Adresler

 • Bu doktor ziyaret için internet üzerinden randevu almaya henüz izin vermedi

  E-posta adresinizi bırakın, doktorla internet üzerinden randevu alabileceğiniz zaman sizi bilgilendireceğiz

Benzer Doktorlar, Uzmanlar

Hasta, Danışan Görüşleri

Görüşünüzü paylaşın
5

Genel skor
10 görüş

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
 • Yer: Kocaeli Üniversitesi Araştırma Ve Uygulama HastanesiHizmet: 14 cm miyom

  21 Temmuz'da miyom ameliyatı oldum. İki ayrı prof.dr'a gittim. İkisi de miyomun çok büyük olduğunu iyi huylu olsa bile alınırken mutlaka rahimin zarar göreceğini ve rahmiminde büyük olasılıkla alınacağını söylediler. Son olarak tavsiye üzerine Aydın Hocam'a gittim. Bana miyomu rahme zarar vermeden alabileceğini söyledi ve gerçekten de öyle oldu. Bu gün patoloji sonucumda Allaha şükür temiz çıktı. Aydın Hocam Allah sizden razı olsun Rabbim size de sağlıklı uzun ömürler nasip etsin inşallah. Emeğiniz çok büyük. Hocamı şiddetle herkeze tavsiye ediyorum bence işinin ustası Teşekkürler Aydın Çorakcı

 • Nihal özür; saygıdeğer hocama ilgisinden, merhametinden, guven veren babacan tavrından dolayı sonsuz teşekkürü bir borç bilirim.1 yıldır uğraştığım sağlık problemimi hocamla aşacağımı düşünüyorum.beni nasıl mutlu ettiyseniz rabbimde sizi mutlu etsin SAYIN HOCAM.insanların kapınızı çalacağı uzun ömürleriniz olsun inşallah...

 • Annemin ameliyatı için araştırıp bulduk Aydın ÇORAKÇI Hoca'yı çok iyi başarılı Mütevazı bir doktor sorularınızı cevaplayan kendi özel tlf numarasını verip istediğiniz zaman arayabilirsiniz diyen nadir hocalardan çok sevdik biz Aydın hocamızı....

 • Ameliyatımı başarı ile gerçekleştiren Aydın Bey gerçekten özel bir doktor. Hastalarına insanca yaklaşımı, babacan tavırları ve açıklamaları ile güven veriyor. Hastalığım süresince böyle bir doktorum olduğu için kendimi şanslı hissettim. Hiç düşünmeden gözünüz kapalı tercih edebileceğiniz bir doktor.

 • mrblr ben geçen hafta aydın bey tarafından ameliyat edildim çok memnun kaldım benim sorunum rahimde 10.5 cm miyom vardı hangi doktora gittiysem rahim alınma gibi bi durum olabileceğini söyledi daha sonra iş yeri doktorum bana aydın beyi tavsiye etti tavsiye eden doktorumuz erkan atmacadan ve aydın beyden ALLAHIM binlerce kez razı olsun aydın bey rahime hiç zarar vermeden çok kolay bi şekilde miyomu alabileceğini söyledi ve ameliyatımıda başarılı bir şekilde gerçekleştirdi çok iyi çok babacan bi insan şuan ameliyat olalı 1 hafta oldu ve kendimi çok iyi hissediyorum aydın beye çok tşkr ediyorum .

 • 30,10,2013 tarihinde aydın hocaya ameliyat oldum. laparoskopi yöntemi ile11cm kist aldı.Ameliyatımın başarılı geçtiğini öğrendim.Şu an yaklaşık 1,5ay oldu ve bu güne kadar hiç bir sıkıntı yaşamadım.Aydın hocamla karşılaştığım için çok şanslıyım.Hocam herşey için teşekkürler:)

 • babacan tavrı,samimiyeti,engin bilgileri sayesinde önce allaha sonra hocama güvenerek bu hastalığımı yenceğime inanıyorum buda hocamın bana verdiği güvenden kaynaklanıyor burdan hocama sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum.

 • 2 AĞUSTOS'TA AYDIN BEY VE EKİBİ TARAFINDAN AMELİYAT EDİLDİM. AMELİYAT SONRASI ÇOK MEMNUN KALDIM. MYOM AMELİYATI OLDUM BİR ÇOK KİŞİ RAHİM ALINMASI RİSKİ OLDUĞUNU SÖYLEMESİNE RAĞMEN AYDIN BEY AMELİYAT ÖNCESİ BU KONUDA BENİ ÇOK RAHATLATTI. ŞUAN 2 AYLIK HAMİLEYİM. BÖYLE BİR AMELİYAT OLACAK OLAN HERKESE TAVSİYE EDERİM. 1 GRAM BİLE ŞÜPHE DUYMASINLAR :)

 • harika bir cerrah kan sulandırıcı ilaç kullanıyorum.bir kaç kez biyopsi yapılmıştı çok korkuyordum çok başarılı bir ameliyatla beni 3 günde taburcu etti 1yıl geçti çok iyiyim TEŞEKKÜRLER AYDIN HOCAM

 • Polip alımı için aydın beyden ameliyat oldum. normal devlet hastanelerinde Prof lar ameliyatı kendisi yapmazken benim ameliyata kendisi girdi. yani hastasıyla çok ilgili. ancak detaylı bilgi verme ve hastayı rahatlatma konusunda birazcık ketum. sonuçta benim sağlığımı iyi yaptığı için kendisine teşekkür ediyorum.

Bu doktor musunuz?

542

hasta son 30 günde bu profili görüntüledi

Bu profil sizin mi?
Kontrolü devralın