Uzm.Dr.

Ali Şen

Ortopedi ve travmatoloji

5 görüş +ekle

Soru sorun Randevu al Randevu takvimini isteyin

Adresler

Benzer doktorlar

Hakkımda

Hastalıklar

daha fazla

Hasta görüşleri

 • çok memnunum

  dr ali sen sayesinde annemin yillarca cektigi sancilarindan cok kisa surede kurtuldu.annem ameliyattan cok korkuyordu, bu nedenle uzun yillar dizlerinun agrisina dayanmaya calisti. ali sen sayesinde acilarindan kurtuldu. cok cok tesekkur ederiz. ve kesinlikle tavsiye ediyorux. hem ilgisi hem de tibbi bilgisi super otesi. not. bu arada annem diger dizinden baska doktordan ameliyat olmustu ama kesinlikle memnun kalmadi. bu dizinden de ali sene ileriki zamanlarda ameliyat olacaktir. BINAY TURK.

 • çok memnunum

  haziran 2014 de medial malleol kırığı nedeniyle ali bey tarafından ameliyat edildim. açıkçası Ali bey hakkında çekincelerim vardı. sert, agresif vs. bir sürü zırva duydum kendisi hakkında. internetteki derinlemesine araştırmalarım sonucunda, başından medial malleol kırığın geçen hastaların 3-4 aydan önce iyileşemeyeceğini öğrenmiştim. ayağım alçıya dahi alınmadı. 20 dk.lık bir operasyonla platin takıldı. ben 30 günde tek deynek, 45 günde deyneksiz yürüyorum. arazi çıkıyorum, yüzüyorum, araç kullanıyorum. yaşam kalitemde hiçbir azalma yok. bu kadar kısa bir sürede bu denli hızlı iyileşebileceğimi hiç düşünmemiştim. ufak bir gerilme problemim var o da fiziksel tedavi ile hallolacak. kısacası, ali bey gerçekten muhteşem bir doktor. böylesine iyi bir doktorun biraz sinirli olması bence gülün dikeni gibi. Ben kendisinden razıyım, Allah da kendisinden razı olsun.

 • çok memnunum

  ali bey cok iyi bir doktor

 • çok memnunum

  cok iyi bir doktor kızımın hayatın kurtadı

 • çok memnunum

  doktorum turkiyenin en iyi ortopedi doktoru doktorumun sayesinde cok iyim doktorumun sayesinde yuruyorum hayatım doktorum kutardı