Tahmini yanıtlama süresi:

Adresler (2)

Benay Büyükdoğan- Konya
Havzan Mah. Ebusuud Efendi Cad. No:54/3, Meram, Konya


Sigortasız hastalar


Nakit, Kredi kartı

Randevu


Online Danışmanlık


Bu adreste kabul edilen sigortalar

Sigortasız hastalar


Kabul edilen yaş grubu: yetişkin, her yaştan çocuk
Banka Havalesi

Online Danışmanlık

Randevu


Hizmetler

Başlıca Hizmetler


Havzan Mah. Ebusuud Efendi Cad. No:54/3, Konya

Ücretler Hakkında

Benay Büyükdoğan- Konya


Online DanışmanlıkOnline Danışmanlık

Özgeçmiş

Hakkımda

Bilkent Üniversitesi Psikoloji bölümünden mezun oldu. Üniversite eğitimine ek olarak çocuk ve yetişkin psikolojisine dair çeşitli eğitimlere katıldı. ...

Daha fazla


Okullar / Eğitimler

  • Bilkent Üniversitesi Psikoloji Bölümü

Deneyimler

  • Dr. Maria Oyun ve Etkinlik Atölyesi
  • Turuncu Danışmanlık Merkezi
  • İlgi Psikolojik Danışmanlık ve Eğitim Merkezi

Fotoğraflar


Bilinen Diller

  • İngilizce

Diğer içerikler

Röportaj

27 hasta/danışan görüşü

Genel skor

E
Doğrulanmış
Konum: Benay Büyükdoğan- Konya Randevu

Benay hanıma 5,5 yaşında oğlumuzu götürdük. Terapimiz 6 ay sürdü. Biz terapiye gerekirse devam edebileceğimizi söyledik ama benay hanım yeterli olduğunu söyledi, Bu süreçte de hem oğlumuzla hem de bizimle çok ilgili ve samimiydi. Gerçekten dinlediğini önemsediğini hissetmiştik. Çocuğumuzun birden fazla problemi vardı ama en önemlisi anaokulunda arkadaşlarıyla sürekli sorun yaşamasıydı, birinci sınıfta ne yapacağımızı kara kara düşünüyorduk. Benay hanım özellikle ekim ayına kadar terapiye devam etti, sayesinde rahat bir sene geçirdik.

D
Doğrulanmış
Konum: Benay Büyükdoğan- Konya Randevu

Benay hanıma oğlumu götürmüştük 4 yaşında. Çok fazla ağlama krizleri vardı ve kardeş kıskançlığı hat safhadaydı. Nasıl davranacağımızı neler yapacağımızı bilemez olmuştuk. Başlarda hep erteledik bi yardım almayı ama keşke daha önce gitseymişim diyorum. Bu süreç boyunca benay hanımın gerçekten çok fazla katkısı oldu bize içtenliği, sevecenliği, oğlumuza yaklaşımı vs çok güzeldi. 6 aya yakın kendisinden destek aldık ve ağlamaları olsun kardeşi ile ilgili olsun ve bizim tutumumuzda bile bize çok katlısı ve faydası oldu kendisine gitmek isteyenlerin tereddütsüz başvurabileceklerini söyleyebilirim. Kendisine çok minnettarız

Y
Doğrulanmış
Konum: Benay Büyükdoğan- Konya Randevu

3 yaşındaki kızımda özellikle 6 şubat depreminden sonra ağır kaygı bozukluğu ve ayrılık korkusu oluştu. Benay hocamız ile tanıştık.ilk randevuda süreci anlattı ve tamda anlattığı gibi ilerledi. Anne babaların kriz anında çocuğa nasıl davranılması gerektiğini gösterdi. Çoçuğumun kaygı düzeyi çok yüksekti. Ağır ayrılık korkusu yaşıyordu şuan birçok sorunu beraber aştık.Hocamızın göstermiş olduğu yol sayesinde çocuğumun güven duygusu gelişti. Sakinliği serin kanlılığı tutarlılığı ve işine gösterdiği özen çocuklara yaklaşımı çok güzeldi. Kesinlike tavsiye ederim.

Ö
Doğrulanmış
Konum: başka bir yer Diğer

Yaklaşık 8 aylık güzel bı surec geçirdik hocamla. Her detayinda çok verim aldik ve sonucunda istedigimiz noktaya geldik.Ayrilik kaygısıyla başvurmamiza rağmen hiç beklemedigimiz yerlerdeki hatalarımızı anlayıp hocamın yonledirmeleriyle onarmaya çalıştık ve kizimin kaygı duzeyini normale çektik.Dakika kaygisi gütmeyen, guleryuzunu eksik etmeyen, hümanist,çocuğu ve sonuca gitmeyi merkeze alan Benay hocamdan ihtiyacı olanin destek almasını herkese yürekten öneririm.Tum surec için desteğiniz için güzel kalbiniz için İyi ki siz..

B

Benay Hocamla çok güzel ve verimli bir 6 ay geçirdik. Özellikle nezaketi ve çocukla kurduğu bağ çok güzeldi. Kızımın seanslarda stresini boşaltığını düşünüyorum. Seanslarımıza devam etmiyoruz ama kendisi ile iletişimimiz devam ediyor.

Z
Doğrulanmış
Konum: Dr. Maria Oyun ve Etkinlik Atölyesi Çocuk ve Ergen Psikolojisi Problemleri

Kızımla özgüven terapisi için Benay hanıma başvurduk. Haftada bir, bazen iki haftada bir gorusmeler şeklinde ilerliyoruz. Oyunlarla, yönlendirmelerle, ev odevleriyle belli bir aşama kaydettik. 2 aydan fazladır devam ediyoruz, kızımda olumlu gelişmeler oldu. Kizimdaki dikkat eksikliğini ilk görüşmede farkedip doğru yerlere yönlendirdi. Seansları asla gergin geçmeyen sempatik ve ilgili bir psikolog.

G
Doğrulanmış
Konum: Dr. Maria Oyun ve Etkinlik Atölyesi Oyun Terapisi

Oğlumla ilgili yaşadığımız iletişim problemlerimizi, sınır koyamama, söz gecirememe gibi sorunlardan dolayı Benay hanımı tanıdık ve şu an sürecimiz devam ediyor kısa sürede bir çok sonuç aldık özellikle ebeveyn olarak nasıl davranmamız gerektiğinin farkına varmada çok etkili oldu

S
Doğrulanmış
Konum: Dr. Maria Oyun ve Etkinlik Atölyesi Oyun Terapisi

Oyun terapinin etkisini merak ediyorduk çevremize göre çok saçma geliyordu. Tabi 3 hafta sonra Benay hanımın tespitleri yönlendirmeleri çocukta değişim bariz bir şekilde gözlemlemeye başladık bu süreçte bizlerde çok şey öğrendik. İyi ki Benay hanımla tanıştık herşey için teşekkür ederiz.

Psk. Benay Büyükdoğan

Değerli yorumunuz için teşekkür ederim.

H

Benay Hanım'a DoktorTakvimi üzerinden ulaştım. Öfke kontrolü için başvurdum. Çok memnun kaldım, muhabbeti, yaklaşımı, görüşleri çok kıymetliydi ve çevreme tavsiye ederim.

Psk. Benay Büyükdoğan

Değerli yorumunuz için teşekkür ederim, sevgiler

A

Doktorumun önerisi üzerine uzmanınıza ulaştık. Çocuğum okulda durmuyordu. Uzmanınızdan çok memnunum, mükemmel bir insan; her şey yoluna girdi. Kalbi, sevecenliği, ilgisi, alakası, nezaketi ve samimiyetiyle bizi sonuca ulaştırdı. Kesinlikle herkese çevremde tavsiye ediyorum.

Psk. Benay Büyükdoğan

Değerli yorumunuz için teşekkür ederim, sevgiler

Hata oluştu, tekrar deneyin

Sıkça Sorulan Sorular