Hakkımızda

Adres bilgisi

A Life Hospital Sağlık Grubu

Elvan Mahallesi 1935. Sokak No:5

06790 , Etimesgut ,

İletişim Bilgileri +90 850...

Hakkımızda

2006 yılında temeli atılarak 11.700 metre kare kapalı alan üzerine hastane olarak dizayn edilmiş mimarisi ve altyapısıyla yedi katlı olarak inşa edilen Özel A Life Park Hospital Ankara Hastanesi 01 Ekim 2013 tarihinde T.C. Sağlık Bakanlığı’ndan ruhsatını alarak sağlık hizmet sunmaya başlamıştır.

Özel A Life Park Hospital Ankara Hastanesi ilk hastasını 31 Aralık 2013 ‘te kabul etmiştir.

Özel A Life Park Hospital Ankara Hastanesi, 2013 yılında Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) ile sözleşme imzalamıştır.

2013 yılında 141 yatak kapasitesi, 251 personeliyle 14 branşta hizmet veren hastanemiz, 2020 yılında 141 yatak kapasitesi, 400’ün üzerinde personeli, 54 kişilik hekim kadrosuyla 29 branşta hizmet sunmuştur.

Genel Cerrahi ,Kardiyoloji Beyin ve Sinir Cerrahisi, Kalp ve Damar Cerahisi, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Nöroloji, Ortopedi ve Travmatoloji , Fizik Tedavi, Göz hastalıkları, Göğüs hastalıkları, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Psikiyatri, Üroloji, Dermatolji gibi çeşitli tıbbi branşların yanında 2020 yılında Tıbbi Onkoloji ve Hematoloji branşlarını da bünyesine katan Özel A Life Park Hospital Ankara Hastanesi Robotik Cerrahi gibi sağlık sektöründe ki modern gelişimleri de bünyesinde barındırarak sizlerin ihtiyaçları doğrultusunda hizmet sunmaktadır.

Özel A Life Park Hospital Ankara Hastanesi, T.C. Sağlık Bakanlığı tarafından yapılan sınıflandırma denetimleri neticesinde 2010 yılından itibaren ‘’A Sınıfı Hastane ‘’ unvanını elinde bulundurmaktadır.

Özel A Life Park Hospital Ankara Hastanesi yine TC. Sağlık Bakanlığı tarafından yapılan denetimler neticesinde, ‘’Uluslararası Sağlık Turizmi Yetki Belgesi ‘’ni almaya hak kazarak uluslararası alanda da sağlık hizmeti sunma yetkisine sahip olmuştur.

Özel A Life Park Hospital Ankara Hastanesi, 5 Ameliyathanesi, 3. Basamak 4 Yoğun Bakım Ünitesi, 2. Basamak Acil Servisi ile 7. Yılında’da hizmet vermeye devam etmektedir.

Hizmetlerimiz

Çocuk Endokrinoloji
Çocuk Cerrahisi
Nefroloji
Tüp Bebek
Nöroloji
Dahiliye (İç Hastalıkları)
Yenidoğan Yoğun Bakım
Üroloji
Radyoloji
Psikiyatri
Plastik Cerrahi
Onkoloji
Ortopedi Ve Travmatoloji
Kulak Burun Boğaz Hastalıkları
Kardiyoloji
Kadın Hastalıkları Ve Doğum
Kalp Ve Damar Cerrahisi
Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları
Beyin Ve Sinir Cerrahisi
Biyokimya
Beslenme Ve Diyetik
Anestezi Ve Reanimasyon
Acil Servis
Ağız Ve Diş Sağlığı
Dermatoloji
Endokrinoloji Ve Metabolizma
Enfeksiyon Hastalıkları
Fizik Tedavi Ve Rehabilitasyon
Gastroenteroloji
Genel Cerrahi
Göğüs Hastalıkları
Göz Hastalıkları
Hematoloji

İşlemler

 • Check Up

Tıbbi tesis tipi

 • Özel Hastane

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

Genel skor

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
  S
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Mehmet Serdar Dike Ameliyatsız Bel Fıtığı Tedavisi

  Ananemin belindeki ağrılardan dolayi gitmediğimiz hacamatçı ,bel çekmeci kalmamiştı.En son Dr Serdar beye başvurdum.Belinden yaptığı igne ile bütün ağrıları geçti. Aylardir boşuna dolaniyormuşuz
  Teşekkürler Serdar hocam..


  U
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Prof. Dr. Erkan Kuralay Kalp Ve Damar Cerrahisi Randevusu

  Erkan hocama ve ekibine çok teşekkür ediyorum babamı hayata döndürdüler acil kalp krizi ile gelmişti bypas ile 2 damarı değişti Allah ona ve ekibine sağlıklı uzun ömürler versin gerçekten muhteşem bir doktor sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum elleri öpülesi insanlar


  Ö
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Doç. Dr. Ebru Biberoğlu Kadın Hastalıkları Ve Doğum Randevusu

  İlk bebeğimi kaybettikten sonra ikinci hamileligimde haliyle daha tedirgin ve her şeyden korkar bir halde doktor arayışına girmiştim gittiğim bir doktor genetik testi yaptırmamı ve riskli gebelik uzmanında devam etmem gerektiğini söyledi bunun sonucundaki riskli gebelik uzmanı arayışımda Ebru hocayla tanıştım iyi ki de tanışmışız benim için korkulu geçen hamilelik sürecimi konuşmalarıyla sevecen ve samimi yaklaşımıyla daha rahat geçirmemi sağladı ayrıca çok yoğun çalışmasına rağmen hiç bir mesajıma donmemezlik yapmadı muayene saatleri dolu olmasına rağmen bizi ara muayenelere kabul etti doğumda yanımdaydı ve gayet ilgiliydi. Hamilelik zaten psikolojik olarak zor bir süreç hele bir de bebeği kaybetme korkunuz varsa daha zor o yüzden sizi rahatlatacak kişilerle karşılaşmanız önemli. Biz ebru hocadan çok memnun kaldık soranlara tavsiye ediyoruz umarım sizler de memnun kalırsınız


  B
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Doç. Dr. Ediz Yeşilkaya Çocuk Endokrinolojisi Randevusu

  Hipotiroid nedeniyle Ediz hocanin takibindeyiz. Kendisi hep açıklamacı konuşmalarıyla hem aklimızda soru isareti birakmiyor hem de guleryuzuyle ,korkutmayan ancak gercekci yaklasimiyla icimizi rahatlatiyor. Kendisine çok teşekkür ederiz.


  Y
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Mehmet Serdar Dike Bel Kanal Darlığı Ameliyatı

  Annemin belinde kireçlenme ve darlık oldugunu söylediler. Dr Serdar beyi internetten araştırarak bulduk.Bizimle çok güzel ilgilendi.Her yerde platin takılması gerekiyor denmişken platin koymadan ameliyatimizı yapti.Annemin ağrıları tamamen geçti.Kendisinden cok memnun kaldık Tavsiye ederiz.

  Op. Dr. Mehmet Serdar Dike

  Gecmis olsun .Şifa Rabbimden vesile olabildiysek ne güzel :=)


  I
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Doç. Dr. Ediz Yeşilkaya Çocuk Endokrinolojisi Randevusu

  11 yaşındaki oğlumu ergenliğe girmesi nedeniyle 2 kere Ediz hocaya götürdüm. Son derece güleryüzlü, işinin ehli, ilgili bir doktor. Çocuklara yaklaşımı son derece olumlu. Teşekkürler Ediz hocam.


  C
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Prof. Dr. İlker Solmaz Beyin Ve Sinir Cerrahisi Randevusu

  İlker Hocam'a
  Babamın dirsegindeki sinir sıkışması ve parmaklarinda neden olduğu kas erimesi için tesadüfen gitmistik. Acil bir sekilde ameliyat olmasi gerekeiyordu.
  Çok stres yaşamıştık, tanımadiğımız bir hekim, acaba güvenli ellerdemi diye ama iyi ki kendisiyle karsilaşmış, tanışmışız diyoruz. Babam hala takipli hatasi, ayrica İLKER Hocam insanliğı, insana değer vermesi butün herşeyi tüm şeffafliğı ile uygun yollarla anlatmasi, tedavi noktosinda elinden geleni yapmasi noktasindada harika bir insan harika bir hekim . İlker hocam sevgiler.


  S
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Prof. Dr. İlker Solmaz Beyin Ve Sinir Cerrahisi Randevusu

  12.Mayıs.2022 tarihi, saat:15:20 'de oğlum Murat'ın fıtık ameliyatını başarılı bir şekilde gerçekleştirdiniz.ALLAH'ıma sonsuz şükürler olsun ameliyat sonrası oğlumun yürüyebilmesindeki mutluluğu ve sizi
  hiçbir zaman unutmayacağım.
  Hastahaneye yürüyemeyerek girip, ameliyattan sonra yürüyerek çıkmanın mutluluğunu bir tek yaşayan anlar.
  Hem çokk iyi bir doktor,hem de çokk iyi bir insansınız.Siz bir annenin yüzünü güldürdünüz...Dualarımız her zaman sizinle Profesör Doktor İlker Solmaz bey Oğlum.


  B
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Vedat Öztürk Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları Randevusu

  Kızım aslinda 16 yaşında. Ve beni çocuk doktoruna mi götüreceksin diye biraz sitem etmisti. Fakat Vedat Bey ile tanistiktan sonra gayet mutluydu. Muayeneye baslamadan once doktorumuzun sohbeti , guleryuzu, ilgisi , sonrasinda dogru teshis ve tedavi icin verdigi uygun ilaclar ile zehirli ishal olan kizim Ecem i 2 gunde sehir disina geziye katilabilecek hale getirdi. Ankara'da pek cok farkli hastane ve doktor deneyimledik. Ama tavsiye edebilecegim tek çocuk doktoru diyebilirim.


  B
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Doç. Dr. Ediz Yeşilkaya Çocuk Endokrinolojisi Randevusu

  Hocam 3 ay önce triod ve vitamin eksikliği, gelişim konusunda rahatsızlığımdan dolayı size geldim verdiğin ilaçları 3 ay kullandım bugün kontrole geldiğimde hiçbir rahatsızlığımın kalmadığını söylediniz gerek yakalşımınız ve biz çocuklara izah şekliniz çok hoşuma gitti her şey için teşekkür ederim.


  Hata oluştu, tekrar deneyin

İlgili aramalar