Diğer kurumları göster

Kimi arıyorsunuz?

Başka bir uzmanlık arayın

Hizmetler

Hakkımızda

2006 yılında temeli atılarak 11.700 metre kare kapalı alan üzerine hastane olarak dizayn edilmiş mimarisi ve altyapısıyla yedi katlı olarak inşa edilen Özel A Life Park Hospital Ankara Hastanesi 01 Ekim 2013 tarihinde T.C. Sağlık Bakanlığı’ndan ruhsatını alarak sağlık hizmet sunmaya başlamıştır.

Özel A Life Park Hospital Ankara Hastanesi ilk hastasını 31 Aralık 2013 ‘te kabul etmiştir.

Özel A Life Park Hospital Ankara Hastanesi, 2013 yılında Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) ile sözleşme imzalamıştır.

2013 yılında 141 yatak kapasitesi, 251 personeliyle 14 branşta hizmet veren hastanemiz, 2020 yılında 141 yatak kapasitesi, 400’ün üzerinde personeli, 54 kişilik hekim kadrosuyla 29 branşta hizmet sunmuştur.

Genel Cerrahi ,Kardiyoloji Beyin ve Sinir Cerrahisi, Kalp ve Damar Cerahisi, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Nöroloji, Ortopedi ve Travmatoloji , Fizik Tedavi, Göz hastalıkları, Göğüs hastalıkları, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Psikiyatri, Üroloji, Dermatolji gibi çeşitli tıbbi branşların yanında 2020 yılında Tıbbi Onkoloji ve Hematoloji branşlarını da bünyesine katan Özel A Life Park Hospital Ankara Hastanesi Robotik Cerrahi gibi sağlık sektöründe ki modern gelişimleri de bünyesinde barındırarak sizlerin ihtiyaçları doğrultusunda hizmet sunmaktadır.

Özel A Life Park Hospital Ankara Hastanesi, T.C. Sağlık Bakanlığı tarafından yapılan sınıflandırma denetimleri neticesinde 2010 yılından itibaren ‘’A Sınıfı Hastane ‘’ unvanını elinde bulundurmaktadır.

Özel A Life Park Hospital Ankara Hastanesi yine TC. Sağlık Bakanlığı tarafından yapılan denetimler neticesinde, ‘’Uluslararası Sağlık Turizmi Yetki Belgesi ‘’ni almaya hak kazarak uluslararası alanda da sağlık hizmeti sunma yetkisine sahip olmuştur.

Özel A Life Park Hospital Ankara Hastanesi, 5 Ameliyathanesi, 3. Basamak 4 Yoğun Bakım Ünitesi, 2. Basamak Acil Servisi ile 7. Yılında’da hizmet vermeye devam etmektedir.
Daha fazla bilgi

Adres

A Life Hospital Sağlık Grubu
Elvan Mahallesi 1935. Sokak No:5, Etimesgut 06790
A Life Hospital Sağlık Grubu logo
Sigortalar
Allianz Sigorta, Güneş Sigorta, Demir Hayat Sigorta, AIG Sigorta, Eureko Sigorta, Axa Sigorta, Halk Sigorta, ... HDI Sigorta, Ziraat Sigorta, Dubai Starr Sigorta, Zurich Sigorta, Ergo Sigorta, Inter Partner Assistance, Mapfre Sigorta, Groupama Sigorta, Ankara Sigorta, Ray Sigorta, Sompo Sigorta, Anadolu Sigorta, SGK, Ace European Sigorta, Türkiye Büyük Millet Meclisi Mensupları, T.C. Ziraat Bankası A.Ş. Mensupları, Akşehir Ticaret Borsası, Beyşehir Ticaret Odası, Care & Create, Konya Sanayi Odası, Konya Ticaret Borsası, Tarım Kredi Sosyal Yardım Vakfı, Türkiye Barolar Birliği Sosyal Yardım Ve Dayanışma Fonu, Akbank T.A.Ş. Mensupları Tekaüt Sandığı Vakfı, Anadolu Anonim Türk Sig. Şti. Memurları Emekli Sand. Vakfı, Fortis Bank A.Ş. Mensupları Emekli Sandığı Vakfı, PTT, Şekerbank T.A.Ş. Personeli Sosyal Sigorta Sandığı Vakfı, T.C. Ziraat Bankası & T. Halk Bankası Mensupları Emekli Ve Yardım Sandığı Vakfı, Türk Telekom Sağlık Ve Sosyal Yardım Vakfı, Türkiye Garanti Bankası A.Ş. Emekli Ve Yardım Sandığı Vakfı Genel Müdürlüğü, Türkiye Halk Bankası A.Ş. Emekli Sandığı Vakfı, Türkiye Vakıflar Bankası T.A.O. Memur Ve Hizmetlileri Emekli Ve Sağlık Yardım Sandığı Vakfı, Bupa Acıbadem Sağlık Ve Hayat Sigorta, Asya Emeklilik Ve Hayat, Avivasa Emeklilik Ve Hayat, BNP Paribas Cardif Emeklilik, Cigna Finans Emeklilik Ve Hayat, Compugroup Medical Bilgi Sistemleri A.Ş. (CGM ), Doğa Sigorta Kooperatifi, Ethica Sigorta, Garanti Emeklilik Ve Hayat, Halk Hayat Ve Emeklilik, İmece Destek Danışmanlık Hizmetleri, Katılım Emeklilik Ve Hayat, Medilab Assist, Metlife Emeklilik Ve Hayat, NN Hayat Ve Emeklilik, Türk Nippon Sigorta, Unico Sigorta, Ziraat Hayat Ve Emeklilik, Yapı Kredi Sigorta, Ak Sigorta, QNB Finansbank Sigorta, Garanti BBVA Sigorta, Generali Sigorta, Hür Sigorta, Şeker Sigorta, Liberty Sigorta, Fiba Sigorta, Neova Sigorta, Aviva Sigorta, Tarsim Sigorta, New Life Yaşam Sigorta, TEB Sigorta, Vakıfbank Sigorta, Merkez Bankası Mensupları, Türkiye Sanayi ve Kalkınma Bankası, Türk Exim Bankası, Vakıfbank Mensupları, Halkbank Mensupları, Halk Bankası A.Ş. Mensupları, Anayasa Mahkemesi Başkanlığı, Ankara Sanayi Odası, Ankara Ticaret Odası, Bafra Sanayi ve Ticaret Odası, Çarşamba Ticaret Borsası, Çarşamba Ticaret ve Sanayi Odası, Darüşşafaka Cemiyeti Mensupları, IMKB, İstanbul Ticaret Odası, Konya Ticaret Odası, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti Sağlık Bakanlığı, Merkezi Kayıt Kuruluşu A. Ş., Samsun Ticaret Ve Sanayi Odası, Sivas Ticaret Borsası, Sivas Ticaret Ve Sanayi Odası, Tasarruf Mevduati Sigorta Fonu, Terme Ticaret Borsası, Terme Ticaret Ve Sanayi Odası, Ünye Ticaret Borsası, Ünye Ticaret Ve Sanayi Odası, Milli Reasürans T.A.Ş. Mensupları Emekli Ve Sağlık Sandığı Vakfı, Sınai to Sanayi, PTT Sigorta, Viennalife Emeklilik ve Hayat A.Ş., Fiba Emeklilik, Diğer (İade), Magdeburger Sigorta, Türkiye Sigorta, Quick Sigorta, Hepiyi Sigorta, Aveon Sigorta Tüm sigortaları göster

Uzmanlar

Bu kurumdaki doktorlar/uzmanlar hakkındaki görüşler (299)

Genel skor

  L
  Doğrulanmış
  Uzm. Dyt. Helin Ceyhun Kişiye Özel Diyetler
  Helin hocam ile 1 aydır tanışıyoruz. Karşılaşılabilecek en iyi, en tatlı ve en önemlisi en anlayışlı diyetisyen diyebilirim. Sizi yormadan, üzmeden tamamen hayat standartlarınıza uygun doyurucu ve tamamen kişiye özel listelerle zayıflama sürecinizi yönetiyor. Tecrübesi, her şeye rağmen olan güler yüzüyle karşılaşılabilecek en iyii diyetisyen. Sürdürebileceğiniz sağlıklı yaşama alışmanıza yardımcı listelerle sağlıkla kilo vermenize yardımcı oluyor. Emziren anne olarak 1 ayda 4 kilo verdim ve vermeyede devam edeceğiz insaallah. İyiki tanımışım iyiki yollarımız kesişmiş canım Helin hocam..

  K
  Doğrulanmış
  Uzm. Dyt. Helin Ceyhun Diyetisyen Randevusu

  Helin hocamla 2. Çalışmamız. Ben kilo alıyorum o beni zayıflatıyor.hiç düşünmeden yine ona gidiyorum.listeler çok iyi dolu dolu her gittiğimde bu kadar yiyeyerek nasıl bukadar yağdan kilo verebiliyorum şokunu yaşatıyor.iletişimi yaklaşımı çok iyi.çok seviyorum

  A
  Doğrulanmış
  Uzm. Dr. Emine Yüksel Kars Fiziksel Tıp Ve Rehabilitasyon Randevusu

  Yaklaşık 2 yıl önce bel fitigim patladığı için geçirdiğim ameliyattan sonra ustune birde hamile olunca görüştüğüm bir çok hastane fizik tedavimi yapamayacağı söylemişti. Ancak Emine hocam benim fizik tedavi surecimi başlatarak sağlığıma kavuşmamı sağladı. Doğru tedavi doğru yöntem ile eski sağlığıma kavuştum. Yürüyemiyordum oturup kalkmakta bile zorlanıyordum. Hocam sayesinde tamamen toparladım. Samimiyeti güler yüzü onerdigi tedavi yöntemleri egzersizler sayesinde o zorlu sürecimi geçirmemde psikolojik olarakta destek oldu. İyi ki Emine Hocamla yollarımız kesişti.

  B
  Doğrulanmış
  Uzm. Dyt. Helin Ceyhun Diyetisyen Randevusu

  Helin Hanım 'ın güleryüzü, pozitif enerjisi, motive edici ve insanı rahatlatan asla pes etmeme izin vermeyen yaklaşımı benim için çok kıymetliydi. 10 yıldır bir türlü doğum öncesi kilomu veremiyordum ve bu durum beni artık çok rahatsız ediyordu. Hiç gitmeyeceğini düşündüğüm fazla kilolarımdan spor yapmamama rağmen Helin Hanım sayesinde 3 ay içinde kurtuldum. Esnek ve lezzetli menüleriyle kilo serüvenim çok rahat ve eğlenceliydi. Tam olarak 11.5 kilo verdim. Benim durumumda olan herkesin dilerim Helin Hanımla yolları kesişir. İyi ki sizi tanımışım. Emeklerinize yüreğinize sağlık.

  E
  Doğrulanmış
  Uzm. Dr. Emine Yüksel Kars Fiziksel Tıp Ve Rehabilitasyon Randevusu

  Kendi alanında çok başarılı bir doktor fizik tedavi ve kalıtsal fizik hastalıklarında gerçekten çok iyi. Yıllardır yaşadığım FMF ataklarını önerileri saysinde yılda ikiye kadar düştü

  E
  Doğrulanmış
  Uzm. Dr. Emine Yüksel Kars Fiziksel Tıp Ve Rehabilitasyon Randevusu

  Yıllardır kendisine siyatik sinir hasarından ötürü tedaviye gidiyorum. Ayrıca son dönemde kas ve uğultu problemleri içinde tedavi olmak için muayene oldum. hastasının rahatsızlıklarından duyduğu memnuniyetsizliği azaltan veya tamamen etkisiz kılmak adına farklı tıbbi disiplinler ve alternatif metotlar uygulayan, tedavi olmak için başvurduğum iyi tespit ve müdahalelerde bulunabilen bir doktor.

  Y
  Doğrulanmış
  Uzm. Dyt. Helin Ceyhun Diyetisyen Randevusu

  Helin Hanım güler yüzlü, enerjisi çok yüksek, güzel yönlendirmeleriyle yol gösterici bir doktor. Sayesinde diyet yaptığımı anlamadan hashimato hastası emziren bir anne olarak şimdilik 6 kilo verdim. Her randevuma büyük istek ve heyecanla gidiyorum. Herkese önerebilirim.

  Ç
  Doğrulanmış
  Op. Dr. Oskar Öğüten Kadın Hastalıkları Ve Doğum Randevusu

  Oskar hocamız ile tesadüfen tanıştık sanırım oğlumuzun şansıydı.. ilgisi yaklaşımı açıklamaları zaten çok evhamlı oldugum tüm hamilelik sürecimde hep destekçim oldu.. şuan bir haftalık oğluşum kucağımda çok şükür sorunsuz kavuştuk evladımıza. Allah isteyen herkese nasip etsin inşallah

  Z
  Doğrulanmış
  Op. Dr. Lala (Lale) Isgandarova Doğal Doğum

  Ben Lala Hocamla kendi doktorumun hastaneden ayrılmasıyla, hamileliğimin son 3 ayında tanıştım. İlk başta kendi doktorumun gitmesi beni üzmüş olsada iyi ki Lala hocayla devam etmişiz diyorum. Sakin ve kibar tavrı, işini ciddiyete alıp her detayı değerlendirmesi, kötü bir normal doğum hikayem olmasına rağmen beni öyle güzel motive etti ki. Sayesinde 3 saat gibi kısa sürede çok rahat bir şekilde bebeğimi normal doğumla kucağıma aldım. Bende eşimde kendisine minnettarız.İyi ki Lala hocam

  N
  Doğrulanmış
  Op. Dr. Oskar Öğüten Kadın Hastalıkları Ve Doğum Randevusu

  Değerli hocamız Oskar Öğüten’in tecrübesi ve profesyonelliği ile hamilelik ve doğum sürecimi rahat bir şekilde geçirdim . Tüm sorunlarımda her an ulaşabildim. Oskar hocamızın hastasıysanız çok şanslısınız demektir.

  Hata oluştu, tekrar deneyin

Sıkça Sorulan Sorular

 • A Life Hospital Sağlık Grubu, Etimesgut şehrinde hangi alanlarda hizmet veriyor?
  A Life Hospital Sağlık Grubu, Etimesgut şehrinde şu uzmanlıkları kapsayan geniş bir ekibe sahiptir: Kadın Hastalıkları Ve Doğum Uzmanı, Fizik Tedavi Uzmanı, İç Hastalıkları Uzmanı, Kardiyolog, Ortopedi Ve Travmatoloji Uzmanı, Kulak Burun Boğaz Doktoru, Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları Doktoru, Anesteziyoloji Ve Reanimasyon Uzmanı, Ürolog, Psikiyatrist, Genel Cerrah, Endokrinolog Ve Metabolizma Hastalıkları Dokt, Pedagog, Beyin Ve Sinir Cerrahı, Biyokimya Uzmanı, Neonatolog, Göğüs Hastalıkları Doktoru, Kalp Ve Damar Cerrahı, Göz Doktoru, Pratisyen Hekim, Acil Tıp Doktoru, Plastik Rekonstrüktif Ve Estetik Cerrahi Uzmanı, Gastroenteroloji Cerrahı, Radyolog, Diyetisyen (Beslenme Uzmanı), Ağız Ve Diş Sağlığı, Çocuk Psikiyatristi, Enfeksiyon Hastalıkları Uzmanı, Gastroenterolog, Dermatolog, Periodontolog, Psikolog, Algoloji Doktoru, Çocuk Endokrinoloji Doktoru, Hematolog, Nefrolog, Onkolog, El Cerrahı, Üreme Endokrinolojisi Ve İnfertilite Doktoru.
 • A Life Hospital Sağlık Grubu, toplam 272 hizmet sunuyor. Uzmanlarının sağladığı hizmetlerden bazılarını size gösteriyoruz: Elektron Işınlı Bilgisayarlı Tomografi, Enjeksiyon Im, Enjeksiyon Iv, Esd (Sedimantasyon), Laserasyon Onarımı, Preoperatif Değerlendirme, Tam Kan Sayımı-Hemogram, Randevu, Normal Randevu, Üroloji Randevusu.
 • Hayır, şu anda A Life Hospital Sağlık Grubu online danışmanlık hizmeti sunmuyor.
 • A Life Hospital Sağlık Grubu tarafından DoktorTakvimi'nde görüntülenen takvim gerçek zamanlı olarak güncellenir, bu nedenle tek yapmanız gereken, mevcut olanlardan size en uygun gün ve saati seçmektir. Ayrıca randevudan önce bir hatırlatma alırsınız.
 • Bazen A Life Hospital Sağlık Grubu aynı hafta içinde veya bir sonraki hafta için uygun saatler görüntülenir. Takvimlerini kontrol edin: gerçek zamanlı olarak güncellendiği için ilk ne zaman müsait olduklarını görebileceksiniz.
 • Toplam {​​number_of_opinions} hasta veya danışan, {​​clinic_name} hakkında gerçek ve dürüst bir görüş bırakarak buraya ortalama {​​avg_rating} yıldız (5 üzerinden) verdi.
 • A Life Hospital Sağlık Grubu tarafından kabul edilen sigorta şirketlerinden bazıları şunlardır; Allianz Sigorta, Demir Hayat Sigorta, Axa Sigorta, HDI Sigorta, Mapfre Sigorta, Neova Sigorta, Groupama Sigorta, Ray Sigorta Sizinkini de içerip içermediğini görmek için kabul ettiği sigorta şirketlerinin tam listesini kontrol edin.
 • A Life Hospital Sağlık Grubu adresi Elvan Mahallesi 1935. Sokak No:5 Etimesgut şeklindedir.