Profilinizin kontrolünü alın Bilgilerinizi Düzenleyin Randevu al Uzmanları gör Mesaj gönder
Numarayı göster

İstanbul Beşiktaş Sait Çiftçi Devlet Hastanesi kadrosunda 3 adet aile hekimliği uzmanı, 1 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 2 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 2 adet dermatoloji uzm... daha fazla

Sağlığınızı ertelemeyin

Evinizden ayrılmadan tedavinizi başlatmak veya devam ettirmek için online danışmanlığı seçin. Eğer ihtiyacınız varsa, muayenehane ziyareti için de randevu alabilirsiniz.

Nasıl çalışır?

Hakkımızda

Adres bilgisi

İstanbul Beşiktaş Sait Çiftçi Devlet Hastanesi

Barbaros Bulvarı

İstanbul ,

İletişim Bilgileri
Sigortasız hastalar

Hakkımızda

İstanbul Beşiktaş Sait Çiftçi Devlet Hastanesi kadrosunda 3 adet aile hekimliği uzmanı, 1 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 2 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 2 adet dermatoloji uzmanı, 2 adet fiziksel tıp ve rehabilitasyon uzmanı, 1 adet göğüs hastalıkları uzmanı, 1 adet göz hastalıkları uzmanı, 4 adet iç hastalıkları uzmanı, 2 adet kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, 1 adet kardiyoloji uzmanı, 2 adet kulak burun boğaz uzmanı, 2 adet nöroloji uzmanı, 2 adet ortopedi ve travmatoloji uzmanı, 2 adet psikiyatri uzmanı, 1 adet radyoloji uzmanı, 1 adet tıbbi mikrobiyoloji uzmanı, 1 adet üroloji uzmanı, bulunmaktadır. İstanbul Beşiktaş Sait Çiftçi Devlet Hastanesi İstanbul ilinde Barbaros Bulvarı adresinde bulunmaktadır. İstanbul Beşiktaş Sait Çiftçi Devlet Hastanesi bünyesinde bulunan bir doktordan randevu almak için 2122367762 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Tıbbi tesis tipi

 • Devlet Hastanesi

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

Genel skor

 • Alaka
 • Mekan
  Y
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Arzu Soyhan Hocaoğlu Diğer

  Randevusuz gitmemize rağmen geri çevirmeden KOAH hastası olan annemi dinleyip muayene etti. Akciğer grafisi de isteyip sonucunda bir şey çıkmamasına rağmen 'tomografi de isteyelim içimizde şuphe kalmasın' diyerek tum detayları en ince ayrıntısıyla istedi. Ve onun ilgisi, alakası annemin akciğer tumörunun ilk aşamasında yakalandı. Şahane bir doktor. Özel hastanelerde belki de göremeyeceğiniz ilgi Arzu Hanım'da var. İyiki var...

  B
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Emine Neslihan Kavuncu Özcan Diğer

  Kendisine seneler önce sivilce sorunum için gitmiştim. Onlarca dermatolog gezdikten sonra beni tek dinleyen sorunuma yönelik ilgi gösterip tedavi yöntemlerinden ayrıntılı bahseden tek doktor oldu. Sivilcelerimden tedavi sonucu kurtuldum. Çok teşekkürler...

  S
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Arzu Soyhan Hocaoğlu Diğer

  DR Arzu Soyhan hanım çok güleryüzlü, hastalarını dikkatle dinleyen çok bilgili ve tecrübeli bir doktor. Beni covid hastalık sonrasi muayene etti ve ilaçlarımı yazdi. Kendisine buradan çok teşekkür ediyorum. Mesleğini severek yaptığını gördüm. İnsanlara yardım etmeyi seviyor. Ülkemizin böyle bilgili ve güleryüzlü doktorlara ihtiyacı var.

  A
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Bülent Züre Diğer

  Bülent beye çok teşekkür ederim ,bana kapıdan girer girmez gözlerime bakarak teşhis koydu diyebilirim, ben yakını görmede sorunum olduğu nu düşünerek yakın gözlüğü yazdırma ya gitmiş tim ,benm bakışlarım dan gözümü kısmam dan uzak sorunum olduğu nu anladı ve çok güzel teşhis koyup uzak gözlüğü de verdi , dünyayı daha iyi görmemi sağladı, Allah razı olsun diyorum o günden beri her gün.Böyle doktor ların olması ne mutlu, herkese de anlatıyorum güler yüzlü sempatik doktorumu .tekrardan çok teşekkür ederim Bülent beye

  Ü
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Arzu Soyhan Hocaoğlu Diğer

  Randevu saatime geç kaldığım halde sistem beni silmesine karşın soru dahi sormaksızın beni kabul etti ve tedavim ile ilgilendi. 2 kere corona 19 olmamdan ötürü kendisine gitmiştim.
  Hastasını öncelikle dinlemesi ayrı bir güzelliği.
  Harika bir insan...
  Mükemmel bir doktor...
  Sıcak, samimi, ilgili, mütavazi, net, ...
  Hastasıyla kurduğu bağ, ilgi alaka, vs... mükemmel.
  Tuzla da oturmama kendisinin de Beşiktaş da görev yapmasına rağmen o bölüme gideceksem kesinlikle yine Arzu hn. giderim.
  Kendilerine yine bir kez daha çok çok teşekkürlerimi sunuyorum.

  B
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Fevzi Zöngür Diğer

  Botox yaptırmak istiyordum Fevzi beyi önerdiler Fevzi bey gerçekten işini çok ciddiye alarak en ince ayrıntısına kadar anlatarak çok güzel botoxumu yaptı üstelik de orjinal botox kullandı ve gösterdi çok memnun kaldım.Kesinlikle çok iyi

  M
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Arzu Soyhan Hocaoğlu Diğer

  Kronik Koah hastası olan babamın öksürük şikayeti ile arzu hanıma götürdüm önce muayene ve
  babamın geçmiş hastalık öyküsünü dinleyerek tahlillerini alarak tahlil sonucuna göre ilaç tedavisi uygulayarak tedavi sürecini başlattı inanılmaz samimi hastalarıyla tam bir hasta doktor ilişkisi kurduğunu hatta hatta devamlı takip için randevu programı ayarladı İnan'ın okadar mutluyumki böyle bir hekim çok zor artık insalcıllığı hanım efendiliği bir pisikolok gibi hastaya yaklaşımı çok teşekkür ediyorum kendisine Emin'im Mustafa Kemal paşanın kendisini emanet etmekle gurur duyduğu o Türk hekimlerinin varisi arzu hanım. Murat gögen

  S
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Şayan Şenli Çavuşoğlu Diğer

  Daha içeri girer girmez senin neyin vardı dedi! İlk defa muayene olmaya gelmiştim. Çok kaba bir kadın kesinlikle önermiyorum. Çalıştığı devlet hastanesi bence çok iyi bir hastane ama o hekim o hastaneye asla yakışmıyor. Enfeksiyon sebebi ile geldim Elimde daha önce yaptırdığım tahliller mevcuttu ve şikayetlerimin geçmediğini söyledim. Tahlil bile istemedi idrar kültürü veya tit isteyebilmesine rağmen başından attı beni resmen. Bende bir sağlıkçıyım hangi branşın ne tahlil isteyeceğini çok iyi biliyorum! Boşuna zamanınızı harcamayın çünkü dinlemeyip sizi başından atıyor gerekli tedaviyi uygulamıyor.

  Bu doktor/uzman mısınız? Bu görüşe cevap verin! Şimdi kayıt olun

  A
  Doktor: Uzm. Dr. Şayan Şenli Çavuşoğlu Diğer

  Kendisinin beni dinlemediğini düşünüyorum. Mantar enfeksiyonumun sadece antibiyotik kullandığım zaman nüksettiğini belirtmeme rağmen evli olmadığım için zaten sürekli enfeksiyon olacağımı başka hastalıklar kapmadığıma şükretmem gerektiğini söyleyip durdu. Bunun dışında sürekli bağıran bir tonda konuştuğu için soru sormaktan oldukça çekindim. Muayene edilen yer kirli. Temiz kağıdı kendiniz bulup koyuyorsunuz. Elbette hiçbir korunma yönteminin yüzde yüz koruduğunu düşünmüyordum ama kondomun hiv, bel soğukluğu gibi hastalıklara karşı hiçbir koruması olmadığını sadece doğum kontrol yöntemi olduğunu da kendisinden öğrendim.

  Bu doktor/uzman mısınız? Bu görüşe cevap verin! Şimdi kayıt olun

  B
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Şayan Şenli Çavuşoğlu

  Merhabalar
  Doktorların ne kadar zorluklar yaşadığını gayet iyi biliyorum. Kendi doktorum yurtdısında olduğu için ve ciddi bir rahatsızlık gecirdiğim için Beşiktaş Sait Çiftçi Hastanesi'nde kadın doğum uzmanı Şayan Şenli'den randevu aldım.
  Sürecimi tane tane anlatmaya başladım, "anlamıyorum kafamı karıştırıyorsun" dedi sertçe. Tekrar anlatmaya başladım ve her defasında anlatmamı beklemeden sürekli beni susturdu "anlatamıyorsun" dedi. Kullandığım ilaç dolayısıyla , sesim titremeye başladı ve ağlamaya başladım. "Belli ki burada konusabilecek tek kişi benim, ben anlatayım sen de onayla bari" dedi. "Kafana göre ilaç kullanamazsın" dedi. Ben de kafama göre ilaç kullanmadığımı doktorumun verdiğini ve sürecimi anlatmaya çalışırken "GEÇ ORAYA BAKICAM" dedi muayene masasını gösterip. Ben başka sıkıntılarım olduğunu acıdan duramadığımı ve şikayetlerimi anlatmaya çalışırken "GEÇ BAKICAM İŞTE" dedi. Ben bu süreçte sürekli ağlamaya devam ettim. Muayene masası hazır değildi, hazırlamadı. Ben kenarda temiz bir kağıt bulup yerlestirdim. Bunu gördü ve ilgilenmedi bile. Sonra ben yattıktan sonra bana kullandığım ilaç ve durumla ilgili bilgiler vermeye başladı. Ben de gayriihtiyarı sucluluk duygusuyla asagı baktım, haklısınız dedim. "BANA BAK SANA ANLATIYORUM BURADA" diye bagırdı. Kan ve diğer testler için ertesi gün gelmemi söyledi. Ben de işim için bir kağıt ya da rapor verip veremeyeceğini sorduğumda "bunca zaman ise nasıl gittiysen öyle git" dedi. Hayatımda hiçbir doktorun yanından hıçkırarak çıktığımı hatırlamıyorum. Hiçbir kadın bunu hak etmiyor.

  Bu doktor/uzman mısınız? Bu görüşe cevap verin! Şimdi kayıt olun

  Hata oluştu, tekrar deneyin

İlgili aramalar