Tahmini yanıtlama süresi:

Adres

Harbiye Mah Maçka Cad No: 1 D: 3, Beşiktaş, İstanbul
Prof. Dr. Ebru Altındağ Muayenehanesi

Bu adres için online randevu takvimi mevcut değil

Bu adreste kabul edilen sigortalar

Sigortasız hastalar


Kabul edilen yaş grubu: yetişkin, her yaştan çocuk

Nöroloji Randevusu

Randevu


Özgeçmiş

Hakkımda

Prof. Dr. Ebru Altındağ


İlgi alanları

  • Epilepsi
  • Bayılma
  • Dirençli Epilepsi
Tümünü göster

Hizmetler


Harbiye Mah Maçka Cad No: 1 D: 3, İstanbul

Prof. Dr. Ebru Altındağ MuayenehanesiHarbiye Mah Maçka Cad No: 1 D: 3, İstanbul

Prof. Dr. Ebru Altındağ Muayenehanesi

7 hasta yorumu

Genel skor

Y
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: Prof. Dr. Ebru Altındağ Muayenehanesi Nöroloji Randevusu

Ebru Hanım, demans ve hidrosefali hastası olan babamıza gösterdiği şefkatli ilgi, hastalığı detaylarıyla anlatması, çözüm önerileri ve güven veren yaklaşımıyla hem babama hem bize iyi geldi.


B
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: Prof. Dr. Ebru Altındağ Muayenehanesi Nöroloji Randevusu

Babamda aniden ortaya çıkan epilepsi nöbetleri için başka bir doktorun tavsiyesi üzerine 2019 yılının Aralık ayında Ebru hocaya gittik. O vakitten beridir babam kendisinin takipli hastası ve bir daha o korkutucu nöbetleri geçirmedi, ilgisi ve bilgisiyle bizi çok rahatlattı ve güven verdi, iyi ki Ebru hocayla tanışmışız.


E

Ebru Hanım'la annem tesadüfen tanışmış.Güler yüzü, anlayışı, nezaketi ve teşhisiyle çok memnun kaldık.Beyin operasyonu olmuştu annem, epilepsi krizi geçirdi.Sonrasında Ebru Hanım'a başladık. Hemen hemen 8 senedir devam ediyoruz.Tüm tanıdıklarımızı da Ebru Hanım'a yönlendirdik.Annem şuan çok şükür rutine alındı.Atakları olmuyor, kontolleri devam ediyor.


E

Çok iyi, bana çok çok yardımcı oldu.Benim el titremem vardı ama bana kalp hastalığımda bile yardımcı oldu.Adrasyon tedavisi ve ilaç değişimi yapıldı.Kendimde çok büyük farklılık gözlemliyorum, el titremelerim geçti.Biraz kaldı, bunun için tedavim devam ediyor.


A

Mükemmel.Bana nevralji teşhisi konmuştu, buna emin olmak için gitmiştim ama değilmiş.Bunu Ebru Hanım'dan öğrendim.Çok memnunum Ebru Hanım'dan.emar çekildim.Çok ilgili ve alakalı, çok memnunum.


N

Kardeşimin epilepsi rahatsızlığı için tavsiye üzerine gittik Ebru Hanım'a.İlaç tedavisi olduk, çok şükür memnun kaldık.Hala kendisiyle devam ediyoruz.Tedavimi sürecimiz iyileşme yönünde.Atakları azaldı kardeşimin.Herkese tavsiye ediyorum, çok pozitif bir insan.


A

Çok memnunum doktorumun kişiliğinden, teşhisinden, tedavisinden.Çok güler yüzlü bir doktor.Epilepsi rahatsızlığım için gittim.İlaç tedavisine başlandı.Ataklarımda azalma var, sürekli kontrollerim oluyor.Her an iletişim halindeyim, takip ediyor.


Hata oluştu, tekrar deneyin

Özgeçmiş

Hakkımda

Prof. Dr. Ebru Altındağ


İlgi alanları

  • Epilepsi
  • Bayılma
  • Dirençli Epilepsi
Tümünü göster

İlgili aramalar