Son 30 gün içerisinde 1 235 profil ziyareti var

Adres

Atatürk bulvarı.Bahriye üçok mahallesi.Lunapark suitleri.No:49 C blok daire 3 ( Vatan Bilgisayar Üstü ) Karşıyaka / İZMİR, Karşıyaka
Burhan Karabağ Muayenehanesi (harita)

İlk müsait tarih:

Takvimi göster
Nakit, Kredi kartı
0850 333.....

Adrenal Cerrahisi

Asit Tedavisi

Bel Fıtığı ve Ozon +16 daha fazla

Minimal İnvaziv Tiroidektomi

Detox ve Ozon

Astım ve Ozon

Tümünü göster

Özgeçmiş

Hakkımda

1991 yılında Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesinden mezun oldum. 1998 yılında Atatürk Üniversitesi Tıp Fakültesi Genel Cerrahi Ana Bilim Dalında uzmanlık...

Daha fazla

Tedavi edilen hastalıklar

 • Genital Siğil
 • Hemoroit
 • Gastrointestinal Kanama
Tümünü göster

Okullar / eğitimler

 • Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi

Hasta / Danışan Görüşleri

5

Genel skor
72 görüş

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
Konum: Burhan Karabağ Muayenehanesi Hemoroid

Burhan beye randevu olmaya gittim burdaki yorumların hepsini okuduğum ve inandığım için çok rahattim gittigimde.burhan bey kontrol ettikten sonra ameliyat olmaya karar verdim dün(1 mart 2019)saat 5 gibi ameliyata girdim baya heycanlıydım ama korku yoktu çünkü inanıyordum iyi olcağına kan alındı anestezi uzmanı geldi nasıl anestezi yapılacagını anlattı giydik kıyafetleri yukarı götürdüler beni.
AMELIYAT ODASINDA OLANLAR:
Hep böyle korkutucu bir ortam bekliyodum ama bu kadar iyi olacağını tahmin etmedim hemşireler o kadar güler yüzlü ki inanamassiniz çok sıcakkanlı hep gülüyorlar bende gülüyorum hayliyle heycan 0 a düşüyor serum taktılar ondan biri geldi benden 25-30 yaşında oda çok yardım etti hep konuştuk onunla sanki 10 yıllık arkadaşım gibi samimiydi ondan sonra anestezi uzmanı geldi belimden iğne yaptı hiç hissetmedim ben bekliyorum iğne yapilcak diye iğnemizi yaptık dedi inanamadım sonra bel altında yanma hissediceksin dedi yani acıma değil sıcaklik anlaminda yanma ondan sonra ayaklarımı hissetmedim 2 dk sonra ayaklarımı kaldirım koydular veeee burhan beyle alev hemşire geldi nasıl mutlu oldum onları görünce sonra burhan bey müzik açalımmı dedi bende olur dedim müzik açıldı işleme başlıyoruz dedi ben hissederim diye korkuyodum ama yok böyle bişey hiç bişey hissetmiyosunuz inanamadım tabi rahatladım iyice kapattım gözlerimi müzik dinliyorum arada burhan hocayla konuşuyoruz 45 dk sürdü ameliyat ama iğne kafamizı güzel yaptiğı için 10 dk gibi geldi korkmayın ben 45 dk yada 1 saat orda nasıl durcam diye 10 dk gibi geliyor ondan sonra bitti dedi geçmiş olsun dedi burhan bey ilk başta anlamadım acaba ne bitti diye (ilaç yüzünden kafam güzeldemiştim :D)sonra burhan bey ameliyat bitti dedi sonra anladım shshhshs sedyeye koydular odama götürdüler.10 dk sonra alev hemşireyle burhan bey geldi dediler ameliyat çok iyi geçti tabi ben de hiç ağrıyok nasıl mutluyum yemek yeme dedi yarına kadar istedigini iç dedi yarın alev hanım taburcu edicek sizi dedi bacaklarımı 2 saat sonra yada 3 saat sonra %100 hissetmeye başladım ama kalkmadım yatakdan çünkü burhan bey kalkmayin demişti ilaçların etkisi geçti ama ağrı yok nasıl ağrı olmaz diyorum kendi kendime sonuçta ameliyat oldum ve hiç ağrıyok yani en ufak bi ağrıyok ondan sonra dedim sabah ağrır dedim sabah oldu (02/mart/2019-cumartesi)sabaha kadar uyumadım çünkü PUBG oynadım uyumak istemedim arada bir geliyor ağrı kesici iğne vuruyorlardı ama ağrım yoktu bende bişey demedim ginede yaptılar sjshshsh ondan sonra alev hemşire geldi tanponu çıkarttı diyordum çıkartırken açicak diye hiç acımadı sonra ayağa kalktim hayla ağrı yok oturuyorum ağrı yok kendime nasıl kızıyorum yıllardır boşuna çekmişim diye alev hemşire ne yapcağımı söyledi sonra çıktık trene bindim manisa/somaya geldim 3 saat boyunca oturdum ve hiç ağrımadı şimdi eve geldim uzanıyorum ve mutluyum korkmayın çünkü korkmanız için bir neden yok geç olmadan gidin burhan beye ameliyat olun pişman olmassınız daha wc ye girmedim girdikten sonra gine buraya yazarım ama bişey olmıcağını biliyorum


Bu gün 16 mart 2018
Ameliyattan 16 gün geçti her gün wc girmeme rağmen wc den çıktiktan sonra 15 dk ağrım oldu o ağrı denilmez aslinda o kadar az wc yaparken hiç amaaa hiç bir sorun olmadı ve memeler inmeye başladı ve çok hızlı iyileşiyorum hep otura biliyordum rahat rahat ve her gün dışarı çıktım ama yavaş yürüyordum ağrıdıgı için değil ama psikolojik olarak sonuçta yıllardır çok ağrı çekiyosun ve 1 günde hepsi geçiyor belki haftaya yada 1 ay dolduğunda tekrardan yazıcam.
Çoook mutluyum yaa sjsjsjjssj


R
Konum: Burhan Karabağ Muayenehanesi Hemoroid ve fissur rahatsızlıgi

Bende 1 sene önce ameliyat oldum.(hemoroid ve fissur) Şimdiye kadar acaba tekrarlar mı diye yazmadım. Çünkü daha önce devlet hastanesinde olmuştum. Ve hiç bir değişiklik olmamıştı. Bu rahatsızlığı çekmeyen bilemez. Gitmedigim doktor calmadigim kapı kalmamıştı. Her günüm açıdan aglamakla geçiyordu. Daha sonra Dr burhan beyi bulduk. Yazılanların hepsi abartısız doğrudur. Önce Allah'ın izniyle doktorumuzun sayesinde gün yüzüne çıktım. Çektiğim izdiraplar son buldu. Ayrıca spastik kolon hastasıyim. Tekrarlamasından çok korkuyordum. Ama korktuğum başıma gelmedi. Doktorum kesinlikle böyle bir şeyin olmayacağını söylemişti. Ama gerçekten inanmakta zorlanmistim. Çünkü herkesi bilemem ama bu rahatsızlık benim psikolojimi de etkilemeye baslamisti. 29 yaşındayım bu rahatsızlığı 7 sene çektim. Keşke daha önce tanisaydim Burhan hocamızı. Rabbim yolunu açık etsin. Elleri Cennet kapısı açsın inşallah. Kendisine çok minnettarım......


D
Konum: Burhan Karabağ Muayenehanesi Pilonidal Sinüs ( Kıl Dönmesi ) Tedavisinde Kristalize Fenol

Mükemmel bir doktor çok iyi bir insan kendisiyle tanışmamız tedavi olmamız büyük bir şans. Oğlumun kuyruk sokumunda iki küçük delik vardı. İltihaplanıp kan gelince fark etmiş. Hastanede çocuk cerrahi bölümünde operasyon olması gerektiği söylendi. Ben de doktor arayışına girdim. Burhan beyin hemoroid operasyonu yaptığı arkadaşımın önerisi ile kendisine ulaştık. Sömestr den önce operasyonu olsun istiyorduk. Aynı gün su hastanesinde operasyon oldu. Ağrısız sancısız ertesi gün eve döndük. Doktorumuz operasyon öncesi ve sonrası bize detaylarıyla bilgi verdi.ilgilendi. Güler yüzü uzmanlığı ile bizi rahatlattı. Pilonidal sinüs zaman kaybetmeden tedavi edilmesi gereken bir hastalık.


F
Konum: başka bir yer Hemorit

Burhan bey çok beyefendi çok iyi bir dr hemorit amiliyatimi yapti aradan 6 gibi bir sene geçti çok şükür bir sorun yaşamadim,allah ondan razı olsun.


E
Konum: Burhan Karabağ Muayenehanesi Anal Fissür (Makat Çatlağı) Tedavisi ve Makat darlığı tedavisi

Arkadaşlar biliyorum ki hepiniz benim gibi acılar çekiyorsunuz veya çektiniz ama bu acılarınızdan ve ağrılarınızdan bir günde bu mükemmel doktor sayesinde acısız ve ağrısız bir ameliyatla kurtulabilirsiniz,bende 2 tane anal fissür ve aşırı derecede makat darlığı vardı ve tuvalete çıkmak istemiyordum çünkü inanılmaz ağrılar ve kanama ile bitiyordu her tuvalet,1 saat sonrasındada üşüme titreme giriyordu,dayanılmayacak seviyeye geldi ve uzun araştırmalarım sonucu çok değerli hocam Op.Dr.Burhan KARABAĞ'ı buldum ve muayene oldum kendisine,çok canayakın ve babacan tavrıyla durumu güzelce anlattı ve Allahın izniyle halledicez canını sıkma dedi ,ekrandan bana malarımdaki 2 tane çatlağı ve darlığı gösterdi,ertesi gün Su hastanesinde buluşmak üzere randevulaştık,ertesi gün buluştuk yatışım yapıldı ve ameliyata aldılar beni,hiç mi hiç birşey hissetmedim ameliyat boyunca ve ameliyat bitti odama geldim sabaha kadar yine inanmayacaksınız belki ama hiç acı ve ağrım olmadı.ben bundan 2 ay öncede devlet hastanesinde ameliyat olmuştum hemoroidden ama sabaha kadar ağrı ve acıdan uyuyamamıştım ancak Allah bin kere razı olsun ki hocamın yaptığı ameliyat çok başarılıydı ve sabaha kadar bebekler gibi uyudum.taburcu ederkende hiç bıkmadan usanmadan defalarca yapmama gerekenleri anlattı ve taburcu oldum hala ne ağrım ne sancım var inanılır gibi değil :) Arkadaşlarım bana güvenin ve içiniz rahat bir şekilde kendinizi hocama teslim edin,bana dua edeceksiniz inanın.bunca acı ve ağrıyı boş yere çekmişim diyeceksiniz.Aldığı para sonuna kadar helal olsun,hakediyor çünkü,hakeden alsın anasının ak sütü gibi helal olsun.Acı içinde kıvranan herkese Allahtan acil şifalar diliyorum arkadaşlar,ben kurtuldum bu dertten hocam sayesinde,sizde kendinize daha fazla eziyet etmeyin gidin ve bir gecede kurtulun..Ellerinize sağlık hocam o ellerin dert görmesin..


M
Konum: Burhan Karabağ Muayenehanesi Anal Fissür (Makat Çatlağı) Tedavisi

Yıllardır kremlerle haplarla oyalanmışım. Ağrılarım en sonunda artınca araştırma sürecine girdim. Devlet hastanesinde ameliyat dediler. Ancak devlet hastanesinde ameliyat olanlarda tekrar nüksettigi yorumlarını okudum. Fissur ameliyatinda kim iyidir diye araştırmaya başladım. Burhan hocamı bir arkadaşım tavsiye etmişti. Geldim kendisine muayene oldum. Fissur olduğunu ameliyat olmam gerektiğini söyledi. Ameliyat tarihini kararlastirip ameliyatımı oldum. Burhan bey ameliyat sonrası ne yapmam gerektiğini tek tek anlatti. Çok ilgilendi Allah razı olsun. Ameliyat sonrasi 10-12 gün agrilarim oldu. İlaçlarımı düzenli kullandım ve cok şükür simdi hiç bir şeyim yok. Hemoroid, fistul, fissur hiç biri kalmadi. Eğer bu gibi şikayetiniz varsa bir dakika bile düşünmeyin derim. Hiçbir şey sağlıktan kıymetli değil. Kendinizi kremlerle vs ilaçlarla, yalan yanlış tedavi yöntemleri ile oyalamayın. İyi ki gelmişim. Teşekkürler Burhan bey.


B
Konum: Burhan Karabağ Muayenehanesi Anal Fissür (Makat Çatlağı) Tedavisi

7 ay çektiğim korkunç ağrılı ve sancılı bir dönemdi. Devlet ve üniversite hastanelerinde muayene ve tedavi denemeleri sonrası şikayetlerim artarak devam etmekteydi.Sonra internetten araştırıp Burhan Hocamızın yorumlarını okuyup muayene olmaya gittim. Ve durumumun fitil hap vs ile düzeltilemiyeceğini ilerlemiş bir fissür olduğunu öğrendim. Muayene sonrası anlattığı gibi ağrısız acısız bir şekilde operasyonu gerçekleştirdi pansumanımı yapıp sağlıklı bir şekilde bizi uğurladı.
Tavsiyem utanmayın ! Geç kalmayın.


M
Konum: Burhan Karabağ Muayenehanesi

ben 7 yıldır bu hastalığı çekiyordum. artık ameliyat olmanın daha ağrısız olacağını düşünerek aniden karar verip burhan beye göründüm. hemen ameliyat olmak istediğimi söyledim çünkü bir gün dahi bekleyemezdim. bir yandan okulum da devam ediyordu. hemen o gün ameliyat olabileceğimi öğrenince sevindim kaldı ki kan değerlerime baktırmak için kan verirken bile bayılan biriyim. ama hiç o kadar korkmaya gerek yokmuş hiç de bir şey hissetmedim. su hastanesine hemen gittim bir saat sonra burhan bey geldi o sıra iğnelerimi oldum ameliyata hazırladılar beni. çok da temiz güzel bir hastane. ameliyatın yapıldığını hiç mi hiç hissetmedim. bugün 27 ağustos ve üzerinden aylar geçtikten sonra yorum yazmak istedim. gerçektenhiç acı çekmiyorsunuz o ağrı o ameliyatla bitiyor bir daha hiç uğramıyor size. burhan bey izmirliler için büyük şans, kıymet bilelim :)


A
Konum: Burhan Karabağ Muayenehanesi

Akrabalarımdan 3 kişi aynı doktora anal fissür ameliyatı olmuştu. Benim de tavsiyelerine karşı araştırmak zorunda kalmadan gittiğim bir doktor. Ama araştırmak zorunda olanlar için, ameliyat öncesi çaresizliği de bildiğim için yazmak istedim. Yaklaşık on gün önce ameliyat oldum. Çok ilgili, çok güler yüzlü bir doktor. İlk günden itibaren bütün süreç hiç ameliyat olmamış gibi sağlıklı ve şikayetsiz geçti. Kesinlikle tavsiye ediyorum.


Ö
Konum: Burhan Karabağ Muayenehanesi

Öncelikle bu sayfada ağrı sızı içinde dr araştırması yapmakta olduğunuz için herkese acil şifalar diliyorum.Bu süreçlerden bu hafta bende geçtim çeken bilir ne oturabiliyorum,ne yürüyebiliyorum,wc işkence ağrı geçerse ne ala uyuyordum.Buraya bunları yazıyorum ki benimle aynı durumda olan arkadaşlara yardımcı olmak adına bende buradaki yorumlara güvenerek Burhan Hocama gittim.
Perşembe günü aradım ve Cumaya randevu istedim eşim ogün müsait diye giderken korku utanma ne ararsanız var acıdan buram buram ter atıyorum muayene saatinde oradaydık çok nezih ve düzgün bir yer hemşireleri ilgili, güler yüzlü sıra bana geldi ve girdik eşimle hocam çok tatlı insanı rahatlatan güven veren duruşuyla anlatmaya başladım sıkıntımı internetden okumuşum hastalığımın tanısını koymuşum(!)anüs dışında bir büyük meme şiş ve ağrılı yanlarında ufak tefek küçük hemoroidler,iç hemoroid olarakda 3.derece wcden sonra kimi zaman girmeyen elimle ittirmek zorunda kaldığım diyorum ama kanamam yok çok acı çekiyorum.
Burhan Hocam hemşiresini çağırdı ve başka odada muayene için hazırladılar acı çektiğinizin farkındalar ve insani bir tavırla son derece nazik muayene ile sorunsuz geçiriyorsunuz.Ekranda genel durumunuzu kendi gözlerinizle görüyorsunuz Burhan Hocam teker teker anlatıyor gösteriyor ve şok..duyardım da inanmazdım pes yani nasıl bilmezler diye benim yıllarca hemoroid sandığım dıştaki meme içden çıkan hemoroid(?) Anal fistül çıkmasın mı ne diyeceğimi şaşırdım fistül ve fissür var iltihap başlamış içerde kanamalı bölge ağrılarım acılarım ondan dıştaki ve içtekiler polip denilen yapılar siz siz olun kendi drunuz olmayın 37 yaşındayım yıllarca hemoroid sancısı tuttu diye denemediğim şey kalmamıştı.
Hep bunlar utandığımız sıkıldığımız için gelmiyor mu başımıza sağlık bu arkadaşlar işin uzmanı bir dra gidin ve utanmayın.
Burhan Hocam ameliyat olmamın şart olduğunu bunun geçmeyeceğini anlattı kendi gözünüzle görüyorsunuz zaten ona güvenerek karar kıldık ve ameliyat için su hastanesine yönlendirildik orada da Burhan Hocanın hastası olduğunuz için herkes özverili ve ne yapacağını biliyor sistem oturmuş bu çok önemli hemen oda ayarlandı odada gelip hemşireler kanınızı alıyor testleriniz yapılıyor gidipde laboratuvar kapılarında kan alma sırasında beklemiyorsunuz anestezi dru geliyor odanıza muayene ediyor sorun yoksa doğru ameliyata.
Ameliyathaneye indirildiğimde Burhan Hocamı ve Alev hemşireyi görüyorum her ikiside güleryüzlü ve motive konuşmalarıyla rahatlatıyor insanı.Ameliyat hazırlıkları başlayıp epidural olduğumda ohh dedim ağrım gitti düşünün nasıl ağrı içindeyim.
Ameliyatım sorunsuz geçti hiçbir şey hissetmedim Burham Hocam odaya gelip ameliyatın nasıl geçtiğini neler yapmam gerektiğini binkez anlattı sabaha kadar sorunsuz ağrısız uyumuşum.Sabahda akşam o kadar ameliyatı olduğu halde erkenden gelip muayenemi yapıp tamponumu çıkardı pansumanımı yaptı veee sıfır ağrı..inanamıyorum diyorum iğnelerden heral eve gidince başlıyacak.
Burhan hoca taburcu etmeden önce bıkmadan defalarca anlattıda anlattı nelerle karşılaşabilirim ilaçlarımı nasıl kullanacağımı ne yiyip ne içebilirim ben onun kadar bıkmadan usanmadan aceleye getirmeden karşısındaki insan anlayana kadar anlatan,sorularını cevaplayan başka bir hoca daha tanımadım.
Burada ki yazılar abartılı mı diye kesinlikle düşünmeyin fazlası var eksiği yok.Bugün pazar evdeki 2.günüm ağrım başlıyacak diye devamlı bekliyorum psikolojik olmuş anlıyacağınız wcyede çıktım ne yanma ne acı hiçbirşey yok.Az biraz gazlı beze bulaşan kan ve akıntı sadece onunda olabileceğini hocam anlatmıştı.Ilk iki gün de zaruri ihtiyaçlar dışında pek ayağa kalkmıyorum o kadar.

Uzun uzun yazdım arkadaşlar Burhan Karabağ Hocamdan Allah bin kere razı olsun ellerine emeğine sağlık...O tatlı Hemşiresi Alev Hanıma ve hastane ekibine sonsuz teşekkürler... Beni bu dertden kurtardı işinin ehli ,anal hastalıklar dalında uzmanlaşmış bir numaralı doktor..
İnsan ameliyat olupda ağrısı olmaz mı?Olmuyormuş:)
Ben Burhan Karabağ Hocamı kesinlikle tavsiye ediyorum gidin ve bu derdinizden kurtulun sonra sizde burada teşekkürlerinizi ileteceksiniz emin olun.Hepiniz sağlıcakla kalın:)


Hizmetler

Adrenal Cerrahisi


Atatürk bulvarı.Bahriye üçok mahallesi.Lunapark suitleri.No:49 C blok daire 3 ( Vatan Bilgisayar Üstü ) Karşıyaka / İZMİR, Karşıyaka

Burhan Karabağ Muayenehanesi


Asit Tedavisi


Atatürk bulvarı.Bahriye üçok mahallesi.Lunapark suitleri.No:49 C blok daire 3 ( Vatan Bilgisayar Üstü ) Karşıyaka / İZMİR, Karşıyaka

Burhan Karabağ Muayenehanesi


Bel Fıtığı ve Ozon


Atatürk bulvarı.Bahriye üçok mahallesi.Lunapark suitleri.No:49 C blok daire 3 ( Vatan Bilgisayar Üstü ) Karşıyaka / İZMİR, Karşıyaka

Burhan Karabağ Muayenehanesi


Minimal İnvaziv Tiroidektomi


Atatürk bulvarı.Bahriye üçok mahallesi.Lunapark suitleri.No:49 C blok daire 3 ( Vatan Bilgisayar Üstü ) Karşıyaka / İZMİR, Karşıyaka

Burhan Karabağ Muayenehanesi


Detox ve Ozon


Atatürk bulvarı.Bahriye üçok mahallesi.Lunapark suitleri.No:49 C blok daire 3 ( Vatan Bilgisayar Üstü ) Karşıyaka / İZMİR, Karşıyaka

Burhan Karabağ Muayenehanesi


Astım ve Ozon


Atatürk bulvarı.Bahriye üçok mahallesi.Lunapark suitleri.No:49 C blok daire 3 ( Vatan Bilgisayar Üstü ) Karşıyaka / İZMİR, Karşıyaka

Burhan Karabağ Muayenehanesi


Stapler Hemoroidopeksi


Atatürk bulvarı.Bahriye üçok mahallesi.Lunapark suitleri.No:49 C blok daire 3 ( Vatan Bilgisayar Üstü ) Karşıyaka / İZMİR, Karşıyaka

Burhan Karabağ Muayenehanesi


Dikişsiz Hemoroid Cerrahisi


Atatürk bulvarı.Bahriye üçok mahallesi.Lunapark suitleri.No:49 C blok daire 3 ( Vatan Bilgisayar Üstü ) Karşıyaka / İZMİR, Karşıyaka

Burhan Karabağ Muayenehanesi


Hemoroid Tedavisinde Lazer


Atatürk bulvarı.Bahriye üçok mahallesi.Lunapark suitleri.No:49 C blok daire 3 ( Vatan Bilgisayar Üstü ) Karşıyaka / İZMİR, Karşıyaka

Burhan Karabağ Muayenehanesi


Hemoroidal Arter Ligasyonu (Damar Bağlama Yöntemi)


Atatürk bulvarı.Bahriye üçok mahallesi.Lunapark suitleri.No:49 C blok daire 3 ( Vatan Bilgisayar Üstü ) Karşıyaka / İZMİR, Karşıyaka

Burhan Karabağ Muayenehanesi


Stapler (De Longo) ile Hemoroid Ameliyatı


Atatürk bulvarı.Bahriye üçok mahallesi.Lunapark suitleri.No:49 C blok daire 3 ( Vatan Bilgisayar Üstü ) Karşıyaka / İZMİR, Karşıyaka

Burhan Karabağ Muayenehanesi


Anal Fissür (Çatlak) Tedavisinde Botox


Atatürk bulvarı.Bahriye üçok mahallesi.Lunapark suitleri.No:49 C blok daire 3 ( Vatan Bilgisayar Üstü ) Karşıyaka / İZMİR, Karşıyaka

Burhan Karabağ Muayenehanesi


Pilonidal Sinüs ( Kıl Dönmesi ) Tedavisinde Kristalize Fenol


Atatürk bulvarı.Bahriye üçok mahallesi.Lunapark suitleri.No:49 C blok daire 3 ( Vatan Bilgisayar Üstü ) Karşıyaka / İZMİR, Karşıyaka

Burhan Karabağ Muayenehanesi


Pilonidal Sinüs ( Kıl Dönmesi ) Tedavisinde Sinüsektomi


Atatürk bulvarı.Bahriye üçok mahallesi.Lunapark suitleri.No:49 C blok daire 3 ( Vatan Bilgisayar Üstü ) Karşıyaka / İZMİR, Karşıyaka

Burhan Karabağ Muayenehanesi


Pilonidal Sinüs (Kıl Dönmesi) Tedavisinde Rejenerasyon Operasyonu


Atatürk bulvarı.Bahriye üçok mahallesi.Lunapark suitleri.No:49 C blok daire 3 ( Vatan Bilgisayar Üstü ) Karşıyaka / İZMİR, Karşıyaka

Burhan Karabağ Muayenehanesi


Anal Kondilom


Atatürk bulvarı.Bahriye üçok mahallesi.Lunapark suitleri.No:49 C blok daire 3 ( Vatan Bilgisayar Üstü ) Karşıyaka / İZMİR, Karşıyaka

Burhan Karabağ Muayenehanesi


Anal Fistül


Atatürk bulvarı.Bahriye üçok mahallesi.Lunapark suitleri.No:49 C blok daire 3 ( Vatan Bilgisayar Üstü ) Karşıyaka / İZMİR, Karşıyaka

Burhan Karabağ Muayenehanesi


Genital siğil


Atatürk bulvarı.Bahriye üçok mahallesi.Lunapark suitleri.No:49 C blok daire 3 ( Vatan Bilgisayar Üstü ) Karşıyaka / İZMİR, Karşıyaka

Burhan Karabağ Muayenehanesi


Randevu


Atatürk bulvarı.Bahriye üçok mahallesi.Lunapark suitleri.No:49 C blok daire 3 ( Vatan Bilgisayar Üstü ) Karşıyaka / İZMİR, Karşıyaka

Burhan Karabağ Muayenehanesi

Hasta / Danışan Görüşleri

5

Genel skor
72 görüş

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
Konum: Burhan Karabağ Muayenehanesi Hemoroid

Burhan beye randevu olmaya gittim burdaki yorumların hepsini okuduğum ve inandığım için çok rahattim gittigimde.burhan bey kontrol ettikten sonra ameliyat olmaya karar verdim dün(1 mart 2019)saat 5 gibi ameliyata girdim baya heycanlıydım ama korku yoktu çünkü inanıyordum iyi olcağına kan alındı anestezi uzmanı geldi nasıl anestezi yapılacagını anlattı giydik kıyafetleri yukarı götürdüler beni.
AMELIYAT ODASINDA OLANLAR:
Hep böyle korkutucu bir ortam bekliyodum ama bu kadar iyi olacağını tahmin etmedim hemşireler o kadar güler yüzlü ki inanamassiniz çok sıcakkanlı hep gülüyorlar bende gülüyorum hayliyle heycan 0 a düşüyor serum taktılar ondan biri geldi benden 25-30 yaşında oda çok yardım etti hep konuştuk onunla sanki 10 yıllık arkadaşım gibi samimiydi ondan sonra anestezi uzmanı geldi belimden iğne yaptı hiç hissetmedim ben bekliyorum iğne yapilcak diye iğnemizi yaptık dedi inanamadım sonra bel altında yanma hissediceksin dedi yani acıma değil sıcaklik anlaminda yanma ondan sonra ayaklarımı hissetmedim 2 dk sonra ayaklarımı kaldirım koydular veeee burhan beyle alev hemşire geldi nasıl mutlu oldum onları görünce sonra burhan bey müzik açalımmı dedi bende olur dedim müzik açıldı işleme başlıyoruz dedi ben hissederim diye korkuyodum ama yok böyle bişey hiç bişey hissetmiyosunuz inanamadım tabi rahatladım iyice kapattım gözlerimi müzik dinliyorum arada burhan hocayla konuşuyoruz 45 dk sürdü ameliyat ama iğne kafamizı güzel yaptiğı için 10 dk gibi geldi korkmayın ben 45 dk yada 1 saat orda nasıl durcam diye 10 dk gibi geliyor ondan sonra bitti dedi geçmiş olsun dedi burhan bey ilk başta anlamadım acaba ne bitti diye (ilaç yüzünden kafam güzeldemiştim :D)sonra burhan bey ameliyat bitti dedi sonra anladım shshhshs sedyeye koydular odama götürdüler.10 dk sonra alev hemşireyle burhan bey geldi dediler ameliyat çok iyi geçti tabi ben de hiç ağrıyok nasıl mutluyum yemek yeme dedi yarına kadar istedigini iç dedi yarın alev hanım taburcu edicek sizi dedi bacaklarımı 2 saat sonra yada 3 saat sonra %100 hissetmeye başladım ama kalkmadım yatakdan çünkü burhan bey kalkmayin demişti ilaçların etkisi geçti ama ağrı yok nasıl ağrı olmaz diyorum kendi kendime sonuçta ameliyat oldum ve hiç ağrıyok yani en ufak bi ağrıyok ondan sonra dedim sabah ağrır dedim sabah oldu (02/mart/2019-cumartesi)sabaha kadar uyumadım çünkü PUBG oynadım uyumak istemedim arada bir geliyor ağrı kesici iğne vuruyorlardı ama ağrım yoktu bende bişey demedim ginede yaptılar sjshshsh ondan sonra alev hemşire geldi tanponu çıkarttı diyordum çıkartırken açicak diye hiç acımadı sonra ayağa kalktim hayla ağrı yok oturuyorum ağrı yok kendime nasıl kızıyorum yıllardır boşuna çekmişim diye alev hemşire ne yapcağımı söyledi sonra çıktık trene bindim manisa/somaya geldim 3 saat boyunca oturdum ve hiç ağrımadı şimdi eve geldim uzanıyorum ve mutluyum korkmayın çünkü korkmanız için bir neden yok geç olmadan gidin burhan beye ameliyat olun pişman olmassınız daha wc ye girmedim girdikten sonra gine buraya yazarım ama bişey olmıcağını biliyorum


Bu gün 16 mart 2018
Ameliyattan 16 gün geçti her gün wc girmeme rağmen wc den çıktiktan sonra 15 dk ağrım oldu o ağrı denilmez aslinda o kadar az wc yaparken hiç amaaa hiç bir sorun olmadı ve memeler inmeye başladı ve çok hızlı iyileşiyorum hep otura biliyordum rahat rahat ve her gün dışarı çıktım ama yavaş yürüyordum ağrıdıgı için değil ama psikolojik olarak sonuçta yıllardır çok ağrı çekiyosun ve 1 günde hepsi geçiyor belki haftaya yada 1 ay dolduğunda tekrardan yazıcam.
Çoook mutluyum yaa sjsjsjjssj


R
Konum: Burhan Karabağ Muayenehanesi Hemoroid ve fissur rahatsızlıgi

Bende 1 sene önce ameliyat oldum.(hemoroid ve fissur) Şimdiye kadar acaba tekrarlar mı diye yazmadım. Çünkü daha önce devlet hastanesinde olmuştum. Ve hiç bir değişiklik olmamıştı. Bu rahatsızlığı çekmeyen bilemez. Gitmedigim doktor calmadigim kapı kalmamıştı. Her günüm açıdan aglamakla geçiyordu. Daha sonra Dr burhan beyi bulduk. Yazılanların hepsi abartısız doğrudur. Önce Allah'ın izniyle doktorumuzun sayesinde gün yüzüne çıktım. Çektiğim izdiraplar son buldu. Ayrıca spastik kolon hastasıyim. Tekrarlamasından çok korkuyordum. Ama korktuğum başıma gelmedi. Doktorum kesinlikle böyle bir şeyin olmayacağını söylemişti. Ama gerçekten inanmakta zorlanmistim. Çünkü herkesi bilemem ama bu rahatsızlık benim psikolojimi de etkilemeye baslamisti. 29 yaşındayım bu rahatsızlığı 7 sene çektim. Keşke daha önce tanisaydim Burhan hocamızı. Rabbim yolunu açık etsin. Elleri Cennet kapısı açsın inşallah. Kendisine çok minnettarım......


D
Konum: Burhan Karabağ Muayenehanesi Pilonidal Sinüs ( Kıl Dönmesi ) Tedavisinde Kristalize Fenol

Mükemmel bir doktor çok iyi bir insan kendisiyle tanışmamız tedavi olmamız büyük bir şans. Oğlumun kuyruk sokumunda iki küçük delik vardı. İltihaplanıp kan gelince fark etmiş. Hastanede çocuk cerrahi bölümünde operasyon olması gerektiği söylendi. Ben de doktor arayışına girdim. Burhan beyin hemoroid operasyonu yaptığı arkadaşımın önerisi ile kendisine ulaştık. Sömestr den önce operasyonu olsun istiyorduk. Aynı gün su hastanesinde operasyon oldu. Ağrısız sancısız ertesi gün eve döndük. Doktorumuz operasyon öncesi ve sonrası bize detaylarıyla bilgi verdi.ilgilendi. Güler yüzü uzmanlığı ile bizi rahatlattı. Pilonidal sinüs zaman kaybetmeden tedavi edilmesi gereken bir hastalık.


F
Konum: başka bir yer Hemorit

Burhan bey çok beyefendi çok iyi bir dr hemorit amiliyatimi yapti aradan 6 gibi bir sene geçti çok şükür bir sorun yaşamadim,allah ondan razı olsun.


E
Konum: Burhan Karabağ Muayenehanesi Anal Fissür (Makat Çatlağı) Tedavisi ve Makat darlığı tedavisi

Arkadaşlar biliyorum ki hepiniz benim gibi acılar çekiyorsunuz veya çektiniz ama bu acılarınızdan ve ağrılarınızdan bir günde bu mükemmel doktor sayesinde acısız ve ağrısız bir ameliyatla kurtulabilirsiniz,bende 2 tane anal fissür ve aşırı derecede makat darlığı vardı ve tuvalete çıkmak istemiyordum çünkü inanılmaz ağrılar ve kanama ile bitiyordu her tuvalet,1 saat sonrasındada üşüme titreme giriyordu,dayanılmayacak seviyeye geldi ve uzun araştırmalarım sonucu çok değerli hocam Op.Dr.Burhan KARABAĞ'ı buldum ve muayene oldum kendisine,çok canayakın ve babacan tavrıyla durumu güzelce anlattı ve Allahın izniyle halledicez canını sıkma dedi ,ekrandan bana malarımdaki 2 tane çatlağı ve darlığı gösterdi,ertesi gün Su hastanesinde buluşmak üzere randevulaştık,ertesi gün buluştuk yatışım yapıldı ve ameliyata aldılar beni,hiç mi hiç birşey hissetmedim ameliyat boyunca ve ameliyat bitti odama geldim sabaha kadar yine inanmayacaksınız belki ama hiç acı ve ağrım olmadı.ben bundan 2 ay öncede devlet hastanesinde ameliyat olmuştum hemoroidden ama sabaha kadar ağrı ve acıdan uyuyamamıştım ancak Allah bin kere razı olsun ki hocamın yaptığı ameliyat çok başarılıydı ve sabaha kadar bebekler gibi uyudum.taburcu ederkende hiç bıkmadan usanmadan defalarca yapmama gerekenleri anlattı ve taburcu oldum hala ne ağrım ne sancım var inanılır gibi değil :) Arkadaşlarım bana güvenin ve içiniz rahat bir şekilde kendinizi hocama teslim edin,bana dua edeceksiniz inanın.bunca acı ve ağrıyı boş yere çekmişim diyeceksiniz.Aldığı para sonuna kadar helal olsun,hakediyor çünkü,hakeden alsın anasının ak sütü gibi helal olsun.Acı içinde kıvranan herkese Allahtan acil şifalar diliyorum arkadaşlar,ben kurtuldum bu dertten hocam sayesinde,sizde kendinize daha fazla eziyet etmeyin gidin ve bir gecede kurtulun..Ellerinize sağlık hocam o ellerin dert görmesin..


M
Konum: Burhan Karabağ Muayenehanesi Anal Fissür (Makat Çatlağı) Tedavisi

Yıllardır kremlerle haplarla oyalanmışım. Ağrılarım en sonunda artınca araştırma sürecine girdim. Devlet hastanesinde ameliyat dediler. Ancak devlet hastanesinde ameliyat olanlarda tekrar nüksettigi yorumlarını okudum. Fissur ameliyatinda kim iyidir diye araştırmaya başladım. Burhan hocamı bir arkadaşım tavsiye etmişti. Geldim kendisine muayene oldum. Fissur olduğunu ameliyat olmam gerektiğini söyledi. Ameliyat tarihini kararlastirip ameliyatımı oldum. Burhan bey ameliyat sonrası ne yapmam gerektiğini tek tek anlatti. Çok ilgilendi Allah razı olsun. Ameliyat sonrasi 10-12 gün agrilarim oldu. İlaçlarımı düzenli kullandım ve cok şükür simdi hiç bir şeyim yok. Hemoroid, fistul, fissur hiç biri kalmadi. Eğer bu gibi şikayetiniz varsa bir dakika bile düşünmeyin derim. Hiçbir şey sağlıktan kıymetli değil. Kendinizi kremlerle vs ilaçlarla, yalan yanlış tedavi yöntemleri ile oyalamayın. İyi ki gelmişim. Teşekkürler Burhan bey.


B
Konum: Burhan Karabağ Muayenehanesi Anal Fissür (Makat Çatlağı) Tedavisi

7 ay çektiğim korkunç ağrılı ve sancılı bir dönemdi. Devlet ve üniversite hastanelerinde muayene ve tedavi denemeleri sonrası şikayetlerim artarak devam etmekteydi.Sonra internetten araştırıp Burhan Hocamızın yorumlarını okuyup muayene olmaya gittim. Ve durumumun fitil hap vs ile düzeltilemiyeceğini ilerlemiş bir fissür olduğunu öğrendim. Muayene sonrası anlattığı gibi ağrısız acısız bir şekilde operasyonu gerçekleştirdi pansumanımı yapıp sağlıklı bir şekilde bizi uğurladı.
Tavsiyem utanmayın ! Geç kalmayın.


M
Konum: Burhan Karabağ Muayenehanesi

ben 7 yıldır bu hastalığı çekiyordum. artık ameliyat olmanın daha ağrısız olacağını düşünerek aniden karar verip burhan beye göründüm. hemen ameliyat olmak istediğimi söyledim çünkü bir gün dahi bekleyemezdim. bir yandan okulum da devam ediyordu. hemen o gün ameliyat olabileceğimi öğrenince sevindim kaldı ki kan değerlerime baktırmak için kan verirken bile bayılan biriyim. ama hiç o kadar korkmaya gerek yokmuş hiç de bir şey hissetmedim. su hastanesine hemen gittim bir saat sonra burhan bey geldi o sıra iğnelerimi oldum ameliyata hazırladılar beni. çok da temiz güzel bir hastane. ameliyatın yapıldığını hiç mi hiç hissetmedim. bugün 27 ağustos ve üzerinden aylar geçtikten sonra yorum yazmak istedim. gerçektenhiç acı çekmiyorsunuz o ağrı o ameliyatla bitiyor bir daha hiç uğramıyor size. burhan bey izmirliler için büyük şans, kıymet bilelim :)


A
Konum: Burhan Karabağ Muayenehanesi

Akrabalarımdan 3 kişi aynı doktora anal fissür ameliyatı olmuştu. Benim de tavsiyelerine karşı araştırmak zorunda kalmadan gittiğim bir doktor. Ama araştırmak zorunda olanlar için, ameliyat öncesi çaresizliği de bildiğim için yazmak istedim. Yaklaşık on gün önce ameliyat oldum. Çok ilgili, çok güler yüzlü bir doktor. İlk günden itibaren bütün süreç hiç ameliyat olmamış gibi sağlıklı ve şikayetsiz geçti. Kesinlikle tavsiye ediyorum.


Ö
Konum: Burhan Karabağ Muayenehanesi

Öncelikle bu sayfada ağrı sızı içinde dr araştırması yapmakta olduğunuz için herkese acil şifalar diliyorum.Bu süreçlerden bu hafta bende geçtim çeken bilir ne oturabiliyorum,ne yürüyebiliyorum,wc işkence ağrı geçerse ne ala uyuyordum.Buraya bunları yazıyorum ki benimle aynı durumda olan arkadaşlara yardımcı olmak adına bende buradaki yorumlara güvenerek Burhan Hocama gittim.
Perşembe günü aradım ve Cumaya randevu istedim eşim ogün müsait diye giderken korku utanma ne ararsanız var acıdan buram buram ter atıyorum muayene saatinde oradaydık çok nezih ve düzgün bir yer hemşireleri ilgili, güler yüzlü sıra bana geldi ve girdik eşimle hocam çok tatlı insanı rahatlatan güven veren duruşuyla anlatmaya başladım sıkıntımı internetden okumuşum hastalığımın tanısını koymuşum(!)anüs dışında bir büyük meme şiş ve ağrılı yanlarında ufak tefek küçük hemoroidler,iç hemoroid olarakda 3.derece wcden sonra kimi zaman girmeyen elimle ittirmek zorunda kaldığım diyorum ama kanamam yok çok acı çekiyorum.
Burhan Hocam hemşiresini çağırdı ve başka odada muayene için hazırladılar acı çektiğinizin farkındalar ve insani bir tavırla son derece nazik muayene ile sorunsuz geçiriyorsunuz.Ekranda genel durumunuzu kendi gözlerinizle görüyorsunuz Burhan Hocam teker teker anlatıyor gösteriyor ve şok..duyardım da inanmazdım pes yani nasıl bilmezler diye benim yıllarca hemoroid sandığım dıştaki meme içden çıkan hemoroid(?) Anal fistül çıkmasın mı ne diyeceğimi şaşırdım fistül ve fissür var iltihap başlamış içerde kanamalı bölge ağrılarım acılarım ondan dıştaki ve içtekiler polip denilen yapılar siz siz olun kendi drunuz olmayın 37 yaşındayım yıllarca hemoroid sancısı tuttu diye denemediğim şey kalmamıştı.
Hep bunlar utandığımız sıkıldığımız için gelmiyor mu başımıza sağlık bu arkadaşlar işin uzmanı bir dra gidin ve utanmayın.
Burhan Hocam ameliyat olmamın şart olduğunu bunun geçmeyeceğini anlattı kendi gözünüzle görüyorsunuz zaten ona güvenerek karar kıldık ve ameliyat için su hastanesine yönlendirildik orada da Burhan Hocanın hastası olduğunuz için herkes özverili ve ne yapacağını biliyor sistem oturmuş bu çok önemli hemen oda ayarlandı odada gelip hemşireler kanınızı alıyor testleriniz yapılıyor gidipde laboratuvar kapılarında kan alma sırasında beklemiyorsunuz anestezi dru geliyor odanıza muayene ediyor sorun yoksa doğru ameliyata.
Ameliyathaneye indirildiğimde Burhan Hocamı ve Alev hemşireyi görüyorum her ikiside güleryüzlü ve motive konuşmalarıyla rahatlatıyor insanı.Ameliyat hazırlıkları başlayıp epidural olduğumda ohh dedim ağrım gitti düşünün nasıl ağrı içindeyim.
Ameliyatım sorunsuz geçti hiçbir şey hissetmedim Burham Hocam odaya gelip ameliyatın nasıl geçtiğini neler yapmam gerektiğini binkez anlattı sabaha kadar sorunsuz ağrısız uyumuşum.Sabahda akşam o kadar ameliyatı olduğu halde erkenden gelip muayenemi yapıp tamponumu çıkardı pansumanımı yaptı veee sıfır ağrı..inanamıyorum diyorum iğnelerden heral eve gidince başlıyacak.
Burhan hoca taburcu etmeden önce bıkmadan defalarca anlattıda anlattı nelerle karşılaşabilirim ilaçlarımı nasıl kullanacağımı ne yiyip ne içebilirim ben onun kadar bıkmadan usanmadan aceleye getirmeden karşısındaki insan anlayana kadar anlatan,sorularını cevaplayan başka bir hoca daha tanımadım.
Burada ki yazılar abartılı mı diye kesinlikle düşünmeyin fazlası var eksiği yok.Bugün pazar evdeki 2.günüm ağrım başlıyacak diye devamlı bekliyorum psikolojik olmuş anlıyacağınız wcyede çıktım ne yanma ne acı hiçbirşey yok.Az biraz gazlı beze bulaşan kan ve akıntı sadece onunda olabileceğini hocam anlatmıştı.Ilk iki gün de zaruri ihtiyaçlar dışında pek ayağa kalkmıyorum o kadar.

Uzun uzun yazdım arkadaşlar Burhan Karabağ Hocamdan Allah bin kere razı olsun ellerine emeğine sağlık...O tatlı Hemşiresi Alev Hanıma ve hastane ekibine sonsuz teşekkürler... Beni bu dertden kurtardı işinin ehli ,anal hastalıklar dalında uzmanlaşmış bir numaralı doktor..
İnsan ameliyat olupda ağrısı olmaz mı?Olmuyormuş:)
Ben Burhan Karabağ Hocamı kesinlikle tavsiye ediyorum gidin ve bu derdinizden kurtulun sonra sizde burada teşekkürlerinizi ileteceksiniz emin olun.Hepiniz sağlıcakla kalın:)


Hata oluştu, tekrar deneyin

Özgeçmiş

Hakkımda

1991 yılında Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesinden mezun oldum. 1998 yılında Atatürk Üniversitesi Tıp Fakültesi Genel Cerrahi Ana Bilim Dalında uzmanlık...

Daha fazla

Tedavi edilen hastalıklar

 • Genital Siğil
 • Hemoroit
 • Gastrointestinal Kanama
Tümünü göster

Okullar / eğitimler

 • Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi

Deneyimler

 • Sadece hemoroid ve anal hastalıklar üzerine hizmet vermekteyiz.