Pen-iconCreated with Sketch. Soru sorun Calendar-iconCreated with Sketch. Randevu takvimini isteyin

1982 yılında Atatürk Üniversitesi, Tıp Fakültesi’nden mezun oldu. 1986 yılında Erciyes Üniversitesi, Tıp Fakültesi, İç Hastalıkları Ana Bilim Dalı’nda başladığı uzmanlık eğitimini 1990’da… daha fazla

Sorular ve cevaplar

Soru sorun

Sorunuz (kişisel bilgileriniz hariç) profilde yayınlanacak.

Soru sorun

Adresler

Benzer Doktorlar, Uzmanlar

Hakkımda

about-me-iconCreated with Sketch. Hakkımda

 • 1982 yılında Atatürk Üniversitesi, Tıp Fakültesi’nden mezun oldu. 1986 yılında Erciyes Üniversitesi, Tıp Fakültesi, İç Hastalıkları Ana Bilim Dalı’nda başladığı uzmanlık eğitimini 1990’da tamamladı. 1990 yılında, Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesinde Hematoloji eğitimine başladı.
  1993 Yılında Londra Hammersmith Hastanesinde, Klinik Onkoloji Departmanı ve Kök Hücre Nakli Merkezi’nde çalıştı.
  .
  2000 yılında Kudüs Hadassah Hastanesi Kanser İmmünoterapi ve Kök Hücre Tedavileri Merkezinde çalıştı.1996-2004 Yılları arasında Erciyes Üniversitesi Hastaneleri Başhekim Yardımcılığı görevini yürüttü.

Hasta, Danışan Görüşleri

Görüşünüzü paylaşın
5

Genel skor
2 görüş

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
 • alibeye 2hafta önce muhayane oldum hastalarına yaklaşımı nı çok beğebdim rahatlatan bi yaklaşımı var şimdi kenddimi çok daha iyi hissediyorum 2yıldır istanbulda tedavigörüyorum inşallah bizi bu illetten kurtaracak önce allaha sonra alibeye emanetiz ali beyi tavsiye ediyorum tüm lenfoma hastalarına

 • Kayseride yaşıyorum ali hocaya 3 ay önce tronbosit yüksekliği vardı hocam çok ilgilendi ve yaptığı tahlil ve tetikler sonucunda kml(KRONİK M.LÖSEMİ)Hastası olduğumu söyledi. hemen tedaviye başladı.allahıma şükürler hocamın sayesinde iyiyim olsun hocama burdan çok teşekkür ediyorum allah razı olsun.