Diğer kurumları göster

Kimi arıyorsunuz?

Başka bir uzmanlık arayın

Hizmetler

Uzmanlar

Bu kurumdaki doktorlar/uzmanlar hakkındaki görüşler (41)

Genel skor

  K
  Doğrulanmış
  Op. Dr. Nurcan Dalan Diğer

  2023 yılında tavsiye üzerine gittim ama tavri hiç hoş değildi, sormazsam bebekle ilgili bilgi vermiyor, normal deyip gönderiyordu. Son haftalara doğru çok rahatsızdım, yürümekte zorlanıyordum, muayeneye gittiğimde üç dk da bitirdi muayeneyi, ben ceketimi giyerken “ hadi hadi, seni bekliyoruz, biraz hızlanır mısın” dedi…bir kadın doğum doktoruna hiç yakıştıramadım, çok çok üzüldüm, hala aklıma gelince üzülüyorum, kimseye tavsiye etmem! Genel tavri hiç hoş değil, detaylı bilgi vermiyor, zaten muayeneyi 2/3 dk da bitiriyor …

  Bu doktor/uzman mısınız? Bu görüşe cevap verin! Şimdi kayıt olun

  M
  Doğrulanmış
  Op. Dr. Ferhat Oğuz Diğer

  burnumu 2 yıl önce yaptırdım 1 seneden sonra oturucagını söyledi , burnumda kemer gibi kemik var . Memlun kalmadım .

  Bu doktor/uzman mısınız? Bu görüşe cevap verin! Şimdi kayıt olun

  S
  Doğrulanmış
  Uzm. Dr. Ersin Sarı Diğer

  Çocuğum Dr.Ersin Sarı'nın hastanesinde yoğunbakım tedavisi görmüştü. Bilgilerine hakim olması sebebiyle yine çocuğumuzu bir aylık muayenesi için Dr. Ersin Sarı'ya götürdük. Fakat karşılaştığımız tavırdan memnun kalmadık. Yoğunbakım sürecinde de sizinle sorun yaşamıştık şeklinde konuşarak eski bir konuşmayı mevcut sürece dahil etti. Halbuki sadece e-nabızdan bilgi talebinde bulunmuştuk. Bizim açımızdan çok olumsuz bir deneyim oldu.

  Bu doktor/uzman mısınız? Bu görüşe cevap verin! Şimdi kayıt olun

  A
  Doğrulanmış
  Uzm. Dr. Ersin Sarı Diğer

  Cocugumuzdaki ates ve huzursuzluk durumu nedeniyle randevu alarak doktorumuza başvurduk. Fakat doktorun yeterince empati yapmadığını soyleyebilirim. Sürekli tıbbi terimler söyledi fakat bir sey anlamadık. Bilgisi ve deneyimine elbette lafımız yok. Verdigi ilaclar fayda gösterdi. Fakat hosuna genel olarak yaklaşım tarzını beğenmedim.

  Bu doktor/uzman mısınız? Bu görüşe cevap verin! Şimdi kayıt olun

  N
  Doğrulanmış
  Doç. Dr. Fatma Şen Diğer

  Fatma Hoca ile pankreas ameliyatımız sonrasında tanıştık. Pankreas kanseri teşhisi ile ameliyat olmuş ve sonrasında zaman kaybetmeden tedaviye başlamamız gereği bildirilmişti.
  Fatma Hoca ile tanışınca hastalığımızla barıştık. Sıcak ve gerçekçi yaklaşımı sayesinde kemoterapi süreçlerimiz bile çok sağlıklı ilerledi. Kendisinin pozitif enerjisi, çok dikkatli ve özenli takibi ve gülen yüzü sayesinde hızlıca toparlandık. Süreç devam ediyor olmasına rağmen hiç endişemiz yok, emin ellerdeyiz.

  Ş
  Doğrulanmış
  Op. Dr. Mustafa Ertuğrul Yurtteri Küçük Cerrahiler

  Zeytinburnu Avrasya hastanesinde annemin başında oluşan küçük şişliğin tedavisinde tanıştık. İlgi alakası,güler yüzü ve detaylı anlatımından dolayı kendisine teşekkür ederiz. Küçük operasyonda olsa annemin endişeleri vardı annemi süreç konusunda detaylı anlatımıyla ve işlem sırasında sohbetiyle rahatlatarak işlemi gerçekleştirdi. Kendisine ve beraberinde çalışan güler yüzlü ekibine tekrardan çok teşekkür ederiz.

  R
  Doğrulanmış
  Op. Dr. Mustafa Ertuğrul Yurtteri Sleeve Gastrektomi (Tüp Mide) Ameliyatı

  Ertuğrul Hocam... Gerek bilgisi, gerek ilgi ve alakası gerekse hoşgörüsüyle çok hoş bir doktordur. Hemşiresi ve hastası olarak kendisine çok çok güvenerek sleeve gastrektomi (tüp mide) ameliyatı oldum. Süreç benim için güzel geçti. Herhangi bir komplikasyon yaşamadım. Şu an yaşam kalitem artmış şekilde mutluyum. Kendisine minnettarım. Alanıyla ilgili bilgili ve güvenilir bir doktordur.

  Ö
  Doğrulanmış
  Op. Dr. Mustafa Ertuğrul Yurtteri Diğer

  Mustafa Ertuğrul hocamı Bitlis devlet hastanesi çalıştığı dönemde annemi kendisine götürdüğüm zaman tanıdım annemin insizyonel hernisinin olduğunu söyledi. Annemin hernisinin olduğu bölgesinde sarkan göbeği de vardı. Hocamiz ikisinin yapılabileceğini bundan sonra ki dönemin de daha rahat bir yaşam sürdüreceğini bize anlattı. Hocamızın yaklaşımı , güler yüzü bilgisi , bize olumlu konuşması sonunda ameliyat olmaya karar verdik. İnsizyonel herni + Abdominoplasti ameliyat olduk. Gayet güzel başarılı bir ameliyat oldu. Ameliyat sonrası dönemde de her zaman yanımızda oldu. Sorularımız ile onu sıksak bile sakin bir şekilde bizi dinledi ve sorularımızı cevapladı. İyi ki Mustafa Ertuğrul hocamızı tanıdık. Herşey için hocama teşekkür ederim, herkese de kesinlikle tavsiye ederim.

  I
  Doğrulanmış
  Op. Dr. Mustafa Ertuğrul Yurtteri Mide Balonu

  Ertuğrul Bey tarafından mide balonu yerleştririlmesi işlemi yapıldı. İşlem sırasında uyutuldum ve hiçbişe hissetmedim. Kendime geldiğimde sanki hiçbişe olmamış gibiydi. Kendisine bilgisinden ve ilgisinden dolayı çok teşekkür ederim. Kesinlikle etrafımdaki herkese tavsiye edeceğim bir doktor.

  Doğrulanmış
  Op. Dr. Fuat Kurşun Diğer

  annemin tedavisi vesilesiyle hocayla tanıştık,sorunumuzu halletti ,4 hafta boyunca bizimle kitlenin alındığı bölgenin bakımı için ilgilendi,sorularımızı sabırla cevapladı sağolsun,

  Hata oluştu, tekrar deneyin

İletişim

Beştelsiz Mahallesi Seyitnizam Caddesi 101. Sokak No:107, Zeytinburnu 34020 Google Haritalar'da göster
Diğer (İade)

Sıkça Sorulan Sorular

 • Özel Avrasya Hospital, Zeytinburnu şehrinde hangi alanlarda hizmet veriyor?
  Özel Avrasya Hospital, Zeytinburnu şehrinde şu uzmanlıkları kapsayan geniş bir ekibe sahiptir: Genel Cerrah, Kadın Hastalıkları Ve Doğum Uzmanı, İç Hastalıkları Uzmanı, Anesteziyoloji Ve Reanimasyon Uzmanı, Radyolog, Kardiyolog, Göğüs Hastalıkları Doktoru, Kalp Ve Damar Cerrahı, Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları Doktoru, Göz Doktoru, Göğüs Cerrahı, Ortopedi Ve Travmatoloji Uzmanı, Patolog, Beyin Ve Sinir Cerrahı, Fizik Tedavi Uzmanı, Radyasyon Onkoloğu, Çocuk Cerrahı, Göğüs Hastalıkları Ve Tüberküloz Doktoru, Plastik Rekonstrüktif Ve Estetik Cerrahi Uzmanı, Nörolog, Kulak Burun Boğaz Doktoru, Biyokimya Uzmanı, Ürolog, Onkolog, Diyetisyen (Beslenme Uzmanı), Enfeksiyon Hastalıkları Uzmanı, Ağız Ve Diş Sağlığı, Dermatolog, Gastroenteroloji Cerrahı.
 • Özel Avrasya Hospital, toplam 263 hizmet sunuyor. Uzmanlarının sağladığı hizmetlerden bazılarını size gösteriyoruz: Abdominal Aort Anevrizması(Aaa) Onarımı, Abdominal Aort Anevrizmasının Endovasküler Onarımı, Alt Ekstremitelerde Venografi, Ambulatuvar Kardiyak Izleme, Anjiyografi, Anjiyogram, Anjiyoplasti, Anterior Mediastinotomi, Aort Anevrizmalarında Onarım Ve Kaldırma, Aort Kapak Replasmanı.
 • Hayır, şu anda Özel Avrasya Hospital online danışmanlık hizmeti sunmuyor.
 • Özel Avrasya Hospital bu adreste hangi zaman dilimlerinin uygun olduğunu henüz belirtmedi. Takvimlerinde hangi zaman dilimleri olduğunu size bildirebilmeleri için doğrudan Özel Avrasya Hospital ile iletişime geçmenizi öneririz.
 • Müsaitliği kontrol etmek için doğrudan telefonla Özel Avrasya Hospital ile iletişime geçin.
 • Toplam {​​number_of_opinions} hasta veya danışan, {​​clinic_name} hakkında gerçek ve dürüst bir görüş bırakarak buraya ortalama {​​avg_rating} yıldız (5 üzerinden) verdi.
 • Özel Avrasya Hospital adresi Beştelsiz Mahallesi Seyitnizam Caddesi 101. Sokak No:107 Zeytinburnu şeklindedir.
İlgili aramalar