Adresler

Benzer Doktorlar, Uzmanlar

Hasta, Danışan Görüşleri

Görüşünüzü paylaşın
5

Genel skor
15 görüş

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
 • Yer: İzmir Karşıyaka Devlet Hastanesi

  2007 yılında şeker hastası olan babamın yanan ayaklarını iyileştiren benim de hemoroid ameliyatımı yapan doktor her daim minnettarız

 • D

  04.1.2017 tarihinde kasık fıtığı ameliyatı oldum. sorunsuz bir ameliyat geçirdim.değerli doktorum sn.Atilla beye çok teşekkür ederim.son derece nazik insana değer veren ve işinin ehli bir doktor başarılarının devamını dileriz.

  suat DOĞU

 • Devlet hastanelerinde çok az rastlanan profilde bir doktor. Diğer hekimlere haksızlık etmek istemem ancak geçtiğimiz ay -rutin kontrol amaçlı- günlerimin çoğunu hastanede ve semt polikliniklerinde geçirmek durumunda kaldım, Atilla Bey gibisine hiç rastlamadım. Hastasının gözünün içine bakarak dinleyen bir doktor, devlet hastaneleri için lüks gibi bir şey. Kendisine hayran kaldım, başarılarının devamını dilerim.

 • A

  25 Yıldan Fazla Tanıdığım kibar Gerçek Hipokrat yemini etmiş son derece Asil Bir Doktor Atilla El. Benim 4 Ameliyatımı Gerçekleştirdi. Hayatımı kurtaran Adam. Sonsuz Teşekkürler Atilla El.

 • H

  Kasık ameliyatmı başarılı yaptı kontrole bile gitmedim hiç bir sorun çıkmadı çok başarılı bir cerrAh allah razı olsun .kilomdan dolayı cerrahlar pek kabullenmediler ama atilla bey çok başRılı bişekilde ameliyatımı gerçekleştirdi allah razı olsun uzun ömürler başarılar.

 • Saygıdeğer Dr. Atilla Bey 10.04.15 tarihinde kapalı safra kesesi ameliyatımı yapıp beni yıllardır kabusum olan sıkıntıdan sorunsuz ve başarıyla kurtardığınız için sonsuz teşekkür eder, başarılarınızın devamını dilerim. Meral Kula

 • Acil kısmında karın ağrısı şikayetinden dolayı Dr. Özgür Bozkurt tarafından tetkiklerim ve testlerim yapıldıktan sonra tahlil sonuçlarıma bakıp "ne olur ne olmaz" diyerek Atilla bey'e yönlendirildim. Sonuçlara bakarak bağırsak enfeksiyonu teşhisini koydu. Hem işine hem de hastasına saygısından dolayı kendisini tebrik ediyorum. Devlet hastanesinde ilk kez gördüğüm kibar,centilmen ve çok ilgili bir doktor.Şu an da ilaç tedavisindeyim.Doktorumuz bir kaç güne birşey kalmayacağını söyledi. Herşey için teşekkür ederim. Allah herkese acil şifalar versin. "OLMAYA DEVLET CİHANDA BİR NEFES SIHHAT GİBİ"

 • ilerlemiş kasık fıtığı ameliyatımı ,içeriye otuz civarında dikiş atarak 15-05-2014 tarihinde başarı ile gerçekleştirdi .hiç bir zorluk yaşamadım.yetenekli bir cerrah gerçek centilmen .allah seni korusun .başarıların daim olsun . MUSTAFA YARDIM

 • KENDİM ATİLLA BEYE SAFRA KESESİ AMELİYATI OLDUM.ÖNCELİKLE AMELİYAT ÖNCESİ KENDİSİ İLAÇ TEDAVİSİ İLE ŞİDDETLİ AĞRILARIMI YATIŞTIRDI.DAHA SONRADA EN KISA SÜREDE AMELİYATIMI KAPALI OPERASYONLA GERÇEKLEŞTİRDİ.KENDİSİ ÇOK SAĞLAMCI BİR HEKİM BİR O KADARDA KİBAR VE İŞİNE HAKİM .İKİNCİ GÜN KENDİMİ İYİ HİSSETMEME RAĞMEN TAVSİYESİ DOĞRULTUSUNDA KENDİSİNE DUYDUĞUM SAYGIDAN 1 GÜN DAHA HASTANEDE KALIP TABURCU OLDUM.ÇOK ŞÜKÜR SAĞLIMA KAVUŞTUM.KENDİSİNE ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM.

 • Sorumluluk sahibi ve ayrıca işinin ehli bir doktor. Her sabah düzenli olarak hastalarını kontrol ediyor. 5'lerde gezen tansıyonumu doktorumun verdiği tavsiyeler üzerine toparladım. Allah ondan razı olsun.

 • Mükemmel, saygi deger bir uzman cerah doktor cok memnun kaldim herkese tavsiye edebilirim, hislerim beni yaniltmadi. basarilarinin devami dileklerimle.

 • Mükemmel bir doktor..Sorumluluk sahibi,işinin ehli.Her sabah hastalarını kontrol ediyor çok ilgili. Tansiyonum 5 lerde gezerken verdiği tavsiyeler üzerine toparlandım. Allah kendisinden bin kere razı olsun..

 • Gerçek bir doktor... Doktorluk mesleğini yücelten bir isim... Önce 2 doktorun patlamak üzere olduğunu anlayamadığı apandisitimi patlamadan çok profesyonelce alan Saygıdeğer Doktorumuz, şimdi de yine 2 ayrı doktorun kist deyip beni ve ailemi korkuttuğu küçük bir yağ bezesini enfeksiyona rağmen sorunsuz almış ve her iki ameliyatımda da iz kalmaması için çok çok özen göstermiştir. Allah herkese böyle bir doktor tarafından tedavi edilmeyi nasip etsin. İnsanlara duyduğu saygı, gösterdiği ilgi ve alaka, kibarlığı... aslında O'nun doktorluğunun yanı sıra "insan" lığının da mükemmel olduğunu gösteriyor...

 • çok sancım vardı ilk olarak gittigim doktor anlamadı dört kez gidip geldim ama hiçbiri ne olduğunu anlamadı en son atilla beyi gördüm çok nazik bir beydi hastalığımı bir seferde anladı ve bana ameliyat olmam gerektiğini söyledi bir hafta sonraya randevu verdi geçen hafta cuma ameliyat oldum tabi tekrar görüncem

 • Doktorumun bana yaklaşımızdan ,şikayetlerimi sonuna kadaR dinlemesinden( ben konuşmamı bitirene kadar dikkatli ve sakince dinlemesi)çok memnun kaldım.

Bu doktor musunuz?

184

hasta son 30 günde bu profili görüntüledi

Bu profil sizin mi?
Kontrolü devralın