Tahmini yanıtlama süresi:

Adres

Risus Dental Center Ağız ve Diş Sağlığı
Hacet, Parlayüksel Plaza, Keykubat Blv. No:130,, Alanya, Antalya


Bu adreste kabul edilen sigortalar

Sigortasız hastalar


Kabul edilen yaş grubu: yetişkin, en az 16 yaşındaki çocuklar
Nakit, Kredi kartı, Banka Havalesi

Randevu


Hizmetler

Başlıca Hizmetler


Hacet, Parlayüksel Plaza, Keykubat Blv. No:130,, Antalya

Risus Dental Center Ağız ve Diş Sağlığı

Özgeçmiş

Hakkımda

Diş Hekimi Ali Çelik, Hacettepe Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi'nde eğitimini tamamlamıştır. Şu anda Mavi Alanya Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi'nde ...

Daha fazla


Okullar / Eğitimler

  • Hacettepe Üniversitesi

Deneyimler

  • RİSUS DENTAL CENTER (2023) MAVİ ALANYA DİŞ POLİKLİNİĞİ (2013-2022)

Fotoğraflar

5 hasta/danışan görüşü

Genel skor

G

Hem ilgili hem de çok fazla bilgili bir doktor.Gerekli önlemi ve tedaviyi yerinde yapıyor.Tüm ailecek kendisine gidiyoruz.Benim dolgum kırılmıştı, dişimi çekmeden estetik dolguyla dişimi kurtardı. Eşimin de diş tedavisini kendisi yaptı, aile diş hekimimiz oldu.Şikayetim ve tedavim hakkında detaylı bilgilendirildim.Herşeyi anlatarak işlemleri yapıyor, tedavim gayet iyi sonuçlandı.Herhangi bir ağrım olmadı.

M

Ali Bey'den çok memnunum.Hem kişilik hem doktorluk olarak çok iyi.Ailecek kendisine gidiyoruz.Çevremizi kendisine yönlendiriyorum.Kendisinden memnunuz, mutluyuz.Bana da tavsiye etmişlerdi, o şekilde gittim. 4-5 sene önce gittim, o günden beri hep gidiyorum ve yönlendiriyorum.Sağ arka dişimi çekti, daha sonra dişlerimin komplesine kaplama yapıldı.Tedavi sürecim hakkında önceden bilgilendirildim,daha sonra tedavi uygulandı.Dişlerimi çok rahatlıkla kullanıyorum ve çok memnunum.

E

Yapılan işlemden gayet memnun kaldım.Kanal tedavisi ve zirkonyum kaplama yapıldı. Kliniği çok temiz, herkes güler yüzlü.Yapılan işlemden çok memnun kaldık.Allah'a şükür şuana kadar bir sıkıntı yaşamadım. Ali Bey çok iyi, güler yüzlü, ilgili.Arıyor soruyor,nasıl gidiyor, ağrın sızın var mı diye. Tedavim olumlu sonuçlandı.Herhangi bir sıkıntı olmadı, gayet memnun kaldım.Yapılan işlemden, tedaviden, tüm ekipten memnun kaldım.Sempatiklerdi.

C

Memnunuz, çok iyi bir doktor.Ben implant yaptırdım, tedavi öncesi süreç hakkında detaylı bilgilendirildim.Daha sonra tedaviye başladım,tüm süreçten memnunum.Tedavim olumlu sonuçlandı. Dişlerimi kullanıyorum, bir sıkıntı çıkmadı.

H

Çok memnunum Ali Bey'den.Arkadaşımın tavsiyesi üzerine gittim, çok memnun kaldım.Diş temizliği için gittim.Sonra ablam ve kardeşim de gitti, çok memnunuz.Şikayetim ve tedavim hakkında detaylı bilgilendirildim.Tedavim güzel sonuçlandı, rahatlıkla dişlerimi kullanıyorum.Çok memnunum ben.

Hata oluştu, tekrar deneyin

Sıkça Sorulan Sorular

İlgili aramalar