Hakkımızda

Adres bilgisi

A Life Hospital Sağlık Grubu

Elvan Mahallesi 1935. Sokak No:5

06790 , Etimesgut ,

İletişim Bilgileri +90 850...

Hakkımızda

2006 yılında temeli atılarak 11.700 metre kare kapalı alan üzerine hastane olarak dizayn edilmiş mimarisi ve altyapısıyla yedi katlı olarak inşa edilen Özel A Life Park Hospital Ankara Hastanesi 01 Ekim 2013 tarihinde T.C. Sağlık Bakanlığı’ndan ruhsatını alarak sağlık hizmet sunmaya başlamıştır.

Özel A Life Park Hospital Ankara Hastanesi ilk hastasını 31 Aralık 2013 ‘te kabul etmiştir.

Özel A Life Park Hospital Ankara Hastanesi, 2013 yılında Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) ile sözleşme imzalamıştır.

2013 yılında 141 yatak kapasitesi, 251 personeliyle 14 branşta hizmet veren hastanemiz, 2020 yılında 141 yatak kapasitesi, 400’ün üzerinde personeli, 54 kişilik hekim kadrosuyla 29 branşta hizmet sunmuştur.

Genel Cerrahi ,Kardiyoloji Beyin ve Sinir Cerrahisi, Kalp ve Damar Cerahisi, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Nöroloji, Ortopedi ve Travmatoloji , Fizik Tedavi, Göz hastalıkları, Göğüs hastalıkları, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Psikiyatri, Üroloji, Dermatolji gibi çeşitli tıbbi branşların yanında 2020 yılında Tıbbi Onkoloji ve Hematoloji branşlarını da bünyesine katan Özel A Life Park Hospital Ankara Hastanesi Robotik Cerrahi gibi sağlık sektöründe ki modern gelişimleri de bünyesinde barındırarak sizlerin ihtiyaçları doğrultusunda hizmet sunmaktadır.

Özel A Life Park Hospital Ankara Hastanesi, T.C. Sağlık Bakanlığı tarafından yapılan sınıflandırma denetimleri neticesinde 2010 yılından itibaren ‘’A Sınıfı Hastane ‘’ unvanını elinde bulundurmaktadır.

Özel A Life Park Hospital Ankara Hastanesi yine TC. Sağlık Bakanlığı tarafından yapılan denetimler neticesinde, ‘’Uluslararası Sağlık Turizmi Yetki Belgesi ‘’ni almaya hak kazarak uluslararası alanda da sağlık hizmeti sunma yetkisine sahip olmuştur.

Özel A Life Park Hospital Ankara Hastanesi, 5 Ameliyathanesi, 3. Basamak 4 Yoğun Bakım Ünitesi, 2. Basamak Acil Servisi ile 7. Yılında’da hizmet vermeye devam etmektedir.

Hizmetlerimiz

Çocuk Endokrinoloji
Çocuk Cerrahisi
Nefroloji
Tüp Bebek
Nöroloji
Dahiliye (İç Hastalıkları)
Yenidoğan Yoğun Bakım
Üroloji
Radyoloji
Psikiyatri
Plastik Cerrahi
Onkoloji
Ortopedi Ve Travmatoloji
Kulak Burun Boğaz Hastalıkları
Kardiyoloji
Kadın Hastalıkları Ve Doğum
Kalp Ve Damar Cerrahisi
Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları
Beyin Ve Sinir Cerrahisi
Biyokimya
Beslenme Ve Diyetik
Anestezi Ve Reanimasyon
Acil Servis
Ağız Ve Diş Sağlığı
Dermatoloji
Endokrinoloji Ve Metabolizma
Enfeksiyon Hastalıkları
Fizik Tedavi Ve Rehabilitasyon
Gastroenteroloji
Genel Cerrahi
Göğüs Hastalıkları
Göz Hastalıkları
Hematoloji

İşlemler

 • Check Up

Tıbbi tesis tipi

 • Özel Hastane

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

Genel skor

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
  A
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Mehmet Serdar Dike Beyin Ve Sinir Cerrahisi Randevusu

  Doktorumuza muayene olduk, teşhisi, bizi rahatlatan davranışı ve pratik çözüm ve tedavi önerisiyle hastalığıma çözüm buldu, başlangıç aşamasındaki bel fıtığım için belimden birkaç iğne yaptı, sonrasında da takip etmesi samimiydi, çok teşekkür ederiz...


  A
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Afag Abbasova Kulak Burun Boğaz Randevusu

  Afag Hanım kulak burun boğaz dalında çok titiz bir doktor,tüm ihtimalleri göz önünde bulundurarak çok detaylı muayene yaptı,kendisini tanımaktan çok memnunum,hafif öksürük şikayeti ile gittim ilgili tüm organ muayeneleri (KBB)yeterince yapıldı,dilinin çok anlaşılır olması da çok tatmin edici


  K
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Mehmet Serdar Dike Ameliyatsız Bel Fıtığı Tedavisi

  Ben 37 yaşında bir hastayım Mehmet Serdar Dike hocamıza bel fıtığı agrisi çekerken randevu aldım tedavisi sonrası ameliyatlık olan fıtığımi bir iğne tedavisi yaparak mucize bir işlem gerçekleşti yuruyemiyen kitlenen bacağımı koşar duruma getirdi hemde 2 günde buradan kendisine çok teşekkür ediyorum.


  B
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Doç. Dr. Serhat Işık Endokrinoloji Ve Metabolizma Hastalıkları Randevusu

  Hipotiroid ve hashimato hastasıyım..serhat hocama ilk defa 2020 yılının ekim ayında gitmiştim doktor olan kuzenimin tavsiyesiyle..açıklayıcı konuşmaları ,yumuşak üslubu bir hasta olarak güven vermişti..2021 Aralık ayında da kontrole gittiğimde aynı mütevazilik ve bilgi birikimi ile gerekli tahlillerime baktı..Doktorumdan çok memnunum..


  S
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Mehmet Serdar Dike Ameliyatsız Bel Fıtığı Tedavisi

  Bel fıtığından kaynaklı olduğunu düşündüğüm Bel ağrısı için gittim, Mehmet hocam mr istedi ve nihayetinde fıtık patlamış sinirlerin arasına sıkışma yaptığından sancı veriyordu, gerekli tedaviyi aldım, ilgi ve alakasına çok teşekkür ediyorum.


  I
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Doç. Dr. Handan Çipil Hematoloji Randevusu

  Handan Hanıma Ferritin yüksekliği nedeniyle gitmiştim. Gerek bilgilendirmesi gerek yönlendirmesi her yönüyle çok memnun kaldık.


  G
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Doç. Dr. Ebru Biberoğlu Kadın Hastalıkları Ve Doğum Randevusu

  Öncelikle daha önce düşük yaşadığım için doktor arayışında olup Ebru Hocamızı sosyal medyada araştırarak gittim.Kendisinin açıklayıcı ve ilgili sempatik davranışları doğum sürecimi birlikte geçireceğimizi gösterdi.Kendisi nazik ve sevecen davranış ve ilgisi için teşekkür eder. Kesinlikle tavsiye ederim :)


  Ç
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Mehmet Serdar Dike Beyin Ve Sinir Cerrahisi Randevusu

  31 yaşındayım Şiddetli ağrılı Bel fıtığı şikayetimle gittik Serdar hocamıza. 2.gün ameliyata aldı beni şuan ameliyat sonrası 5.günüm ve çok rahatım. Ne ağrı ne sızı vs hiçbir problemim kalmadı. Herhangi bir sorunda danışabilmek ayrıca çok daha güvenilir hissettiriyor ve dönüş yapılıyor olması kesinlikle çok önemli aklınızda hiçbir soru vs kalmıyor. Çok ilgili bir doktor ve çok iyi bir enerjisi var ki Buda ayrıca güven uyandırıyor. Biz bu süreçte çok memnun kaldık iyi ki Serdar hocamız ile tanıştık ve ameliyatımızı Serdar hocamız gerçekleştirdi. Bel şikayetleriniz varsa kesinlikle Serdar hocamıza görünmenizi tavsiye ederim. Herşey için Teşekkürler hocam diğer ay kontrollerinde görüşmek üzere.

  Op. Dr. Mehmet Serdar Dike

  GÜZEL DUYGU VE DÜŞÜNCELERİNİZİ İÇİN ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM. SAĞLIĞINIZI KAZANMANIZA FAYDALI OLABİLDİYSEK NE GÜZEL.... SAĞLIKLI , MUTLU AİLENİZLE BERABER UZUN YILLAR DİLERİM


  T
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Emine Gül Savcı Kadın Hastalıkları Ve Doğum Randevusu

  Emine gül hanıma gebeligim nedeni ile gittim ve süreci onunla yürütüyorum alanında bilgi sahibi ve bebeğimin gelişimi ile ilgili sağlıklı öngörülerde bulunuyor ve yönlendirme yapıyor gayet memnunum


  B
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Oskar Öğüten Diğer

  Oskar hocama gebeliğim 26. Haftasında denk gelmiştim. Ona gelene kadar o kadar çok doktor değiştirmiştim ki.. ilk randevudan sonra tamam dedim. İşte doktorum. Naçizane uçuk kaçık, hareketli, esprili.. işinin ehli bir doktor.2016 da kızımın doğumunu Eryaman hastanesinde gerçekleştirdi. Çokça da arkadaşımı yönlendirdim. Frekansınız uyar uymaz bilemem ama işinde çok iyi olduğu kesin. Ben kendisini çok seviyorum iyi ki Oskar hoca var. Tavsiye ederim.


  Hata oluştu, tekrar deneyin

İlgili aramalar