Uzm. Kl. Psk. Duygu Demir Barlık

Psikoloji

Sakarya 1 adres

34 görüş

Adresler (2)

Online Danışmanlık

Bu adres için online randevu takvimi mevcut değil

Sigortasız hastalar


Online Danışmanlık

Online Terapi


Bu adres için online randevu takvimi mevcut değil

Sigortasız hastalar


Kabul edilen yaş grubu: yetişkin, her yaştan çocuk

Online Danışmanlık

Online Terapi

Psikoloji Randevusu +5 daha fazla

Aile Terapisi

Bilişsel Davranışçı Terapi

Cinsel Terapi

Tümünü göster


Hizmetler

Başlıca Hizmetler


Online Danışmanlık


Arabacıalanı, SakaryaOnline Danışmanlık


Arabacıalanı, SakaryaArabacıalanı, Sakarya

Diğer Hizmetler


Arabacıalanı, SakaryaArabacıalanı, SakaryaArabacıalanı, SakaryaArabacıalanı, SakaryaArabacıalanı, Sakarya

Özgeçmiş

Hakkımda

İstanbul Üniversitesi Psikoloji Bölümünü 2009 yılında bitirmiştir. Marmara Üniversitesi İnsan Kaynakları Yönetimi alanında tezli yüksek lisans eğitimi...

Daha fazla

34 hasta/danışan görüşü

Genel skor

G
Doğrulanmış
Konum: Psikoloji Randevusu

Uzun yıllardır kaygı sorunlarıyla baş etmeye çalışıyorum, bu sebeple de Duygu hanımı araştırmam sonucunda internet üzerinden buldum. Öncelikle Duygu hanımın işinde çok başarılı ve yetkin bir psikolog olduğunu söylemek isterim. Bunu daha önce bir çok psikologdan uzun yıllar boyunca yardım almış deneyimli bir danışan olarak söyleyebilirim. Özellikle de Sakarya’da karşıma çıkmış olması benim için büyük şans gerçekten. Kendisinden 1 yıla yakındır terapi alıyorum, gerek konuşarak ihtiyaç halinde Emdr yönteminden yararlanarak ilerliyoruz. Sizi can kulağı ile dinliyor, size önemli gelmeyen ama aslında önemli olan hiçbir ayrıntıyı kaçırmıyor, ne olduğunu ya da neler olabileceğini açık yüreklilikle paylaşıyor. Bazen küçücük bir yorum yapıp bir anda beyninizde bir ışık yakıyor. İşte orası değişimin başladığı yer. Terapi uzun ve meşakkatli bir yolculuk, eğer sabırlı olup Duygu hanım gibi işinin ehli bir psikoloğa teslim ederseniz kendinizi emin olun gelecek günler çok daha aydınlık!

K
Doğrulanmış
Konum: Diğer

Çocukluk travmalarıyla artık günlük hayatımı çok fazla etkilemesi sonucu Duygu Hanımı araştırmalarım sonucu denk geldim. ilk o odaya girene kadar çok korku içerisindeydim kendimi nasıl açarım anlatabilirim diye ama benimde anlamadığım şekilde dilimden her şey dökülüverdi. Bunun üzerine bana Emdr terapisini önerdi ve terapiler sonunda hayretlere düşerek o odadan çıkıyorum hala devam eden terapi sürecimiz var ve uzun yıllarda devam edecek diye düşünüyorum iyi ki bu denli kalbi güzel güler yüzlü sesinin bile huzur veren biriyle yolum kesiştiği için mutluyum ve huzurluyum.

S
Doğrulanmış
Konum: Psikoloji Randevusu

Merhaba. Duygu hanımı kendim araştırarak buldum ve 5 aydır düzenli danışanıyım. Evliliğimin ilk aylarında başladım ve iyi ki diyorum. Hem evliliğimde hem birey olarak çok yönlü olumlu gelişmeler yaşadım ve bunu farketmek beni daha da cesaretlendirdi. Seanslar rahat ve akıcı geçiyor. İletişimi güçlü ve iyi bir dinleyici

M
Doğrulanmış
Konum: Psikoloji Randevusu

Uzun araştırmalarım sonucunda Duygu hanımı buldum ve gitmeye karar verdim.Ailevi problemlerden dolayı kendimi mental ve fizyolojik olarak iyi hissetmiyordum.Çok az konuşuyordum insanları dinlemekte zorlanıyordum sürekli dalıp gidiyordum kendimi işime ve sosyal aktivitelere vermekte zorlanıyordum.Bu durumum ciddi uyku problemlerine de neden oluyordu.Duygu hanım ile tanışıp birkaç seanstan sonra Emdr çalışması yapmaya başladık. Şuan kendimi hem mental hem fizyolojik olarak daha iyi hissediyorum.Olumsuz duygulardan zihnimi uzaklaştırabiliyorum.Şimdilik bir travmamı kapattık sıra diğerlerinde.Duygu hanım ile çalışmakta çok mutluyum anlayışlı naif yargılamayan kendimi ifade edemediğim zamanlarda destek olan terapi sonunda mutlaka fiziksel olarak rahatlatıp o şekilde terapiyi sonlandıran alanında başarılı bir psikolog.Kendisine çok teşekkür ediyorum.

Ş
Doğrulanmış
Konum: Psikoloji Randevusu

Eşimle evliliğimizi bitirmeye karar vermişken Duygu hanımla tanıştık. Kendimizce on yıllık evliliğimizde her şeyi denemiştik son noktada terapi almaya karar verdik. İlişkimizi birbirimizi anlaşmazlıklarımızı farklı bir açıdan görmeyi öğrendik. İletişim şeklimizi değiştirdi seanslar.
Şimdi birbirimizi anlamaya dinlemeye gayret ediyoruz, sorunları daha kolay konuşur hale geldik. sorunlarımız bitmedi ama biz konuşmayı öğrendik. Artık ayrılığı konuşmuyoruz daha sağlıklı bir evlilik kurmaya çalışıyoruz.

E
Doğrulanmış
Konum: Psikoloji Randevusu

Liseye giden çocuğum için destek aldık. Özgüveni sorunları vardı, hep sessiz dışlanan bir çocuktu. Bu haline o kadar çok üzülüyorduk ki en sonunda profesyonel destek almak istedik. Kızım Duygu hanımı çok sevdi onu bir ablası gibi görmeye başladı. Görüşmeler sonrası evde odasından çıkıp sohbetler etmeye başladı. Aynı şekilde okulda da derslere katılımı artmış, arkadaşlarıyla vakit Geçirmeye başlamış olduğunu duyunca çok sevindik hala terapilere devam ediyoruz. Daha da iyi sonuçlar olacağımıza eminiz

G
Doğrulanmış
Konum: Psikoloji Randevusu

yıllardır süren panik ataklar, kullandığım ilaçlar, gittiğim terapiler… Son durak Duygu hanım oldu, ataklarımı tanımayı yönetmeyi öğrendim. Neden bu kadar sıkıştığımı keşfettik, derinlerdeki yaralarımı gördük, Emdr terapisiyle Bunları çalıştık. Müthiş etkiledi beni bu tedavi. Şaşırtıcı bir hızla kendimi daha iyi hissetmeye başladım. Emdr terapisini araştırmış ve merakla gitmiştim, Emdr konusundaki deneyimi Duygu hanımı seçmemdeki en önemli nedendi. Duygu hanımı ve Emdr ‘I seçerek doğru bir karar vermişim. Teşekkürler herşey için

S
Doğrulanmış
Konum: Psikoterapi

Duygu hanımla daha önce kendisinden terapi almış bir arkadaşımın yönlendirmesiyle tanıştım. Ayrılık sonrası depresyon yaşıyordum, uyumuyor, yemiyor, içmiyor, kimseyle konuşmak istemiyordum. Her seans sonrası hayatla bağlantım yeniden kuruldu, kendimin ve hayatımın değerli olduğunu anladıkça depresif halimden eser kalmadı. Eskisinden de iyi olduğumu hissediyorum ve çok teşekkür ediyorum, iyi ki tanışmışız.

C
Doğrulanmış
Konum: Psikoloji Randevusu

Duygu hanıma internetten araştırma yaparken ulaştım. Geçmiş tramvalarım, aşamadığım bazı problemlerim sebebiyle başvurdum. Duygu hanımla EMDR Terapisine başladık. O kadar güzel bir süreçti ki beklediğimden çok daha çabuk halloldu her şey. Her seans sonrası şaşkınlıkla çıktım o odadan çünkü resmen bir mucizeydi :) Gerçekten kendimi buldum sanki. Takıntılarımdan, kendimle olan kavgalarımdan, kendimi suçlamaktan kurtuldum. Artık daha özgüvenli daha güçlü daha bilinçli biriyim. EMDR terapisini ve Duygu hanımı herkese tavsiye ediyorum. İyi ki Duygu hanımla tanıştım iyi ki ona başvurdum çok çok çok teşekkür ediyorum kendisine :)

Z
Doğrulanmış
Konum: Psikoloji Randevusu

Duygu hanımı İnternet araştırmalarımdan buldum ve çok memnun kaldım. Duygu Hanım inanılmaz kibar güler yüzlü ve çocukluk travmalarım ile ilgili hem kesin hem hızlı çözüm sağladı kendisine herşey için çok minnettarım..

Hata oluştu, tekrar deneyin

Sıkça Sorulan Sorular