Adres

Lumos Riskli Bebek Merkezi
Atıf Bey mahallesi 67.sokak No:45 Daire:6 Kat:3, Gaziemir, İzmir

Bu adres için online randevu takvimi mevcut değil

Bu adreste kabul edilen sigortalar

Sigortasız hastalar


Kabul edilen yaş grubu: her yaştan çocuk

Fizyoterapi Ve Rehabilitasyon Randevusu

Fizyoterapi Ve Rehabilitasyon Randevusu

Randevu +5 daha fazla

Pediatrik Rehabilitasyon

Prematüre Bebek Gelişim Takibi

Riskli Bebek Takibi

Tümünü göster


Hizmetler

Başlıca Hizmetler


Atıf Bey mahallesi 67.sokak No:45 Daire:6 Kat:3, İzmir

Lumos Riskli Bebek Merkezi


Atıf Bey mahallesi 67.sokak No:45 Daire:6 Kat:3, İzmir

Lumos Riskli Bebek MerkeziAtıf Bey mahallesi 67.sokak No:45 Daire:6 Kat:3, İzmir

Lumos Riskli Bebek MerkeziAtıf Bey mahallesi 67.sokak No:45 Daire:6 Kat:3, İzmir

Lumos Riskli Bebek MerkeziAtıf Bey mahallesi 67.sokak No:45 Daire:6 Kat:3, İzmir

Lumos Riskli Bebek MerkeziAtıf Bey mahallesi 67.sokak No:45 Daire:6 Kat:3, İzmir

Lumos Riskli Bebek Merkezi

Diğer Hizmetler


Atıf Bey mahallesi 67.sokak No:45 Daire:6 Kat:3, İzmir

Lumos Riskli Bebek MerkeziAtıf Bey mahallesi 67.sokak No:45 Daire:6 Kat:3, İzmir

Lumos Riskli Bebek Merkezi

Özgeçmiş

Hakkımda

2007 yılında Pamukkale Üniversitesi Fizyoterapi ve Rehabilitasyon Bölümünden mezun oldum. Mezun olduğumdan beri Serebral Palsi, Yüksek Riskli Bebek al...

Daha fazla

Diğer içerikler

Makaleler (1)

Röportaj

15 hasta/danışan görüşü

Genel skor

H
Doğrulanmış
Konum: Lumos Riskli Bebek Merkezi Fizyoterapi Ve Rehabilitasyon Randevusu

Anıl Bey ile bebeğim 10 aylıkken tanıştık. CP olan oğlumla 2 buçuk aydır çalışıyor ve ciddi ilerlemeler aldık. Sağ eli kapalı olan ve aktif kullanmayan oğlum sağ el farkındalığını artırdı, kısa kısa oturan oğlum daha uzun oturmalara başladı, algısı acıldı. Mesleki bilgi olarak çok donanımlı birisidir.Devamlı kendisini geliştiriyor ve kendisini geliştirmek isteyenlere eğitmenlik yapıyor. Aile ve çocuk yaklaşımı-bilgisi, eğitimi çok iyi düzeyde her sorumuza içtenlikle cevap veriyor. Bunun yanında bebeğimi terapi saatlerine ayarlamak cok zor oluyor uyuması, yemesi,bakımı...Anıl Bey kendi iş programını bebeğime göre ayarlayıp onun en verimli olacağı saatlere göre programlıyor. Bu da bir bebek annesi olarak inanılmaz rahatlatıcı ve huzur verici. Bunun yanında bu süreçte aileler cok yıpranıyor ve cok fazla bilgi kirliliğine maruz kalıyor Anıl Bey sayesinde doğru çocuk doktoru doğru nörolog ile tanışma ve çalışma fırsatı bulduk bu işin bir ekip işi olduğunu bu sürecte ailenin doktorun ve fizyoterapistin ortak çalışıp güzel sonuçlar cıkarabileceğini söyledi. Gün içerisinde kendisine her an ulaşabiliyorsunuz. Hasta mahremiyetine özen gösteren birisidir. Yolun çok başındayız henüz, güzel sonuçlar alacağımıza inanıyoruz. Anıl Bey iyi ki karşımıza cıktınız iyi ki bu sürecte sizinle çalışmaya karar verdik. Umarım birkaç yıl sonra güzel sonuçlar aldığımızda yorumlarımı güncelleyip yeni ailelere umut olurum. Teşekkürler

Y

Başka bir doktor tavsiye etti.Serebral palsi sebebiyle başvurdum. Çok memnun kaldık çünkü tedavi sürecinde çok iyi ve öngörülü tespitleri vardı. alanında kesinlikle uzman biri. Motive edici ve rahatlatıcı bir yaklaşımı vardı. Veli ve çocukla çok iyi empati kurabiliyordu. Özellikle danışanıyla(çocuk)samimi, sevecen sıcakkanlı. 8sene kendisinden destek aldık. İhtiyacı olan herkese tavsiye ettim

H

Oğlum 24 haftalık prameture olarak dünyaya geldi 2 ay küvez de kaldıktan sonra yoğun fizik tedavi ile serapnel palsi hastası olarak sürecimiz başladı. Anıl soykan hocamızdan gerçekten çok memnun kaldık aldığınız eğitimlerle aldığım bilgilerle çok güzel sonuçları aldık bütün herkese bizim gibi olanlara kesinlikle tavsiye ediyorum erken tanı hayat kurtarır.Doktorumuz Anıl hocamızdan en çok beğendiğim hastalarına gerçekten sevgi ile yaklaşıyor .Anıl soykan hocamızı her zaman her yönden herkese kesinlikle tavsiye ediyorum

F

Anıl bey ile gittiğim fizik tedavi merkezinde tanıştım. Oğlum 9 yaşında ve serabral palsili. Doktorumla tanıştığımızda oğlum 6 yaşındaydı. Oğlumu gözlemlemesi mükemmeldi. İhtiyacı olan tedaviyi uygulayarak ayakta durma süremizin uzamasına vücudumuzu daha doğru kullanmasına büyük faydası oldu. İşini severek yapıyor olmasını ve sürekli geliştirmesi en sevdiğim özelliğiydi.Çevreme tavsiye ediyorum.

H

Anıl Bey'le çok erken tanıştım. Kendisi için ne desem az kalır. Oğlum prematüre dünyaya geldi. Serebral palsi hastasıydı. Kasılmaları vardı. Anıl Bey'le 3 aylıkken tanıştık. Erken tanı hayat kurtarır diyebilirim. 9 ay kendisinden birebir eğitim aldık. Şu anda ayda 1 kere kontrollerimiz yapılıyor. Aydın'da yaşıyoruz Anıl Bey için İzmir'ê gidip, geliyoruz. 4 senedir kendisinden eğitim alıyoruz. Eğitimlerimizden sonra çocuğumda çok çok gelişmeler oldu. Gevşemeleri, tutmaları, kavramaları ve algısında açılması oldu. Anıl Bey çok ilgili bir uzman. Kendisinden, çocuklarla olan çalışma alanında çok memnunum.

Fzt. Anıl Soykan

Güzel yorumlarınız için çok teşekkür ederim.

A

Anıl Bey güleryüzlü, yardımsever bir uzman. Kendisine internet üzerinden ulaşarak görüşme sağladık. Çocuğumuz erken doğduğu için gelişim geriliği olmasın diye görüşme sağladık. 3-4 aydır görüme sağlıyoruz, herhangi bir sıkıntı yaşamadık. Gelişim geriliği olmadı. Anıl Bey'den aldığımız danışmanlık hizmetinden memnunuz.

Fzt. Anıl Soykan

Güzel yorumlarınız için çok teşekkür ederim.

F

Anıl Bey ciddi anlamda özverili, kendisini geliştiren, araştıran bir fizyoterapist. Bütün çocuklara kendi çocuğuma gösterdiği ilgiyi, sevgiyi gösteriyor. Oğlum serebral palsi hastası. Şu anda kendi başına yürüyemiyor. Kendisiyle 1- 1 buçuk yıl kadar çalıştık.İl değişikliği nedeniyle maalesef devam edemiyoruz. Oğlum öncesinde wolkerla da yürüyemiyordu, şimdi elimden tutup yürüyebiliyor. Rahat merdiven çıkabiliyor, dengesini kuruyor, sol kolunu daha rahat kullanıyor ve daha aktif. Anıl Bey'den aldığımız terapilerden memnun kaldık.

Fzt. Anıl Soykan

Güzel yorumlarınız için çok teşekkür ederim.

F

Anıl Bey'le 2 yıldır tanışıyoruz Oğlumun serebral palsi rahatsızlığı var. Oturamıyordu, emeklemesi yoktu ve ayakta duramıyordu. Sağ eli sürekli yumruk vaziyetindeydi. Anıl Bey'in terapileri sayesinde ayakta durmaya başladık, oturuyoruz, emekliyoruz ve sağ elimiz açıldı. Sayesinde bayağı bir ilerledik. Kendisinden çok memnunuz, hala seanslarımıza devam ediyoruz. Anıl Bey çok canayakın, çocuklarla iletişimi çok iyi olan bir uzman. Çocuğum kolay kolay kimseye alışmaz ama kendisine kolay alıştı. Herhangi bir sorunumuz yok, gayet iyi ilerliyoruz. Kendisi sağ olsun her konuda yardımcı oluyor.

Fzt. Anıl Soykan

Güzel yorumlarınız için çok teşekkür ederim.

N
Doğrulanmış
Konum: başka bir yer Diğer

6 yaşındaki oğlum parmak uçlarında yürüyordu ve ayakta durmakta zorlanıyordu. Anıl Bey sayesinde bu sorunumuz büyük ölçüde çözüldü. Sürecimiz devam ediyor. Gerçekten bilgisi, dakikliği, yaklaşımı güven veriyor. Konusuna hakim ve gereksiz ümitler verip kafa karıştırmıyor. Gönül rahatlığı ile tavsiye edebilirim.

Fzt. Anıl Soykan

Güzel yorumlarınız için teşekkür ederim

G
Doğrulanmış
Konum: Lumos Riskli Bebek Merkezi Nörogelişimsel Tedavi (Bobath)

Fzt.anıl Soykan muhteşem bir fizyoterapisttir.Anıl bey ile yaklaşık 1.5 yıldır birlikteyiz. Bebeğim 5.5 aylık doğdu 168 gün küveste entübe kaldı serebral palsi rahatsızlığı vardır .Bebeğim 1 yaşındayken anıl bey ile tanıştık o sıralarda bebeğimde dönme kafasını dik tutamama destekli oturma hiçbirşey yoktu . Şuan 2.5 yaşındayız bebeğim anıl beyin sayesinde dönebiliyor kafasını dik tutup destekli bir şekilde oturmayı başardık .Anıl hocamızın güler yüzlülüğü samimiyetliği ve işi gereği profesyonel bir bobath terapistimizdir.Sorduğumuz tüm sorularda bizi her konuda detaylı bir şekilde aydınlatır . Kendisi ailemizin moral deposudur.Onun sayesinizde kızımız ayakta destekli bir şekilde durmayıda öğrendi .Anıl hocamla birlikte kızımız Asel yakın zamanda desteksiz oturup ve yürüyüyeceğine inanıyoruz .Kendisine sonsuz teşekkürlerimizi sunarım.

Fzt. Anıl Soykan

Güzel yorumlarınız için çok teşekkür ederim. İnşallah yürüyeceği günleri beraber göreceğiz.

Hata oluştu, tekrar deneyin

Sıkça Sorulan Sorular