Diğer kurumları göster

Kimi arıyorsunuz?

Başka bir uzmanlık arayın

Hakkımızda

Acıbadem Kayseri Hastanesi kadrosunda 1 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 1 adet beyin ve sinir cerrahisi uzmanı, 3 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 2 adet dermatoloji uzmanı, 2 adet fiziksel tıp ve rehabilitasyon uzmanı, 1 adet genel cerrahi uzmanı, 1 adet göğüs hastalıkları uzmanı, 1 adet göz hastalıkları uzmanı, 2 adet iç hastalıkları uzmanı, 5 adet kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, 2 adet kardiyoloji uzmanı, 2 adet kulak burun boğaz uzmanı, 2 adet nöroloji uzmanı, 4 adet ortopedi ve travmatoloji uzmanı, 2 adet radyasyon onkolojisi uzmanı, 1 adet radyoloji uzmanı, 1 adet tıbbi mikrobiyoloji uzmanı, 1 adet tıbbi onkoloji uzmanı, 1 adet üreme endokrinolojisi ve infertilite uzmanı, 2 adet üroloji uzmanı, bulunmaktadır. Acıbadem Kayseri Hastanesi Kayseri ilinde Seyitgazi mahallesino:1/1-A Mustafa Kemal Paşa Bulvarı Melikgazi adresinde bulunmaktadır.
Daha fazla bilgi

Hizmetler

Uzmanlar

Bu kurumdaki doktorlar/uzmanlar hakkındaki görüşler (748)

Genel skor

  O
  Doğrulanmış
  Doç. Dr. Cüneyt Göçmez Bel Fıtığı Ameliyatı

  Bel fıtığım hususunda Bilgisi,tecrübesi ve kısacası kalitesine güvendiğim doktorum ile görüşmek istedim.Ağrılarımda azalmalar olmasına rağmen kendimin çalışma koşullarından dolayı halk tabiri ile patlamış olan fıtığımı dahada ileri seviyeye taşıdım. Ameliyat olmamak için direndim Dayanılmaz bir hal alan ağrılarım sonucunda saygıdeğer hocamın doğru ve akıl dolu yönlendirmeleri ile ameliyat olmaya karar verdim. Kalitenin asla tesadüf olmadığını yaşayarak bizzat öğrendim ve önce Allah sonra hocamın sayesinde 12 Ocak 2024 günü huzura kısacası sağlığıma kavuştum.Keşke o kadar zaman o acıları çekmeseydim daha önce olsaydım diyorum.Ameliyat son derecece başarılı yapılmıştı. Bunu bana ameliyat sonrası ağrılarımın olmaması ve sürecin tarafıma hiç hissettirilmeden organize edilerek yapılması göstermiştir. Sonuç olarak sıfır ağrı, sıfır şikayet, AŞIRI İLGİ, AŞIRI DİKKAT VE DOĞRU YÖNLENDİRME ile doktorum ve ekibinden çok memnun oldum. Başarıları daim olması dileklerimle.

  D
  Doğrulanmış
  Doç. Dr. Mustafa Taş Tüp Bebek

  Mustafa hocamdan ve ekibinden Allah razı olsun. Herşeyiyle dört dörtlük bir doktor. Ekibine diyecek söz yok. İlk günden itibaren özenle ilgilendiler. Hiç bir şey için acele etmedik. Mustafa hocam ağır ilerlicez ama emin ilerlicez duygu dedi ve öyle de oldu. Rabbim razı olsun. Şimdi 5 haftalık hamileyim. Transferden sonra hiç boş birakilmadim arandim soruldum. Gece gündüz ne zaman mesaj atsam çok geçmeden cevap verildi. Rabbim düşürmesin ama ihtiyacı olan herkesi Mustafa hocama yonlendiriyorum. Biz çok memnun kaldık rabbim razı olsun. Nevşehir'den selamlar

  N
  Doğrulanmış
  Prof. Dr. Kemal Özyurt Dermatoloji Randevusu

  Hocamın samimiyeti ilgi ve alakası o kadar iyiydi ki yıllardır alerji sandığım hastalığıma ilk görüşte tanıyı koydu prorigo naduralis bitmeyen yaralarım vardı tedaviye başladı şimdi daha iyiyim herkese tavsiye ederim

  Prof. Dr. Kemal Özyurt

  Danışan hastalarımıza faydalı olmak, görevimizi yapmış olmaktan dolayı bizleri mutlu ediyor.

  D
  Doğrulanmış
  Prof. Dr. Yaşar Ünlü Diğer

  Yaşar hocam sayesinde çok rahat nefes alıyorum dediği her şeyi gerçekleştirdi ameliyat sürecini sonrasını anlatmıştı nefes almam burnumun şekli hepsinde çok memnun kaldım herkese tavsiye ediyorum iyi ki yaşar hocamla tanışmışım.

  Y
  Doğrulanmış
  Doç. Dr. Cüneyt Göçmez Beyin Ve Sinir Cerrahisi Randevusu

  Cüneyt hocama tavsiye üzerine muayene oldum. iyikide olmuşum..2 doktora gittim çözüm yok ! Boyun fıtığı var ağrılarım son zamanlar da çok arttı Cüneyt hocam şifalı elleriyle iğne yaparak ağrılarıma son verdi 8 aydır rahat bir şekilde uyuyorum ve boynumu hareket ettiriyorum şuan çok iyiyim ağrılarım yok ilerleyen zamanlar da ağrılarım olursa yine aynı tedaviyi yaptırmak için gideceğim...

  R
  Doğrulanmış
  Doç. Dr. Cüneyt Göçmez Bel Fıtığı Ameliyatı

  Umreden geldim muayene oldum. Muayene esnasında kendisinin kişiliği ve sakinliği bana güven verdi. Anlaşılır bir dille açıklamasından memnun kaldım. Profesyonel bir tutumu var. Başarılı bir beyin cerrahı. Kendisini gönülden tavsiye ediyorum.

  A
  Doğrulanmış
  Op. Dr. Burak Tanır Gebe Takibi

  Burak hocamla ikinci gebeliğimde tanıştık.Kendisi çok anlayışlı naif biri olduğu kadar oldukça guleryuzlu ve rahatlaticiydi.Erken doğum riskim vardı kendisi ile bu süreci çok iyi yonettik fakat çok üzülerek onjnla bu süreci tamamlayamadı..herkese oldukça tavsiye ederim..mutlaka herkesin Burak hocama gelmesini şiddetle öneririm..

  D
  Doğrulanmış
  Op. Dr. Burak Tanır Kadın Hastalıkları Ve Doğum Randevusu

  Burak hocamla ilk gebeliğimde tanıştık kendisi çok pozitif olmasıyla birlikte iletişimi,güleryüzlülüğü ile kesinlikle her hamile kadının tercih etmesi gereken bir hekim.. sayesinde muhteşem bir hamilelik süreci ve doğum gerçekleştirdim..

  A
  Doğrulanmış
  Op. Dr. Burak Tanır Kadın Hastalıkları Ve Doğum Randevusu

  Burak Hocam ile 2. Gebeliğimin başında tanıştık. Kendisi mesleki birikimi, güler yüzü ve sonsuz desteği ile süreç boyunca ihtiyaç duydugumuz her an yanımızdaydı. Yollarımız iyi ki kesişmiş.

  S
  Doğrulanmış
  Op. Dr. Burak Tanır Kadın Hastalıkları Ve Doğum Randevusu

  Burak beyle ikinci gebeliğimde tanıştık. Daha önceki kötü tecrübelerimden kalma güvensizliğim vardı ama Burak Beyle bunu yendim. Her randevuda çok ilgiliydi. Çok güzel bir süreç geçirdim. İkiz gebeliğim olduğunu öğrendik ve Burak bey çok titiz davrandı. Her aradığımda kendisine ulaştım ve tüm nezaketiyle sorunlarımla ilgilendi. Ben çok memnun kaldım. Başarılı ve ilgili bir hekim arayanlara tavsiye ederim.

  Hata oluştu, tekrar deneyin

İletişim

Seyitgazi Mah.No:1/1-A Mustafa Kemal Paşa Bulvarı, Melikgazi 38030 Google Haritalar'da göster
SGK, Allianz Sigorta, Yapı Kredi Sigorta, Güneş Sigorta, Ak Sigorta, Demir Hayat Sigorta, QNB Finansbank Sigorta, ... Garanti BBVA Sigorta, AIG Sigorta, Generali Sigorta, Eureko Sigorta, Axa Sigorta, Halk Sigorta, HDI Sigorta, Ziraat Sigorta, Hür Sigorta, Zurich Sigorta, Ergo Sigorta, Şeker Sigorta, Inter Partner Assistance, Liberty Sigorta, Mapfre Sigorta, Fiba Sigorta, Neova Sigorta, Aviva Sigorta, Groupama Sigorta, Ankara Sigorta, Ray Sigorta, Sompo Sigorta, TEB Sigorta, Anadolu Sigorta, Vakıfbank Sigorta, Merkez Bankası Mensupları, Türk Exim Bankası, Türkiye Büyük Millet Meclisi Mensupları, Vakıfbank Mensupları, Halkbank Mensupları, T.C. Ziraat Bankası A.Ş. Mensupları, Halk Bankası A.Ş. Mensupları, Türkiye Barolar Birliği Sosyal Yardım Ve Dayanışma Fonu, Akbank T.A.Ş. Mensupları Tekaüt Sandığı Vakfı, Anadolu Anonim Türk Sig. Şti. Memurları Emekli Sand. Vakfı, Fortis Bank A.Ş. Mensupları Emekli Sandığı Vakfı, PTT, Şekerbank T.A.Ş. Personeli Sosyal Sigorta Sandığı Vakfı, T.C. Ziraat Bankası & T. Halk Bankası Mensupları Emekli Ve Yardım Sandığı Vakfı, Türk Telekom Sağlık Ve Sosyal Yardım Vakfı, Türkiye Garanti Bankası A.Ş. Emekli Ve Yardım Sandığı Vakfı Genel Müdürlüğü, Türkiye Halk Bankası A.Ş. Emekli Sandığı Vakfı, Türkiye Vakıflar Bankası T.A.O. Memur Ve Hizmetlileri Emekli Ve Sağlık Yardım Sandığı Vakfı, Bupa Acıbadem Sağlık Ve Hayat Sigorta, Asya Emeklilik Ve Hayat, Avivasa Emeklilik Ve Hayat, BNP Paribas Cardif Emeklilik, Cigna Finans Emeklilik Ve Hayat, Compugroup Medical Bilgi Sistemleri A.Ş. (CGM ), Ethica Sigorta, Garanti Emeklilik Ve Hayat, Halk Hayat Ve Emeklilik, Katılım Emeklilik Ve Hayat, Medilab Assist, NN Hayat Ve Emeklilik, Türk Nippon Sigorta, Unico Sigorta, Ziraat Hayat Ve Emeklilik, PTT Sigorta, Fiba Emeklilik, Magdeburger Sigorta, Türkiye Sigorta, Doğa Sigorta Kooperatifi, Diğer (İade), Dubai Starr Sigorta, Tarsim Sigorta, New Life Yaşam Sigorta, Ace European Sigorta, Türkiye Sanayi ve Kalkınma Bankası, Akşehir Ticaret Borsası, Anayasa Mahkemesi Başkanlığı, Ankara Sanayi Odası, Ankara Ticaret Odası, Bafra Sanayi ve Ticaret Odası, Beyşehir Ticaret Odası, Care & Create, Çarşamba Ticaret Borsası, Çarşamba Ticaret ve Sanayi Odası, Darüşşafaka Cemiyeti Mensupları, IMKB, İstanbul Ticaret Odası, Konya Sanayi Odası, Konya Ticaret Borsası, Konya Ticaret Odası, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti Sağlık Bakanlığı, Merkezi Kayıt Kuruluşu A. Ş., Samsun Ticaret Ve Sanayi Odası, Sivas Ticaret Borsası, Sivas Ticaret Ve Sanayi Odası, Tarım Kredi Sosyal Yardım Vakfı, Tasarruf Mevduati Sigorta Fonu, Terme Ticaret Borsası, Terme Ticaret Ve Sanayi Odası, Ünye Ticaret Borsası, Ünye Ticaret Ve Sanayi Odası, Milli Reasürans T.A.Ş. Mensupları Emekli Ve Sağlık Sandığı Vakfı, Sınai to Sanayi, İmece Destek Danışmanlık Hizmetleri, Metlife Emeklilik Ve Hayat, Viennalife Emeklilik ve Hayat A.Ş., Anadolu Hayat Ve Emeklilik, Corpus Sigorta, Gulf Sigorta, Türkiye İş Bankası Sigorta Tüm sigortaları göster

Sıkça Sorulan Sorular

 • Acıbadem Kayseri Hastanesi, Melikgazi şehrinde hangi alanlarda hizmet veriyor?
  Acıbadem Kayseri Hastanesi, Melikgazi şehrinde şu uzmanlıkları kapsayan geniş bir ekibe sahiptir: Acil Tıp Doktoru, Kadın Hastalıkları Ve Doğum Uzmanı, İç Hastalıkları Uzmanı, Anesteziyoloji Ve Reanimasyon Uzmanı, Radyolog, Ortopedi Ve Travmatoloji Uzmanı, Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları Doktoru, Göz Doktoru, Kardiyolog, Kulak Burun Boğaz Doktoru, Onkolog, Diyetisyen (Beslenme Uzmanı), Beyin Ve Sinir Cerrahı, Ürolog, Radyasyon Onkoloğu, Psikolog, Genel Cerrah, Onkoloji Cerrahı, Dermatolog, Nörolog, Çocuk Cerrahı, Nükleer Tıp Doktoru, Göğüs Hastalıkları Doktoru, Biyokimya Uzmanı, Kalp Ve Damar Cerrahı, Endokrinolog Ve Metabolizma Hastalıkları Dokt, Fizik Tedavi Uzmanı, Mikrobiyolog, Fizyolog, Gastroenterolog, Gastroenteroloji Cerrahı, Plastik Rekonstrüktif Ve Estetik Cerrahi Uzmanı, Üreme Endokrinolojisi Ve İnfertilite Doktoru.
 • Acıbadem Kayseri Hastanesi, toplam 971 hizmet sunuyor. Uzmanlarının sağladığı hizmetlerden bazılarını size gösteriyoruz: Adenoidektomi, Akustik Nörinom Cerrahisi, Apse Insizyonu Ve Drenajı, Beyin Sapı Odyometrisi, Bilgisayarlı Tomografi Taraması(Bt), Da Vinci Robotik Cerrahi, Dikiş, Dolgu, Elektron Işınlı Bilgisayarlı Tomografi, Endovasküler Embolizasyon.
 • Hayır, şu anda Acıbadem Kayseri Hastanesi online danışmanlık hizmeti sunmuyor.
 • Acıbadem Kayseri Hastanesi tarafından DoktorTakvimi'nde görüntülenen takvim gerçek zamanlı olarak güncellenir, bu nedenle tek yapmanız gereken, mevcut olanlardan size en uygun gün ve saati seçmektir. Ayrıca randevudan önce bir hatırlatma alırsınız.
 • Bazen Acıbadem Kayseri Hastanesi aynı hafta içinde veya bir sonraki hafta için uygun saatler görüntülenir. Takvimlerini kontrol edin: gerçek zamanlı olarak güncellendiği için ilk ne zaman müsait olduklarını görebileceksiniz.
 • Toplam {​​number_of_opinions} hasta veya danışan, {​​clinic_name} hakkında gerçek ve dürüst bir görüş bırakarak buraya ortalama {​​avg_rating} yıldız (5 üzerinden) verdi.
 • Acıbadem Kayseri Hastanesi adresi Seyitgazi Mah.No:1/1-A Mustafa Kemal Paşa Bulvarı Melikgazi şeklindedir.
İlgili aramalar