Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi

İç hastalıkları uzmanı, Anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, Kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, Radyolog, Çocuk sağlığı ve hastalıkları doktoru, Kardiyolog, Genel cerrah, Kalp ve damar cerrahı, Nörolog, Göğüs hastalıkları doktoru, Fizik tedavi uzmanı, Kulak burun boğaz doktoru, Acil tıp doktoru, Gastroenterolog, Enfeksiyon hastalıkları uzmanı, Mikrobiyolog, Ortopedi ve travmatoloji uzmanı, Ürolog, Beyin ve sinir cerrahı, Patolog, Çocuk psikiyatristi, Radyasyon onkoloğu, Göz doktoru, Dermatolog, Endokrinolog ve metabolizma hastalıkları dokt, Göğüs cerrahı, Psikiyatrist, Nefrolog, Romatolog, Çocuk cerrahı, Hematolog, Neonatolog, Halk sağlığı hekimi, İmmünolog, Çocuk nefroloji uzmanı, Çocuk endokrinoloji doktoru, Plastik rekonstrüktif ve estetik cerrahi uzmanı, Çocuk gastroloji hepatoloji ve beslenme uzman, Nükleer tıp doktoru, Çocuk hematolojisi doktoru, Adli tıp doktoru, Genetik uzmanı, Spor hekimi, Biyokimya uzmanı, Parazitoloji uzmanı, Çocuk nöroloji uzmanı, Algoloji doktoru, Çocuk i̇mmünolojisi doktoru, Onkolog, Çocuk enfeksiyonu doktoru, Psikolog, Farmakolog, Alerji hastalıkları doktoru, El cerrahı, Çocuk alerjisi doktoru, Çocuk kardiyoloğu, Embriyolog ve histoloji doktoru, Geriatri uzmanı, Çocuk göğüs hastalıkları doktoru, Üreme endokrinolojisi ve i̇nfertilite doktoru, Çocuk üroloğu, Çocuk romatoloğu, Çocuk genetik doktoru, Pratisyen hekim, Çocuk kalp ve damar cerrahı daha fazla

(538 görüş)
Profilinizin kontrolünü alın Bilgilerinizi Düzenleyin Uzmanları gör
Mesaj gönder
Numarayı göster

Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi kadrosunda 20 adet acil tıp uzmanı, 5 adet adli tıp uzmanı, 2 adet alerji hastalıkları uzmanı, 4 adet algoloji uzmanı, 60 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uz... daha fazla

Sağlığınızı ertelemeyin

Evinizden ayrılmadan tedavinizi başlatmak veya devam ettirmek için online danışmanlığı seçin. Eğer ihtiyacınız varsa, muayenehane ziyareti için de randevu alabilirsiniz.

Nasıl çalışır?

Hakkımızda

Adres bilgisi

Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi

Kazımdirik Mahallesi Ege Üniversitesi

35100 , Bornova ,

İletişim Bilgileri
Sigortasız hastalar

Hakkımızda

Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi kadrosunda 20 adet acil tıp uzmanı, 5 adet adli tıp uzmanı, 2 adet alerji hastalıkları uzmanı, 4 adet algoloji uzmanı, 60 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 23 adet beyin ve sinir cerrahisi uzmanı, 3 adet çocuk alerjisi uzmanı, 11 adet çocuk cerrahisi uzmanı, 6 adet çocuk endokrinolojisi uzmanı, 3 adet çocuk enfeksiyon hastalıkları uzmanı, 5 adet çocuk gastroloji hepatoloji ve beslenme uzmanı, 5 adet çocuk hematolojisi uzmanı, 3 adet çocuk ımmünolojisi uzmanı, 2 adet çocuk kalp ve damar cerrahisi uzmanı, 4 adet çocuk kardiyolojisi uzmanı, 7 adet çocuk nefrolojisi uzmanı, 2 adet çocuk nörolojisi uzmanı, 1 adet çocuk onkolojisi uzmanı, 19 adet çocuk psikiyatrisi uzmanı, 1 adet çocuk romatolojisi uzmanı, 39 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 1 adet çocuk ürolojisi uzmanı, 14 adet dermatoloji uzmanı, 2 adet el cerrahisi uzmanı, 1 adet embriyoloji ve histoloji uzmanı, 12 adet endokrinoloji ve metabolizma hastalıkları uzmanı, 17 adet enfeksiyon hastalıkları uzmanı, 21 adet fiziksel tıp ve rehabilitasyon uzmanı, 19 adet gastroenteroloji uzmanı, 38 adet genel cerrahi uzmanı, 12 adet göğüs cerrahisi uzmanı, 26 adet göğüs hastalıkları uzmanı, 17 adet göz hastalıkları uzmanı, 8 adet halk sağlığı uzmanı, 11 adet hematoloji uzmanı, 37 adet iç hastalıkları uzmanı, 6 adet immünoloji uzmanı, 49 adet kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, 31 adet kalp ve damar cerrahisi uzmanı, 34 adet kardiyoloji uzmanı, 22 adet kulak burun boğaz uzmanı, 13 adet nefroloji uzmanı, 8 adet neonatoloji uzmanı, 31 adet nöroloji uzmanı, 5 adet nükleer tıp uzmanı, 21 adet ortopedi ve travmatoloji uzmanı, 7 adet plastik rekonstrüktif ve estetik cerrahi uzmanı, 1 adet pratisyen uzmanı, 9 adet psikiyatri uzmanı, 1 adet psikoloji uzmanı, 16 adet radyasyon onkolojisi uzmanı, 42 adet radyoloji uzmanı, 11 adet romatoloji uzmanı, 2 adet spor hekimliği uzmanı, 4 adet tıbbi biyokimya uzmanı, 2 adet tıbbi farmakoloji uzmanı, 5 adet tıbbi genetik uzmanı, 18 adet tıbbi mikrobiyoloji uzmanı, 2 adet tıbbi onkoloji uzmanı, 4 adet tıbbi parazitoloji uzmanı, 15 adet tıbbi patoloji uzmanı, 19 adet üroloji uzmanı, bulunmaktadır. Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi İzmir ilinde Ankara Yolu Bornova adresinde bulunmaktadır. Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi bünyesinde bulunan bir doktordan randevu almak için 2324441343 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Tıbbi tesis tipi

 • Üniversite Hastanesi

Bu kurumdaki doktorlar/uzmanlar hakkındaki görüşler

Genel skor

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
  R
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Celal Çınar Anjiyografi

  3 sene önce abim beyin kanaması geçirdi, Ege üniversitesi acil servisine başvurduk. Anevrizmaya bağlı Beyin kanaması geçirdiği için Celal hoca ameliyatımızı gerçekleşirdi. Kendisini tamamen hayat kurtarmaya adamış bir doktor. Allah razı olsun hocam.

  F
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Prof. Dr. Yılmaz Dikmen Diğer

  Benim oğlum 1993 doğumlu,ozamanlar böyle internet olmadığı için şimdi yazıyorum.o tarihte bile Karataş Hastanesi'nde harika bir sezaryan doğum gerçekleşti,problemli hamileliğim boyunca okadar ilgili ve sevecendiki üzerinden 29 sene geçti hala tavsiye edebileceğim tek hekimdir.çok minnettarım, Teşekkürler

  T
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Doç. Dr. Mete Ergenoğlu Randevu

  Tek kelime ile o benim kahramanım çok iri miyomlarimin arasına sıkışmış bebeğimle riskli hamilelik sürecini her zaman güven vererek temkinli ilerleyip ani başlayan doğumunda bir o kadar emin ellerde tamamlayıp bebeğimle beni hayata yeniden döndüren muhteşem insan.benim gibi miyomlu riskli bir hamilelik sürecindeyseniz Mete bey doğru adres

  N
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Doç. Dr. Mete Ergenoğlu Amniyosentez

  Bir kadının başına gelebilecek en iyi doktorlardan bir tanesi. Bilgisi, anlatımı, ileri görüşlülüğü ve koyduğu tanılarla alanında uzman bir doktor. İkinci hamileliğimde yaşım itibariyle amniyosentez olmayı önerdi ama olmadığımız zaman başımıza gelebilecekleri çok güzel izah etti. İyi ki de olmuşum. Eli çok hafifti, bittiğini anlamadım. Teşekkürü bir borç bilirim.

  B
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Prof. Dr. Yüksel Atay Çocuk Kalp Ve Damar Cerrahisi Randevusu

  Yüksel bey pulmoner infundibuler darlık teşhisi koydu, karar olarak cerrahi sağ ventrikülotomi ile infundibuler kas bandları resepsiyon için ameliyat gerçekleştirdi mayıs ayı 2022 yılı içerinde, kızım kendinin yapmış olduğu tecrübeli bir cerrahi operasyonla sağlık durumunun şuanda çok iyi seviyelere ulaşmasını sağladı ve herseyin yolunda gittiği bir yol katettik onun sayende. Kendisine ne kadar teşekkür etsek azdır. Kızımızın sağlığını Yüksel hocamıza borçluyuz. Saygı ve menettarligimizi sunarız. Saygılar.

  Prof. Dr. Yüksel Atay

  Geçmiş olsun teşekkür ederim

  G
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Prof. Dr. Tahir Yağdı Diğer

  Eşimin aort anevrizma ameliyatını başarı ile yapan ve şu an hayatta olmasına sebep olan değerli doktorumuz. İyiki varsınız, yaşadığımız sürece size minnettarız. Tedavi öncesi ve sonrası tüm sorularımıza sabırla verdiğiniz cevaplar için, göstermiş olduğunuz yakınlık için, ilginiz için size çok teşekkür ediyoruz.

  Ö
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Doç. Dr. Mete Ergenoğlu Kadın Hastalıkları Ve Doğum Randevusu

  Hamile olduğumu öğrendiğim andan itibaren süreci birlikte bitirdiğim , bu süreçte gözüm kapalı o kadar güvenerek ilerledim ki , hem kendi sağlığım hemde bebeğim emin ellerde idi. İnsanın böyle mükemmel doktorlarla karşılaşması büyük bir şans. Mete Hoca ile umarım herkesin yolu kesişir. O zaman burada yazdıklarımızın daha da fazlası ile karşılaşacaksınız. İyi ki Mete Hoca diyorum.

  O
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Doç. Dr. İsa Kaya Kulak Burun Boğaz Randevusu

  Merhabalar, ben burnumda ki solunum problemi nedeniyle İsa beye gitmiştim. Gerek ameliyat öncesi incelemede vermiş olduğu detaylı bilgiler, sunduğu tedavi seçenekleri ve gerekse de ameliyat sonrası yönlendirme, tedavi ve takibinden çok memnun kaldım. Ameliyatım her açıdan çok başarılı oldu. Kısa bir sürede toparlanıp normal yaşantıma döndüm. Ayrıca son derece saygılı, kibar ve anlayışlı.

  U
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Prof. Dr. Serhat Bor Diğer

  (Umut Altunhan) Yaşatmak için yaşayan hekimlerimizin başında gelen değerli Serhat Hocam'a çok teşekkür ederim. Onu anlatmaya gerek olmadığını düşünüyorum. Bizler çok şanslıyız ki Serhat Hocam ile yollarımız kesişti. Bizi tekrardan hayata bağlayan değerli Serhat Hocam'a sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. (12 kez endoskopi yapılıp iyileştirilemeyen eşim Nihal Altunhan 'ı yıllar sonra hayata döndüren Serhat Hocam iyi ki varsınız...)

  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Prof. Dr. İbrahim Aydoğdu Diğer

  Ben Gbs hastasıyım Muğla’dan İbrahim Aydoğdu hocama geldim çok ilgilendi mesleğinde çok başarılı doktor çok memnun oldum. İbrahim Aydoğdu hocama çok teşekkür ederim.

  Hata oluştu, tekrar deneyin