Coşkun Görmüş, Genel Cerrahi Zeytinburnu

Op. Dr. Coşkun Görmüş

Kaydet

Genel cerrahi

5 görüş

Kaydet

Tahmini yanıtlama süresi:

Sağlığınızı ertelemeyin

Evinizden ayrılmadan tedavinizi başlatmak veya devam ettirmek için online danışmanlığı seçin. Eğer ihtiyacınız varsa, muayenehane ziyareti için de randevu alabilirsiniz.

Uzmanları göster Nasıl çalışır?

Adres

Beştelsiz Mahallesi Seyitnizam Caddesi 101. Sokak No:107, Zeytinburnu
Özel Avrasya Hospital

Bu adres için online randevu takvimi mevcut değil

Sigortasız hastalar


Herhangi bir hizmet eklenmemiş

Hizmetler

Henüz bir hizmet eklenmedi

Bu hekim/uzman, henüz verdiği hizmetlere dair bir bilgi girişi yapmadı.

5 hasta yorumu

Genel skor

E
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: Özel Avrasya Hospital Diğer

Annemin safra kesesi ameliyatı için bir kaç hastane dolaştık fakat düzgün bir dönüş alamadık, internetten Coşkun hocayı buldum, ilgi alaka ve bilgisi gerçekten mükemmel, hastanedeki hemşireler personel olsun çok ilgili, insan olarak eşsiz bir insan bence Coşkun hoca, Allah böyle insanları ve hekimleri eksik etmesin ülkemizden, şuan annemin durumu gayet iyi... Gönül rahatlığıyla kendisine gidebilirsiniz.


E
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: Özel Avrasya Hospital

Çoşkun Bey'e, 28 Ağustos 2019 tarihinde cerrahi yöntemle hemoroid ameliyatı oldum. Ameliyat öncesi ve sonrası süreçte, sorularıma son derece sabırlı, ilgili, net ve açıklayıcı şekilde cevaplar verdi. Yaklaşık beş yıl önce de babamın fistül rahatsızlığıyla ilgili bizlere destek olmuştu. Ayrıca babamın safra kesesi ameliyatını yapmıştı. Kendisini ailecek tanıyoruz ve kendisine son derece güveniyoruz. Kendisine kesinlikle güvenebilirsiniz.


U
Doğrulanmış kullanıcı

Coşkun Bey annemin mide ve safra kesesi ameliyatını yaptı. Kendisinin hastalara yaklaşımı çok iyi, işinde profesyonel, güler yüzlü ve gerçekten karşısındakine güven veriyor. Mevcut durum ve ilerleyen süreçlerle ilgili bizleri tam olarak bilgilendirdi ve yönlendirdi. Ameliyat sonrasında annemin hastanede kaldığı her gün düzenli olarak kontrole geldi. Sonrasında günlük yaşantısından, beslenmesine kadar çok detaylı tavsiyelerde bulundu. Baştan sona her zaman yanımızda olduğu hissettik.

Çok teşekkür ederiz...


N

Operatör doktor Coşkun bey tam bir profesyonel.Babamı 23.09.2012 tarihinde kalınbarsak kanseri ameliyatı yaptı.Güleryüzlü ve ilgili bir hekim olmasının yanında babamın ameliyatının çok iyi geçmiş olması ve sağlığına kavuşmuş olmasından dolayı kendisine minnettarım


F

8kasım 2012 tarihinde annemin ameliyatını yapan coşkun bey, herkese tavsiye edebileceğimiz bir doktorumuzdur insancıl davranışlarından ve güleryüzlü olmasıyla elinin hafifliği ve işinin ehli bir beyfendidir.


Hata oluştu, tekrar deneyin

Özgeçmiş

Bu doktor/uzman mısınız?

Profili düzenle veya yönet