Calendar-iconCreated with Sketch. Randevu takvimini isteyin

Adresler

 • Küçükyalı Delta Hospital

  İdealtepe Mah. Akgüvercin Sok. No: 4 Küçükyalı
  Maltepe

  Bu doktor ziyaret için internet üzerinden randevu almaya henüz izin vermedi

  E-posta adresinizi bırakın, doktorla internet üzerinden randevu alabileceğiniz zaman sizi bilgilendireceğiz

  Geçerli Sigortalar
  Allianz Sigorta, Inter Partner Assistance, Mapfre Sigorta, Fiba Sigorta, American Life Hayat Sigorta, Groupama Sigorta, Ankara Sigorta, Ray Sigorta, Acıbadem Sigorta, SGK, Ergo Sigorta, Dubai Star Sigorta, Yapı Kredi Sigorta, Ak Sigorta, Demir Hayat Sigorta, Generali Sigorta, Eureko Sigorta, Axa Sigorta, Halk Sigorta, HDI Sigorta, Ziraat Sigorta, Ace European Sigorta daha fazla

Benzer Doktorlar, Uzmanlar

Hasta, Danışan Görüşleri

Görüşünüzü paylaşın
5

Genel skor
4 görüş

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
 • C

  Opr. Dr. Elçin Çetingöz inanılmaz rahatlatıcı ve özenli karakteri ile hem benim, hem de annemin gönlünü çalan doktordur. gerek rutin kontrollerde ki güvenilirliği gerekse kontroller sonucu çıkabilecek problemlerde ki şüpheci yaklaşımı ve doğru yönlendirmeleri ile hastasının içini rahatlatır ve oluşabilecek daha kötü senaryolardan korumak için uğraş gösterir. hamilelik dönemimde de kendisi doktorum olsun çok isterim, sadece çok sayıda ki hastasından bana yeteri kadar zaman ayıramamasından çekiniyorum.

 • Dr.Elcin Cetingoz cok pozitif ve hastasiyla cok iyi iletisim kurabilen bir doktor.sizi ilgiyle dinleyip sorularniza cevaplar veriyor,aciklamalar yapiyor.yurt isinda yasadigim icin her yaz iyi bir kadin hastaliklari uzmanina ihtiyacim oluyor.Kendisine cok tesekkur ediyor ve basarilarinin devamini diliyorum.

 • Kendisi cok iyi.rahatlatici.bir doktor.yumusak ses tonu ve detayli bilgi vermesinden cok memnun kaldim. Allah razi olsun. Benim gonlumu mutlu etti.Hersey de onun gonlune gore olsun

 • Çok ayrıntılı ve titiz davranışlarından ötürü kendisine çok teşekkür ederim.her türlü ayrıntıyı göz önünde bulundurarak benden önlem testlerimi istedi. Yumuşak ses tonu da ayrıca çok rahatlatıcı :))