Prof. Dr.

Aydın Çorakçı

Kadın hastalıkları ve doğum

9 görüş +ekle

Sizin profiliniz mi? Yönetimi devralın! Bilgileri düzenle

Adresler

 • 391
  Son 30 günde profil görüntülemesi

  Daha az 5
  Son 30 gündeki çevrimiçi takvim isteği

  Eğer bu hekim sizseniz
  Bizimle iletişim kurun

  Bu doktor ziyaret için internet üzerinden randevu almaya henüz izin vermedi

  E-posta adresinizi bırakın, doktorla internet üzerinden randevu alabileceğiniz zaman sizi bilgilendireceğiz

Benzer doktorlar

Hasta görüşleri

 • çok memnunum

  Nihal özür; saygıdeğer hocama ilgisinden, merhametinden, guven veren babacan tavrından dolayı sonsuz teşekkürü bir borç bilirim.1 yıldır uğraştığım sağlık problemimi hocamla aşacağımı düşünüyorum.beni nasıl mutlu ettiyseniz rabbimde sizi mutlu etsin SAYIN HOCAM.insanların kapınızı çalacağı uzun ömürleriniz olsun inşallah...

 • çok memnunum

  Annemin ameliyatı için araştırıp bulduk Aydın ÇORAKÇI Hoca'yı çok iyi başarılı Mütevazı bir doktor sorularınızı cevaplayan kendi özel tlf numarasını verip istediğiniz zaman arayabilirsiniz diyen nadir hocalardan çok sevdik biz Aydın hocamızı....

 • çok memnunum

  Ameliyatımı başarı ile gerçekleştiren Aydın Bey gerçekten özel bir doktor. Hastalarına insanca yaklaşımı, babacan tavırları ve açıklamaları ile güven veriyor. Hastalığım süresince böyle bir doktorum olduğu için kendimi şanslı hissettim. Hiç düşünmeden gözünüz kapalı tercih edebileceğiniz bir doktor.

 • çok memnunum

  mrblr ben geçen hafta aydın bey tarafından ameliyat edildim çok memnun kaldım benim sorunum rahimde 10.5 cm miyom vardı hangi doktora gittiysem rahim alınma gibi bi durum olabileceğini söyledi daha sonra iş yeri doktorum bana aydın beyi tavsiye etti tavsiye eden doktorumuz erkan atmacadan ve aydın beyden ALLAHIM binlerce kez razı olsun aydın bey rahime hiç zarar vermeden çok kolay bi şekilde miyomu alabileceğini söyledi ve ameliyatımıda başarılı bir şekilde gerçekleştirdi çok iyi çok babacan bi insan şuan ameliyat olalı 1 hafta oldu ve kendimi çok iyi hissediyorum aydın beye çok tşkr ediyorum .

 • çok memnunum

  30,10,2013 tarihinde aydın hocaya ameliyat oldum. laparoskopi yöntemi ile11cm kist aldı.Ameliyatımın başarılı geçtiğini öğrendim.Şu an yaklaşık 1,5ay oldu ve bu güne kadar hiç bir sıkıntı yaşamadım.Aydın hocamla karşılaştığım için çok şanslıyım.Hocam herşey için teşekkürler:)

 • çok memnunum

  babacan tavrı,samimiyeti,engin bilgileri sayesinde önce allaha sonra hocama güvenerek bu hastalığımı yenceğime inanıyorum buda hocamın bana verdiği güvenden kaynaklanıyor burdan hocama sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum.

 • çok memnunum

  2 AĞUSTOS'TA AYDIN BEY VE EKİBİ TARAFINDAN AMELİYAT EDİLDİM. AMELİYAT SONRASI ÇOK MEMNUN KALDIM. MYOM AMELİYATI OLDUM BİR ÇOK KİŞİ RAHİM ALINMASI RİSKİ OLDUĞUNU SÖYLEMESİNE RAĞMEN AYDIN BEY AMELİYAT ÖNCESİ BU KONUDA BENİ ÇOK RAHATLATTI. ŞUAN 2 AYLIK HAMİLEYİM. BÖYLE BİR AMELİYAT OLACAK OLAN HERKESE TAVSİYE EDERİM. 1 GRAM BİLE ŞÜPHE DUYMASINLAR :)

 • çok memnunum

  harika bir cerrah kan sulandırıcı ilaç kullanıyorum.bir kaç kez biyopsi yapılmıştı çok korkuyordum çok başarılı bir ameliyatla beni 3 günde taburcu etti 1yıl geçti çok iyiyim TEŞEKKÜRLER AYDIN HOCAM

 • memnunum

  Polip alımı için aydın beyden ameliyat oldum. normal devlet hastanelerinde Prof lar ameliyatı kendisi yapmazken benim ameliyata kendisi girdi. yani hastasıyla çok ilgili. ancak detaylı bilgi verme ve hastayı rahatlatma konusunda birazcık ketum. sonuçta benim sağlığımı iyi yaptığı için kendisine teşekkür ediyorum.