Diğer kurumları göster

Kimi arıyorsunuz?

Başka bir uzmanlık arayın

Hakkımızda

2006 yılında temeli atılarak 11.700 metre kare kapalı alan üzerine hastane olarak dizayn edilmiş mimarisi ve altyapısıyla yedi katlı olarak inşa edilen Özel A Life Park Hospital Ankara Hastanesi 01 Ekim 2013 tarihinde T.C. Sağlık Bakanlığı’ndan ruhsatını alarak sağlık hizmet sunmaya başlamıştır.

Özel A Life Park Hospital Ankara Hastanesi ilk hastasını 31 Aralık 2013 ‘te kabul etmiştir.

Özel A Life Park Hospital Ankara Hastanesi, 2013 yılında Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) ile sözleşme imzalamıştır.

2013 yılında 141 yatak kapasitesi, 251 personeliyle 14 branşta hizmet veren hastanemiz, 2020 yılında 141 yatak kapasitesi, 400’ün üzerinde personeli, 54 kişilik hekim kadrosuyla 29 branşta hizmet sunmuştur.

Genel Cerrahi ,Kardiyoloji Beyin ve Sinir Cerrahisi, Kalp ve Damar Cerahisi, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Nöroloji, Ortopedi ve Travmatoloji , Fizik Tedavi, Göz hastalıkları, Göğüs hastalıkları, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Psikiyatri, Üroloji, Dermatolji gibi çeşitli tıbbi branşların yanında 2020 yılında Tıbbi Onkoloji ve Hematoloji branşlarını da bünyesine katan Özel A Life Park Hospital Ankara Hastanesi Robotik Cerrahi gibi sağlık sektöründe ki modern gelişimleri de bünyesinde barındırarak sizlerin ihtiyaçları doğrultusunda hizmet sunmaktadır.

Özel A Life Park Hospital Ankara Hastanesi, T.C. Sağlık Bakanlığı tarafından yapılan sınıflandırma denetimleri neticesinde 2010 yılından itibaren ‘’A Sınıfı Hastane ‘’ unvanını elinde bulundurmaktadır.

Özel A Life Park Hospital Ankara Hastanesi yine TC. Sağlık Bakanlığı tarafından yapılan denetimler neticesinde, ‘’Uluslararası Sağlık Turizmi Yetki Belgesi ‘’ni almaya hak kazarak uluslararası alanda da sağlık hizmeti sunma yetkisine sahip olmuştur.

Özel A Life Park Hospital Ankara Hastanesi, 5 Ameliyathanesi, 3. Basamak 4 Yoğun Bakım Ünitesi, 2. Basamak Acil Servisi ile 7. Yılında’da hizmet vermeye devam etmektedir.
Daha fazla bilgi

Hizmetler

Uzmanlar

Bu kurumdaki doktorlar/uzmanlar hakkındaki görüşler (224)

Genel skor

  H
  Doğrulanmış
  Doktor: Op. Dr. Lala (Lale) Isgandarova Kadın Hastalıkları Ve Doğum Randevusu

  Kendi doktorumun seminerde olmasıyla birlikte kendisiyle doğum sürecimde tanıştık
  Zor bir süreç gecırdım bana o kadar yardımcı oldu ki hep olumlu konuşmasıyla destek vermesıyle o süreci bi şekilde gecırdım devamlı elimi tuttugu o anları güler yüzünü hiç unutamıyorum İyiki tanımışım sizi

  N
  Doğrulanmış
  Doktor: Uzm. Dr. Ayşe Ilcı Diğer

  Yenidoğan bebeğimizin rahatsızlığında başvurduğumuz doktorumuz en doğru teşhis ve tedavi ile bebeğimizi sağlığına kavuşturdu, hastanede kaldığımız sürece ilgisi ve yönlendirmesi ile oldukça memnun kaldık. Çok teşekkür ederiz.

  S
  Doğrulanmış
  Doktor: Doç. Dr. Ediz Yeşilkaya Çocuk Endokrinolojisi Randevusu

  Oğlumla kızımın kilosu için başvurmuştum.Bize detaylarıyla durumlarını anlatıp güler yüzüyle bize fazlasıyla yardımcı oldu

  L
  Doğrulanmış
  Doktor: Op. Dr. Alpkorkuttaş Arifoğlu Diğer

  Randevu saatine uygun olarak detaylı muayenem yapıldı. Eklemlerde ağrı şikayeti ile gittim. Adım adım tahlil ve görüntülemeler yapılarak sonuca ulaştık. Hocamız çok güzel bilgilendirdi.

  A
  Doğrulanmış
  Doktor: Op. Dr. Khayala Aliyeva Kadın Hastalıkları Ve Doğum Randevusu

  Gebelik takibi için gidiyorum çok güler yüzlü ilgili insanı aydınlatıyor her konuda çok memnunum .

  R
  Doğrulanmış
  Doktor: Doç. Dr. Serhat Işık Endokrinoloji Ve Metabolizma Hastalıkları Randevusu

  Yurt dışından troid bozukluğu sebebiyle serhat hocam için İlk kez muayeneye gitmeme rağmen
  Çok ilgili ve çok nazik bir doktordu.
  Kendisi sağolsun ilk andan itibaren pozitif yaklaşımı ile bizlere moral verdi. Siz sormadan bütün sorularınıza cevap olacak nitelikte açıklamalar yaparak her şeyi anlatıyor. Doktor kimliği dışında insani yaklaşımı, güler yüzü, samimi yaklaşımı sizin kendinizi güvende hissetmenize yol açan en önemli yanlarından biri oldu. Kendisinden Allah razı olsun.

  P
  Doğrulanmış
  Doktor: Op. Dr. Khayala Aliyeva Myomektomi

  Güler yüzü detaylı hasta bilgilendirmesiyle mükemmel bir doktor eş zamanlı psikolog gibi sayesinde hastane korkumu yendim myomlarımdan kurtuldum yıllarca çocuk istiyordum o kadar uğurlu geldiki şimdi 3 aylık hamileyim

  A
  Doğrulanmış
  Doktor: Doç. Dr. Ediz Yeşilkaya Çocuk Endokrinolojisi Randevusu

  Ediz hocam güler yüzlü, detaylı muayene etti ve gerekli tahlilleri isteyerek bizi , en güzel şekilde bilgilendirdi, tahliller çıktıgında tekrar bizimle görüşerek çocugumuzla ilgili yapmamız gerekenleri detaylı bir şekilde anlatıp hemen tedaviye, başkadık, çok şükür, kendisine duacıyız , teşekkür ederiz

  Doğrulanmış
  Doktor: Op. Dr. Lala (Lale) Isgandarova Kadın Hastalıkları Ve Doğum Randevusu

  Doktor hanım o kadar ilgili ki ayrıntılı bilgi veriyo sakin olması cok önemli bizim icin dogumum onunla olsun istiyorum o kadar özenli ve titiz calısıyo ki cok tesekkur ederim kendisine

  S
  Doğrulanmış
  Doktor: Uzm. Dyt. Helin Ceyhun Diyetisyen Randevusu

  Bu kadar güleryüzlü,bu kadar pozitif olunurda hipertansiyon, Migren ve astımla daha sağlıklı yaşam öğrenilmez mi, o gitmeyen, yapışan kilolar verilmez mi. Hayatımda tanıdığım en bilgili, en başarılı, en işini severek ve içten yapan bu kadar mükemmel bir insanla tanımadıysaniz bir an önce gidin çok şey kaybettiğinizi sizde farkedip silkelenelenip onunla sağlıklı yaşama hemen adım atacaksınız. İyi ki hayatimdasin.

  Hata oluştu, tekrar deneyin

İletişim

Elvan Mahallesi 1935. Sokak No:5, Etimesgut 06790 Google Haritalar'da göster
Allianz Sigorta, Güneş Sigorta, Demir Hayat Sigorta, AIG Sigorta, Eureko Sigorta, Axa Sigorta, Halk Sigorta, ... HDI Sigorta, Ziraat Sigorta, Dubai Starr Sigorta, Zurich Sigorta, Ergo Sigorta, Inter Partner Assistance, Mapfre Sigorta, Groupama Sigorta, Ankara Sigorta, Ray Sigorta, Sompo Sigorta, Anadolu Sigorta, SGK, Ace European Sigorta, Türkiye Büyük Millet Meclisi Mensupları, T.C. Ziraat Bankası A.Ş. Mensupları, Akşehir Ticaret Borsası, Beyşehir Ticaret Odası, Care & Create, Konya Sanayi Odası, Konya Ticaret Borsası, Tarım Kredi Sosyal Yardım Vakfı, Türkiye Barolar Birliği Sosyal Yardım Ve Dayanışma Fonu, Akbank T.A.Ş. Mensupları Tekaüt Sandığı Vakfı, Anadolu Anonim Türk Sig. Şti. Memurları Emekli Sand. Vakfı, Fortis Bank A.Ş. Mensupları Emekli Sandığı Vakfı, PTT, Şekerbank T.A.Ş. Personeli Sosyal Sigorta Sandığı Vakfı, T.C. Ziraat Bankası & T. Halk Bankası Mensupları Emekli Ve Yardım Sandığı Vakfı, Türk Telekom Sağlık Ve Sosyal Yardım Vakfı, Türkiye Garanti Bankası A.Ş. Emekli Ve Yardım Sandığı Vakfı Genel Müdürlüğü, Türkiye Halk Bankası A.Ş. Emekli Sandığı Vakfı, Türkiye Vakıflar Bankası T.A.O. Memur Ve Hizmetlileri Emekli Ve Sağlık Yardım Sandığı Vakfı, Bupa Acıbadem Sağlık Ve Hayat Sigorta, Asya Emeklilik Ve Hayat, Avivasa Emeklilik Ve Hayat, BNP Paribas Cardif Emeklilik, Cigna Finans Emeklilik Ve Hayat, Compugroup Medical Bilgi Sistemleri A.Ş. (CGM ), Doğa Sigorta Kooperatifi, Ethica Sigorta, Garanti Emeklilik Ve Hayat, Halk Hayat Ve Emeklilik, İmece Destek Danışmanlık Hizmetleri, Katılım Emeklilik Ve Hayat, Medilab Assist, Metlife Emeklilik Ve Hayat, NN Hayat Ve Emeklilik, Türk Nippon Sigorta, Unico Sigorta, Ziraat Hayat Ve Emeklilik, Yapı Kredi Sigorta, Ak Sigorta, QNB Finansbank Sigorta, Garanti Sigorta, Generali Sigorta, Hür Sigorta, Şeker Sigorta, Liberty Sigorta, Fiba Sigorta, Neova Sigorta, Aviva Sigorta, Tarsim Sigorta, New Life Yaşam Sigorta, TEB Sigorta, Vakıfbank Sigorta, Merkez Bankası Mensupları, Türkiye Sanayi ve Kalkınma Bankası, Türk Exim Bankası, Vakıfbank Mensupları, Halkbank Mensupları, Halk Bankası A.Ş. Mensupları, Anayasa Mahkemesi Başkanlığı, Ankara Sanayi Odası, Ankara Ticaret Odası, Bafra Sanayi ve Ticaret Odası, Çarşamba Ticaret Borsası, Çarşamba Ticaret ve Sanayi Odası, Darüşşafaka Cemiyeti Mensupları, IMKB, İstanbul Ticaret Odası, Konya Ticaret Odası, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti Sağlık Bakanlığı, Merkezi Kayıt Kuruluşu A. Ş., Samsun Ticaret Ve Sanayi Odası, Sivas Ticaret Borsası, Sivas Ticaret Ve Sanayi Odası, Tasarruf Mevduati Sigorta Fonu, Terme Ticaret Borsası, Terme Ticaret Ve Sanayi Odası, Ünye Ticaret Borsası, Ünye Ticaret Ve Sanayi Odası, Milli Reasürans T.A.Ş. Mensupları Emekli Ve Sağlık Sandığı Vakfı, Sınai to Sanayi, PTT Sigorta, Viennalife Emeklilik ve Hayat A.Ş., Fiba Emeklilik, Diğer (İade), Magdeburger Sigorta, Türkiye Sigorta facility_profile_premium_all_insurances
İlgili aramalar