Profilinizin kontrolünü alın Bilgilerinizi Düzenleyin Uzmanları gör Mesaj gönder
Numarayı göster

Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi Cebeci Hastanesi kadrosunda 8 adet adli tıp uzmanı, 9 adet alerji hastalıkları uzmanı, 2 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 1 adet cerrahi onkoloji uzmanı, 1 ... daha fazla

Sağlığınızı ertelemeyin

Evinizden ayrılmadan tedavinizi başlatmak veya devam ettirmek için online danışmanlığı seçin. Eğer ihtiyacınız varsa, muayenehane ziyareti için de randevu alabilirsiniz.

Nasıl çalışır?

Hakkımızda

Adres bilgisi

Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi Cebeci Hastanesi

Tıp Fakültesi Caddesi Abidinpaşa Mamak

06620 , Ankara ,

İletişim Bilgileri
Sigortasız hastalar

Hakkımızda

Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi Cebeci Hastanesi kadrosunda 8 adet adli tıp uzmanı, 9 adet alerji hastalıkları uzmanı, 2 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 1 adet cerrahi onkoloji uzmanı, 1 adet çocuk alerjisi uzmanı, 6 adet çocuk cerrahisi uzmanı, 6 adet çocuk endokrinolojisi uzmanı, 5 adet çocuk enfeksiyon hastalıkları uzmanı, 3 adet çocuk gastroloji hepatoloji ve beslenme uzmanı, 9 adet çocuk hematolojisi uzmanı, 2 adet çocuk ımmünolojisi uzmanı, 4 adet çocuk kardiyolojisi uzmanı, 1 adet çocuk metabolizma hastalıkarı uzmanı, 5 adet çocuk nefrolojisi uzmanı, 4 adet çocuk nörolojisi uzmanı, 5 adet çocuk onkolojisi uzmanı, 12 adet çocuk psikiyatrisi uzmanı, 34 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 2 adet fiziksel tıp ve rehabilitasyon uzmanı, 11 adet gastroenteroloji uzmanı, 11 adet genel cerrahi uzmanı, 2 adet geriatri uzmanı, 24 adet göğüs hastalıkları uzmanı, 1 adet göğüs hastalıkları ve tüberküloz uzmanı, 28 adet göz hastalıkları uzmanı, 8 adet halk sağlığı uzmanı, 13 adet hematoloji uzmanı, 2 adet iç hastalıkları uzmanı, 35 adet kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, 4 adet neonatoloji uzmanı, 6 adet nükleer tıp uzmanı, 8 adet plastik rekonstrüktif ve estetik cerrahi uzmanı, 6 adet psikiyatri uzmanı, 9 adet radyasyon onkolojisi uzmanı, 10 adet radyoloji uzmanı, 8 adet spor hekimliği uzmanı, 1 adet tıbbi mikrobiyoloji uzmanı, 9 adet tıbbi onkoloji uzmanı, bulunmaktadır. Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi Cebeci Hastanesi Ankara ilinde Tıp Fakültesi Cad.abidinpaşa Mamak adresinde bulunmaktadır. Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi Cebeci Hastanesi bünyesinde bulunan bir doktordan randevu almak için 3125956000 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Tıbbi tesis tipi

 • Tıp Fakültesi

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

Genel skor

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
  H
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Erhan Aksoy Diğer

  Erhan Hoca hastasına ve hasta yakınına değer veren, sabırlı ve çok ilgili bir hekim. Klinik tecrübesi zaten çalıştığı hastaneler gereği çok olan, deneyimli bir Hoca. Oğlumun pseudotumor tumor teşhisinde Hoca'ya tesadüfen yolumuz düştü. Hastasını sahipleniyor, takibini çok iyi yapıyor. Tüm sorulara detaylı olarak sabırla cevap veriyor. Tüm yoğunluğuna rağmen muayene süresinden daha fazla vakit ayırdığı durumlar oluyor hastaya. Randevu saatinde gecikmeler yaşanma olursa konuya bu açıdan bakın lütfen. Oğlumun tedavi planlamasında göz doktorumuz ile sürekli konsultasyon halinde oldular, durumu netleştirmek için değerli vaktini ayırarak özelden bile iletişime geçtiği durumlar oldu. Başarıları daim olsun.


  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Doç. Dr. Selami Koçak Toprak Diğer

  Hastanelerde gecen 3 aya yakın süre icerisinde yapılan sayısız tahlile rağmen babama konulamayan teshisi, tek muayenede bulan doktor. Gerek ilgisi, gerek dikkati ve hastaya verdiği moral takviyesi olsun mükemmel bir insan, mükemmel bir doktor. İyi ki tanışma imkanımız oldu.


  A
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Elvan Onur Kırımker Diğer

  Onur bey Temmuz 2022’de babamın Wipple ameliyatını gerçekleştirdi. Anestezi ekibi ve ameliyatta bulunan tüm ekibiyle zorlu bir ameliyatı başarıyla tamamladılar. Ameliyat sonrası babamın ilk bir kaç gün ağrısı oldu ve sonrasında toparlamaya başladı. Onur hocama gelmeden önce yaklaşık 4 ay başka bir hastanede yattı fakat bir sonuç alamadık. Safrada taş olduğu ve enfeksiyon olduğu söylendi. Tedavileri başarısız oldu. Onur Hocam'ı bulduk ve bizimle çok ilgilendi. Ameliyatta safra yolundaki darlığın tümörden kaynaklı olduğunu gördük ve kötü huylu tümörü temizledi. Başka bölgelere sıçramadan önce temizlenmiş oldu. Çok ilgili ve başarılı bir şekilde süreci yönetti. Kendisine ve tüm ekibine yaptıkları her şey için çok teşekkür ederiz.


  M
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Doç. Dr. Güngör Utkan Diğer

  Güngör hocam, dünya tatlısı bir insandir. 2020 yılında eşime rectum ca teşhisi konuldu, ameliyat sonrası uyguladığı tedavi ve hastaya yaklaşımı mükemmel. Allah ondan razı olsun , eşim şu an sağlığına kavuştu... hocam herşey için teşekkür ederiz...


  C
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Aydın Çiledağ Diğer

  Aydın doktorumdan Allah razı olsun Akciğer hastalığından ölüm uçurumundan düşmeye ramar kala beni 12 gün gibi zaman içinde kurtardı. Sözde doktor değil özde bir doktor. Kibarlığıyla, hastasıyla her gün yakınen ilgisiyle, kendinden emin davranışıyla ve bilgisiyle hayatımda ilk defa böyle bir doktora raslamam benim için bir şanstı Kendisi ve ekibine saygılarımı sunuyorum. Hepsinden Allah razı olsun. Göğüs hastalığından şikayeti olanlara göysümü gere gere tavsiye ediyoum. Göreceksiniz bana ha vereceksiniz. Kendisi ve ekibi can kurtarandır.


  I
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Doç. Dr. Salih Taşkın Diğer

  Salih hocama kistlerim nedeniyle gittim. İnsanlığı uzmanlığı ve ilgi alakasıyla süreci kolayca atlattım ve sağlığıma kavuştum. Rutin kontrollerime devam ediyorum.
  Kendisine minnettarım.


  K
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Özhan Çetindağ Diğer

  Yoğun ağrılı ve sancılı geçen günlerden sonra hangi hastaneye gitsem ameliyat cevabıyla karşılaşmama rağmen Özhan hocam sayesinde ameliyatsız bir şekilde kıl dönmesi tedavisi oldum. Ağrısız sancısız ve kısa süreli bu operasyon sayesinde sağlığıma kavuştum ve ertesi gün günlük hayatıma devam ettim. İlgi ve alakanız için teşekkürler..


  E
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Özhan Çetindağ Diğer

  özhan hocam gerçekten bir numara. iyi niyeti, hastayla empati kurması,hastayı rahatlatması... benim gibi gergin ve takıntılı bir hastaysanız bunlar gerçekten çok önemli ve özhan bey bu konuda işini en iyi yapanlardan. sen yaşadığım kıl dönmesi sorununa ameliyatsız tedavi yöntemiyle mucizevi bir dokunuş yaptı. hızla ayağa kalktım işlerim aksamadı. çok şükür şimdi çok daha iyiyim hocama çok teşekkür ediyorum


  S
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Özhan Çetindağ Diğer

  Merhaba herkese geçmiş olsun diliyorum.
  Annem için pankreas kanseri teşhisi konuldu.
  1. Evrenden 2. Evreye geçişte tespit edildi. İlk günden itibaren bizi hiç yalnız bırakmadığı ve bilgilendirdiği için Özhan hocama teşekkür ederim.Ameliyat öncesi ve sonrası göstermiş olduğu profesyonellik bize güven verdi.
  Annem 1 yıl sonra fıtık ameliyatı oldu ve Özhan hocam hala bizimle beraber, ilgili ve takipte tekrar teşekkür ederim hocam.


  Ç
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Yüksel Ürün Diğer

  Hocamızın 5 senedir karaciğer metastazlı kolon kanseri takipli hastasıyız. Bilgi,birikim ve hasta motivasyonu konusunda tecrübesinden faydalanmak bize de nasip oldu. İyi ki varsınız hocam. Aİlemizin en kıymetli üyesisiniz. Binali Koçak


  Hata oluştu, tekrar deneyin

İlgili aramalar