Profilinizin kontrolünü alın Bilgilerinizi Düzenleyin Randevu al Uzmanları gör Mesaj gönder
Numarayı göster

İstanbul Haydarpaşa Numune Eğitim Ve Araştırma Hastanesi kadrosunda 17 adet acil tıp uzmanı, 10 adet aile hekimliği uzmanı, 34 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 11 adet beyin ve sinir cerrahi... daha fazla

Sağlığınızı ertelemeyin

Evinizden ayrılmadan tedavinizi başlatmak veya devam ettirmek için online danışmanlığı seçin. Eğer ihtiyacınız varsa, muayenehane ziyareti için de randevu alabilirsiniz.

Nasıl çalışır?

Hakkımızda

Adres bilgisi

İstanbul Fatih Sultan Mehmet Eğitim ve Araştırma Hastanesi

Tıbbiye Cad. No: 40

34668 , Üsküdar ,

İletişim Bilgileri
Sigortasız hastalar

Hakkımızda

İstanbul Haydarpaşa Numune Eğitim Ve Araştırma Hastanesi kadrosunda 17 adet acil tıp uzmanı, 10 adet aile hekimliği uzmanı, 34 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 11 adet beyin ve sinir cerrahisi uzmanı, 1 adet çocuk psikiyatrisi uzmanı, 17 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 12 adet dermatoloji uzmanı, 3 adet endokrinoloji ve metabolizma hastalıkları uzmanı, 15 adet enfeksiyon hastalıkları uzmanı, 10 adet fiziksel tıp ve rehabilitasyon uzmanı, 1 adet fizyoloji uzmanı, 8 adet gastroenteroloji uzmanı, 2 adet gastroentroloji cerrahisi uzmanı, 42 adet genel cerrahi uzmanı, 2 adet göğüs cerrahisi uzmanı, 2 adet göğüs hastalıkları uzmanı, 22 adet göz hastalıkları uzmanı, 38 adet iç hastalıkları uzmanı, 1 adet immünoloji uzmanı, 15 adet kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, 7 adet kardiyoloji uzmanı, 18 adet kulak burun boğaz uzmanı, 8 adet nefroloji uzmanı, 28 adet nöroloji uzmanı, 1 adet nükleer tıp uzmanı, 18 adet ortopedi ve travmatoloji uzmanı, 15 adet plastik rekonstrüktif ve estetik cerrahi uzmanı, 1 adet pratisyen uzmanı, 2 adet psikiyatri uzmanı, 1 adet radyasyon onkolojisi uzmanı, 1 adet radyodiagnostik uzmanı, 24 adet radyoloji uzmanı, 12 adet tıbbi biyokimya uzmanı, 18 adet tıbbi mikrobiyoloji uzmanı, 2 adet tıbbi onkoloji uzmanı, 11 adet tıbbi patoloji uzmanı, 22 adet üroloji uzmanı, bulunmaktadır. İstanbul Haydarpaşa Numune Eğitim Ve Araştırma Hastanesi İstanbul ilinde Tıbbıye Cad. Haydarpaşa adresinde bulunmaktadır. İstanbul Haydarpaşa Numune Eğitim Ve Araştırma Hastanesi bünyesinde bulunan bir doktordan randevu almak için 2164144502 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Tıbbi tesis tipi

 • Eğitim Ve Araştırma Hastanesi

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

Genel skor

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
  G
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Ali Aktekin Diğer

  2020 yılında ali aktekin hocam tarafından fıtık ameliyatı oldum kendisine çok teşekkür ediyorum gerçekten kendisi çok iyi bir doktordur bana yapmış pldugu tedavi sonucunda saglıgına kavuştum iyiki varsınız hocam


  S
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Doç. Dr. Özgür Erdoğan Ortopedi Ve Travmatoloji Randevusu

  Eşimin sağ ayak dizinde iyi huylu tümörü vardı. Basarili bir operasyonla tümörü aldı. Kendisine ilgisi için tesekkur ederiz.


  E
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Doç. Dr. Özgür Erdoğan Ortopedi Ve Travmatoloji Randevusu

  Öncelikle kendimi tanıtayım. Ben Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı Doktor Erkan Yetmiş. Eşimin femur kemiğinde yaklaşık 12 cm gibi çok büyük bir kist çıkması üzerine doktor arayışına geçtim. Doktor olmam sebebi ile çok sayıda hekim ve yer araştırdım. Ortopedist arkadaşlarıma sorduğumda Kemik tümörleri alanında Özgür hocanın çok iyi olduğunu söylediler. Bunun üzerine Özgür hoca ile iletişime geçip tedavi sürecimiz başlamış oldu. Röntgen ve MR görüntülerini detaylı bir şekilde inceleyen Özgür hocam hastalık ve tedavi sürecini detaylı bir şekilde tarafımıza anlattı. Cerrahi alanda çok zor ve komplike bir ameliyatı yapması için biz gönül rahatlığı ile Özgür hocamı tercih ettik. Ameliyat yaklaşık 2,5-3 saat sürdü ve şükürler olsun ki çok başarılı geçti. Yaklaşık 3 saat süren bu ameliyatta Özgür hoca femurun içini kürete edip, femur içine protez civatayı koyup bu civatayı da alttan üstten vidalarla sabitledikten sonra etrafını da yapay greft ile doldurarak büyük bir ameliyatı başarı ile gerçekleştirdi. (Tıbbi bilgisi olan bu yazdıklarımın ne kadar zor bir ameliyat olduğunu anlar.)Ameliyat sonrası 2 gün hastanede yattık. O süreçte hocamız bizzat kendisi gayet güzel bir şekilde ilgilendi ve ameliyat süreci ile ilgili bilgilendirdi. Taburcu olduktan sonra ise dikkat etmemiz gerekenleri, yapılması gereken hareketleri detaylı bir şekilde anlattı. Özgür hoca ameliyat sonrası 15. günde dikişleri aldırdı. 20. Günde kontrol filmleri çektirdi. Ameliyat sonrası 45. günde eşim yürümeye başladı. Şükürler olsun ki eşimin bacak ağrıları artık yok ve bacağı eskisinden çok daha sağlam. Cerrahide ameliyat riskleri olan kas sinir zedelenmesi, ameliyat yerinde ya da protezte enfeksiyon görülme riski en korktuğumuz olaydır ki Özgür hocam sayesinde Allah’a şükürler olsun ki bu durumların hiçbiri başımıza gelmedi. Allah hocamızın eline zeval vermesin. Bizlere şifa olduğu gibi bu alanda derdi olan birçok hastaya şifa olsun inşAllah, saygılar.


  T
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Doç. Dr. Oğuz Durakbaşa Diğer

  2006 yılında yaşadığım bir olayda ayak bileğinde tam kesi denilen kopma oldu oğuz hocanın yaptığı ameliyat sonucunda halen ayağımı nerdeyse sorunsuz kullanıyorum diyebilirim Allah binlere razı olsun bilek kısmından kopan ayağımı yeniden yaptı Allah gönlüne göre versin


  U
  Doktor: Doç. Dr. Özgür Erdoğan Fibröz Tümörün Cerrahi Olarak Çıkarılması

  İsmim Gülistan Sarı. Omzumda şişlik şikayetiyle doktora başvurdum. Yapılan tetkikler sonucunda yağ bezesi olduğu anlaşıldı. Özgür bey sorduğum her soruya detaylı şekilde, açıklayıcı cevaplar verdi. Ameliyatım olabildiğince kısa sürede gerçekleştirildi ve ameliyat sonrasında şikayetlerim geçti. Operasyondan sonra herhangi bir ağrı hissetmedim. Estetik dikiş atıldı ve şu anda ameliyat yerimde çok rahatsız edici bir dikiş görüntüsü kalmadı. Pansuman ve kontrollerimde de doktorum aynı ilgiyle muayenelerini gerçekleştirdi, kendisine teşekkür ederim.


  E
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Osman Ekinci Diğer


  babam (AHMET ÜSTÜN) kolon kanseri; (idi) kalın bağırsağının tamamı alındı, bir torbayla (ostomi/kolostomi deniyor) yaşıyor.
  Kemoterapi süreci bitti ama ilaçlarla takibi devam ediyor.
  Bu süreçte de karın bölgesinde bir fıtık oluştu.
  Bu fıtığın alınmasıyla ilgili ameliyat süreci öncesi tanıdık kendisini.
  Ameliyat öncesi yapılması gereken bütün kontrollerin yapılıp yapılmadığını kontrol etti, gerekli diğer konularda da bizi yönlendirdi.
  Bu aşamada gösterdiği anlayışı, güleryüzü ve ilgisi öyle değerli, öyle kıymetli ki..
  insanın bu zor süreci daha hafif atlatmasını sağlıyor.
  ayağa kalkıp saygıyla karşılıyor, saygıyla uğurluyor, her seferinde.
  nezdinizde kendisine teşekkürü borç bilirim; minnetim sonsuz. (ahmet üstün adına kızı emel üstün)


  A
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Nilgün Mesci Bilgili Diğer

  Doktorumuzu 2021 yılında 1 ay boyunca yatarak tedavi gördüğüm Haydarpaşa Numune Hastanesi fiziksel rehabilitasyon bölümünde tanıdım Kendisinden Allah razı olsun her gün kontrol edip tedavinin gidişatını izledi Hastasına güven veren empati kuran yapısı ile tedavinin daha olumlu geçmesini sağladı kendisine ve tüm ekibine çok teşekkür ediyorum


  A
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Zerrin Şahin Diğer

  Zerrin hanıma boyun ağrılarım nedeni ile gittiğimde o yoğunluk ve koşuşturma arasında sorunuma karşı gösterdiği ilgi karşısında kendimi çok şanslı hissettim çok hızlı bi şekilde doğru teşhis ve tedaviye yönlendirildim kendisine çok Teşekkür ederim hayatıma katkısı büyük Allah razı olsun..


  K
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Mehmet Ali Uzun Diğer

  Annem 6 ay boyunca pankeser sorunu yaşadı hastaneleri inleti hangi Dr gitsek birşey bulamadılar ağrı olursa gelirsiniz dediler taki Mehmet hocayı bulana kadar sorunu buldu ameliyatla annemin tüm sorunlarını çözdü. Ben böyle mükemmel bi Dr görmedim gerçekten branşinda harika bi dr.


  H
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Ali Sürmelioğlu Diğer

  Biz babamın ani baş dönmesi halsizlik sebebiyle acile geldiğimizde asistanın sonuçları kendisine gösterdiğimizde tanıştık Ali hocayla. Telaşımızı sakinleştiren acil ameliyata aldı babamı. Ameliyat saatlerce sürdü. Bize ameliyat bitiminde bamamın kanser olduğunu bağırsakların susuz kaldığı için kuruduğunu ve tıkandığını babamda bilmeden karnına yani bağırsaklarına baskı yapıp yırtılmasına sebep olduğunu dolayısıyla kanına bağırsaktan sızan mikrop zehirlenmesi olduğunu söyledi. Bu süreçte çok yardımcı oldu bize Allah bin kere razı olsun kendisinden. Çok efendi kibar sakin ilminin hakkını sonuna kadar veren bir doktor. Egosu yok hastasına güler yüzlü. Sizi sakinleştirip tedaviye olan inancınızı diri tutan insan psikolojisinden anlayan ve sadece hastaya değil hasta yakınına bile emek veren bir doktor. Gece yarısı demez öğle arası demez mesai bitti demez cumartesi demez eğer hastası varsa mutlaka yanına uğrar siz beklerken görürse mutlaka size bilgi verip rahatlatıyor. Ancak biz kendisine geç kalmıştık babamın hastane korkusu yüzünden hastaneye geç geldik ve vucuda zehir çoktan yayılmış ve babam 1 hafta yoğun bakımdan sonra çoklu organ yetmezliğinden vefat etti. Biz ailecek Doktor beyden razıyız Rabbim de kendisinden razı olsun. Hala devlet hastanesinde kendisi ve hasta odaklı çalışan ender doktorlardan biri. Allahım onu utandırmasın. Açıkcası yıllardır çeşit çeşit doktora hastaneye gitmiş biri olarak böyle bir doktora denk çok nadir gelmişimdir ki kendisi şikayet değil çözüm odaklı hasta odaklı üstelik bunu saygısını güler yüzlülüğünü ve ilmini düşürmeden yapabilir olması çok önemli. Kendisine her zaman duacıyız Allah ondan gani gani razı olsun.


  Hata oluştu, tekrar deneyin

İlgili aramalar