Tahmini yanıtlama süresi:

Adres

Adnan Menderes Mahallesi 533. Sokak No:2, Efeler, Aydın
Özel Ege Liva Hastanesi

Bu adres için online randevu takvimi mevcut değil

Sigortasız hastalar


Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları Randevusu


Özgeçmiş

Hakkımda

Ülkemizin sosyoekonomik durumu, eğitim sistemi, iş sahası, eşit olmayan eğitim ve öğrenim şartları nedeni ile bir çok genç gibi b...

Daha fazla

İlgi alanları

  • Rotavirüs İshali
  • Ürtiker
  • Hematolojik hastalıklar
Tümünü göster

Hizmetler


Adnan Menderes Mahallesi 533. Sokak No:2, Aydın

Özel Ege Liva Hastanesi

11 hasta yorumu

Genel skor

T
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: başka bir yer Diğer

Mükemmel bir çocuk doktoru . Yenidoğan bebeğimin bronşit olması sonucu yoğun bakımda yatırdı ve öle iyi ilgilendi ki şükür evladım sağlığına kavuştu . Ablasından bulaştığı İçin ablasının iyileşmesini yakından takip etti . Çocukları kendi çocuğu gibi seven her zaman ulaşabildiğimiz bizim için çok değerli doktorumuz . İyi ki siz .

Ç
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: Duygu Eraslan Muayenehanesi Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları Randevusu

Kızımın doğduğu andan itibaren en yakın takipçisi duygu hanım. Kesinlikle iyiki onunla tanışmışız. Zaman farketmezsizin istediğimiz saatte ve günde sorularımızın yanıtını alabiliyoruz. Çok tatlı ses tonu ve rahatlatıcı tavrıyla aklımızda soru işareti içimizde endişe kalmadan evimize uğurluyor bizi. Biz kendisinden çok memnunuz :)

Y

İnternet araştırmalarım sonucu ulaştım Duygu Hanım'a. Bebeğimin öksürük ve seyreden ateş sorunu için tedavi aldık. Çok ilgilendi Duygu Hanım ve kendi bebeği gibi yakınlık gösterdi. Buhar tedavisi aldık ve ilaç tedavisi ile devam ettik. Takibimizi dikkatle yaptı ve bir süre sonra şikayetlerimiz geriledi. Kontrollerimiz için kendisi ile devam ediyoruz, kendi çocuk doktorum olmasına rağmen kendisi ile devam etme kararı aldık, o kadar memnunum kendisinden.

H

İlk çocuğumdan beri genel kontrollerimiz için Duygu Hanım'a gidiyoruz. Çok ilgili bir hekim ve çok memnunuz. Duygu Hanım güleryüzlü bir hekim ve her tedavi hakkında sürekli bilgilendiriyor. Hasta takibi de çok başarılı. Tavsiye edebileceğim bir hekim. Arkadaşlarıma da tavsiye ettik ve onlar da çok memnun.

M

Yılbaşında çocuğum atşelenmişti ve rahatsızlanmıştı. Bu şikayetle gittik Duygu Hanım'a. Bronşit başlangıcı vardı ve boğaz enfeksiyonu teşhisi de kondu. Önce serum takıldı ve daha sonra ilaç tedavisi şeklinde devam ettik. Kısa süre sonra oğlum iyileşti. Bu süreçte doktorumuz samimi ve ilgiliydi. Uzun vakit ayırdı bize ve her konuda yardımcı olmaya çalıştı. Sonrasında da telefonla bize ulaşarak durmumuzu kontrol etti.

Y

Oğlumun elinde siğil çıkmıştı; bu siğil patlayıp, kanamaya başladı. Bu nedenle Duygu Hanım'a ulaştık çok ilgilendi ve yarayı temizledi. Oğlumun doktor fobisini de kendisi ile yendik. Çok şefkatli ve güleryüzlü bir hekim. Eve geldikten sonra tekrar arayarak durumumuzu sordu defalarca. Kendisine teşekkür ederim.

A

Çocuğumda bronşit şikayeti ile gittik Duygu Hanım'a. Aldığımız hizmeti çok beğendik, çocuğumuza yaklaşımı ve tavrı çok iyiydi. Bu nedenle uzun zamandır takibindeyiz. Çocuğumuzu kendi çocuğu gibi seviyor ve ilgileniyor. Genel takibimiz ve ihtiyaç duymamız halinde kendisine ulaşabiliyoruz.

R

Kızımın çoklu besin alerjisi için gittik Duygu Hanım'a. Rutin ve genel kontrollerimiz için kendisi ile devam ediyoruz. Canayakın, işinde uzman ve ilgili bir hekim. Bir anneyi rahatlatacak tüm özelliklere sahip. Gıda düzenlemesi ile tedavimizi gerçekleştiriyor. Duygu Hanım işinde uzman, anlayışlı ve arkadaşçıl biri. İyi ki tanımışım, başarılarının daim olmasını diliyorum.

B

Çok iyi bir doktor.Mesleğinde de iyi, detaylı inceliyor çocukları.Çok memnunuz,sürekli gidiyoruz kendisine.Her türlü şikayetlerimizde gidiyoruz .Genelde soğuk algınlığı için gidiyoruz ama her konuda yardımcı oluyor, başka ihtiyaçlarımız içinde  yönlendiriyor.Çocuklarımın diş problemlerinde de yönlendirdi.20 aylık bir çocuğum vardı,çocuğumun dişi düştüğü için bir diş doktoruna yönlendirdi ve memnun kaldık. 

F

Çok memnunuz Allah razı olsun Duygu Hanım'dan,sürekli devam ediyoruz.2 kızım var,sürekli hastalandıklarında gidiyoruz, 2-3 senedir sürekli kendisini takip edip gidiyoruz..2-3 gün içerisinde verdiği ilaçlardan sonra tedavi sonuç vermeye başlıyor. Duygu Hanım nereye gidiyorsa oraya gidiyoruz.Çocuklarla iletişimi çok iyi,kızlarım kendisini çok seviyor.Daha önce kızlarım doktora gittiklerinde korkuyorlardı ama Duygu Hanım'la tanıştıktan sonra korkuları kalmadı

Hata oluştu, tekrar deneyin

Özgeçmiş

Hakkımda

Ülkemizin sosyoekonomik durumu, eğitim sistemi, iş sahası, eşit olmayan eğitim ve öğrenim şartları nedeni ile bir çok genç gibi b...

Daha fazla

İlgi alanları

  • Rotavirüs İshali
  • Ürtiker
  • Hematolojik hastalıklar
Tümünü göster

Diğer içerikler

Makaleler (2)

Röportaj

İlgili aramalar