Tahmini yanıtlama süresi:

Adres

Alleben Mah. Kemal Göker Cad.No:41, Şahinbey
Gaziantep Özel Hatem Hastanesi

Bu adres için online randevu takvimi mevcut değil

Sigortasız hastalar


Kabul edilen yaş grubu: yetişkin

Randevu

Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları Randevusu

Nebülizatör Tedavisi +1 daha fazla

Çocuk Immünizasyonu(Aşılanması)Özgeçmiş

İlgi alanları

  • Tüm Çocuk Hastalıkları
  • Çocuklarda Yüksek Ateş
  • Gelişim Bozuklukları
Tümünü göster

Hizmetler

Başlıca Hizmetler


Alleben Mah. Kemal Göker Cad.No:41, Şahinbey

Gaziantep Özel Hatem HastanesiAlleben Mah. Kemal Göker Cad.No:41, Şahinbey

Gaziantep Özel Hatem Hastanesi

Diğer Hizmetler


Alleben Mah. Kemal Göker Cad.No:41, Şahinbey

Gaziantep Özel Hatem HastanesiAlleben Mah. Kemal Göker Cad.No:41, Şahinbey

Gaziantep Özel Hatem Hastanesi

9 hasta yorumu

Genel skor

Ş
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: Gaziantep Özel Hatem Hastanesi Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları Randevusu

Çocuğumun bacağındaki aniden çıkan şişlik ve kızarıklıklardan dolayı yuruyemedigini farkettigimiz sabah , gecesinde de ateşi çıkınca doktorumuza başvurduk. Güler yüzü , ilgisi , samimiyeti , sabrı ( ki benim gibi pimpirikli birine dahi :) ) , hasta takibi , açıklamaları bizi gayet memnun etti. Üstelik acil bölümüne kadar yanımıza gelip çocuğun durumunu görmek istemesi , ortopedi uzmanı başka bir doktoru tekrar yanımıza kadar yönlendirip ondan da fikir alıp tedaviye başlamasi bizi çok memnun etti. İnşaallah tekrar hastalık geçirmeyiz de hastaneye gitmeye gerek kalmaz ama çocuk doktorumuz belli artık Erkan bey sayesinde. Üstelik 4 ay sonra 2. Hastası da yolda geliyor :)


F

İlgili bir doktorumuz,çok memnunuz.Astım-bronşit şikayetimizle gittik,ilgili,alakalı nezaketli bir doktorumuz.Çocuklarla iletişimi iyi.Sonuçlar iyi,çocuğumuzu iyileştirmeden bırakmadı.İyileştiğine emin olana kadar gözlem altında tuttu,çocuğum iyi.


D

Doktorumuzdan çok memnunuz,herkese tavsiye ediyorum.Hiç bir zaman da bırakmayı düşünmüyorum.Büyük oğlumu da Erkan Bey'e götürüyorum.Genel çocuklarımın tüm şikayetleri için Erkan Bey'e gidiyoruz, çocuklarım büyüyene kadar gitmeye devam edeceğiz.Çocuklarla iletişimi, anne babayla iletişimi çok güzel.Tedaviyi,hastalığı halkın seviyesine inerek anlatıyor,bizim anlayabileceğimiz dilde anlatıyor hastalığımızı ve tedavi yöntemlerini. Çocuklarla iletişimi çok güzel.


S

Kendisine bronşit şikayeti ile gitmiştik.Doktorumuz her zaman aradı ve yardımcı oldu.Çocuklarla olan iletişimi çok iyi, her seferinde birebir görüşme yapıyor.Hastasının durumunu merak edip takip ediyor.İnsan ilişkileri iyi, saygılı ve kibar bir doktor.


C

İlk çocuğum doğduğunda da Erkan Bey'e gidiyorduk.2.çocuğumda da kendisine gidiyoruz.Kendisinin dokunuşu ılımlı ,yumuşak ve samimi ilgileniyor, çok memnun kaldık.Çocukları incitmeden ve kırmadan her muayene ettiğinde hijyenik şekilde komple ilgilendi.Kontrolleri de zamanında yapıyor.Gittiğimde en önemlisi fazla bekletmiyor,o yüzden çok memnun kaldım.Süreç hakkında da yeterli bilgilendirmede bulunuyor.İzlenimleri ve teşhislerinden,vermiş olduğu ilaçlardan memnun kaldık.Çocukları korkutmadan ve nazikçe ilgileniyor.Güleryüzle giriyoruz güleryüzle çıkıyoruz.Ekip olarak da nazik ve kibar ilgileniyorlar.


M

2 çocuğumu da Erkan Bey'e götürüyorum.Biz çok memnunuz.Oğlumun doğumundan beri kendisiyle Erkan Bey ilgileniyor.Allah razı olsun.Kendisine 2-3 kere gittik.Oğlumun öksürüğü vardı.Klasik soğuk algınlığıydı.İlaç tedavisi oldu.Hatta ateşi düşmediği için hafta sonuydu, acile getirdik ve Erkan Bey serum bağladı.Sonra da ilaç tedavisiyle şükürler olsun hastalığı geçti.Hiç bir sıkıntı yaşamadık.Ortanca oğlum da zatürre olduğunda Erkan Bey'e getirdik.O da hastanede yattı, ondan da çok memnun kaldık.Şahsi numarası da var, aradığımızda kendisine ulaşabiliyoruz.


A

Erkan Bey'e her gittiğimizde bize elinden geldiğince yardımcı oluyor.Hangi tedaviyi yapması gerekiyorsa yapıyor.Kendisine soğuk algınlığı için gitmiştik.Gereken ilaçları verdi ve çocuğumun hastaneye yatması gerekiyorsa yatırıyor.Evde tedavi yapması gerekiyorsa yapıyor.Kendisi her zaman güleryüzlü ve sıcakkanlı davranıyor.Ondan çekinmiyorsunuz ,telefon numarasını da paylaştı.Gece rahatsızlandığında benimle iletişim sağlayın diyor.2 gün hastanede yatırdı, yine rahatsızlandıkça Erkan Bey'in yanına gidip geliyoruz.Hatta daha dün gittik.İsterseniz hastaneye yatıralım dedi, biz de orada enfeksiyon kapar diye istemedik.Evde tedavi olsun dedik ama daha kötü olursa tekrar getirin hastaneye yatıralım dedi.Şu anda evde ilaçla tedavisi sürüyor.Allah razı olsun, elinden gelen herşeyi bizim için yapıyor.


C
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: Gaziantep Özel Hatem Hastanesi Diğer

5 günlük bebeğimizde sarılık değeri 18,7 çıkınca eşimin yanında çocuğunuzda beyin hasarı olabilir dedi, eşimin üzüntüden sütü kesildi. 1 gece ışık tedavisi ile geçti sarılığımız ama bizim çektiğimiz sıkıntı bize kaldı. Ayrıca bebek göbeği için bir ilaç yazdı, aynı hastanenin diğer hocası bu ilacı kullanmanıza gerek yok dedi. Eşinizin ve bebeğinizin hem ruhsal hemde bedensel sağlığı için bu doktora bir daha gitmem.

Uzm. Dr. Erkan Hüner

En büyük problem bu tür kişilerin nerede olduğunun farkında olmaması doktor yatış önerdiğinde ben eve gideyim dediğinde bebeğin karşılaşabileceği durumun izahını anlamayacak kadar durumdan habersiz


Ş

İyi teşhis ve tedavisi vardır. İnsanlık olarakda mükemmel bir insandır. Her zaman şansının açık olmasını dilerim. Her zaman yaşantısında ömür boyu hiç engel olmamasını dilerim.


Hata oluştu, tekrar deneyin

Özgeçmiş

İlgi alanları

  • Tüm Çocuk Hastalıkları
  • Çocuklarda Yüksek Ateş
  • Gelişim Bozuklukları
Tümünü göster

İlgili aramalar