Ela Eminkahyagil Özçelik, Dermatoloji Etimesgut

Uzm. Dr. Ela Eminkahyagil Özçelik

Kaydet

Dermatoloji

5 görüş

Kaydet

Tahmini yanıtlama süresi:

Sağlığınızı ertelemeyin

Evinizden ayrılmadan tedavinizi başlatmak veya devam ettirmek için online danışmanlığı seçin. Eğer ihtiyacınız varsa, muayenehane ziyareti için de randevu alabilirsiniz.

Uzmanları göster Nasıl çalışır?

Adresler (2)

Gazi Mah., Ankara
Ankara Gazi Mustafa Kemal Devlet Hastanesi

Bu adres için online randevu takvimi mevcut değil

Sigortasız hastalar


Herhangi bir hizmet eklenmemiş
Bu adres için online randevu takvimi mevcut değil

Sigortasız hastalar


Herhangi bir hizmet eklenmemiş

Hizmetler

Henüz bir hizmet eklenmedi

Bu hekim/uzman, henüz verdiği hizmetlere dair bir bilgi girişi yapmadı.

5 hasta yorumu

Genel skor

P
Doğrulanmış kullanıcı

Ela hanım güler yüzlü bir doktor. Fakat kaç aydır muayene için gidiyorum 1 kere yüzümü kontrol etmedi. Sadece ilaç yazıp gönderiyor.


T

Ela hanim gördüğüm en ilgili,en sevecen,bilgili ve deneyim sahibi dermatolog.Hastaya bakmış olmak için bakmıyor,aksine muayene sonrası tekrar ve tekrar görüşmeye çağırmasıyla hekimliğinin gereğini yerine getiriyor.İstanbul'dan Ankara'ya sırf kendisinin engin bilgilerinden yararlanmak ve şifa bulmak için geliyorum.Beni iyileştirdiği ve ilgilendiği için teşekkürü borç bilirim..


E
Doğrulanmış kullanıcı

soğuk görünse de aslında hastasına gerçekten ilgili sözlerinde samimi bir doktor ve her zaman doğru tedavi yöntemleriyle, teşhisleriyle dermatoloji olarak ankara'da en iyisi olduğunu düşünüyorum.


M

Ela hanim etimesgut devlet hastanesinde calisiyor olarak gorunuyor fakat kendisi yaklasik 3 aydir gazi devlet hastanesinde gorev yapmakta.Ve sunuda kesinlikle belirtmek isterim ki kendisi hekimlik ve hastaya olumlu yaklasim konusunda simdiye kadar gordugum sayili doktorlardan.Kendisine tekrar bu platform sayesinde sukranlarimi sunmak isterim.


M

ELA HANIM MERHABA BEN MUHAMMET ALTUNER İN VELİSİ MEMET ALTUNERİM ELA HANIM GERÇEKTEN DOKTORLUK TECRÜBENİZE TEŞEKKÜR EDERİM.ÇOCUGUMUN GERÇEKTEN ALLAHIN İZNİYLE SİZİN VESİLENİZLE ÇOCUGUM SAGLINA KAVUŞTU ÖNCEKİ HALİNİ SİZDE BİLİYORUSUNUZ BEN ÇOK ÜMİTSİZDİM AMA TEDAVİNİZ ÇOK BAŞARILI GEÇTİ HASTENE YATKİLİLERİNİN SİZİ ÖDÜLLENDİRMESİNİ İSTİYORUM SİZE TEŞEKKÜRLERİMİ İLETİR GÖREVİNİZDE BAŞARILAR DİLERİM...


Hata oluştu, tekrar deneyin

Özgeçmiş

Bu doktor/uzman mısınız?

Profili düzenle veya yönet

İlgili aramalar