimde kötü olacagını düşünmüyorum


S

merhabalar, doktoru facebookdan da buldum gerci. bu ay harif haril aradim ve en sonunda yorum yazabilecegim bir site buldum. oncelikle doktor cok iyi ama okadar unutkan ki, kime ne recete verdigini bile hatirlamiyor.Hastalarini tanimiyor. Benim hipoglisemi oldumu unutup hiperglisemi tedavisi uygulamaya calisiyor. Buna istinaden yapilan uyariyi hicte dikkate almiyor kiziyor. o gun is yerinden zorla izin aldiginizi bildigi halde ertesi gune veya ertesi haftaya gene gel diyor. Allah beni birdefa bu doktorun eline umarim dusurmez. eger ki sans eseri doktorumuz bu yaziyi okursa umarim kendine ceki duzen verir. Allahten temennim sadece bu. Saygilarimla, sevim ertem.

Bu doktor/uzman mısınız? Bu görüşe cevap verin! Şimdi kayıt olun


Hata oluştu, tekrar deneyin

Özgeçmiş

Bu doktor/uzman mısınız?

Profili düzenle veya yönet