Adres

Başak Coşkun Muayenehanesi
Konacık Mahallesi, Kazım Karabekir Caddesi, No:6 A1 Bodrum, Muğla, Muğla

Bu adres için online randevu takvimi mevcut değil

Sigortasız hastalar


Kabul edilen yaş grubu: yetişkin, her yaştan çocuk

Ortopedi Ve Travmatoloji Randevusu

Eklem Enjeksiyonu

El Cerrahisi +2 daha fazla

Kırık Ve Burkulmalarda Sabitleme Ve Alçıya Alma

PRPHizmetler

Başlıca Hizmetler


Konacık Mahallesi, Kazım Karabekir Caddesi, No:6 A1 Bodrum, Muğla, Muğla

Başak Coşkun Muayenehanesi

Diğer Hizmetler


Konacık Mahallesi, Kazım Karabekir Caddesi, No:6 A1 Bodrum, Muğla, Muğla

Başak Coşkun MuayenehanesiKonacık Mahallesi, Kazım Karabekir Caddesi, No:6 A1 Bodrum, Muğla, Muğla

Başak Coşkun MuayenehanesiKonacık Mahallesi, Kazım Karabekir Caddesi, No:6 A1 Bodrum, Muğla, Muğla

Başak Coşkun MuayenehanesiKonacık Mahallesi, Kazım Karabekir Caddesi, No:6 A1 Bodrum, Muğla, Muğla

Başak Coşkun Muayenehanesi

Özgeçmiş

Hakkımda

Marmara İngilizce Tıp Fakültesini 1998 yılında bitiren Dr. Başak Coşkun, Dokuz Eylül Üniversitesi’nde Ortopedi ve Travmatoloji Uzmanlık eğitimi aldı. ...

Daha fazla

13 hasta/danışan görüşü

Genel skor

M
Doğrulanmış
Konum: Başak Coşkun Muayenehanesi El Cerrahisi

03/12/2014 tarihinde geçirdiğim iş kazasının sonucunda, sol elimde orta ve yüzük parmağımda oluşan kesik sebebiyle başarılı ve tecrübeli doktorumuz la yollarımız kesişmesi. yaşımın da küçük olması ve bu zorlu ameliyatta ve daha sonrasında desteğini hiçbir zaman eksik etmedi. Daima tavsiye edebileceğimiz bir doktorumuzdur.

B
Doğrulanmış
Konum: başka bir yer Diğer

5,5 yaşındaki oğlum bugün okulda bileğini kırdı. Başak Bey hastane koridorunda bizi gördü ve oğluma ismiyle hitap etti,bizi arıyor gibiydi.Şaşırdık ve sevindik. Tedavisi ve davranış şekli ile gerçekten harika. Kendisine çok teşekkür ediyoruz

S

Bodrum'da tanınan bir doktor kendisi. Ellerim ağrıyordu, tutmuyordu, sinir sıkışması ve romatizmam vardı. Düzenli aralıklarla iğne tedavisi alıyorum kendisinden. Yaptığı tedavi ile iyi oluyorum. Başak Bey sempatik ve iyi bir insan. Hastasını anlıyor ve yardımcı oluyor.

H

Endokrin doktorumun tavsiyesi ile ulaştım kendisine. Yataktan düşmem sonucu ayağımda bir problem oldu; bacağımda morarma ve kaslarımda zedelenme meydana geldi. İlaç tedavisi aldım Başak Bey'den. Çok ilgili ve alakalı bir doktor. Hasta yakınlığı çok önemli benim için ve çok memnun kaldım. Teşhisi de ilgisi de çok güzeldi. Teşekkür ediyorum kendisine.

T

Kolumu kırmıştım ve bu anlamda yardımını almak istemiştim. Kolum alçıya alındı; alçıdan sonra tekrar ameliyat olman gerekir gibi şeyler söyleniyordu fakat öyle olmadı. Süper bir doktor kendisi. Başak Bey'in tedavisi çok olumluydu. İnsan ve doktor olarak da mükemmel. Doğru tedavi ve insani muamele ile beğenimi kazandı. İşinin erbabı bir hekim. Her şeyi ile çok iyi bir doktor. Tavsiye ediyorum tabiki.

S

Düştüm ve ayağımda çatlak oluştu. İyileşmeyince Başak Bey'e gittim ve ayağım alçıya alındı. Alçım çıktı ve doktorum ağrımın bir süre devam edeceğini söyledi. Sıcak su ile pansuman önerdi ve bunu yapıyorum. Farklı bir şehirde olduğum için kontrollerim devam etmiyor. Çok iyi bir doktor kendisi. Tedavim süresince yaklaşımını çok beğendim.

I

Diz kapağımın altında sıvı kaybı olmuştu ve merdiven dahi çıkamıyordum ağrılarımdan dolayı. Bu nedenle kendisine ulaştım eşim aracılığı ile. Filmim çekildi ve ek destek ilaç tedavisi aldım. Çok iyi geldi bu tedavi ve ağrılarım sona erdi. Başak Bey her konuda ilgiliydi. Sadece diz kapağı sorunu ile değil sıkıntılarım olan diğer sağlık sorunlarımla ilgili de yardımcı oldu ve yönlendirdi. Tavsiye ediyorum.

A
Doğrulanmış
Konum: Başak Coşkun Muayenehanesi Ortopedi Ve Travmatoloji Randevusu

Dr.Başak Coşkun 2016 yılından buyana tanıdığım ve çok güvendiğim bir doktor..2 kolum 3 yıl arayla kırıldı ikisindede sağlığıma kavuştum.son randevumda alçım çıkarıldı.kolum çok iyi durumda 62 yaşındayım.kısa sürede Başak beyin tedavisiyle sağlığıma kavuştum..Teknolojiyi takip eden uygulamada çok başarılı olan bu genç doktorumu tavsiye ediyorum.

G
Konum: Başak Coşkun Muayenehanesi Diğer

Tırnak batması şikayetiyle gittiğim acısız ve ağrısız bir operasyon sonunda hızla iyileştiğim birbilgisiyle,müdalesindeki beceriyle,güleryüzlü yaklaşımıyla ve muayenehane ortamının temizliğiyle çok etkilendiğim ve memnun kaldığım bir hekim..Bodrum için büyük bir kazanç..Çok teşekkürler herşey için..

Op. Dr. Başak Coşkun

Çok teşekkürler. Çok geçmiş olsun.

E

El parmaklarımda ve bacağımda bir sıkıntı vardı; bu anlamda gittik. Kendisinden ve tedavisinden gayet memnun kaldım. El tırnağımda darbeye dayalı deformasyon vardı. Pıhtılaşmış kan boşaltıldı ve tedavisi yapıldı. Daha sonra tırnağım düzgün bir şekilde çıktı. Ayağımdaki ağrılar da verdiği ilaçlar ile geçti. İlgisi, alakası ve yönlendirmesi çok memnun ediciydi. Söylediği her şey dediği gibi oldu ilerleyen süreçte. Şu an gayet iyiyim. Kendisi ve tüm ekibi gayet nazik ve ilgili bir şekilde yardımcı oldu.

Hata oluştu, tekrar deneyin

Sıkça Sorulan Sorular