Son 30 gün içerisinde 26 profil ziyareti var
Tahmini yanıtlama süresi:

Adresler (2)

Büyükdere mahallesi Ertuna sokak 13/4 kat:2 içev apartmanı, Odunpazarı, Eskişehir
Psikosanat Danışmanlık Merkezi


Bu adreste kabul edilen sigortalar

Sigortasız hastalar


Kabul edilen yaş grubu: yetişkin, her yaştan çocuk
Banka Havalesi, Nakit
0850 333..... Numarayı göster

Randevu


Online Danışmanlık


Bu adreste kabul edilen sigortalar

Sigortasız hastalar


Kabul edilen yaş grubu: yetişkin, her yaştan çocuk
Banka Havalesi

Randevu


Özgeçmiş

Hakkımda

Merhaba ben Ayşe Şarlak; Psikoloji alanında hizmet vermekteyim.


İlgi alanları

  • Depresyon
  • Stres
  • Aile İçi İletişim Sorunları
Tümünü göster

Okullar / Eğitimler

  • İstanbul Aydın Üniversitesi

Fotoğraflar


Bilinen Diller

İngilizce

Hizmetler


Büyükdere mahallesi Ertuna sokak 13/4 kat:2 içev apartmanı, Eskişehir

Ücretler Hakkında

Psikosanat Danışmanlık Merkezi


Online Danışmanlık

9 hasta yorumu

Genel skor

I

Ailevi ve iş hayatımla ilgili sorunlarım sebebiyle tavsiye üzerine ulaştım Ayşe Hanım'a. Yaklaşık 2,5 ay devam ettim. Düşünce yapımı ve bakış açımı değiştirdi. Ayşe Hanım insanlara saygısı ve sevgisi olan bir insan. Danışana yaklaşımı çok güzel. Kendimi yanında rahat hissettim. Seanslar dışında ihtiyaç duyduğumda da ulaşabildim ve destek sağladı.


H

Genel olarak zor bir dönemden geçiyorum. Yakın çevremle ilgili sorunlar yaşıyordum. Arkadaşımın tavsiyesiyle Ayşe Hanım'a ulaştım. Yaklaşık 2,5 ay devam ettim. Şu an kendimi çok daha iyi hissediyorum. Ayşe Hanım iletişime çok açık bir uzman. Güzel yönlendirmeleri oldu. Enerjisi çok yüksek. Çok sıcakkanlı ve hoşgörülü yaklaşıyor. Danışanını sabırla dinliyor. Çok memnun kaldığım ve önerdiğim bir uzman.


H

Kaygı bozukluğu sebebiyle tavsiye üzerine ulaştım Ayşe Hanım'a. Yaklaşık 3 aydır devam ediyorum. Kaygılarımdan kurtuldum. Artık daha rahatım. Kendimi daha iyi hissediyorum. Yaşama sevincim ve özgüvenim arttı. Ayşe Hanım çok güler yüzlü ve ilgili bir uzman. Davranışı ve samimiyetiyle kendimi rahat hissetmemi sağlıyor. Çok memnunum süreçten.


Ç

Ayşe Hanım'dan memnun kaldım. Kendisine tavsiye üzerine görüşme sağladım. 4-5 seans danışmanlık hizmeti aldım. Ticaretle uğraşıyorum sıkıntılarım vardı. Kendisi biraz daha bunalımı aşmama yardımcı oldu. Ayşe Hanım çok iyi bir psikolog. Kendisi geçirdiğim süreçte beni iyi yönlendirdi. Kendisi sayesinde sıkıntılı dönemimi atlattım.


S

Panikatak rahatsızlığımla ilgili tavsiye üzerine Ayşe Hanım'la görüşme sağladım. Kendimi kötü hissettiğim ve dışarıya çıkmakta tedirgin olduğum bir dönemdeydi. Kendisiyle bu durumun tamamen düşüncelerimden kaynaklandığını seanslarımızda konuştuk. Böyle bir şeyin olmadığını ve birtakım egzersizlerle, ev ödevleriyle bu durumdan kurtuldum. Ayşe Hanım 4 seans görüşme sağaldık. Kendisi gayet güler yüzlü, samimi bir dil kullanan bir uzman. Ben kendisinden memnun kaldım.


R

Ayşe Hanım öncelikle güler yüzle karşılayan, çok candan davranan bir uzman. En önemlisi de çocuğumun onu sevmesi oldu. Seanslarımıza başlayalı çok olmadı ama kendisinden memnunuz. İstismar üzerine arkadaşımın kızının yönlendirmesiyle Ayşe Hanım'la görüşme sağladık. Çocuğum şu anda daha tam olarak atlatamadı. Tam olarak değişim fazlasıyla olmadı ama çabalıyor.


R

Kızımla birlikte görüştük gayet güzel görüşmelerimiz oldu. Aslında bildiğimiz şeyler uygulamadığımız şeyler oluyor kızımla aramda bana evet ben hayır diyen taraftım bunun farkını söyledi ikimiz de kararları alıp aynı tarafta olmamızı çocuğun bunu görmesi istediğini söyledi biz de onu denedik gerçekten çok işe yaradı. 3-4 seans görüşme sağladık. Çok güzel bir dinleyici dinleyip anladıktan sonra çok güzel yorum yapıp söylediği şeyler çok etkili oldu. Danışmak isteyen herkese öneririm Ayşe Hanım'ı.


Ü

Ben Ayşe Hanım'la bilişsel terapi hakkında destek aldım çok da memnun kaldım profesyonel ve ılımlıydı. Ben başarı sağladım. Ben değişim odaklı gitmiştim kendimdeki değişimi de gözlemledim. Danışanlarıyla gayet ilgili ve dikkatli dinlemesi etik olarak çalıştığı çok net belli. Daha önce danıştığım kişiler kişisel fikirleri daha ön plana yansıtırlardı ama Ayşe Hanım'da bunu yaşamadım danışmak isteyen herkese öneririm kendisini.


Y

4 yaşındaki kızımızı götürüyorduk gayet sakin tek tek her şeyi anlatan bizi rahatlatan çocukla iletişimi gayet kuvvetli çocuklara kendisi sevdirebilen anlattıkları şeylerle bilgi tecrübeli olduğunu hissettiren biriydi geri dönüşlerini de yavaş yavaş aldık. Ara ara görüşmeye devam ediyoruz. Kızımın bir kardeşi olmuştu daha hırçınlaşmıştı artık yavaş yavaş daha sakin kardeşini daha sahiplenici davranışlara başladı. Ayşe Hanım'dan memnun kaldık.


Hata oluştu, tekrar deneyin

Özgeçmiş

Hakkımda

Merhaba ben Ayşe Şarlak; Psikoloji alanında hizmet vermekteyim.


İlgi alanları

  • Depresyon
  • Stres
  • Aile İçi İletişim Sorunları
Tümünü göster

Okullar / Eğitimler

  • İstanbul Aydın Üniversitesi

Deneyimler

  • Yaşam Psikolojik Danışmanlık Eskişehir

Fotoğraflar


Bilinen Diller

İngilizce

İlgili aramalar