Adres

VM Medical Park Mersin Hastanesi
Menderes Mahallesi Gazi Mustafa Kemal Bulvarı No:676, Mezitli

Bu adres için online randevu takvimi mevcut değil

Bu adreste kabul edilen sigortalar

Sigortasız hastalar


Kabul edilen yaş grubu: yetişkin, her yaştan çocuk

Randevu


Hizmetler

Başlıca Hizmetler


Menderes Mahallesi Gazi Mustafa Kemal Bulvarı No:676, Mezitli

VM Medical Park Mersin Hastanesi

Özgeçmiş

Hakkımda

Kurs ve Sertifikalar
Deney Hayvanları Kullanımı Eğitim Programı. Mart 2009, Hatay.
Minimal İnvaziv Tiroid Cerrahisi Eğitimi. 11-15 Mayıs...

Daha fazla

İlgi alanları

Tümünü göster

Diğer içerikler

Röportaj

30 hasta/danışan görüşü

Genel skor

D
Doğrulanmış
Konum: VM Medical Park Mersin Hastanesi Diğer

Ben obezite ile mücadele edemezken Ersan hocami duydum ve tamamdr dedm . Ameliyat oldum 120 kg ile. Şuan 80 lerdeym sayesinde çok iyiym. İletişim ve ilgi alakaları mükemmel iyi ki varsınız hocam

R

Ersan Bey çok iyi, çok değerli bir hoca. Kendisi aşırı ilgileniyor ve hastasına değer veriyor. Mide ameliyatımı gerçekleştirdi. Sürecimle alakalı çok güzel bilgilendirdi. Aldığım hizmetten çok memnunum.

B

Ersan Bey çok ilgili ve çok bilgili bir doktor. Fissür ve mide balonu için kendisinden hizmet aldım. Ameliyatlarımdan memnun kaldım. Kendisi süreçle alakalı bilgilendirmelerde bulundu.

S

Doktor Beyden çok memnunum. Güler yüzünden, sorduğum sorulara güzel cevap vermesi, hoş görülü davranmasından çok memnunum. Gastrik bypass ameliyatımı gerçekleştirdi. Başarılı bir ameliyat gerçekleştirdiğine inanıyorum. Kendisini çok sevdim. Birçok doktora göre hem seviyeli hem saygılı hem de işinde bence çok başarılı bir doktor. Çoğu kişiye tavsiyede de bulundum. Birçok rahatsızlığım vardı şu anda çoğundan kurtulmuş durumdayım. Çok hızlı kilo verdiğim söylenilemez ama benimle alakalı olduğunu düşünüyorum. Ameliyat yerimde sorun, enfeksiyon hiçbir şey olmadı. Kendisinin ilgili olduğunu düşünüyorum.

I

Doktorumuzdan bayağı memnun kaldık. Herhangi bir sıkıntımız yok. Her defasında ilgili ile ilgilendi. Sıkıntımız olduğu zaman kendisine ulaşabildik. Ersan Bey eşimin hemoroid ameliyatını gerçekleştirdi. Ameliyat öncesinde ve sonrasında bilgilendirmelerde bulundu. Biz doktorumuzdan çok memnun kaldık.

S

Sevgili doktorum Ersan Semerci'den safra kesesi ameliyatı oldum. Baştan sona bütün süreçlerde gösterdiği ilgi alakası çok iyiydi. Sorunsuz bir ameliyattı. Çok kısa sürede toparlandım. Ameliyat öncesinde ve sonrasındaki süreçlerde desteği gayet iyiydi. Gönül rahatlığıyla kendisine muayene olabilirsiniz.

M

Ersan Bey hakkında olumsuz bir yorumumuz yok, her şey güzel. Görüşme aşamasında mütevazi, çok güzel bir insan. Kendisinin alakası da güzel. Ne zaman oraya gitsek çok güzel karşılama görüyoruz. Ersan Bey eşimin tüp mide ameliyatını gerçekleştirdi. Kontrollerimize devam ediyoruz. Tahlillerimizi gönderdik zamanında olumlu dönüşler yapıldı. Haftaya görüşmek için gideceğiz.

R

Doktora bağırsaklarımda bir sorun olduğunu hissettiğim için başvurdum. İlk teşhis için gittiğimde, "güler yüzlü, hasta psikolojisini sonuna kadar anlayan, şefkatli ve empati kuran" bir doktorla tanışmak, benim sıfır olan moralimi yükseltti. Hem tedavi sürecinde hem ameliyat sonrasında gösterdiği yakın ilgi ve şefkatli yaklaşımı, beni hayata bağladı. Önümde daha uzun bir tedavi süreci var, ama biliyorum ki "sağlığım emin ellerde" Sayın Ersan Hocam, size binlerce teşekkürler. İyi ki varsınız, iyi ki benim doktorumsunuz. Sayın Ersan Hocam'ı herkese içtenlikle tavsiye ederim.

S

Ersan hocaya tavsiye üzerine ulaştım. Fazla kilo sebebi ile başvurdum. Ameliyata karar verdik. Operasyon ile ilgili herşeyi tek tek anlatması ve müthiş ilgilenmesi en beğendiğim özelliği oldu. Operasyonda ve sonrasında çok iyi ilgileniyor hiçbir endişe duymadım. Sonuçtan memnunum. Kesinlikle tavsiye ederim.

T

Öncelikle, Ersan Hocama çok teşekkür ederim. Doktorumuza, bir tanıdığımız vasıtasıyla ulaştık. Mide balonu taktırmak istiyorduk. Eşim ve ben aynı gün peş peşe mide balonu taktırdık. Süreç çok hızlıydı ve gerçekten çok güzel geçti. Ersan Hocam, öncelikle tüm sorularımıza tek tek yanıt verdi. Kibarlığı ve bilgeliği gerçekten içimizi rahatlatmıştı. iki kişi aynı gün operasyon olup bir gün sonrasında da hastaneden çıkışımızı yaptık. Biz kendisi için Antalya’dan gitmiştik yanına. Sonrasında da telefon ile çok kez görüştük, sağolsun. Kesinlikle tavsiye ederim. Gözünüz kapalı güvenebilirsiniz.

Hata oluştu, tekrar deneyin

Sıkça Sorulan Sorular