Pen-iconCreated with Sketch. Soru sorun Calendar-iconCreated with Sketch. Randevu takvimini isteyin

Prof. Dr. Bülent Berker çalışmalarına hem akademik olarak hem de kendi muayenehanesinde devam etmektedir. daha fazla

Sorular ve cevaplar

Soru sorun

Sorunuz (kişisel bilgileriniz hariç) profilde yayınlanacak.

Soru sorun

Adresler

Benzer Doktorlar, Uzmanlar

Hakkımda

about-me-iconCreated with Sketch. Hakkımda

 • Prof. Dr. Bülent Berker çalışmalarına hem akademik olarak hem de kendi muayenehanesinde devam etmektedir.

Hasta, Danışan Görüşleri

Görüşünüzü paylaşın
5

Genel skor
11 görüş

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
 • Bülent hocaya ilk gittiğimde çok ilgili bir doktor olduğunu düşünmüştüm
  Bunda da yanılmadığımı Doğum sürecimde anladım
  Gerçekten alanında tam profesyonel ve mükemmel bir doktor.
  Bir kadının en özel ve en zor zamanları gebelikte ve doğum sürecinde o kadar ilgiliki insana istediği güveni veriyor.Çok zorlu ve riskli geçen gebeliğimde ve Doğum anımda benimle bu kadar ilgilenen ve ikiz bebeklerimi sağlıkla kucağıma almayı sağlayan Bülent hocama ne kadar teşekkür etsem ve ne kadar minnettar olsam azdır.İyiki Bülent hoca var ve iyiki de onunla bu yolculuğa çıkmışım.Herşey için teşekkür ederim.

 • Hayatımda gördüğüm en içten,en samimi,güler yüzlü hastalarına karşı ilgili işini titizlikle yapan ve büyük başarılara imza atan bir doktor. Yumurtalığıma yapışık olan 10cmlik çikolata kistini hiç zarar vermeden alan güvenilir bir el ve sözünün eri bir doktor. İyi ki onu tanımışım.Böyle bir rahatsızlığınız varsa hiç düşünmeden Bülent Hocama gidin.O sizin için en güzelini ve en doğrusunu yapacaktır.

 • T

  Bende bulent hocaya muayne oldum ve okdr memnun kaldimki guler yuzlu anlayisli ilgili bir doktor herkese tavsiye ederim

 • Hayatımda gördüğüm en pozitif ve en güler yüzlü doktor. Hamileliğim boyunca hep kendisi takip etti ve doğumda da kimseye iş düşürmeden herşeyle bizzat kendisi ilgilendi. Bu kadar bilgili, ilgili ve güler yüzlü bir doktor daha görmedim ömrümde.

 • Hayatımda tanıdığım insan olarak mükemmel kelimelerle anlatilamayacak kadar mucizevi bir insan.. iyi tanımış iyiki karşıma çıkmış herseyin en iyisini sonuna kadar hak eden bir hekim tam 10 yıl oldu doğum yapalı yine olsa tek adres bulent berker

 • Bana uygulanan tedavi tüp bebek den bebeğin anne karnında ki gelişimine ve doğuma kadar Bülent hocam takip etti ve doğurttu.Hem doktorluk hem imkanlar hemde ücretine varana kadar hasta için bir doktorda olması gereken her şey var "Mükemmel". Bir önceki yorumda yazılan yoruma katılıyorum konuşmaya başlayınca kendini iyileşmiş sayabilirsin.

 • BÜLENT BERKER benim amaliyatıma girdiği için çok memnunum bende 10cm miyom vardı ve başaka hastahaneye gittiğimde rahmimin alınabileceğini söylediler fakat BÜLENT BEY kesinlikle rahmin alınmıycak dedi ve kapalı amaliyat yapıcam diyerek beni rahatlattı 25 09 2014 ankara tıp fakultesinde oldum okadar ilgilendilerki kendimi özel hastanede zannettim iyiki BÜLENT BEYİ tanımışım ŞÜKREDİYORUM allahıma allah razı olsun herkeze BÜLENT BERKER doktoru tavsiye ederim mükemme bir doktor

 • Ben internette yaptığım araştırma ve iki arkadaşımın tavsiyesi ile Bülent Bey i tercih ettim. Myomektomi olmam gerekiyordu ama gittiğim doktorların tamamı rahmin alınması gerektiğini söyledi. Bülent Hocaya iyi ki göründüm. İşini gerçekten iyi yapıyor, rahmim alınmadan büyük bir operasyonu çok da rahat atlatmamı sağladı. Gittiğiniz ilk andan hastaneden çıkışınıza kadar da ilgileniyor. Ne ameliyatım esnasında ne de sonrasında hiçbir komplikasyon ile de karşılaşmadım. Ekibi de çok ilgili. Herkese tavsiye ederim.

 • Tam anlamıyla işinde çok profesyonel bir doktor, tedavi sürecim çok olumlu geçti, sürekli verdiği pozitif enerjisi tedavi sürecini kısaltıyor diyebilirim. Çok başarılı bir doktor, herkese tavsiye ediyorum.

 • Bülent bey, mükemmel mesleğine aşık bilgili anlayışlı. tedavide başlangıç ve sonuç önemlidir tahlil sonuçları ve tedavi biçimi harika motivasyonuyla tedaviye başlamadan iyileşmiş sayabilirsin

 • Ben doktor olan ablamın aracılığıyla Bülent Hoca ile tanıştım. Kendisi sorulan sorulara cevap vermeyen, yoğunluğundan dolayı insanın yüzüne bakmayan, hatta bazen insanı azarlayan klasik doktorların aksine çok bilgili, bilgisini size uygun bir dille anlatan, anlatırken sizi rahatlatan, insana sanki kendisini uzun zamandır tanıyormuşsunuz hissi veren bir hekimdir. Ben doğumdan sonrada kendisine bir kez kontrol için gittim bundan sonra da peryodik kontroller için gideceğim.Kadın doğum ve hastalıkları konusunda tüm bayanlara öneririm. Teşekkürler.