Op. Dr.

Alptekin Alagöz

Kadın hastalıkları ve doğum

İletişim Bilgileri

 • Etimed Hastanesi

  Elvan Mahallesi 1934. Sokak No:4, 06790 Etimesgut

  Sigorta/Ödeme: Akşehir Ticaret Borsası, Beyşehir Ticaret Odası, Care & Create, Konya Sanayi Odası, Konya Ticaret Borsası, Net Risk, Tarım Kredi Sosyal Yardım Vakfı, Türkiye Barolar Birliği Sosyal Yardım Ve Dayanışma Fonu, Türkiye Büyük Millet Meclisi Mensupları, Akbank T.A.Ş. Mensupları Tekaüt Sandığı Vakfı, Anadolu Anonim Türk Sig. Şti. Memurları Emekli Sand. Vakfı, Fortis Bank A.Ş. Mensupları Emekli Sandığı Vakfı, PTT, Şekerbank T.A.Ş. Personeli Sosyal Sigorta Sandığı Vakfı, T.C. Ziraat Bankası & T. Halk Bankası Mensupları Emekli Ve Yardım Sandığı Vakfı, T.C. Ziraat Bankası A.Ş. Mensupları, Türk Telekom Sağlık Ve Sosyal Yardım Vakfı, Türkiye Garanti Bankası A.Ş. Emekli Ve Yardım Sandığı Vakfı Genel Müdürlüğü, Türkiye Halk Bankası A.Ş. Emekli Sandığı Vakfı, Türkiye Vakıflar Bankası T.A.O. Memur Ve Hizmetlileri Emekli Ve Sağlık Yardım Sandığı Vakfı, Yapı Kredi Bankası A.Ş. Mensupları Yardım Ve Emekli Sandığı Vakfı, Ace European Sigorta, Acıbadem Sağlık Ve Hayat Sigorta, AIG Sigorta, Allianz Sigorta, Anadolu Sigorta, Ankara Sigorta, Asya Emeklilik Ve Hayat, Avivasa Emeklilik Ve Hayat, Axa Sigorta, BNP Paribas Cardif Emeklilik, Cigna Finans Emeklilik Ve Hayat, Compugroup Medical Bilgi Sistemleri A.Ş. (CGM ), Demir Hayat Sigorta, Doğa Sigorta Kooperatifi, Dubai Star Sigorta, Ergo Sigorta, Ethica Sigorta, Eureko Sigorta, Garanti Emeklilik Ve Hayat, Groupama Sigorta, Güneş Sigorta, Halk Hayat Ve Emeklilik, Halk Sigorta, HDI Sigorta, Inter Partner Assistance, İmece Destek Danışmanlık Hizmetleri, Katılım Emeklilik Ve Hayat, Mapfre Sigorta, Medilab Assist, Metlife Emeklilik Ve Hayat, NN Hayat Ve Emeklilik, Ray Sigorta, SBN Sigorta, Sompo Sigorta, Türk Nippon Sigorta, SGK, Unico Sigorta, Ziraat Hayat Ve Emeklilik, Ziraat Sigorta, Zurich Sigorta Daha fazla (56)

  Muayene için kabul edilen yaş grubu
  yetişkin

En Güncel Görüş

 • E
  Yer: Etimed HastanesiHizmet: Doğum Öncesi Eğitim Ve Doğuma Hazırlık

  Sorunlu ve zorlu bir gebelik olarak gördükleri ikizlerimi birçok doktor takip etmek istemezken Alptekin Bey benim için çok büyük bir şanstı.ilgisi, bilgisi ve psikolojik desteği ile onun sayesinde bebeklerimize sağsalim kavuştuk.Konya için kaybedilmemesi ve değer verilmesi gereken bir doktor. Kendisine tekrar tekrar teşekkür ederiz..

 • Hakkımda

  Hastalıklar

  daha fazla

  Hasta / Danışan Görüşleri

  5

  Genel skor
  17 görüş

  • Dakiklik
  • Alaka
  • Mekan
  • E
   Yer: Etimed HastanesiHizmet: Doğum Öncesi Eğitim Ve Doğuma Hazırlık

   Sorunlu ve zorlu bir gebelik olarak gördükleri ikizlerimi birçok doktor takip etmek istemezken Alptekin Bey benim için çok büyük bir şanstı.ilgisi, bilgisi ve psikolojik desteği ile onun sayesinde bebeklerimize sağsalim kavuştuk.Konya için kaybedilmemesi ve değer verilmesi gereken bir doktor. Kendisine tekrar tekrar teşekkür ederiz..

  • G

   bebek hasretimizi ilk denemede dinmesine vesile olan mükemmel ötesi bir insandır . görevini sadece kadın doğumcu oalrak değil adeta bir psikolog desteğiyle tamamlayarak yıldızlandırır.. çok zor bi dönemde bana hep psikolojik destek ile hemde bebeğime kavuşmamada vesile oldu allah binkere razı olsun...

  • M

   insanlığını ve hekimlik bilgilerini maksimum düzeyde hastalarına sunan,sevgi dolu,pırıl pırıl bir insan...

  • S

   2005 yılında neredeyse 2 ay boyunca diyarbakırda gitmediğim dr kalmamışken bir tesadüf eseri alptekin beye yönlendirildim şu anda hayattaysam allahın izniyle alptekin beyin sayesinde.hastalığım pelvik abse idi başka drlara gitmekten çok zaman kaybetmiştim kendisine sonsuz minnetlerimi sunuyor diyarbakıra tekrar gelmesini diliyorum.

  • E

   bizboluda bir kaç doktor dolaştıktan ve o doktorlardan darbe yedikten sonra alptekin beyle tanıştık ve iyikide tanıştık. tedavi sürecimiz boyunca mükemmel bir doktor mükemmel bir insan tanıdık. bize karşı alakası sabrı hoşgörüsü için binlerce tşk ediyoruz kendisine. tüp bebek tedavimiz boyunca bir sorunumuz veya sormak istediğimiz olduğunda günün hangi saati olursa olsun arayıp sorunumuzu veya sorumuzu sorabileceğimiz mükemmel bir doktor alptekin bey her şeyden önce çok yi bir insan. Boludan gittiğini duyduğumuzda çok üzüldük. umarız bundan sonraki yaşantısıda herşey gönlünce olur doktorumuzun.

  • S

   Alptekin Alagöz Bolu'nun görüp görebileceği en iyi doktordu bence gitiğine çok üzülüyorum. Normal doğum yapmak istiyordum ama kenmdim adına tedirgindim.Alptekin beye güvenerek neakadar doğru yaptığımı küçük kızım doğa'ya kavuşarak anladım.Bence bir doktorla hasta arasında güven olmalı gerisi geliyor zaten .Çalışma hayatında başarılar diliyorum.

  • S

   alptekin bey alanında çok iyi bir doktordur.ben çok memnunum kendisinden.boludan gittiğini duyduğumda üzüldüm.bolu için gerekli bir doktordu.ona yeni iş hyatında başarılar dilerim ve hayırlı olmasını temenni ederim....

  • Ö

   Diğer arkadaşlarında dediği gibi Bolu onun kıymetini bilemedi,,.onun sayesinde sağlıklı ve çok tatlı bir oğlum oldu,,,oğlumu ellerime sağ salim veren öNCE Allahıma sonra alptekin beye çok teşekkür ederim...ona minnettarım,,,en başarılı hekimlerimizden birisi demiyorum bence alanında birinciydi o,,gözümü kırpmadan yine ona giderim ama malesef boludan ayrıldı,çok üzüldüm gittiğini duyunca..ve şu an boluda gitmeyi istediğim tek bir tane bile kadın doğum uzmanı yok varda yok,,,inşallah geri gelir,,,,saygılarımla,,,, ÖZLEM CAN

  • A

   boluda gelmiş geçmiş en geğerli doktorlardan biridir benim için 5 yıl önce tanıştık hamilelikteki tedavi ve kontrollerimi alptekin bey yaptı hamileliğimin 6. ayında kızımın duadenel atrezili olduğu ortaya çıktı ve istanbul çapa eğitim araştırma hastanesine gittiğim zaman bu rahatsızlığı bolu da kim hangi doktor teşhis rtti diye soruyorlarda kolay teşhis edilebilen bir rahatsızlık değidi çünkü anne karnında ama benim doktorum çok başarılı olduğu için teşhisini rahatlıkla koydu ve şimdi bir kızım var eğerki bugün hayatta ise yaşıyor nefes alıp veriyorsa bana bugün bana anne diyorsa önce allahım sonra alptekin alagöz sayesindedir hayatımın sonuna kadar bizde yeri ve değeri çok başka yerdedir.keşke bolu böğlesine değerli doktorunu elinde tutmayı bilebilseydi herşey için teşekkürler alptekin alagöz

  • G

   Gözümü kırpmadan tavsiye edebileceğim, dikkatli ve çok sevecen bir doktordur Alptekin Bey. Oğlumu benim kollarıma sağ salim verendir. Kendisini her zaman minnetle hatırlıyoruz eşimle...

  • G

   Allah bir değil bin kere razı olsun hayıtımda tanıdım en iyi en ahlaklı en insancıl doktordu.Herzaman ailecek minetle anıyoruz kendini bizim en zor zamanlarımızda yanımızda oldu paramız olmadığı halde bizi geri çevirmedi hastaneyle görüşüp sadece doğum parası aldırdı üstelik nöbetçi olmadığı halde gelip bizi kontrol etti.SOrunlu bir gebe olmama rağmen çok büyük bir sabırla benimle ilgilendi.Allah ona ve ailesine sağlık huzur dolu bir ömür versin.Dünya dödükçe iki cihanda darlık görmesin hayırları karşı gelsin.Mevlam sıkmasın.Başarılarının devamını diliyorum.Yolunuz açık olsun.Kızım Ecrin Kaplan da ellerinizden öper dr.amcası sağlınıza duacıyız.

  • S

   BOLU İÇİN BÜYÜK KAYIP GİTMESİNE ÇOK ÜZÜLDÜM.SON DOĞUMUMU YAPTIRDI ÇOK İNSANCIL MÜKEMMEL BİR İNSAN BAŞARILAR DİLİYORUM

  • Z

   çağsu hastanesi EN İYİ HEKİMini kaybetti.hastane için büyük kayıp.kendi adıma çok üzüldüm.başarılı ve insancıl bi hekimdi.küçük kızım zeynep onun çabasıyla dünyaya geldi.hep mutlu ve başarılı kalın alptekin bey.

  • E

   kaliteli insan kaliteli hekim.ayrıca teşhis ve tedavileri de 10 numara.mesleki başarılarınızın devamını dilerim alptekin bey.yolunuz hep açık olsun.

  • M

   ben melek özcan ben hayatım boyunca doğumdan çok korktum ama bu korkumu alptekin bey sayesinde yendim 2 sene içinde 2 sezeryan oldum hiç bir sorun yaşamadım ve önüme gelen herkesi size yönlendiriyorum doktor bey beni tanıdınızmı bilmiyorum ama size teşekkür etme fırsatı bulamadım herşey için teşekkür eder çalışma hayatınızda başarılar dilerim allah yolunuzu açık etsin

  • A

   Kendisi gebeliğimin başından itibaren titizlikle ve profesyonellikle izlemimi yapmış ve gerektiğinde müdahale ve tedavi yöntemleri ile 38 hafta boyunca gebeliğimi takip etmiştir. Ayrıca normal doğum konusunda da şartlar tümüyle uygun olduğunda destekleyici olduğunu belirtmeliyim. Kendisi bir sonraki gebeliğim için de tercihim olacaktır.

  • Z

   sayesinde çok tatlı bi kızım daha oldu.ona,yaklaşımından ve uyguladığı tüm tedavilerden dolayı teşekkür ederim.çok saygılı çok beyefendi ve çok akademik çalışan bihekim.aynı ilde olduğum sürece yine ilk tercihim olacaktır.herkese şiddetle tavsiye ederim.