Op. Dr.

Enis Fırıncıoğulları

verifiedCreated with Sketch.

14 görüş +ekle

Randevu ve bilgi için bizi arayın: 0850 333 0388

Randevu al doktoru değerlendir Soru Sor
Son 30 gün içerisinde 286 profil ziyareti var

Opr.Dr. Enis Fırıncıoğulları, Adana Özel Niv Göz Merkezi'nde hizmet vermektedir. daha fazla

Randevu al

Sitemiz üzerinden randevu oluşturmak ücretsizdir. Muayene ücret bilgisi için doktorunuza/uzmanınıza başvurunuz

Hasta / Danışan Görüşleri

5

Genel skor
14 görüş

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
 • N
  Konum: Adana Özel Niv Göz MerkeziHizmet: Goz muayenesi

  Dr bey sağolsun ilgilendi sorunumu çok güzel dinleyip, neyden kaynaklandığını açıkladı ve daha önce yanlış bir numara veren dr hatasını düzeltti , tesekkur ediyorum Enis beye

 • E
  Konum: Adana Özel Niv Göz MerkeziHizmet: Genel konrtol

  Bugün sabah saatlerinde 8 yaşındaki kızım ile genel bir goz kontrolüne dr. enis bey e geldim. Her aşamadaki ilgi alaka ve guleryuzden çok memnun kaldım.

  Teşekkürler...

 • I
  Konum: Adana Özel Niv Göz MerkeziHizmet: Göz ameliyati piterjium

  Enis beye teşekkür ediyorum ameliyat güzel gecti gözümdeki et parcasini titizlikle ameliyat edip kontrole gidip bakmasi hastasiyla samimieyti ve saygisi hastasiyla ilgilenisi.

 • S
  Konum: Adana Özel Niv Göz Merkezi

  Enis hocam merhaba.Ben 25.10.2017 de Enis hocaya excimer lazer tedavisi oldum.Opersyon çok başarılı geçti gözlerimi her geçen gün daha iyi hissediyorum.Kafanıza takılan her şeyi tek tek Enis hocaya sorabilirsiniz bıkmadan usanmadan sakin sakin cevaplıyor bu sayede operasyon öncesi ve sonrasında kafanızda hiç soru işareti kalmıyor..Hocam ilginize alakanıza çok teşekkür ederim.

 • E
  Konum: Adana Özel Niv Göz MerkeziHizmet: Gözde Uçuşan cisimler

  Doktor beyefendi hasta psikolojisinden anlayan hastayı hakkıyla dinleyen yardımcı olan birisiydi çok memnun kaldım ilgisinden ve açıklamalarından ender rastlanır böyle bilgili ve insani değerlere önem veren doktora teşekkürler.

 • S
  Konum: Adana Özel Niv Göz MerkeziHizmet: Prematüre Retinopatisinde Göz Muayenesi

  Enis bey ve asistanı çok yardımcı oldular teşekkür ederim özellikle şunu da belirtmek isterim randevu alırken randevu konusunda yardımcı olan Berna hanıma teşekkür ederim çok yardımcı oldular

 • Konum: Adana Özel Niv Göz Merkezi

  Göz ameliyatından sonra kontrol amaçlı muayene. İlgi ve alaka süper. Personeller çalışkan ve işin ehli. Doktor Enis Fırıncıoğulları güven verici . Teşekkürler.

 • M
  Konum: Adana Özel Niv Göz MerkeziHizmet: Rutin kontroller

  Genel olarak iyi bir süreç oldu.. doktorumuz ilgili ve tedavide başarılı bana göre.. hastane gelişmeye devam etmeli

 • M
  Konum: Adana Özel Niv Göz MerkeziHizmet: goz tansiyonu

  Enis bey teshis ve tedavide cok basarili bir doktor olmasinin yanisira cok bilgili ve mutevazi .Iyi ki onu tanimisim herkese tavsiye ederim
  Muge

 • G
  Konum: Adana Özel Niv Göz MerkeziHizmet: Viral Göz Enfeksiynu

  Viral göz enfeksiyonum nedeniyle kendisiyle iletişime geçtim. Yazdığı ilaçları düzenli kullanmama rağmen gözümde iyileşme çok yavaş ilerledi. Tekrar kontrol için gittiğimde ilaçları düzenli kullanmam durumunda 1 hafta içinde tamamen iyileşeceğimi iletti. Toplamda 21 gün içinde gözümde ki iyileşme neredeyse %40. Çalıştığım için kendisiyle telefonla iletişime geçmeye çalıştım fakat sadece asistanıyla görüşebildim. Kendisi gerçekten çok nazik ilgili bir doktordu ama tedavisinden memnun kalmadım.

  Enis Fırıncıoğulları2017-08-01

  viral infeksiyonlarda tamamen geçme ihtimalini ben kesinlikle söylemem. çünkü viral infeksiyonlarda geç dönem korneada lekeler oluşabilmektedir . korneada oluşan lekelerin nedeni hastanın bağışıklık sistemiyle ve virüsün virülansıyla ilgilidirişte bu yüzden tam tedavi ıhtimali verilemez bilgilerinize

Hakkımda