Doç. Dr.

Altan Göktaş

Göz hastalıkları

Pen-iconCreated with Sketch. Soru sorun Calendar-iconCreated with Sketch. Randevu takvimini isteyin
 • Sayin Hocam

  Yurtdisindan yaziyorum, bunda dolayi yazida imla hatalari vardir. Stargardt hastasiyim. Kök hücre ile tedavi oluyor. Bu sebepten dolayi kök hücre yöntemiyle teadavi olmak istiyorum. Bu konuda Allah aski icin yardim etmenizi israrla rica ediyorum.

  Simdiden yardiminiz… Daha fazla

  VERILEN YANIT:

  Geçmiş olsun. Hastalığınız bir doğumsal retina hastalığıdır. Bu hastalıklarda kök hücre tedavisi uygulanmasına rağmen çalışmalar henüz tamamlanmamıştır. Bu nedenle her hastada rutin uygulama henüz başlanmamıştır. Daha fazla

 • gözlerim önü kararıyor pul pul oluyor göremiyorum devamında başım dönüyor ve baş ağrısı uzun süre devam ediyor

  VERILEN YANIT:

  Geçmiş olsun. Bu duruma yol açan birçok hastalık var. Göz arkası veya retina hastalıkları, nörolojik hastalıklar gibi. Göz muayenesi sonrası sorun tespit edilebilir

Adresler

 • Acıbadem Kayseri Hastanesi

  Seyitgazi Mah.No:1/1-A Mustafa Kemal Paşa Bulvarı
  Melikgazi

  Bu doktor ziyaret için internet üzerinden randevu almaya henüz izin vermedi

  E-posta adresinizi bırakın, doktorla internet üzerinden randevu alabileceğiniz zaman sizi bilgilendireceğiz

Benzer Doktorlar, Uzmanlar

Hasta, Danışan Görüşleri

Görüşünüzü paylaşın
5

Genel skor
24 görüş

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
 • M

  Doç.dr.Altan hocama her iki gözümdeki arpacıkları mart ve nisan ayında aldırdım.Bir hafta öncede katarak ameliyatı oldum.Bu gün kontrole gideceğim.Güler yüzlü ve mesleğinin erbabı bir doktordur.Göz herkes için hassas ve önemlidir.Bu konuda ben çok hassas biri olarak Altan hocama güvendim.Her üç operasyonda da mükemmel diyeceğim bir sonuca ulaştığımı düşünüyorum. Bu ender hocamı göz rahatsızlıgı olan benim gibi hassas kişilere öneriyorum.Tabi bu arada yardımcı hemşire ve teknisyenleri de çok ilgili ve güleryüzlü çalışanlardır.ALTAN Hocama ve yardımcılarına teşekkür ederek başarılar diliyorum. Mehmet Dumlu.

 • Altan Hocam ilgili bir doktor. Dedemin katarakt ve retina yırtılması rahatsızlığından dolayı gitmiştik. Operasyon geçirdi ve gayet güzel sonuç verdi rahatsızlığı. Eskiye nazaran çok daha net görüyor. Ameliyat sonrası hiçbir sıkıntı yaşanmadı. Tüm yakınlarıma tavsiye ediyorum.

 • Bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine gözümdeki sorun için Kayseri Göz Hastanesine gittim. çok memnun kaldım sağolsun Altan Bey benimle baya ilgilendi gözümde yırtılma vardı ameliyat etti şuan memnunum bir sıkıntım yok çok şükür .

 • Oğlumun göz kaslarında zayıflık vardı o nedenle araştırarak bulduk Altan beyi ve gittik . tedavi süreci devam ediyor 6 ayda bir kontrole gideceğiz. sağolsun çok da memnun kaldık kendisinden ilgilendi oğlumu muayene etti ilaç yazdı .

 • Annemde görme kaybı vardı Altan Göktaş Hocamıza ilk gittiğimizde yüzde 10 kadar görüyordu tedavinin sonunda baya ilerleme kaydetti ve şuan Altan beyin tedavisi sayesinde yüzde 60 civarında görüyor. Doktor beyin yaklaşımı hastasıyla iyi ilgileniyor olması çok güzel, en temel düzeyde ki insana bile nasıl olacağını tedaviyi tanıyı anlatabiliyor .Benzer şikayeti olan herkese tavsiye ediyorum.

 • Babamın katarakt şikayeti ile Kayseri Göz Hastanesine gittik ve Altan Göktaş hocama ameliyat oldu babam Altan Bey'in ilgisi alakası gayet güzel Babamında ameliyattan sonra bir sıkıntısı yok şikayetimizde yok çok memnun kaldık .

 • Kardeşimin katarakt vardı az görüyordu daha önce de sağ gözünden Altan beye ameliyat oldu. memnun kaldığımız için diğer gözünden de oldu. görmesi eskisinden çok daha iyi . Altan bey çok yardımcı oldu bize muayeneden sonra göz ölçümünü de kendisi yaptı,alakalı bir hekim .

 • Bir doktor tavsiyesiyle gittim Altan Hocama.Ameliyat öncesi detaylı olarak bilgi verdi. mercek konusunda oturdu uzun uzun anlattı.Katarakt ameliyatı oldum ve 2 saat sonra aracıma binerek evime gittim. Doktorlugundan dolayı herkese tavsiye ediyorum.

 • Kayseri Göz hastanesine gittiğimde Altan bey'e yönlendirildim. Gözümde muayene ettikten sonra retina yırtılması oldugunu ve ameliyat olmam gerektiğini belirtti. Güleryüzlü,tedavisi de çok güzel bir doktor. Allah'ım Uzun ömürler versin. Yeğenim ve annem de gitti çok memnun kaldıgım için.

 • Altan Hocam'ı tavsiye üzerine gittim. Açıklayıcı yaklaşımıve ilgisinden çok memnun kaldım. Normal göz muayenesi için gitmiştim.Allerjik bir surum oldugunu belirtti. Damla kullandım. Aynı zamanda lens kullanmamı önerdi. Teşhisinde doğru olduğu için herkese tavsiye ediyorum.

 • Kızımın göz rahatsızlıgından dolayı hastaneye gittiğimizde tanıştık altan Hocamla. İlgisi ve alakasından çok memnun kaldık. Kızımın gözünde kanlanma vardı İlaç tedavisi uygulandı ve sıkıntı kısa zaman içerisinde çözüldü. Yaşadıgı sorun hakkında çok detaylı olarak da açıklamalarda bulundu. Soranlara da tavsiye ediyorum Hocam'ı.

 • Annem daha önce Devlet Hastanesinde ameliyat olmuştu ve başarısız bir ameliyat olduğu için tanııdıklarımız tarafından tavsiye edildi. Daha önce mercek koyulmuştu ve yanlış koyuldugu için yırtma yapmış. Bu yırtılmanın çözümü için gidildi. Gayet başarılı bir operasyon gerçekleşti. Annemin gözünde görme sıkıntısı ortadan kalktı. Bütün soran yakınlarımıza tavsiye ediyoruz.

 • 4 yıl önce sol gözümde katarak ameliyatı olmuştum devlet hastanesinde. yıllar sonra sağ gözümdede katarakt oldu ve Altan Hocamdan cok memnun kaldıgım için tercih ettim. Hastasına güleryüzlü davranıyor. İyi ilgileniyor. Zaten ilgisinden dolayı tercih ettim. iki saat içinde bandajlarım açıldı. 2 defada damla yazdı ve bittikten sonra kullanmama gerek olmadıgını söyledi. Görmemde netlik kazandı. Cep telefondaki yazıları ve gazeteyi gözlüğümü takmadan okuyamıyordum.Şimdi gözlüksüz okuyabiliyorum. Herkese çok tavsiye ediğyorum hayırlı dualarını almak için.

 • Araştırarak gittik.Katarak ameliyatı oldum.Aynı zamanda gözümün birinde arka duvarında ödem bir diğerinde de duvarda kalınlaşma olmuştu.Kalınlaşma için ve katarak ameliyatları oldum. Ödemin dağılması içinde 2 tane iğne yapıldı.İşinde gayet uzman ve başarılı ve hastaya yaklaşımı da çok ılımlı.

 • Hocamın işi rast gitsin. 9 gün oldu ameliyat oldum. Hiç ağrım sızım yok. Katarak ameliyatı ve mercek takıldı. 2003 yılında trafik kazası geçirmiştim. Görme oranım çok azdı. Şu an görme oranımda yükseldi artık çok rahat görüyorum.Hiç şikayetim kalmadı. Her şey için çok teşekkür ederim.

 • Daha önce bir gözümden katarak ameliyatı olmuştum devlet hastanesinde hizmet veriyordu.Ve hiç sıkıntı yaşamadım çok memnun kalmıştım.Daha sonra 2 gözümden de olmam gerekti ve tekrar hocamı buldum ve kendisinde 2 .kez katarak ameliyatı oldum.Çok başarılı geçti çok çok teşekkür ediyorum kendisine bir evladım olsa ancak o bu kadar değer verirdi.Allah razı olsun .Allah mesleğinde daha da yükseltsin.Çok teşekkür ederim.

 • Kayseri Göz ekibine teşekkür ediyorum. 10 yıldır gözlük kullanıyordum, her sene doktor ve muayene derken, gözlük değişimine yüksek ücretler ödüyordum. Allah Altan Hoca'dan razı olsun. 15 dakika içinde gözlerim yeniden doğdu. Ameliyat sonrasında da ilgisini eksik etmeyen Altan beye Paris'den selamlarımı yolluyorum. Çok teşekkür ederim.

 • Üniversite hastanesindeki doktor arkadaşım'ın tavsiyesiyle gittim. Genç bir doktor olması Amerikada ki panellere katılan bir doktor olmasıda etken oldu.Katarakt ve Vitrektomi ameliyatı olarak komple bir operasyon geçirdim. Sonuçta gözlüklerimi kaldırıp attım. Sağ taraf diğerinden daha net görmeye başladı. Şimdi gayet memnunum 15 gün sonra kontrole gideceğim. Kesiinlikle tavsiye ederim Doktormu ilgisinden bilgisinden dolayı. Sempatik bir doktor. kendinden emin duruşu güzel.

 • Doktor bir arkadaşımın tavsiyesiyle gitmiştim. Gittiğimde kontrollerimi yaptı ve ameliyat olmam gerektiğini söyledi. Birkaçgün sonra da ameliyat oldum. Ameliyat sonrası ağrı sızı olabileceğinin normal olduğunu söylemişti. Excımer Laser ile uzağı görememe miyop ameliyatı oldum..Önceden gündüzleri lens geceleri gözlük kullanıyordujm. şuanda ikisini de kullanmıyorum ve göz sağlığıma kavuştum. çok netleşti görmem. bu ameliyatı olmak isteyen herkese Altan Hocam'ı tavsiye ediyorum.

 • Altan Hocam'a tavsiye üzerine gittim. Gözlerimde aşırı miyop ve astigmat oldugu için gittim. Rk operasyonu olduğum için ikinci bir operasyonun doğru olmayacağını belirtti. Sert lens takmama önerdi. Göz tabakasında ki çukurluklara kapatması için sert lens önerdi. Kendi kızımı da götürdüm. küçükken gözlük takıyordu ve sonrasında uzun süre takmadıgı için genel bir kontrol amacıyla götürdüm. Artık gözlük takmasının gerek olmadıgını belirtti. Çok ilgili ve alakalı bir doktor. Lens için uygun numarayı bulmak doğru çapı yakalayalım diye bayaa uğraştı bizimle. çok memnun kaldım. kesinlikle tavsiye ediyorum.

 • Araştırmalarım sonucunda Altan hocama ulaştım. bir yakınım tarafından tavsiye edildi. Gözlerime lens yerleştirmesi yapıldı. Gözlerimde diabete bağlı kanama oluyordu bu nedenle operasyon gerçekleştirdi. Gayet de başarılı bir ameliyat yaptı çok memnun kaldım. Nerdeyse gözümün tekini kaybediyordum. Hocam kurtardı. Diet uygulamamı önerdi Hocam. Bende tanıdıklarıma önerdim. Gayet başarılı bir doktor olduğu için birkaç tanıdığıma da önerdim. Hocamıza çok teşekkür ederiz kendisi kibar ilgili ve dürüst bir doktor.

 • 21.09.2015 tarihinde gönderilen yorum, değerlendirme süreci sonrasında kaldırılmıştır.

 • 10 yıldır hastasıyım.Çok ılımlı ve insancıl bir doktordur.Hasta en iyi şekilde takip ediyor.Şimdiye kadar 70 ve üzerine bir çok hastayı gönül rahatlığı ile hocama yönlendirdim.Halen onlarda devam ediyor çok memnunlar.Ailece doktorumuz.Kendisinden çok memnunuz.

 • Çoçuğumun kontrol muayenesinde her türlü detayı kontrol eden ve bize detaylı şekilde bilgi veren Hocamıza teşekkür ederiz.Birçok Dr'a başvurduk ama sonuç alamamışdık.İlgisinden dolayı Altan Bey'e teşekkürler.

 • Hem babamın hemde birçok yakınımın göz muayenelerini, katarakt ve retina ameliyatlarını büyük bir başarı ile yapan Dr. Altan Göktaş' a çok teşekkür ediyorum.