Adres

Bu adres için online randevu takvimi mevcut değil

Sigortasız hastalar


Kadın Hastalıkları Ve Doğum Randevusu

Jinekolojik Cerrahi


Hizmetler

Başlıca Hizmetler


Acıbadem Cad.Tekin Sok.No:8, Kadıköy

Acıbadem Dr. Şinasi Can (Kadıköy) Hastanesi

Diğer Hizmetler


Acıbadem Cad.Tekin Sok.No:8, Kadıköy

Acıbadem Dr. Şinasi Can (Kadıköy) Hastanesi

Özgeçmiş

İlgi alanları

Tümünü göster

5 hasta/danışan görüşü

Genel skor

N
Doğrulanmış
Konum: Acıbadem Dr. Şinasi Can (Kadıköy) Hastanesi Diğer

Dün Başar hocamla yüksek ateş ve enfeksiyon ihtimali sorunum nedeniyle acilde karşılaştık. Kendisi hem çok profesyonel, hem hasta sevgisi, insan sevgisi çok kuvvetli bir doktor. Sizi dinleyeceğine, anlayacağına ve kritik anlarınızda yanında olacağına emin olabilirsiniz.

D
Doğrulanmış
Konum: başka bir yer

40 yasında hamıle kamıs bırı olarak rısklı gebelıklerde uzman oldugu ıcın gıttım Basar Hocaya hayatım degıstı. Insana rahatlık ve huzur veren tavırlarıyla hamılelık degıl sankı tatıl yaptım dokuz ay boyunca. Kızımı bu kadar rahat dogurunca ıkızlere hamıle kalmak hıc korkutmadı benı. Ikızlerde devamlı kanamam vardı. Buna ragmen cok huzurlu bır hamılelım yasadım. Kendısı ınsana ınanılmaz bır guven verıyoror. Hamıle bır kısının aradıgı en onemlı sey guven. Cunku can tasımanın sorumlulugu var. İkızlerı 38. Haftaya kadar beklettı. Bana dedıkı sonra cok rahat edeceksın. Hergun dua edyorum kendısıne. Sonuc ıkı tosuncuk dogdu. Bırı 3.750 oburu 3.50 herkez sasırdı.

N
Doğrulanmış
Konum: Acıbadem Dr. Şinasi Can (Kadıköy) Hastanesi Normal (Vajinal) Doğum

Gördüğüm ve tanıdığım en iyi kadın doğum uzmanı. Gebeliğimde yaşadığım sıkıntıları kriz yönetimindeki ustalığı sayesinde rahat atlattım. Sayesinde her iki gebeliğim normal doğum ile sonuçlandı. Kendisine çok ama çok teşekkür ediyorum.

A
Doğrulanmış

Başar Bey harika bir doktordur. Doğum sürecimde ve doğumda oldukça ilgiliydi. Hamilelik sürecimde kafama takılan sorulara anında cevapladı. Tüm iletişim yolları açık bir doktordur. Espirili, sıcak kanlı yerinde soğukkanlıdır. Sayesinde nornal yollarla ve çok sağlıklı bir doğum yaptım. Kendisine çok çok teşekkür ederim.

S

Beyefendi,soğukkanlı,bilgili bir doktor.Kendisi doğum sırasında,öncesinde ve sonrasımda çok ilgili.Kesinlikle hızurlu bir doğum için tavsiye ediyorum.

Hata oluştu, tekrar deneyin

Sıkça Sorulan Sorular