Adresler

Benzer Doktorlar, Uzmanlar

Hasta, Danışan Görüşleri

Görüşünüzü paylaşın
5

Genel skor
9 görüş

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
 • A

  Sekiz yaşındaki Kızımın ayağında şişlikle başladı bizim sağlık sorunumuz.Giresun da Doktor doktor gezdik daha sonra Samsunda ilk ameliyatımızı olduk.Samsunda da aynı şekilde o doktordan o doktora uzun ve sıkıntılı bir süreç yaşadık alınan kanlar, çekilen Emar, tomografi, film.....sayısını bilmiyorum.Patoloji sonucu net birşey vermedi Kanser yada Enfeksiyon denildi ama sonuç yok tekrar biyopsi yapabiliriz denildi.O gün arayışa girdik.İzmir de bir tanıdığımızın tavsiyesiyle Dündar Sabah hocayı bulduk .Tüm tetkiklerimizi götürdü muayene olduk.Kızım tekrar ameliyat oldu başarılı bir ameliyatın ardından kızım 3.gün yürümeye başladı. Ağrı sızı hiç olmadı.İyi huylu tümör çıktı Patoloji sonucumuz. Allahıma binlerce şükürler olsun ki yolumuza Dündar Hocayı çıkardı.Tuttuğu altın olsun kızımı kurtardı. Tümör de çok başarılı .İyi yada kötü huylu tümörde olsa biz doğru yerde olduğumuzu biliyorduk.Allah herkese şifa versin.Ne olur doktor doktor gezmeyin Ortopedik Tümörse sağlık sorununuz Prof.Dr.Dündar Sabah kesinlikle doğru kişi. Biz geç bulduk .Dündar Hocayı Bulmamız 4 ayımızı aldı.Siz geç kalmayın.

 • M

  2002 yılında, 12 yaşımdayken hayatımı kurtaran kahraman doktor! Kemoterapiden sonra kötü huylu olan kemik tümörünü başarılı bir amaliyatla çıkardı ve yerine protez taktı. O kadar başarılı bir amaliyat yapmiş ki, protezimin boyutu buyuk olmasina ragmen kolaylikla dizimi bukup, yuruyebiliyorum. Rontgenimi goren baska profosorler şasırıyor ve maalesef cogu birsey anlamiyor. Bence bu alanda en en en iyi Dündar Sabah. Kendisi sadece alandaki uzmanligiyla degil, hastalarla iletisimiyle de mukemmel bir doktor. Istanbulda yasadigim icin, herhangi bir problemde rontgenimi cekip g-mailine attigim an aradan 14 sene gecmesine ragmen aninda cvp verip icimi rahatlatan muhtesem insan. Bir doktor gibi değil, bir baba gibi yaklaştı bana. Kendisi bundan habersiz olsa da benim hayatimda gercekten cok onemli bir iz birakti. Bu alanda guvenebilecegim tek doktordur kendisi. "Ona birsey olursa ben naparim, baska hic bir doktor anlayamiyor" diye ağlamışlıgım bile vardir:)

  Özetle, Ortepedi ve Travmatoloji alaninda en iyi doktoru ariyorsaniz kesinlikle oneriyorum.
  Meltem Coşkuncay

 • Türkiye'nin yetiştirdiği en iyi hekimlerden birisidir kendisi,daha önce 2 kez başka doktorlar tarafında ameliyatlar oldum fakat ikiside iyi bir sonuç vermedi 2.ameliyatımdaki doktor (Halit ÖZYALÇIN) ameliyatı yapamadığı için Dündar beye gitmemizi söyledi ayağımı kaybedebilirdirim iyikide gittik. 1997 yılında ameliyat oldum kemik kistim vardı babamdan kemik alınıp bana nakledildi kısacası hayatımı kurtardı ne kadar teşekkür etsem azdır kendisine her gün dua ediyorum beni en iyi şeklide iyileştirerek hastaneden gönderdi sağ olsun.bir sıkıntım olduğunda gözüm kapalı güvenebileceğim bir doktordur.
  Size tavsiyem başka doktora gitmeden önce Dündar bey'e gözükmenizdir o sizin için ne yapabileceğini söyleyebilecek dürüst bir doktordur.

 • HATİCE KABATAŞ SAYIN HOCADAN ALLAH RAZIOLSUN DOĞUŞTAN KALÇA ÇIKIK VARDI.7AY ÖNCE AMELİYAT OLDUM .ŞİMDİ ÇOK ÇOK İYİYİM.DİĞER KALÇAMDAN YAKINDA OLMAYI DÜŞÜNÜYORUM.GİDECEĞİM TEK DOKTOR DÜNDAR HOCA HERKESE TAVSİYE EDERİM.

 • öyle iyi bir doktor ki kendisini tanıdığıma çok seviniyorum. Annemin ayağındaki sorunu kendisinden önce tam 10 dr gösterdik ama kimse bir teşhis koyamadılar.DÜNDAR bey sadece birkaç tetkikle çözdü kendine güvenen tavrıyla mükemmel

 • Hayatımı kurtaran mucize DOKTOR... Hayata tutunmamıza, yaşama inanmamıza, o zorlu tedavi sürecine katlanmamıza sebep sensin. Melek gibi bir doktorsun. Allah seni başımızdan eksik etmesin...

 • Hayatımda tanıdığım en iyi prof.doktor.Bir hastanın pisikolojisini çok iyi anlayıp onu tedaviye en iyi hazırlıyor.Ben kendisiyle 2000 yılında tanıştım kemik kanseriyle mücadelemde bana en büyük yardımı o etti TMTS diz protezi ile ayakta ve hayatta kalmamı sağladı Allah senden razı olsun büyük doktor.

 • kısacası dalında türkiyenin en iyi en güvenilir doktorlarındandır...

 • ben doktorumu yakınlarıma çevremdeki herkese gönül rahatlığıyla tavsiye edebilirim.ben dündür beye muane olmaya ilk gittiğimizde çok tedirgin,endişe ve korku içindeydik.ama tahlil ve tetkiklerimizi görünce hastalığımız ile ilgili bizi bilgilendirip birazdaha rahatlattı,ertesi gün biyopsimizi yaptı patolojiye gitmeden sonucun iyi gibi göründüğünü söyledi ve gerçektende daha patoloji sonucu gelmeden değerlendirmesi doğruydu.bir hafta sonra ameliyat oldum,ondanda çok memnun kaldık şimdi bir hafta oldu iyleşmek için iki ay gibi bir sürem var ama şimdiden yavaş yavaş yürüyorum.doktorun güvenilir olması , bilgilerinin çok iyi olması hastalığı yenmede çok önemli olduğunu kendimde gördüm .çevremdeki arkadaşlarım doktor konusunda ne kadar titiz davrandığımı bilirler ayrıca kolay kolay tavsiye etmem ediyorsamda bilirlerkidoğruluk payım çok yüksektir. bu sebepten herkese tavsiyen rabbim ihtiyaç duyurmasın sağlık sıhat versin ama eğer bir rahatsızlığınız varsa zaman kaybetmeden dündar beye muane olmanızı tavsiye ederim.

Bu doktor musunuz?

355

hasta son 30 günde bu profili görüntüledi

Bu profil sizin mi?
Kontrolü devralın