Tahmini yanıtlama süresi:

Adres

Kınıklı Mah. 6019 Sk. No:6 D:3, Pamukkale , Denizli
Ceren Coza Dermatoloji Kliniği

Bu adres için online randevu takvimi mevcut değil

Sigortasız hastalar


Dermatoloji Randevusu

Normal Randevu


Özgeçmiş

Hakkımda

Uzm. Dr. Ceren Coza Yıldız; ' Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi'nden mezun olmuştur. Uzmanlığını Pamukkale Üniversitesi Tıp Fakültesi, Deri Ve Zührevi...

Daha fazla


Okullar / Eğitimler

  • Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi
  • Pamukkale Üniversitesi Tıp Fakültesi, Deri Ve Zührevi Hastalıkları Uzmanlığı

Fotoğraflar


Hizmetler

Başlıca Hizmetler


Kınıklı Mah. 6019 Sk. No:6 D:3, Denizli

Ceren Coza Dermatoloji Kliniği

Diğer Hizmetler


Kınıklı Mah. 6019 Sk. No:6 D:3, Denizli

Ceren Coza Dermatoloji Kliniği

14 hasta yorumu

Genel skor

A
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: Ceren Coza Dermatoloji Kliniği Dermatoloji Randevusu

Ceren hanım cildimde ki aknelerden dolayı gittiğim ikinci doktordur ve iyiki gitmişim 8 ay bir tedavi sürecim oldu ama tamamen kurtuldum güler yüzü ilgisi herşeyi kendisi mükemmel biri çok teşekkür ediyorum

N
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: Denizli Özel Sağlık Hastanesi Dermatoloji Randevusu

Ceren Hanıma yüzümdemi akneler ve egzamalar için gitmiştim. Bu zamana kadar birçok dermatoloğa gittim ama Ceren Hanım hepsinden çok farklıydı. O kadar güler yüzlü o kadar içten biriydi ki uzun zamandır yaptırmak istediğim fakat kime yaptıracağımı bilemediğim dudak dolgusunu hiç düşünmeden Ceren Hanıma yaptırmaya karar verdim. Hem akne tedavisi hem dolgu işlemi çok başarılı oldu. Aramızda hasta doktor ilişkisinden öte sanki ailemden biriymiş gibi bir ilişki oluştu. Denizli için çok özel bir doktor. Dermatolojik herhangi bir probleminiz varsa kesinlikle Ceren Hanıma danışmalısınız.

E
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: Denizli Özel Sağlık Hastanesi Dermatoloji Randevusu


Ceren hanımı, doktorumu sosyal medya aracı ile tanıdım. Gözlerinin içindeki parlaması ve gülüşündeki samimiyeti ile işini aşkla yapan bi hekimimiz. Kendi fikrimce denizli bu konuda çok şanslı. Donanımlı bilgisi ve hastayı gülüşüyle karşılaması evinde gibi hissettiriyor.
Keşke daha önceden keşfetseydim dediğim doktorlarımdan. Ben sivilce ve tüy sarartma problemi için gidiyorum. Bilgi aktarması açıklayıcı konuşması çok memnunum. İyki varsınız doktorummm sevgilerimle

K

Ceren Hanım her şeyden önce çok nazik ve kibar birisi. Kendisi çok iyi bir doktor. Ceren Hanım'a altın iğne, botoks, dolgu, lazerle damar yakma işlemlerimi yaptırdım. Şimdiye kadar yaptırdığım işlemlerin hepsinden çok memnun kadım. Kendisi sizi anlıyor ve ihtiyacınız neyse ona göre yönlendiriyor. Bildiğimiz konular olmadığı için yönlendirmeleri çok çok iyi. Ceren Hanım'a her türlü uygulama konusunda kendisine çok güvenirim.

G

Ceren Hanım'a annem, babam, kızım ve ben ailecek gidiyoruz. Kendisine ne zaman gidersek ilgili, alakalı ve güler yüzle karşılıyor. Ceren Hanım'dan çok memnun kaldık. Kendisi ilgili, bilgili, güler yüzlü, iyi bir hekim. Tedavileri nokta atışı gibi oldu, işe yaradı. Annemin vücudunda egzama tarzı yaralar vardı. Bize tedavinizi dışarıdan yönlendireceğim ama asıl tedaviyi psikiyatri yönlendirecek diye yönlendirdi. Tedaviye gittikten 15-20 gün içerisinde sonuç aldık. Babamın egzama tedavisini benim de akne tedavim için yardımcı oldu. Şimdi de kızımın her ay kontrolleri için yardımcı oluyor.

A

Ceren Hanım'ın uzun süredir hastasıyım. Hem cildimdeki leke ve sivilce sorunlarıyla ilgili hem de tamamen estetik olan botoks kısmında yardım oluyorum. 2-3 senedir 6 ayda bir ziyaret ediyorum. Kendisi gerek duymadığı hiçbir işlemi uygulamıyor. Gerek gördüğünde işlemin doğal olmasına uygun anlamda işlemi uyguluyor. Leke tedavisi için mezoterapi sisteminde etkin ışıldayan ciltle karşılaştığımda çok hoşuma gitti. Ceren Hanım hastalarına karşı güler yüzlü, sevecen bir hanım. Her zaman özel iletişim numarasından hastasının takibini sağlıyor. Kendisi hem işlemlerinden hem doğallığından hem de ilgisi ve samimiyetinden çok memnun olduğum bir hekim.

M

Ceren Hanım'a yüzümdeki leke için gittim. Annemi kaybetmiştim ve hayatımda zor bir dönemden geçiyordum. Kendisinin yaklaşımıyla, uyguladığı işlemlerle moralimi çok fazla yükseltti. Kendisi bir telefon kadar yakında olduğunu bildiğim bir doktorum. Fokus ultrason, yüzümdeki lekeye yönelik ilaç tedavisi, yakma tarzı işlem ve botoks yaptı. Yapılan işlemlerden çok memnun kaldım. Ceren Hanım hasta doktor ilişkisinin de, resmiyetin de sınırını koruyor ama aynı zamanda arkadaşı gibi davranıyor. Kendisi hastasına bir telefon kadar uzağında olduğunu hissettiriyor.

H

Ceren Hanım'a mezoterapi işlemi için gittim. Tıbbi tedavi uyguladığı tetkiklerimi yaptırdı. 4 seanstır da gitmeye başladım. Yapılan işlemden çok memnunum. Ceren Hanım'ın hekimliği ve insanlığı harika. Kendisine her şey için teşekkür ederim.

Ö

Doktor Hanım çok nazik ve kibar bir doktor. Aynı zamanda yaptığı işlemler tam benim isteğim doğrultuda oldu. Kendisi dolgu işlemimi yapıt. Yapılan işlemden çok memnun kaldım. Tekrar herhangi bir işlem yaptıracağım zaman ilk tercihim Ceren Coza Yıldız'dan yana olacak.

B

Ceren Hanım bir doktor değil ailemizden bir insan gibi. Kendisi muhteşem bir doktor. Eşimle beraber kendisiyle çalışıyoruz. Ergenlik çağında yüzümde bozulmalar olmuştu. Kendisinden altın iğne, botoks ve dolgusu konusunda hizmet aldık. Kendisi çok başarılı. Yapılan işlemlerden çok memnunuz.

Hata oluştu, tekrar deneyin

Özgeçmiş

Hakkımda

Uzm. Dr. Ceren Coza Yıldız; ' Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi'nden mezun olmuştur. Uzmanlığını Pamukkale Üniversitesi Tıp Fakültesi, Deri Ve Zührevi...

Daha fazla


Okullar / Eğitimler

  • Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi
  • Pamukkale Üniversitesi Tıp Fakültesi, Deri Ve Zührevi Hastalıkları Uzmanlığı

Deneyimler

  • Denizli Devlet Hastanesi
  • Denizli Özel Sağlık Hastanesi
  • Ceren Coza Dermatoloji Kliniği

Fotoğraflar


İlgili aramalar