B. Uğur Yavuzcan, Pratisyen Osmangazi

Dr. B. Uğur Yavuzcan

Pratisyen

5 görüş

Kaydet

Tahmini yanıtlama süresi:

Adres

Kükürt Mahallesi Zübeyde Hanım Caddesi Konca Sokak No:2, Osmangazi
Özel Çekirge Kalp Ve Aritmi Hastanesi

Bu adres için online randevu takvimi mevcut değil

Sigortasız hastalar


Herhangi bir hizmet eklenmemiş

Hizmetler

Henüz bir hizmet eklenmedi

Bu hekim/uzman, henüz verdiği hizmetlere dair bir bilgi girişi yapmadı.

Görüşler

5

Genel skor
5 görüş

G
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: Özel Çekirge Kalp Ve Aritmi Hastanesi Diğer

Harika bir doktor. Kendisine ilk defa uyku problemi, kas ağrıları, mide yanmaları ve başka şikayetlerim üzerine gitmiştim. Hem beslenme, hem önerdiği takviyelerle hastaya özel uyguladığı tedavi sayesinde hepsinden kurtuldum. Annemin de astım, kemik erimesi gibi şikayetleri sayesinde son buldu. Doktorluğu ve güzel karakteriyle bize rehber oldunuz/olmaya devam ediyorsunuz. Sizi tanıdığım için çok şanslıyım. İyki varsınız. Yolunuz açık, başarılarınız daim olsun inşallah.


M

doktorun hası,adamin dibi diyebiliyirim.koroner yoğun bakımda herkes babamdan ümidi kesmişken Dr.Bekir Bey devamlı bana moral verdi.İnatla babamı hayata tutmak için elinden geleni yaptı ve babam geçirmiş olduğu ağır kalp krizinden sonraki beşinci gününde gözlerini açıp hayata merhaba dedi tekrar.böbrek yetmezliğine girdi onuda düzeltti Dr.Bekir Bey.daha ne diyebilirimki.
Pratisyen hekim olabilir ama benim gözümde on tane uzmana bedeldir.Doktor diye ben işte böyle insanlara derim.Hakkını helal et hocam.


R

hocam sen gerçek bir doktorsun ,hemde her yönünle.başarılarının devamını dilerim. Yoğun bakımda babamın yaşaması için herkes ümidini kesmişken sen hep bize ümit verdin ve dediğini yapıp babamı taburcu etmeyi başardın.sağlıcakla kal...


K

Nisan ayında göğüs ağrısı ile gittiğim hastanenin acilinden kas ağrısı denilerek eve gönderilmiştim. ancak ağrılarım tekrar başlayınca Özel Çekirge Kalp ve Aritmi Hastanesi'nin Acil Servisi'ne başvurmuştum.Şimdi diyorumki kendi kendime galiba Allah beni eşime,çocuklarıma ve aileme bağışlamışki karşıma Dr.Bekir bey çıkageldi. Eğer benim göğüs ağrımdan şüphelenmeyip oda beni eve gönderseydi demekki ölecektim.ancak kendisi,hastelerinde tomogrofi cihazı olmamasına rağmen benim imkanım bu kadar kardeşim başka hastaneye git demedi ve tanıyı koyana kadar herşeyimiz ile kendisi ilgilendi. gece ayaktan yürüyerek gittiğim hastanede meğerse AORT DAMARIM yırtılıyormuşda benim haberim yokmuş hatta bu yırtığa bağlı olarak kalbimin etrafında sıvı bile toplanmaya başlamış. sabaha doğru benim ameliyata alan Prof.Dr.M.Halit Andaç ve benim yaşama şansımı veren önce allah sonra Dr.Bekir Uğur YAVUZCAN'a ne kadar teşekkür etsem azdır.ikinizde hakkınızı helal edin. Hastanız Kadir Dinçer AKABAY.


A

Dr.Bekir beyle tanismamiz 2 yil once annemi Ozel Cekirge Kalp Aritmi Hastanesinin Acil Servisine goturmem araciligi ile oldu.O gun annemi Bursa Muradiye Devlet hastanesine nefes darligi nedeniyle goturmustum.orda prarisyen ve uzman kardiyoloji doktoru bakip psikiyatriye goturursunuz demisti ve annemu eve getirmistik.ancak ogleden sonra Kalp Hastanesinin Aciline goturmustum.Devlet hadtanesinde 2doktorun anlayamadigi olayi Dr.Bekir Bey 15 dakikada tani koyarak Akciget atardamarina ciddi bir pihti atmis oldugunu belirterek hemen yogin bakima yatirmisti.anneme damardan pihti eritici ve pahali olan bir ilac vermisti.1 hafta sonra annem sifayla taburcu oldu.annem halen gayet iyi durumda olup her nefes alisinda inanin Dr.Bekir Beye dua eder.Allah onu yetistiren hocalarindan,anne ve babasindan razi olsun.


Hata oluştu, tekrar deneyin

Özgeçmiş

İlgili aramalar