Sağlığınızı ertelemeyin

Evinizden ayrılmadan tedavinizi başlatmak veya devam ettirmek için online danışmanlığı seçin. Eğer ihtiyacınız varsa, muayenehane ziyareti için de randevu alabilirsiniz.

Nasıl çalışır?

Hakkımızda

Adres bilgisi

Acıbadem Kayseri Hastanesi

Seyitgazi Mah.No:1/1-A Mustafa Kemal Paşa Bulvarı

38030 , Melikgazi ,

İletişim Bilgileri
Sigortasız hastalar

Hakkımızda

Acıbadem Kayseri Hastanesi kadrosunda 1 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 1 adet beyin ve sinir cerrahisi uzmanı, 3 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 2 adet dermatoloji uzmanı, 2 adet fiziksel tıp ve rehabilitasyon uzmanı, 1 adet genel cerrahi uzmanı, 1 adet göğüs hastalıkları uzmanı, 1 adet göz hastalıkları uzmanı, 2 adet iç hastalıkları uzmanı, 5 adet kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, 2 adet kardiyoloji uzmanı, 2 adet kulak burun boğaz uzmanı, 2 adet nöroloji uzmanı, 4 adet ortopedi ve travmatoloji uzmanı, 2 adet radyasyon onkolojisi uzmanı, 1 adet radyoloji uzmanı, 1 adet tıbbi mikrobiyoloji uzmanı, 1 adet tıbbi onkoloji uzmanı, 1 adet üreme endokrinolojisi ve infertilite uzmanı, 2 adet üroloji uzmanı, bulunmaktadır. Acıbadem Kayseri Hastanesi Kayseri ilinde Seyitgazi mahallesino:1/1-A Mustafa Kemal Paşa Bulvarı Melikgazi adresinde bulunmaktadır.

Tıbbi tesis tipi

 • Özel Hastane

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

Genel skor

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
  M
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Abdullah Turasan Diğer

  Ben yüzümde oluşan güneş lekeleri için gitmiştim. Abdullah bey saolsun ilgilendi fakat tedavide kullandığım kremlerden hiç bi şekilde fayda göremedim .Belki çok hızlı sonuç beklediğimdendir fakat düzelme görseydim bu şekilde olumsuz yorum yapmazdım.


  I
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Doç. Dr. Cüneyt Göçmez Diğer

  Bel fıtığı patlaması sebebiyle 5 ayrı doktora gittik bize felç kalıcağımı ayağıma terlik giysem terliği ayağımda tutamayacagımı ameliyat için geç kalındığını söylediler benim piskolojim alt üst olmuştu. Cüneyit hocayla karşılaştım Allah bin kere razı olsun bana ameliyattan sonra aynı gün saatler içerisinde ayaga kalakacagımı söyledi ve sözünü tuttu. Ayağımın üstüne basamazken ayakta duramazken şu an çok iyim eski sağlığıma tekrar kavuştum cüneyit hoca sayesinde


  M
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Doç. Dr. Cüneyt Göçmez Diğer

  Bundan iki hafta önce Cüneyt Beye bel fıtığı ameliyatı oldum, ameliyattan çıktığımda belimden bacağıma kadar yaşadığım ağrı ve acılardan kurtulmuştum fıtığım patlamıştı ve sinire baskı yapıyordu ameliyatla fıtık temizlenerek sinir normal fonksiyonuna döndü. Cüneyt hocam ve ekibine teşekkürlerimi sunuyorum..


  M
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Abdullah Turasan Diğer

  Doğuştan egzema rahatsızlığım vardı, ellerimde o kadar yaralar çıkıyordu ki yıkarken bile acı çekiyordum, doktor doktor gezdim kullandığım kortizol içerikli kremler artık derimi inceltmişti onlarca kremin hiç biri de iyi gelmedi, gittiğim hiç bir hekimin bulamadığı tedaviyi buldu. Şuan yaralarım çok büyük oranda geçti rahatladım. Abdullah hocam alanında mükemmel bir hekim kibar, nazik detaylı açıklamalarıyla insanı rahatlatıyor, kendisine ellerime her baktığımda dua ediyorum.

  Uzm. Dr. Abdullah Turasan

  Teşekkür ediyorum


  Z
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Doç. Dr. Mustafa Taş Diğer

  Canım Muatafa Hocam ve güzel Taş ekip. Her şey çok güzeldi. İlk başta tereddüt etmiştim ama her şey çok güzel ilerledi. İlk görüşmede ki o güzel sözler ve sonrasında ki özveri çok güzeldi. Süreç zor ama kesinlikle değer. Şükürler olsun 8 haftalık hamileyim. İyiki gelmişim. Iyiki varsınız..


  M
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Doç. Dr. Mustafa Taş Diğer

  Doktorum Mustafa Taşı sosyal medya aracılığıyla öğrenmiştim çok güzel yorumlar olduğu için ben de tüp bebek tedavisine doktorumla başlamış oldum. Kendisinin ve ekibinin pozitifliği, uygun yöntemleri uygulaması sayesinde çok şükür şu an ikiz bebişlerime hamileyim. Gönül rahatlığıyla Mustafa beye güvenip tedavi olabilirsiniz.


  N
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Doç. Dr. Mustafa Taş Tüp Bebek

  Mustafa hocamla öncelikle ilk çocuğumun doğumunda beraberdik. Daha sonra 2. Çocuk düşündüğümüzde hocamın da tüp bebeğe başlamasıyla başka bir seçenek hiç değerlendirmeden direk hocama geldik ve sonuç çok şükür pozitif. Ekibin de güler yüzlülüğü, herşeyi açıklamaları eahatlatıcı davranmaları ve en önmelisi mustafa hocamın emin olmadan kontrolleri yapmadan asla herhangi bir işlem yapmaması. Sizi seviyoruz taş ekip…


  S
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Prof. Dr. Ergün Seyfeli Diğer

  Prof. Dr. Ergün Seyfeli kendisi o kadar iyi bir doktor ki Bypass gereken annemi Anjiyo ile sağlığına kavuşturdu. Her şey için teşekkürler. Kendisi hem çok saygı değer bir doktor hem de çok saygı değer bir dosttur.


  I
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Mustafa Göğebakan Diğer

  Kızım hocamızın bulunduğu hastanede doğdu ve tavsiye üzerine gittik iyiki gitmişiz ilgi alaka ve güler yüzü hoş bir bilge insan Rabbim ömür verirse Kızım Efnan hocamın elinde büyüyecek... Rabbimin izniyle inşallah...


  K
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Onur Yılmaz Diğer

  7 aylık oğlum var değerli hocamız Onur beyin eline doğdu o gün bugündür birlikteyiz. Kendisi çok yardımsever bilgili araştırmacı ve her konuda destek Allah razı olsun yakın zaman da covid atlattık hastane yatış sürecimiz oldu gece gündüz her saniye telefon ile bizim yanımızda oldu herkese öneririm güleryüzle karşılanırsınız


  Hata oluştu, tekrar deneyin

İlgili aramalar