Uzm.Dr.

Çağla Soysüren

Nöroloji

Randevu takvimini isteyin

Dokuz Eylül Üniversitei Tıp Fakültesinden mezun olduktan sonra Tepecik Eğitim ve Araştırma Hastanesinde nöroloji uzmanı ünvanını almıştır. daha fazla

Adresler

 • Özel İzmir Metropol Tıp Merkezi

  Şemikler Mah. Anadolu Cad.No:593
  Karşıyaka

  159
  Son 30 günde profil görüntülemesi

  1
  Son 30 gündeki çevrimiçi takvim isteği

  Bu doktor ziyaret için internet üzerinden randevu almaya henüz izin vermedi

  E-posta adresinizi bırakın, doktorla internet üzerinden randevu alabileceğiniz zaman sizi bilgilendireceğiz

  Geçerli Sigortalar: Nakit, Kredi kartı, SGK

Benzer doktorlar

Hakkımda

Hakkımda

 • Dokuz Eylül Üniversitei Tıp Fakültesinden mezun olduktan sonra Tepecik Eğitim ve Araştırma Hastanesinde nöroloji uzmanı ünvanını almıştır.

Hasta görüşleri

 • çok memnunum

  Hastaneye yakın olduğum için gitmiştim ve çok memnun kaldığım için devam ediyorum. Arkadaşlarıma da tavsiye ediyorum. Geçen hafta ablamı götürdüm. Boyun fıtığı ve baş ağrısından dolayı ilaç tedavisi yapıyor ve gayet iyiyim. Çok memnun kaldım tedavisinden.

 • çok memnunum

  Tesadüfen gittiğimde tanıştım. Çok memnun kaldım. Kendi kızım gibi görüyorum. Her konu da fevkalade. Bel fıtığından dolayı gittim. Çektirdiğim filmlerden dolayı elimden de ameliyat olmamı önerdi. Yönlendirmeleri çok güzel. Şu anda bel fıtığından dolayı gidiyorum. Kendisinden çok memnun kaldım.

 • çok memnunum

  Hem araştırma hem de tavsiye üzerine Çağla hanıma gittik eşimin tedavi süreci devam ediyor kontrollerine gidiyor. Çağla hanım karşısındakini çok iyi anlayan derdini dinleyen bir detaylı bilgi veriyor anlamadığınız bir konu olduğunda tekrar tekrar anlatıyor tavsiye ederim.

 • çok memnunum

  Çağla hanıma eşimi götürdük ve çok memnunuz eşimin tedavisi devam ediyor kontrollerine gidiyor hastasına karşı çok ilgili uzun uzun ilgileniyor detaylı olarak bilgi veriyor

 • çok memnunum

  Karşıyaka da gitmediğim doktor kalmadı başımın dönmesinin nedenini bulamadılar ve geçiremediler ondan sonra çağla Soysüren hoca ile tanıştık . Süper bir doktor 2 günde başımın dönmesini geçirdi hiçbirşeyim kalmadı. Önceden birisiyle gidiyordum bir yere giderken Allah bin kere razı olsun çağla hanımdan beni iyileştirdi. çok memnunum kontrollere de gidiyorum ilaçlarımı devamlı içiyorum bişi olunca da telefon ediyorum yardımcı ve destek oluyor .

 • çok memnunum

  Baş ağrım vardı Babam Çağla Soysüren hanımı önerdi çünkü kendisi tedavi olmuş ve nedenini bilmediğimiz, uzun zamandır tespit edilemeyen bir tümörü kendisi sayesinde bulmuştuk ve babam kendisine ameliyat geçirdi şuan sağlığı yerinde bende o nedenle güvenerek Çağla hanıma gitme kararı aldım. Genetik olabiliceği düşüncesi ile acaba diye kontrol için gittim çağla hanım baya faydalı oldu bir ilaç tedavisi görüyorum şuan ve sonucunu olumlu olarak alıyorum . Önümüzdeki 1 ay içerisinde ilacı sonlandıracağız . Hocamızdan oldukça memnunum .

 • çok memnunum

  Çağla hanımla tesadüfen tanışmış oldum. Şuan kendisine hala gidiyorum 1 hafta sonra tekrar kontrole gideceğim ilgi alaka olarak çok iyi bir doktor . Baya hastası da var ama uzun bir zaman sora gittiğimde bile beni ismen hatırladı . kısacası bir şikayetim olmadı .

 • çok memnunum

  Çağla hanım çok hanımefendi mesleğine çok yakışan,hastasına çok iyi hizmet veren ve muamele eden,çok sevdiğim tavsiye edebildiğim bir hekim. Tavsiye ettiklerim de gitti hatta biz bugün de oradaydık eltimi götürdüm o da çok memnun kaldı .

 • çok memnunum

  Daha önce ayaklarımda ki şikayetten ötürü ortopedi doktoruna gidiyordum sonrasında netice alamadığım için nöroloji doktoruna kendim araştırarak gitmeye karar verdim.Çağla Soysüren hanım ile 3 senedir tedavime devam ediyorum. Çok memnunum, tavsiye ederim.

 • çok memnunum

  Boyun fıtığım dolayısıyla Çağla Soysüren hanıma tedavi oluyorum kendisi hastaya karşı ilgili alakalı ve hastayı dinlemeyi bilen bir hekim Oldukça memnunum çağla hanımdan zaten çevremden de gidenler var.

 • hiç memnun değilim

  basit bitr rahatsızlık için çok fazla ileri tetkitlere başvuran bir noröloğ

 • hiç memnun değilim

  rahatsızlığımla ilğisi olmayan çok gereksiz tetkitlere başvurdu yapılan tetkitler boşuna yapıldı ve ilğisiz bir noroloğ rahatsızlığımla ilğili bir açıklama bile yapmadı

 • hiç memnun değilim

  hastalara karşı fazla ilğisi olmayan bir nöroloğ ben den bazı tetkitler istedi neden hanği rahatsızlık için istediği bana zararı olup olmayacağı konusunda bilği vermedi yapılan tetkitlerin boşuna yapıldığını sonradan farkettim