Ali Cihan Yiğiter, Kulak Burun Boğaz Muratpaşa

Op. Dr.
Ali Cihan Yiğiter verifiedCreated with Sketch.

Kulak burun boğaz

12 görüş
Son 30 gün içerisinde 352 profil ziyareti var

Adresler (3)

Etiler Mahallesi 882 Sokak No:5, Muratpaşa
Özel Orbit Tıp Merkezi (harita)

İlk müsait tarih:

Takvimi göster
Nakit, Kredi kartı, Türkiye Büyük Millet Meclisi Mensupları, + 13 daha fazla

Kısmi glossektomi

Timpanostomi tüpü uygulanması

Miringotomi + 55 daha fazla

Glossektomi

Somnoplasti

Lokal anestezi

Tümünü göster
Etiler Mahallesi 882 Sokak No:5, Muratpaşa
Özel Orbit Tıp Merkezi (harita)

İlk müsait tarih:

Takvimi göster
Nakit, Kredi kartı, Allianz Sigorta, + 12 daha fazla

Burun estetiği

Septoplasti(nazal hava yolu cerrahisi)

Endoskopik sinüs cerrahisi + 12 daha fazla

Geniz eti ameliyatı

Kulak tüpü takılması

Horlama cerrahisi

Tümünü göster
Etiler Mahallesi 882 Sokak No:5, Antalya
Özel Orbit Tıp Merkezi (harita)

İlk müsait tarih:

Takvimi göster
Nakit, Kredi kartı

Burun estetiği

Septoplasti(nazal hava yolu cerrahisi)

Endoskopik sinüs cerrahisi + 8 daha fazla

Horlama cerrahisi

Kulak tüpü takılması

Timpanoplasti(kulak zarı ameliyatı)

Tümünü göster

Özgeçmiş

Hakkımda

- dralicihanyigiter.com - 2002 yılında Antalya Yusuf Ziya Öner Fen Lisesi, 2008 yılında EGE Üniversitesi Tıp Fakültesinden mezun olarak aynı yıl...

Daha fazla

Tedavi edilen hastalıklar

 • Polipler
 • Burun eğriliği
 • Horlama
Tümünü göster

Okullar / eğitimler

 • 2002-Antalya Yusuf Ziya Öner Fen Lisesi
 • 2008 EGE Üniversitesi Tıp Fakültesi
 • 2013 İzmir Katip Çelebi Üniversitesi Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesi Kulak Burun Boğaz ve Baş Boyun Cerrahisi Uzmanlığı

Fotoğraflar


Hasta / Danışan Görüşleri

5

Genel skor
12 görüş

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
E
Konum: Özel Orbit Tıp Merkezi Burunda Revizyon

Ben Ameliyat olalı beş Gün oldu ve şimdiden diyebilirimki iyiki Sayın Yiğiteri bulmuşum. Daha önce Ben Almanya Münih de bi Prof.'a 15 Seneyi geçiyor hem nefes konusundan hem Estetik yönden Ameliyat olmuştum ama Estetik yönden tam istediğim gibi olmadı. Ilk gittiğimde Sayın Doktorum ne yapacağımızı net bi şekilde söyledi ve Bende isteklerimi söyledim ve şimdi Ameliyatdan sonra herşeyi dediği şekilde yerine getirdiğini görüyorum. Şu bi gerçek Almanya daki o tecrübeli Iyi Profesöre Taş çıkartır☺


E
Konum: Özel Orbit Tıp Merkezi Tekrarlayan faranjit ve burun tikanikligi

Tekrarlayan burun tıkanıklığı ve faranjit sikayetiyle ali bey'e muayene oldum kendisi gayet ilgili ve alakalıydı sorunun temel nedeninden bahsetti ve bir aylık bi surecimiz olduğunu söyledi ilaçlarımı kullanıp tekrar kontrole gelicem sonucun Iyı olmasını umut ediyorum ..


S

Merhaba,
ameliyatı daha önce de düşünüyor olmama rağmen bu kış kesin olarak karar verip detaylı bır araştırma yapmaya başlamıştım. Gerek plastik cerrahi gerekse de KBB alanında 150nın uzerınde doktor ile iletişime geçerek yaptığım bu şey sanırım ameliyat olacak birisıne göre fazlasıyla geniş kapsamlı bir araştırmaydı. Ve inanın araştırmıs olanlar muhakkak bana hak verecektir kı çoğu doktordan muayene olmadan ameliyat hakkında bilgi almak fazlasıyla zor. Bu araştırma sürecinın dönüm noktası; İzmir'de KBB doktoru olarak görev yapan aynı zamanda Alı Cihan Beyin uzmanlık eğitimi aldığı dönemden arkadaşı olan Onur Beyın tavsiyesıydi.Burnumdakı kemerin benı fazlasıyla rahatsız ettiği, dışarıya bile nadiren çıktığım dönemde Ali Cihan Bey ile tanıştığım o günü özgüvenımı geri kazanmamı sağladığı için milat kabul edebilirım.
Doktor konusunda ince eleyip sık dokuyan birisi olarak samimiyetle söyleyebilirim kı muayene için gittiğim ılk günde bile doğru yerde olduğumdan en ufak bir tereddütüm dahi yoktu. O gün ameliyat tarihi bile alarak çıkmış,doktor arayışını bırakarak ameliyat sürecine yönelik araştırmalara yoğunlaşmıstım ve dört gözle okulumun bitmesini bekliyordum.
Ali Cihan Bey gercekten de yaptığı işin hakkını layıkıyla veren, başarılı, içten, saygılı,güleryüzlü, hastasının istekleri doğrultusunda hareket ederek yüzünüze en çok yakışan ve doğal burna sahip olmanızı sağlayan, gerek splıntler ve dikişlerin alındığı gerekse de tedavi sürecinde hasta takibini düzenli olarak kontrol eden ilgili bir doktor.
11 ağustosta ameliyat oldum bir hafta sonra dikiş ve splıntler alındı, şu anda burnumda transudat(ödem) olmasına rağmen sonuçtan fazlasıyla memnunum. Yakın bır arkadaşım da benden bir hafta sonra ameliyat oldu ve o da gayet memnun. Ameliyat olmayı düşünen ama doktor konusunda kararsız kalan herkese gönül rahatlığıyla tavsiye ediyorum.
Bir insana hediye edilebilecek en güzel şeydir belkı de mutlu bir gülümseme ve ben Ali Beye bu güzel hediye ıcın bu sayede tekrar teşekkür ederek başarıların devamını diliyorum.


Dr.Ali Cihan Yiğiter..! Hayata bakış açımı değiştiren değerli doktor. Arkadaşlar tavsiye uzerine gittim Ali beye gerçekten işini hakkıyla yapan mükemmel bir doktor. Benim burnumda kayma ve kemer vardı buda benim nefes almamı oldukça zorlaştırıyordu tavsiye uzerine kendilerine gittim kendisinin güler yüzlü ve anlayışlı olması benide rahatlattı ben biraz korkuyordumda..:) Ameliyat geçireli 2 ay oldu gerçekten inanılmaz bir değişim oldu gülmem duruşum tamamen değişti. Çok memnunum çok çok tesekkur ediyorm Ali abi :) Bu arada burnum gerçekten çok havalı..:)

Op. Dr. Ali Cihan Yiğiter

Kesinlikle cok ama cok havalı bir burun oldu.Cok erken dönem olmasına rağmen büyük bir değişim oldu zaman içinde cok daha harika olucağına eminim...


E

Merhaba arkadaşlar öncelikle doktoruma pozitif yaklaşımından dolayı saatlerce teşekkür etsem kafi değil diye düşünüyorum.Evet bende ciddi bir ameliyat geçirdim.Belki yıllarca araştırdım öncelikle gittiğim hiç bir doktordan Ali bey'den aldığım güven duygusu oluşmadı çünkü bu alanda akademik kariyer yapmış sayısız doktora gittim ve ameliyatım mümkün olmadığı defalarca duydum.Bunun akabinde doktorumun kendine olan güveni ve yeteneğinin enerjisi bir hasta olarak beni ameliyata ikna etti. Ve sonuç mükemmel sağlık sorunlarım ortadan kalktığı gibi estetik anlamda istediğim aksesuarları kullanıp kendimi mutlu hissetmeme neden olduğu için doktoruma tşk ediyorum.özeti imkansız bir ameliyatı başardığı için çevremdeki bir çok insanın bu alanda ilk tercihlerinden biri haline geldi.

Op. Dr. Ali Cihan Yiğiter

Teşekkür ederim hastalarımızın memnun olması bizleri de memnun ediyor.


F

Ali Cihan Yiğiter!!! Kendisi mükemmel bir doktor harikalar yaratıyor. Ameliyat olalı bir ayı geçti ve şuan ki burnumdan çok memnunum. Ameliyattan sonra çoğu kişi bana beğeniyle doktorumu sordu ve onlara memnuniyetle doktorumun ismini verdim. Size yakışabilecek en iyi burnu en doğal haliyle ilgisini bilgisini ve yetenegini kullanarak şahane bir şekilde ortaya çıkarıyor. Gülümsemenizi daha da güzelleştirecek bir buruna sahip olmanız dileğiyle.Geçmiş olsun :)

Op. Dr. Ali Cihan Yiğiter

Emin ol gülüşünle ve de yeni burnunla kesinlikle en keyif aldığım ameliyat sonuçlarından birisi oldu.Sağlık çalışanı olarak beni tercih etmen ayrıca benim için gurur verici.Teşekkür ederim..


Ç

Merhaba Arkadaşlar burnumda kemer sorunu ve hafiften iniklik vardı dış görünüşünden rahatsız oluyordum ve burnumu estetik yapmaya karar verdim karar vermeme yakın arkadaşımın yardımıyla oldu çünkü arkadaşımda burnunu D.r Ali Bey'e yaptırmıştı ve gayet iyi bi iş çıkartmıştı çok beğenmiştim burnun dış görünüşü yüzüne oranlılığı çok hoşuma gitti burnu ve onu görünce konuşunca bi cesaret geldi ve bana Doktor'un çok ilgili oluyuşunu hastalarıyla ilgilendiğini bunları söyleyince birazdaha cesaretlendim artık kafamda tamamen kararlaştırdım.Arkadaşımla birlikte hastaneye gittik Doktor Ali Cihan Bey'in yanına gittim ve şikayetim ne olduğunu sordu bende burnumun kemerli oluşu ve dış görünüşünden rahatdız olduğumu belirttim Ali Bey de evet burnunda kemer ve hafiften iniklik olduğunu söyledi.Ali Cihan Bey'in hastasına ilgili oluşu alakası beni bir nebzede olsa rahatşatmıştı ve işlemleri başlattık aradan birkaç gün sonra ameliyat oldum ameliyattan sonra ilk haftada biraz şişlik vardı şişliklerde bir haftada geçti morluk oluşmadı bende çünkü ameliyattan çıkar çıkmaz buz koydum bir hafta boyunca buzu yüzüme koymaya devam ettim ve bugün 28 gün oldu ameliyatım hiç bi ağrı hissetmedim gayet başarılı bi operasyon oldu dış görünüşü yüzüme yakışması ve daha 28 gün oldu 6 ay sonrasını düşünemiyorum gayet başarılı elinize sağlık Doktor Cihan Ali Bey kesinlikle burnunuzla ilgili bi sorununuz varsa Doktor Cihan Ali Bey'e başvurunuz..

Op. Dr. Ali Cihan Yiğiter

Sevgili Çiçek güzel dileklerin için teşekkürler yaptığım en doğal ve güzel burunlardan birisi oldu kesinlikle....


T

Arkadaşlar şunu söleyebilirim burnumdaki kemerle oldukca uzun zamandır ameliyat olmak istememe rağmen daha önce burada yapılan ameliyat olan estetik taptıranların aşırı kalkık burunlarını gördüğüm icin ameliyat olmaya cesaret edemedim.Birkaç tanıdığın tavsiyesiyle ali beye muayene olmaya gittim burun icinde de eğrilik oldunu her ikisinin bir arada düzeltilmesi gerektiğini anlattı.Fotoğraflar cekilip üstünde ne hoşuma gider ne gitmez konustuk..Çok ilgili alakalı bir doktor.Zaten ameliyatı anlatırken neler yapılcanı neler olcanı tek tek anlattı.Açıçası bu yüzden doktora fazlasıyla güvendim.Yaklaşık 3 hafta oldu ameliyat olalı.Ameliyat sonrası icin sorarsanız cok fazla morluk olmdı.il gün biraz morardı ama 3 gün falan sürmştür en fazla.alçı plastik tamponlar cıktıkdan sonra yeni doğmus gibi nefes aldımı farkettim.su anda masaja devm ediyorum su an bile cok doğal ve güzel bir burnum varki aynaya bakıp duruyorum sürekli.burada bunları anlatmamın sebebi gercekden doktorumun ilgisi alakası becerikliliği tartışılmaz.herkese gönül rahatlğıyla tavsiye edebilirim benim gibi korkan birisini bile bu kadar iyi cesaretkendirip cok iyi bir ameliyat yaptığı icin sonsuz teşekkürler....

Op. Dr. Ali Cihan Yiğiter

Tuğba hanım görüşleriniz bizim için çok kıymetli.Beni tercih ettiğiniz için ben tekrar teşekkür ederim kendi adıma...


Y

Yaklaşık 6 ay önce arkadaş tavsiyesiyle burun estetiği olmak için doktoruma görüşmeye gittim.Açıkçası burun estetiği konusunda kesinlikle cok başarılı.Ameliyat bir tarafa bir defa cok ilgili ve alakalı.Ameliyat öncesi fotoraflar üzerinde isteyip istemedim herşeyi sordu.Neyin nasıl yapılcanın anlattı.Açıkçası ilk hafta alçısı cıktında şişlik vardı.Ama 1 ayda falan baya indi.Ameliyat sonrası 6 ay gecti su anda cok düzgün doğal bir burnum var.Hiçkimse anlamıyor ameliyat oldumu bile.3 tane daha arkadasımı ameliyat içim doktoruma yolladım.Hepsi cok memnun.Tekrardan eline sağlık doktorum.

Op. Dr. Ali Cihan Yiğiter

Yaşar hanım değerli ve güzel yorumlarınız için teşekkür ederim...


E

Mrb arkadaşlar ben bu ameliyati olmadan önce çok düşündüm ve cok korktum doktoru baya bi arastirdiktan sonra doktorumun isinde çok iyi olduğunu öğrendim ameliyati olmayı hem sağlık açısından hemde dah güzel bi görünüme sahip olması için bu ameliyati oldum ... ameliyattan sonra ilkten çok baş ağrısı hissettim ama burnuma dayalı herhangi büyük bi acı hissetmedim bu ameliyati olalı 5 ay oldu iyi ki olmuşum bu ameliyati çok memnunum... doktorumun hastalarla ilgisi onları motive etmesi kişi daha çok cesaretlendiriyor ... iyi ki bu ameliyati ali beye yaptırdım bütün korkularım geçti ve cok iyi bir sonuç elde ettim..!

Op. Dr. Ali Cihan Yiğiter

Sevgili Esra sana yapmış olduğumuz burun güzelliğine güzellik kattı kesinlikle.Güzel ve değerli yorumların için ben teşekkür ederim.


Hizmetler

Robot destekli cerrahi

Etiler Mahallesi 882 Sokak No:5, Muratpaşa

Özel Orbit Tıp Merkezi


Laringoskopi

Etiler Mahallesi 882 Sokak No:5, Muratpaşa

Özel Orbit Tıp Merkezi


Septoplasti(nazal hava yolu cerrahisi)

Etiler Mahallesi 882 Sokak No:5, Muratpaşa

Özel Orbit Tıp Merkezi


Etiler Mahallesi 882 Sokak No:5, Muratpaşa

Özel Orbit Tıp Merkezi


Etiler Mahallesi 882 Sokak No:5, Antalya

Özel Orbit Tıp Merkezi


Preoperatif değerlendirme

Etiler Mahallesi 882 Sokak No:5, Muratpaşa

Özel Orbit Tıp Merkezi


Timpanoplasti ( kulak zarı değişimi)

Etiler Mahallesi 882 Sokak No:5, Muratpaşa

Özel Orbit Tıp Merkezi


Apse insizyonu ve drenajı

Etiler Mahallesi 882 Sokak No:5, Muratpaşa

Özel Orbit Tıp Merkezi


Akustik nörinom cerrahisi

Etiler Mahallesi 882 Sokak No:5, Muratpaşa

Özel Orbit Tıp Merkezi


Geniz eti ameliyatı

Etiler Mahallesi 882 Sokak No:5, Muratpaşa

Özel Orbit Tıp Merkezi


Etiler Mahallesi 882 Sokak No:5, Muratpaşa

Özel Orbit Tıp Merkezi


Septum perforasyon onarımı

Etiler Mahallesi 882 Sokak No:5, Muratpaşa

Özel Orbit Tıp Merkezi


Odiyometri-odyometri

Etiler Mahallesi 882 Sokak No:5, Muratpaşa

Özel Orbit Tıp Merkezi


Bilgisayarlı tomografi taraması(bt)

Etiler Mahallesi 882 Sokak No:5, Muratpaşa

Özel Orbit Tıp Merkezi


Horlama cerrahisi

Etiler Mahallesi 882 Sokak No:5, Muratpaşa

Özel Orbit Tıp Merkezi


Etiler Mahallesi 882 Sokak No:5, Muratpaşa

Özel Orbit Tıp Merkezi


Etiler Mahallesi 882 Sokak No:5, Antalya

Özel Orbit Tıp Merkezi


Endoskopik sinüs cerrahisi

Etiler Mahallesi 882 Sokak No:5, Muratpaşa

Özel Orbit Tıp Merkezi


Etiler Mahallesi 882 Sokak No:5, Muratpaşa

Özel Orbit Tıp Merkezi


Etiler Mahallesi 882 Sokak No:5, Antalya

Özel Orbit Tıp Merkezi


Mri

Etiler Mahallesi 882 Sokak No:5, Muratpaşa

Özel Orbit Tıp Merkezi


Bademcik ameliyatı

Etiler Mahallesi 882 Sokak No:5, Muratpaşa

Özel Orbit Tıp Merkezi


Etiler Mahallesi 882 Sokak No:5, Antalya

Özel Orbit Tıp Merkezi


Da vinci robotik cerrahi

Etiler Mahallesi 882 Sokak No:5, Muratpaşa

Özel Orbit Tıp Merkezi


Kan kültürü

Etiler Mahallesi 882 Sokak No:5, Muratpaşa

Özel Orbit Tıp Merkezi


Timpanoplasti(kulak zarı ameliyatı)

Etiler Mahallesi 882 Sokak No:5, Muratpaşa

Özel Orbit Tıp Merkezi


Etiler Mahallesi 882 Sokak No:5, Muratpaşa

Özel Orbit Tıp Merkezi


Etiler Mahallesi 882 Sokak No:5, Antalya

Özel Orbit Tıp Merkezi


Dikiş

Etiler Mahallesi 882 Sokak No:5, Muratpaşa

Özel Orbit Tıp Merkezi


Sinüs cerrahisi

Etiler Mahallesi 882 Sokak No:5, Muratpaşa

Özel Orbit Tıp Merkezi


Orta kulak ameliyatı

Etiler Mahallesi 882 Sokak No:5, Muratpaşa

Özel Orbit Tıp Merkezi


Otoakustik emisyon

Etiler Mahallesi 882 Sokak No:5, Muratpaşa

Özel Orbit Tıp Merkezi


Enjeksiyon im

Etiler Mahallesi 882 Sokak No:5, Muratpaşa

Özel Orbit Tıp Merkezi


Paratiroidektomi

Etiler Mahallesi 882 Sokak No:5, Muratpaşa

Özel Orbit Tıp Merkezi


Türbinektomi(nazal hava yolu cerrahisi)

Etiler Mahallesi 882 Sokak No:5, Muratpaşa

Özel Orbit Tıp Merkezi


Hemiglossektomi

Etiler Mahallesi 882 Sokak No:5, Muratpaşa

Özel Orbit Tıp Merkezi


X-ray

Etiler Mahallesi 882 Sokak No:5, Muratpaşa

Özel Orbit Tıp Merkezi


Beyin sapı odyometrisi

Etiler Mahallesi 882 Sokak No:5, Muratpaşa

Özel Orbit Tıp Merkezi


Esd (sedimantasyon)

Etiler Mahallesi 882 Sokak No:5, Muratpaşa

Özel Orbit Tıp Merkezi


Laserasyon onarımı

Etiler Mahallesi 882 Sokak No:5, Muratpaşa

Özel Orbit Tıp Merkezi


Nazal valv cerrahisi

Etiler Mahallesi 882 Sokak No:5, Muratpaşa

Özel Orbit Tıp Merkezi


Kulak estetiği

Etiler Mahallesi 882 Sokak No:5, Muratpaşa

Özel Orbit Tıp Merkezi


Timpanotomi

Etiler Mahallesi 882 Sokak No:5, Muratpaşa

Özel Orbit Tıp Merkezi


Subkütan immünoterapi

Etiler Mahallesi 882 Sokak No:5, Muratpaşa

Özel Orbit Tıp Merkezi


Otoplasti

Etiler Mahallesi 882 Sokak No:5, Muratpaşa

Özel Orbit Tıp Merkezi


Çocuk immünizasyonu(aşılanması)

Etiler Mahallesi 882 Sokak No:5, Muratpaşa

Özel Orbit Tıp Merkezi


Polisomnografi

Etiler Mahallesi 882 Sokak No:5, Muratpaşa

Özel Orbit Tıp Merkezi


Timpanostomi tüpü uygulanması

Etiler Mahallesi 882 Sokak No:5, Muratpaşa

Özel Orbit Tıp Merkezi


Kısmi glossektomi

Etiler Mahallesi 882 Sokak No:5, Muratpaşa

Özel Orbit Tıp Merkezi


Miringotomi

Etiler Mahallesi 882 Sokak No:5, Muratpaşa

Özel Orbit Tıp Merkezi


Glossektomi

Etiler Mahallesi 882 Sokak No:5, Muratpaşa

Özel Orbit Tıp Merkezi


Lokal anestezi

Etiler Mahallesi 882 Sokak No:5, Muratpaşa

Özel Orbit Tıp Merkezi


Somnoplasti

Etiler Mahallesi 882 Sokak No:5, Muratpaşa

Özel Orbit Tıp Merkezi


Endovasküler embolizasyon

Etiler Mahallesi 882 Sokak No:5, Muratpaşa

Özel Orbit Tıp Merkezi


Robotik cerrahi

Etiler Mahallesi 882 Sokak No:5, Muratpaşa

Özel Orbit Tıp Merkezi


Enjeksiyon iv

Etiler Mahallesi 882 Sokak No:5, Muratpaşa

Özel Orbit Tıp Merkezi


Rinoplasti

Etiler Mahallesi 882 Sokak No:5, Muratpaşa

Özel Orbit Tıp Merkezi


Etiler Mahallesi 882 Sokak No:5, Muratpaşa

Özel Orbit Tıp Merkezi


Etiler Mahallesi 882 Sokak No:5, Antalya

Özel Orbit Tıp Merkezi


Tam kan sayımı-hemogram

Etiler Mahallesi 882 Sokak No:5, Muratpaşa

Özel Orbit Tıp Merkezi


Tonsillektomi

Etiler Mahallesi 882 Sokak No:5, Muratpaşa

Özel Orbit Tıp Merkezi


Etiler Mahallesi 882 Sokak No:5, Muratpaşa

Özel Orbit Tıp Merkezi


Nebulizatör

Etiler Mahallesi 882 Sokak No:5, Muratpaşa

Özel Orbit Tıp Merkezi


Biyonik kulak - koklear implant

Etiler Mahallesi 882 Sokak No:5, Muratpaşa

Özel Orbit Tıp Merkezi


Radyofrekans uygulamaları

Etiler Mahallesi 882 Sokak No:5, Muratpaşa

Özel Orbit Tıp Merkezi


Burun estetiği

Etiler Mahallesi 882 Sokak No:5, Muratpaşa

Özel Orbit Tıp Merkezi


Etiler Mahallesi 882 Sokak No:5, Muratpaşa

Özel Orbit Tıp Merkezi


Etiler Mahallesi 882 Sokak No:5, Antalya

Özel Orbit Tıp Merkezi


Larenjektomi

Etiler Mahallesi 882 Sokak No:5, Muratpaşa

Özel Orbit Tıp Merkezi


Kulak tüpü takılması

Etiler Mahallesi 882 Sokak No:5, Muratpaşa

Özel Orbit Tıp Merkezi


Etiler Mahallesi 882 Sokak No:5, Muratpaşa

Özel Orbit Tıp Merkezi


Etiler Mahallesi 882 Sokak No:5, Antalya

Özel Orbit Tıp Merkezi


Elektron işınlı bilgisayarlı tomografi

Etiler Mahallesi 882 Sokak No:5, Muratpaşa

Özel Orbit Tıp Merkezi


Adenoidektomi

Etiler Mahallesi 882 Sokak No:5, Muratpaşa

Özel Orbit Tıp Merkezi


Etiler Mahallesi 882 Sokak No:5, Muratpaşa

Özel Orbit Tıp Merkezi


Etiler Mahallesi 882 Sokak No:5, Antalya

Özel Orbit Tıp Merkezi


Normal randevu

Etiler Mahallesi 882 Sokak No:5, Muratpaşa

Özel Orbit Tıp Merkezi


Botoks enjeksiyonu

Etiler Mahallesi 882 Sokak No:5, Muratpaşa

Özel Orbit Tıp Merkezi


Dudak dolgusu

Etiler Mahallesi 882 Sokak No:5, Muratpaşa

Özel Orbit Tıp Merkezi


Burun eti küçültme

Etiler Mahallesi 882 Sokak No:5, Muratpaşa

Özel Orbit Tıp Merkezi


Konka cerrahisi

Etiler Mahallesi 882 Sokak No:5, Muratpaşa

Özel Orbit Tıp Merkezi


Yumuşak damak rf uygulamasi

Etiler Mahallesi 882 Sokak No:5, Muratpaşa

Özel Orbit Tıp Merkezi


Bademcik geniz eti ameliyatı

Etiler Mahallesi 882 Sokak No:5, Antalya

Özel Orbit Tıp Merkezi


Randevu

Etiler Mahallesi 882 Sokak No:5, Antalya

Özel Orbit Tıp Merkezi

Hasta / Danışan Görüşleri

5

Genel skor
12 görüş

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
E
Konum: Özel Orbit Tıp Merkezi Burunda Revizyon

Ben Ameliyat olalı beş Gün oldu ve şimdiden diyebilirimki iyiki Sayın Yiğiteri bulmuşum. Daha önce Ben Almanya Münih de bi Prof.'a 15 Seneyi geçiyor hem nefes konusundan hem Estetik yönden Ameliyat olmuştum ama Estetik yönden tam istediğim gibi olmadı. Ilk gittiğimde Sayın Doktorum ne yapacağımızı net bi şekilde söyledi ve Bende isteklerimi söyledim ve şimdi Ameliyatdan sonra herşeyi dediği şekilde yerine getirdiğini görüyorum. Şu bi gerçek Almanya daki o tecrübeli Iyi Profesöre Taş çıkartır☺


E
Konum: Özel Orbit Tıp Merkezi Tekrarlayan faranjit ve burun tikanikligi

Tekrarlayan burun tıkanıklığı ve faranjit sikayetiyle ali bey'e muayene oldum kendisi gayet ilgili ve alakalıydı sorunun temel nedeninden bahsetti ve bir aylık bi surecimiz olduğunu söyledi ilaçlarımı kullanıp tekrar kontrole gelicem sonucun Iyı olmasını umut ediyorum ..


S

Merhaba,
ameliyatı daha önce de düşünüyor olmama rağmen bu kış kesin olarak karar verip detaylı bır araştırma yapmaya başlamıştım. Gerek plastik cerrahi gerekse de KBB alanında 150nın uzerınde doktor ile iletişime geçerek yaptığım bu şey sanırım ameliyat olacak birisıne göre fazlasıyla geniş kapsamlı bir araştırmaydı. Ve inanın araştırmıs olanlar muhakkak bana hak verecektir kı çoğu doktordan muayene olmadan ameliyat hakkında bilgi almak fazlasıyla zor. Bu araştırma sürecinın dönüm noktası; İzmir'de KBB doktoru olarak görev yapan aynı zamanda Alı Cihan Beyin uzmanlık eğitimi aldığı dönemden arkadaşı olan Onur Beyın tavsiyesıydi.Burnumdakı kemerin benı fazlasıyla rahatsız ettiği, dışarıya bile nadiren çıktığım dönemde Ali Cihan Bey ile tanıştığım o günü özgüvenımı geri kazanmamı sağladığı için milat kabul edebilirım.
Doktor konusunda ince eleyip sık dokuyan birisi olarak samimiyetle söyleyebilirim kı muayene için gittiğim ılk günde bile doğru yerde olduğumdan en ufak bir tereddütüm dahi yoktu. O gün ameliyat tarihi bile alarak çıkmış,doktor arayışını bırakarak ameliyat sürecine yönelik araştırmalara yoğunlaşmıstım ve dört gözle okulumun bitmesini bekliyordum.
Ali Cihan Bey gercekten de yaptığı işin hakkını layıkıyla veren, başarılı, içten, saygılı,güleryüzlü, hastasının istekleri doğrultusunda hareket ederek yüzünüze en çok yakışan ve doğal burna sahip olmanızı sağlayan, gerek splıntler ve dikişlerin alındığı gerekse de tedavi sürecinde hasta takibini düzenli olarak kontrol eden ilgili bir doktor.
11 ağustosta ameliyat oldum bir hafta sonra dikiş ve splıntler alındı, şu anda burnumda transudat(ödem) olmasına rağmen sonuçtan fazlasıyla memnunum. Yakın bır arkadaşım da benden bir hafta sonra ameliyat oldu ve o da gayet memnun. Ameliyat olmayı düşünen ama doktor konusunda kararsız kalan herkese gönül rahatlığıyla tavsiye ediyorum.
Bir insana hediye edilebilecek en güzel şeydir belkı de mutlu bir gülümseme ve ben Ali Beye bu güzel hediye ıcın bu sayede tekrar teşekkür ederek başarıların devamını diliyorum.


Dr.Ali Cihan Yiğiter..! Hayata bakış açımı değiştiren değerli doktor. Arkadaşlar tavsiye uzerine gittim Ali beye gerçekten işini hakkıyla yapan mükemmel bir doktor. Benim burnumda kayma ve kemer vardı buda benim nefes almamı oldukça zorlaştırıyordu tavsiye uzerine kendilerine gittim kendisinin güler yüzlü ve anlayışlı olması benide rahatlattı ben biraz korkuyordumda..:) Ameliyat geçireli 2 ay oldu gerçekten inanılmaz bir değişim oldu gülmem duruşum tamamen değişti. Çok memnunum çok çok tesekkur ediyorm Ali abi :) Bu arada burnum gerçekten çok havalı..:)

Op. Dr. Ali Cihan Yiğiter

Kesinlikle cok ama cok havalı bir burun oldu.Cok erken dönem olmasına rağmen büyük bir değişim oldu zaman içinde cok daha harika olucağına eminim...


E

Merhaba arkadaşlar öncelikle doktoruma pozitif yaklaşımından dolayı saatlerce teşekkür etsem kafi değil diye düşünüyorum.Evet bende ciddi bir ameliyat geçirdim.Belki yıllarca araştırdım öncelikle gittiğim hiç bir doktordan Ali bey'den aldığım güven duygusu oluşmadı çünkü bu alanda akademik kariyer yapmış sayısız doktora gittim ve ameliyatım mümkün olmadığı defalarca duydum.Bunun akabinde doktorumun kendine olan güveni ve yeteneğinin enerjisi bir hasta olarak beni ameliyata ikna etti. Ve sonuç mükemmel sağlık sorunlarım ortadan kalktığı gibi estetik anlamda istediğim aksesuarları kullanıp kendimi mutlu hissetmeme neden olduğu için doktoruma tşk ediyorum.özeti imkansız bir ameliyatı başardığı için çevremdeki bir çok insanın bu alanda ilk tercihlerinden biri haline geldi.

Op. Dr. Ali Cihan Yiğiter

Teşekkür ederim hastalarımızın memnun olması bizleri de memnun ediyor.


F

Ali Cihan Yiğiter!!! Kendisi mükemmel bir doktor harikalar yaratıyor. Ameliyat olalı bir ayı geçti ve şuan ki burnumdan çok memnunum. Ameliyattan sonra çoğu kişi bana beğeniyle doktorumu sordu ve onlara memnuniyetle doktorumun ismini verdim. Size yakışabilecek en iyi burnu en doğal haliyle ilgisini bilgisini ve yetenegini kullanarak şahane bir şekilde ortaya çıkarıyor. Gülümsemenizi daha da güzelleştirecek bir buruna sahip olmanız dileğiyle.Geçmiş olsun :)

Op. Dr. Ali Cihan Yiğiter

Emin ol gülüşünle ve de yeni burnunla kesinlikle en keyif aldığım ameliyat sonuçlarından birisi oldu.Sağlık çalışanı olarak beni tercih etmen ayrıca benim için gurur verici.Teşekkür ederim..


Ç

Merhaba Arkadaşlar burnumda kemer sorunu ve hafiften iniklik vardı dış görünüşünden rahatsız oluyordum ve burnumu estetik yapmaya karar verdim karar vermeme yakın arkadaşımın yardımıyla oldu çünkü arkadaşımda burnunu D.r Ali Bey'e yaptırmıştı ve gayet iyi bi iş çıkartmıştı çok beğenmiştim burnun dış görünüşü yüzüne oranlılığı çok hoşuma gitti burnu ve onu görünce konuşunca bi cesaret geldi ve bana Doktor'un çok ilgili oluyuşunu hastalarıyla ilgilendiğini bunları söyleyince birazdaha cesaretlendim artık kafamda tamamen kararlaştırdım.Arkadaşımla birlikte hastaneye gittik Doktor Ali Cihan Bey'in yanına gittim ve şikayetim ne olduğunu sordu bende burnumun kemerli oluşu ve dış görünüşünden rahatdız olduğumu belirttim Ali Bey de evet burnunda kemer ve hafiften iniklik olduğunu söyledi.Ali Cihan Bey'in hastasına ilgili oluşu alakası beni bir nebzede olsa rahatşatmıştı ve işlemleri başlattık aradan birkaç gün sonra ameliyat oldum ameliyattan sonra ilk haftada biraz şişlik vardı şişliklerde bir haftada geçti morluk oluşmadı bende çünkü ameliyattan çıkar çıkmaz buz koydum bir hafta boyunca buzu yüzüme koymaya devam ettim ve bugün 28 gün oldu ameliyatım hiç bi ağrı hissetmedim gayet başarılı bi operasyon oldu dış görünüşü yüzüme yakışması ve daha 28 gün oldu 6 ay sonrasını düşünemiyorum gayet başarılı elinize sağlık Doktor Cihan Ali Bey kesinlikle burnunuzla ilgili bi sorununuz varsa Doktor Cihan Ali Bey'e başvurunuz..

Op. Dr. Ali Cihan Yiğiter

Sevgili Çiçek güzel dileklerin için teşekkürler yaptığım en doğal ve güzel burunlardan birisi oldu kesinlikle....


T

Arkadaşlar şunu söleyebilirim burnumdaki kemerle oldukca uzun zamandır ameliyat olmak istememe rağmen daha önce burada yapılan ameliyat olan estetik taptıranların aşırı kalkık burunlarını gördüğüm icin ameliyat olmaya cesaret edemedim.Birkaç tanıdığın tavsiyesiyle ali beye muayene olmaya gittim burun icinde de eğrilik oldunu her ikisinin bir arada düzeltilmesi gerektiğini anlattı.Fotoğraflar cekilip üstünde ne hoşuma gider ne gitmez konustuk..Çok ilgili alakalı bir doktor.Zaten ameliyatı anlatırken neler yapılcanı neler olcanı tek tek anlattı.Açıçası bu yüzden doktora fazlasıyla güvendim.Yaklaşık 3 hafta oldu ameliyat olalı.Ameliyat sonrası icin sorarsanız cok fazla morluk olmdı.il gün biraz morardı ama 3 gün falan sürmştür en fazla.alçı plastik tamponlar cıktıkdan sonra yeni doğmus gibi nefes aldımı farkettim.su anda masaja devm ediyorum su an bile cok doğal ve güzel bir burnum varki aynaya bakıp duruyorum sürekli.burada bunları anlatmamın sebebi gercekden doktorumun ilgisi alakası becerikliliği tartışılmaz.herkese gönül rahatlğıyla tavsiye edebilirim benim gibi korkan birisini bile bu kadar iyi cesaretkendirip cok iyi bir ameliyat yaptığı icin sonsuz teşekkürler....

Op. Dr. Ali Cihan Yiğiter

Tuğba hanım görüşleriniz bizim için çok kıymetli.Beni tercih ettiğiniz için ben tekrar teşekkür ederim kendi adıma...


Y

Yaklaşık 6 ay önce arkadaş tavsiyesiyle burun estetiği olmak için doktoruma görüşmeye gittim.Açıkçası burun estetiği konusunda kesinlikle cok başarılı.Ameliyat bir tarafa bir defa cok ilgili ve alakalı.Ameliyat öncesi fotoraflar üzerinde isteyip istemedim herşeyi sordu.Neyin nasıl yapılcanın anlattı.Açıkçası ilk hafta alçısı cıktında şişlik vardı.Ama 1 ayda falan baya indi.Ameliyat sonrası 6 ay gecti su anda cok düzgün doğal bir burnum var.Hiçkimse anlamıyor ameliyat oldumu bile.3 tane daha arkadasımı ameliyat içim doktoruma yolladım.Hepsi cok memnun.Tekrardan eline sağlık doktorum.

Op. Dr. Ali Cihan Yiğiter

Yaşar hanım değerli ve güzel yorumlarınız için teşekkür ederim...


E

Mrb arkadaşlar ben bu ameliyati olmadan önce çok düşündüm ve cok korktum doktoru baya bi arastirdiktan sonra doktorumun isinde çok iyi olduğunu öğrendim ameliyati olmayı hem sağlık açısından hemde dah güzel bi görünüme sahip olması için bu ameliyati oldum ... ameliyattan sonra ilkten çok baş ağrısı hissettim ama burnuma dayalı herhangi büyük bi acı hissetmedim bu ameliyati olalı 5 ay oldu iyi ki olmuşum bu ameliyati çok memnunum... doktorumun hastalarla ilgisi onları motive etmesi kişi daha çok cesaretlendiriyor ... iyi ki bu ameliyati ali beye yaptırdım bütün korkularım geçti ve cok iyi bir sonuç elde ettim..!

Op. Dr. Ali Cihan Yiğiter

Sevgili Esra sana yapmış olduğumuz burun güzelliğine güzellik kattı kesinlikle.Güzel ve değerli yorumların için ben teşekkür ederim.


Hata oluştu, tekrar deneyin

Özgeçmiş

Hakkımda

- dralicihanyigiter.com - 2002 yılında Antalya Yusuf Ziya Öner Fen Lisesi, 2008 yılında EGE Üniversitesi Tıp Fakültesinden mezun olarak aynı yıl...

Daha fazla

Tedavi edilen hastalıklar

 • Polipler
 • Burun eğriliği
 • Horlama
Tümünü göster

Okullar / eğitimler

 • 2002-Antalya Yusuf Ziya Öner Fen Lisesi
 • 2008 EGE Üniversitesi Tıp Fakültesi
 • 2013 İzmir Katip Çelebi Üniversitesi Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesi Kulak Burun Boğaz ve Baş Boyun Cerrahisi Uzmanlığı

Deneyimler

 • 2015 Hamburg Universitat Klinikum Eppendorf’da kadavra üzerinde yüz gençleştirme,yüz plastik cerrahi uygulamaları

Fotoğraflar