Adres

Bu adres için online randevu takvimi mevcut değil

Herhangi bir hizmet eklenmemiş

Hizmetler

Henüz bir hizmet eklenmedi

Bu hekim/uzman, henüz verdiği hizmetlere dair bir bilgi girişi yapmadı.

Hasta / Danışan Görüşleri

5

Genel skor
9 görüş

  • Dakiklik
  • Alaka
  • Mekan

Arzu Hanım hastasıyla çok iyi ilgilenen, alanında çok iyi, doğru teşhisi koyup, doğru ilaçları veren vs. şimdiye kadar tanıdığım en iyi doktor diyebileceğim kişidir. Kendisini çok takdir ediyorum ve sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum.

sevgi demirkıran / selma demirkıran


M

Dr. Arzu Hanım hastasına kibar davranan ve ilgilenen tavrıyla; devlet hastanelerinde alışageldiğimiz soğuk agresif, aceleci dr. modelini aşmış, değerli bir uzman. Kendisine teşekkür ediyorum. Mustafa Örnek


S

Gerçekten son derece bilgili ve hastayla yakından ilgilenen bir hekim Arzu Hanım. Özel hastanede göreceğiniz ilgiden fazlasını gösteriyor ve sonuç da alıyor. Onun gibi hekimlerimizin artmasını ve kendisinin kıymetinin bilinmesini diliyorum.


Z

Kendisine sorunlarımı anlattıktan sonra ilgili tetkikleri istedi ve sonuçlarına göre ilaç tedavisi verdi. Şikayetlerim ciddi şekilde azaldı ancak tam olarak geçmedi bunun üzerine beni ilgili hastalık ile ilgili uygun gördüğü hastane ve departmana yönlendirdi. hastalığımla ilgili detaylı şekilde bilgilendirdi. teşekkürler.


F

Arzu hanım hakikaten branşında mükemmel,ayrıca da hastasına bir kardeş gibi yaklaşması beni çok rahatlatıyor. Çok alakalı,güler yüzlü,candan ve aileden biri gibi bir yaklaşımı var.Harika bir doktor ve harika bir insan.Bir hasta doktorundan daha fazla ne bekleyebilir.


H

bir astım hastası olarak Arzu Hanım bu zamana kadar gördüğüm en iyi doktorlardan biri güleryüzü ve bilgisiyle mükemmel bir doktordur.. Teşekkür ediyorum.


S

Arzu Hanım hastasıyla çok iyi ilgilenen, alanında çok iyi, doğru teşhisi koyup, doğru ilaçları veren vs. şimdiye kadar tanıdığım en iyi doktor diyebileceğim kişidir. Onun sayesinde kendimi çok kısa sürede iyi hissetmeye başladım. Kendisini çok takdir ediyorum ve teşekkürlerimi sunuyorum.


S

arzu hanımdan allah razı olsun.aylardır süren öksürük ve zor nefes alma sorunlarımı sayesinde geçirdim.bana yazdığı ilaçlarla yeniden eskisi gibiyim.herkese tavsiye ediyorum ve hergün ona dua ediyorum.


B

arzu hanım gerçekten cok ıyı bır doktor.hastasıyla cok ıyı ılgılenıyor ve takıbını de cok ıyı yapıyor.ben sahsen arzu hanıma cok tesekkur ederım


Hata oluştu, tekrar deneyin

Özgeçmiş

Bu doktor/uzman mısınız?

Profili düzenle veya yönet