Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi

İç hastalıkları uzmanı, Anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, Kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, Radyolog, Çocuk sağlığı ve hastalıkları doktoru, Kardiyolog, Genel cerrah, Kalp ve damar cerrahı, Nörolog, Göğüs hastalıkları doktoru, Fizik tedavi uzmanı, Kulak burun boğaz doktoru, Acil tıp doktoru, Gastroenterolog, Enfeksiyon hastalıkları uzmanı, Mikrobiyolog, Ortopedi ve travmatoloji uzmanı, Ürolog, Beyin ve sinir cerrahı, Patolog, Çocuk psikiyatristi, Radyasyon onkoloğu, Göz doktoru, Dermatolog, Endokrinolog ve metabolizma hastalıkları dokt, Göğüs cerrahı, Psikiyatrist, Nefrolog, Romatolog, Çocuk cerrahı, Hematolog, Neonatolog, Halk sağlığı hekimi, İmmünolog, Çocuk nefroloji uzmanı, Çocuk endokrinoloji doktoru, Plastik rekonstrüktif ve estetik cerrahi uzmanı, Çocuk gastroloji hepatoloji ve beslenme uzman, Nükleer tıp doktoru, Çocuk hematolojisi doktoru, Adli tıp doktoru, Genetik uzmanı, Spor hekimi, Biyokimya uzmanı, Parazitoloji uzmanı, Çocuk nöroloji uzmanı, Algoloji doktoru, Çocuk i̇mmünolojisi doktoru, Onkolog, Çocuk enfeksiyonu doktoru, Psikolog, Farmakolog, Alerji hastalıkları doktoru, El cerrahı, Çocuk alerjisi doktoru, Çocuk kardiyoloğu, Embriyolog ve histoloji doktoru, Geriatri uzmanı, Çocuk göğüs hastalıkları doktoru, Üreme endokrinolojisi ve i̇nfertilite doktoru, Çocuk üroloğu, Çocuk romatoloğu, Çocuk genetik doktoru, Pratisyen hekim, Çocuk kalp ve damar cerrahı daha fazla

(1509 görüş)
Uzmanları gör

Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi kadrosunda 20 adet acil tıp uzmanı, 5 adet adli tıp uzmanı, 2 adet alerji hastalıkları uzmanı, 4 adet algoloji uzmanı, 60 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uz... daha fazla

Hakkımızda

Adres bilgisi

Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi

Kazımdirik Mahallesi Ege Üniversitesi

35100 , Bornova ,

İletişim Bilgileri
Sigortasız hastalar

Hakkımızda

Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi kadrosunda 20 adet acil tıp uzmanı, 5 adet adli tıp uzmanı, 2 adet alerji hastalıkları uzmanı, 4 adet algoloji uzmanı, 60 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 23 adet beyin ve sinir cerrahisi uzmanı, 3 adet çocuk alerjisi uzmanı, 11 adet çocuk cerrahisi uzmanı, 6 adet çocuk endokrinolojisi uzmanı, 3 adet çocuk enfeksiyon hastalıkları uzmanı, 5 adet çocuk gastroloji hepatoloji ve beslenme uzmanı, 5 adet çocuk hematolojisi uzmanı, 3 adet çocuk ımmünolojisi uzmanı, 2 adet çocuk kalp ve damar cerrahisi uzmanı, 4 adet çocuk kardiyolojisi uzmanı, 7 adet çocuk nefrolojisi uzmanı, 2 adet çocuk nörolojisi uzmanı, 1 adet çocuk onkolojisi uzmanı, 19 adet çocuk psikiyatrisi uzmanı, 1 adet çocuk romatolojisi uzmanı, 39 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 1 adet çocuk ürolojisi uzmanı, 14 adet dermatoloji uzmanı, 2 adet el cerrahisi uzmanı, 1 adet embriyoloji ve histoloji uzmanı, 12 adet endokrinoloji ve metabolizma hastalıkları uzmanı, 17 adet enfeksiyon hastalıkları uzmanı, 21 adet fiziksel tıp ve rehabilitasyon uzmanı, 19 adet gastroenteroloji uzmanı, 38 adet genel cerrahi uzmanı, 12 adet göğüs cerrahisi uzmanı, 26 adet göğüs hastalıkları uzmanı, 17 adet göz hastalıkları uzmanı, 8 adet halk sağlığı uzmanı, 11 adet hematoloji uzmanı, 37 adet iç hastalıkları uzmanı, 6 adet immünoloji uzmanı, 49 adet kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, 31 adet kalp ve damar cerrahisi uzmanı, 34 adet kardiyoloji uzmanı, 22 adet kulak burun boğaz uzmanı, 13 adet nefroloji uzmanı, 8 adet neonatoloji uzmanı, 31 adet nöroloji uzmanı, 5 adet nükleer tıp uzmanı, 21 adet ortopedi ve travmatoloji uzmanı, 7 adet plastik rekonstrüktif ve estetik cerrahi uzmanı, 1 adet pratisyen uzmanı, 9 adet psikiyatri uzmanı, 1 adet psikoloji uzmanı, 16 adet radyasyon onkolojisi uzmanı, 42 adet radyoloji uzmanı, 11 adet romatoloji uzmanı, 2 adet spor hekimliği uzmanı, 4 adet tıbbi biyokimya uzmanı, 2 adet tıbbi farmakoloji uzmanı, 5 adet tıbbi genetik uzmanı, 18 adet tıbbi mikrobiyoloji uzmanı, 2 adet tıbbi onkoloji uzmanı, 4 adet tıbbi parazitoloji uzmanı, 15 adet tıbbi patoloji uzmanı, 19 adet üroloji uzmanı, bulunmaktadır. Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi İzmir ilinde Ankara Yolu Bornova adresinde bulunmaktadır. Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi bünyesinde bulunan bir doktordan randevu almak için 2324441343 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Tıbbi tesis tipi

 • Üniversite Hastanesi

En yakın kuruluşlar

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

 • Can Ceylan

  Dermatoloji, Prof. Dr.

  • H
   Konum: Can Ceylan MuayenehanesiHizmet: Normal randevu

   Merhabalar,

   Ben internet araştırmalarım ve Ankara'dan başka bir doktorun tavsiyesiyle gittim. Kendisi çok güleryüzlü ve detayları açıklayan bir doktor. Ancak saç dökülmesi ve 2 defa ayağımın altındaki siğil tedavisinden de malesef ben sonuç alamadım.

  • F
   Konum: Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi

   Sn Prof.Dr.Can Ceylan bey hakkinda yaptigim araştırma sonucu bize (kizimin sivilcelerinin teshis ve tedavisine yönelik) gerekli bilgiyi internette buldum.
   Muayene kizim ile gittigim de SN PROF DR. CAN BEY; Doktor mesleğinin o kutsalliyetinden öte hani derler ya ADAM GIBI ADAM biz de diyoruz ki İNSAN GIBI İNSAN can özünde ki o müstesna cevher davranislarina yansiyordu. Konusmasi anlaşılır, sade, bilgilendirici, güven verici,kaygi ve korkuyu gideren harika bir doktor.
   Sn hocam; sizin gibi değerler kolay yetismiyor.Egitimci bir ailenin evladi olarak duyarliliginiz, insana olan sevgi debilinizle eminim hastalariniz kendini cok daha iyi hissetirmektedir. size tanimak bizler icin gercek bir sans oldu.Size sonsuz tesekkurler ...Saygilar...
   Feride BEKTAS

  Tüm görüşlere (18) göz at


 • Ali Tekin

  Çocuk Cerrahisi, Çocuk Ürolojisi, Op. Dr.

  • E
   Konum: Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi HastanesiHizmet: Hipospadias (Yarım Sünnet) Ameliyatı

   Gördüğüm en iyi doktorlardan biri . Yaklaşık 1,5 yıl önce oğlum Taha Kuzey UZUNDAĞ aynı bölümde hipospadias ameliyatı olmuştu. Fistül oluşumu nedeniyle Ali TEKİN hocam tarafından 23 Ocak 2020 de ameliyat edildi. Hastalarına olan ilgisi, samimiliği, yardımseverliği, bilgisi ve kalitesi ile mükemmel bir doktor. Aklımda ki sorular kendisini tanıyınca yok oldu. Kendisine binlerce teşekkürü borç biliyoruz. Her şey için çok ama çok sağolun.

  • Oğlumuz Kutay ‘ın alttan işeme )hipospadias) problemi vardı ismini duyarak gittiğimiz Ali bey her konuda çok yardımcı oldu .ameliyat öncesi bilgilendirme,ameliyat günü ilgisi ve sonrası bizi çok rahatlattı kendisine çok teşekkür ederiz

  Tüm görüşlere (10) göz at


 • Erol Tavmergen

  Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Üreme Endokrinolojisi Ve İnfertilite, Prof. Dr.

  • C
   Konum: Erol Tavmergen MuayenehanesiHizmet: Tüp Bebek

   Erol hoca ve ekibine sonsuz teşekkür ederim çok ilgili ve alakalilar erol bey sayesinde ilk tüp bebek denemesiyle ikiz oğluşlarım var simdi şukurler olsun şiddetle tavsiye ediyorum

  • H

   güler yüzlü mutavazi cok sevimli insan eşimle onu tanıdıgımız gün hayatımız degişdi allah ondan razı olsun önce mevlam sonra onun mübrek parmaklarında yuvamız cokuk sesiyle hayat buldu bir oglumuz var emanet mevlamın izniyle 4 yıl gecti aradan onca yıl tam 16 sene tekraar ikiz kız babası o güzel insan sayesinde ona ne kadar teşekkür etsem azdır o güzel insan uzun yaşasın cok insalra merhem olsun mevlam onun yardımcısı olsun denizliden hulusi elif talha dogacak couklarım ayşe zeynep baykara slm

  Tüm görüşlere (7) göz at


 • Murat Ulukuş

  Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Prof. Dr.

  • C

   Kendisi rahim ağzında kanser başlangıcı olduğunu gördü ve iyileşir geçer diye biraz tedavi eşliğinde bekledik. Geçmemesi üzerine ameliyatla rahmimin alınmasına karar verdi. Bir kere kendisi psikolojik olarak hastayı rahatlatan bir hekim. Ameliyat boyunca aralarda hep elimi tuttu ve beni sakinleştirmeyi başardı. Konuşarak beni rahatlattı. Bu konuda gerçekten çok iyi ve çok da iyi niyetli biri. Operasyonunum üzerinden 5 yıl geçti ve gerçekten bir sorun yaşamadığım için çok memnunum.

  • N

   Hoca'mla 2005 yılında çikolata kistim neticesinde tanıştım ve o yıldan beri tedavilerimi kendisiyle beraber sürdürmekteyim. Şu ana kadar yanlış bir yöntem ya da herhangi bir olumsuzluk asla yaşamadım, her konuda kendisinden çok da memnun kaldım. Birçok operasyon sürecine dahil oldum. Daha önceki muayene deneyimlerimden, hamile kalamayacağımı hatta rahim kanser olabileceğimi söyleyenler olmuştu. Murat Bey'le geçirdiğim birkaç operasyon sonucu 2007 yılında oğlumu kucağıma aldım. Daha sonrasında tedaviye devam ettim ve tekrar operasyonlar geçirmek zorunda kaldım. Ardından 1 çocuğum daha oldu. 2. gebeliğimde yani kızıma hamileyken büyük riskler taşıdığımı biliyordum. Deneyimlediğim birçok süreçte bana çocuğun alınması gerektiği, engelli bir birey olduğu söylendi. Murat Hoca kızımın sadece minyon tipli olduğunu ayrıca sağlık açısından herhangi bir sorun yaşamadığını söyleyerek beni olumlu anlamda sürekli yönlendirdi. Hayatımda fazlasıyla güvendiğim hekimlerden biri oldu. 2 doğumumu da hiçbir hastane beni kabul etmezken, Murat Bey gerçekleştirdi. Elinden gelen her şeyi sundu. Çocuklarımın yaşamlarını özellikle de kızımın yaşamını kendisine borçluyum. Görüşmek isteyen hastalara da hamilelik ya da tedavi süreçleri için önerebileceğim bir uzman olduğunu söyleyebilirim. Murat Bey doğru yolda ilerleyen, doğru kararlar veren ve sizi doğru yönlendiren bir hekim.

  Tüm görüşlere (12) göz at


 • Özgür Fırat

  Genel Cerrahi, Prof. Dr.

  • F
   Konum: Prof.Dr. Özgür Fırat MuayenehanesiHizmet: Laparoskopik Safra Kesesi Ameliyatı

   80 yaşındaki annemin safra kesesi ameliyatı çok başarılı geçti. Allah yolunu açık etsin inşallah Özgür hocamızın. Bilgilendirme yönlendirme tedavi ve sonraki iletişim için çok teşekkürler..

  • S

   3 ay önce Özgür hocaya dalak ameliyatı oldum.Ameliyat öncesi ve ameliyat sonrası herhangi bir sıkıntım olmadı.Özgür hoca ve ekibi çok ilgililerdi tüm süreç boyunca.Kronik İTP  hastasıyım, bunun için dalağımın alınması gerekiyordu ve benim için alınması çok faydalı oldu.Şu an için durumum çok iyi.

  Tüm görüşlere (28) göz at


 • Tayfun Yoldaş

  Genel Cerrahi, Doç. Dr.

  • S
   Konum: Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi HastanesiHizmet: Diğer

   Tayfun bey, eylül 2018'de annemin fistül ameliyatını yaptı.Kalın bağırsağını ilestomiye bağlayarak zor bir ameliyat gerçekleştirdi. Annem çok zayıf olduğu için yaklaşık 4 ay hastanede kaldık. Doktorumuz bu aşamada bize kibarlığı,anlayışı ve engin bilgi tecrübesiyle çok yardımcı oldu. İzmir'de annemin ameliyatını kimse yapmak istemezken Tayfun bey kabul etti, biz ona güvendik ve sayesinde annem kurtuldu. Ona ne kadar teşekkür etsek az, iyi ki var. Kendisine meslek hayatında başarılar diliyorum.

  • Ö
   Konum: Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi HastanesiHizmet: Diğer

   Babam kolon kanseri teşhisinden sonra 6 kür kemoterapi aldı. Sonrasında değerli hocamız ameliyatını gerçekleştirdi.Öncelikle Tayfun Hoca gibi mükemmel bir hekimin babamın ameliyatını gerçekleştirmesi gerçekten bizi çok mutlu etti. Hastaya ve hasta yakına karşı gösterdiği ilgi, açıklayıcı yaklaşım bizi derinden etkiledi. Ameliyat o kadar başarılı geçti ki babamın toparlaması çok kısa sürdü. Sorduğumuz her soruya o kadar ince ve açıklayıcı cevaplar verdi ki içimiz her seferinde rahatladı. Tüm insanlık için Tayfun Hoca çok büyük bir değer ve kazanımdır. Sizi tanımak bizim için büyük bir lütuftu. Her şey için sonsuz teşekkür ederiz. Her şeyin umduğunuzdan daha güzel ve mutlu olmasını dileriz.

  Tüm görüşlere (14) göz at


 • Ali Akdemir

  Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Doç. Dr.

  • K
   Konum: Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi HastanesiHizmet: Laparoskopik Over Kisti Ameliyatı

   İki ay önce doktorum Ali Beye 14 cm miyom,5 cm sag ve 3,5 cm sol yumurtalik kistim şikayetiyle gittim.Umidimi tam kestiğim zaman burada doktoruma denk geldim,muayeneden kisa bir sure sonra hemen ameliyat kararı aldık ve hem kansız olmama rağmen hem de bu duruma cesaretim olmamasına rağmen doktorumuz başarılı ekibiyle ve detaylı bilgisiyle ameliyatimi yaptı.Ameliyat sonrasında da ağrım bile cok fazla olmadi ve su an cok iyiyim.Doktorum Ali Bey ve ekibine teşekkür ediyorum,gerçekten kadın hastalıkları için düşünülmeden gidilmesi gereken biri,tavsiye ederim.

  • Ş
   Konum: Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi HastanesiHizmet: Sezeryan Doğum

   31 Mayıs 2020 de doğum yaptım beneğin eşi aşağıdaydı ali bey takip etti ve doğumuma girdi çok ilgili çok anlayışlı çok başarılı çok korkuyordum ama hiç korktuğum gibi olmadı Ali bey sayesinde çok memnun kaldım herkeze tavsiye ederim kesinlikle ali akdemiri tercih edin sizde çok memnun kalacaksınız eminim ali beye çok teşekkür ediyorum sayesinde çok rahat bir doğum yaptım tekrar söylüyorum kesinlikle ali beyi tercih edin

  Tüm görüşlere (31) göz at


 • Bülent Semerci

  Üroloji, Prof. Dr.

  • H
   Konum: İzmir Özel Ege Şehir HastanesiHizmet: Üroloji Randevusu

   Çok büyük bir prostatı sıkıntısız ve büyük bir ustalıkla ameliyat ederek bizi büyük bir dertten kurtaran sevgili doktorumuz Bülent Bey'e sonsuz teşekkürler Hastanız Hulusi Erim


 • Bek Akilbekov

  Beyin Ve Sinir Cerrahisi, Ass. Dr.

  • K

   bek hocam unutmadık seni teşekkürler yaptğınız bütün emeklere


 • Deniz Coşkunsever

  Tıbbi Farmakoloji, Ass. Dr.

  • S

   Gerçekten çok çok çok güzeldi, onu görmem şikayetlerimi aldı götürdü. Bu güzelliği görmek için hep hasta mı olmam lazım... Keşke bütün doktorlar bu kadar güzel olsa:)""

  • O

   Gerçekten mükemmel ve çok cici bir doktor kendileri.


İlgili aramalar