Randevu ve bilgi için bizi arayın: 0850 333 0388

Randevu al Son 30 gün içerisinde 365 profil ziyareti var

Ortopedi ve Travmatoloji Doçentiyim. 25 yıldır el cerrahisi ve mikrocerrahi uygulamaktayım daha fazla

Randevu al

Randevu oluşturmak ücretsizdir. Uygun bir tarih/saate tıklayarak randevu alabilirsiniz.

Hasta / Danışan Görüşleri

5

Genel skor
49 görüş

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
 • G
  Yer: başka bir yerHizmet: Randevu

  Kendisi çok alakadar oldular ve yapılması gerekeni çok iyi bir dille izah ettiler kendisine çok teşekkür ederim

 • Ersin hocamla oglumun sag el 3 parmagindaki dev hucreli tümör vasitasiyla tanistik kendisi bizle ilk andan itibaren cok guzel ilgilendi ve bizi aydinlatti güler yüzü insana ayri bir guven veriyor 21 ekim 2016 basarili bir amaliyatla tümörü tamamen temizledi kendisine ve ekibine sonsuz tesekkurler iyiki varsiniz ersin hocam

  Ersin Nuzumlalı2017-02-16

  Teşekkür ederim, umarım herşey dilediğinizce olur.

 • B

  Ersin hocamla 4 yasindaki oglumun sag el 3 parmaktaki tumor vasitasiyla tanistik ve bize ilk andan itibaren cok samimi cok guler yuzle yaklasti ve bilgilendirdi 21 ekim 2016 gunu amaliyatimizi olduk tumör tamamen temizlendi kendisi ve ekibi son derece tecrubeli ve güler yuzlüler cok tesekkur ediyorum kendisine..

 • geçirdiğim iş kazası nedeni ile kolumda kırıklar ile birlikte sinir zedelenmesi meydana geldi doktorum ersin bey ameliyat ile plaklar takip siniri zarar görmeden onardi öncelikle allahim a hamd eder ersin bey ve ekibine sonsuz teşekkürlerimi iletirim kendisi ve ekibi on numara samimi hastanın dilinden ve psikolojisinden anlayan ve önem veren kimselerdir hepsinden allah razı olsun

  Ersin Nuzumlalı2017-01-09

  Güzel düşünceleriniz için teşekkür eder, sağlıklı günler dilerim

 • Uzun zaman önce sağ elimin orta parmağında tümör olduğu ortaya çıkmıştı. Alınması için elimin büyümesini bekledik. Şimdi 14 yaşındayım. Ve 2016 Haziran ayında ameliyat oldum. Ersin Hocanın ilgilenişi ve devamlı alıştırmalarla artık elimde bir sorun kalmadı. Başarıyla sonuçlanan ameliyatlardan biride benim. Ersin hocaya çok teşekkür ediyorum.

  Ersin Nuzumlalı2016-12-11

  Bu güzel duygularınız için ben de teşekkür eder, sağlık dolu günler dilerim

 • Uzun zamandır sol elimde problem vardı. Ameliyat konusunda tereddütüm vardı. Ersin Bey'i internetten buldum. Kendisiyle tanışınca ameliyat konusundaki tüm teredütlerim ortadan kalktı. Çok iyi bir cerrah olduğunu düşünüyorum. Ameliyat sırasında ve sonrasındaki samimi ilgisinden dolayı kendisine çok teşekkür ediyorum. Ayrıca yanındaki Narkoz Uzmanı Doktor Savaş Bey'in bir benzeri de herhalde Amerika'da vardır:)) Benim gibi problemli olanların gideceği en doğru adres....

 • Ö

  Ben özkan ışıltan her iki elimin baş parmaklarında kitlenme ve ağrı vardı uzun zaman bu şekilde çalışmaya devam ettim ama ağrılar çekilmez hal alınca rahatsizliğim hakkında uzman bir doktor aramaya başladim ve ersin beye ulastim ameliyat öncesi ve sonrası ersin bey ve ekibinin göstermiş olduğu ilgi ve yakınlıkdan dolayı kendilerine çok teşekkür ederim ve benim gibi rahatsızlığı olanlara ersin beyi ısrarla tavsiye ederim

 • A

  Kendisi, İstanbul Cerrahi Hastanesinde sağ baş parmağımdaki tümör ile ilgili ameliyatımı yaptı. Hem kemiğe hem de sinirlere yapışmış olan dokuyu parmağımda hiç bir hasar kalmadan titizlikle temizledi. 10 gün içinde elimi eskisi gibi kullanmaya başlamıştım. Cerrahlığına zaten söylenecek bir söz yok, ayrıca ekibi de kendisi de son derece insancıl ve güleryüzlü. Derler ya "hastanın halinden anlayan" , güven veren bir doktor. Doktorumuzu kesinlikle öneririm.
  Akın Cengiz.

  Ersin Nuzumlalı2016-01-22

  Sayın Akın Cengiz, sizi tanımış olmak bizim için de çok güzeldi, Kendim ve ekibim adına sağlık dolu bir yaşam dilerim.Sevgilerimle

 • Benim parmağım koptu. Hayati bir durum olmadığı için şanslıydım.
  Bana asıl zor gelen, darda kaldığımda, imdat anımda ülkemin sistemsizliğiyle yüzleşmek oldu.
  Her hastaneden bizi iyileştirecek müdahalelerde bulunabilmesi, her doktorun işinde zaten iyi olmasıyken asgari beklenti, 5 saati parmak elimde Cuma akşamı İstanbul trafiğinde hastaneden hastaneye koşturarak geçirdim. Umudum giderek azalıp panik hissine yenilmeye başladığım bir sürecin sonunda İstanbul El Cerrahisi ve Mikrocerrahi Merkezi ekibine ulaştım.

  İstanbul El Cerrahisi ve Mikrocerrahi Merkezi ekibinin ilk telefon konuşmasından başlayarak güven veren ve kontrolü ele alan tavrı, önceden haberli ve organize olarak beni kapıda karşılamaları, benim için ilk olumlu müdahaleler oldu.

  Ersin Beyin karşılaştığım andaki ilgili, güven veren, dürüst ve net yaklaşımı, “ohh, sonunda kontrolü bırakabileceğim” dedirten cinstendi. Sonrası su gibi aktı. Ersin Bey iyi bir cerrah, ilgili, hastasını dinleyen, her soruyu yanıtlayan, insan ruhundan anlayan, “insan” bir doktor. Sükunetiyle huzur veriyor ve adlandıramadığım bir şekilde insanda hızla iyileşme ve ayağa kalkma isteği uyandırıyor. Sadece doktor değil, insan olarak tanıdığım için çok mutluyum. Çok teşekkür ederim sevgili Ersin Bey, size ve tüm ekibe.

  Tüm ekip iyi. 25 yıldır birlikte çalışıyorlar. Özdisiplinleri ve ahenkleri müthiş. Kimsenin ihtiyacı olmasın dilerim ama bir gün gerekirse, gözüm kapalı öneririm.

  Sedef Türkmen

  Ersin Nuzumlalı2015-11-22

  Sevgili Sedef Hanım
  Yazdıklarınız bizim için gerçekten çok değerlli ve sevindirici, çalışma isteğimizi motive ediyor ve daha iyisini yapmak için çaba sarfetmemizi sağlıyor. Sizi tanımiş olmak bizim için de bir kazançtır. Bizlere ihtiyacınızın olmayacağı sağlıklı günler dileriz.

 • M

  Biliyorum henüz erken ama beş gün önce kızımın (Ceylinaz çelik) sol eline gelen bir cisim tarafından ciddi bir kaza geçirdik. Gezdiğimiz dört hastane ve araştırmalar bizi hocama ulaştırdı. Ameliyat ve tedavi bir yana, bize verdiğiniz güven ve ilgi anlatılamaz. Tüm ekibinize başta size, savaş hocama ve güven beye sonsuz teşekkürler.

  Ersin Nuzumlalı2015-10-22

  Çok teşekkür ederim, Ceylinaz'ın sağlığı bizim için de çok sevindirici. Umarım bu geçirdiği son kaza olur ve sağlık dolu bir yaşam geçirir.

 • DİLŞAN ATINIZ
  Ben Ersin Beyi tesadüfler sonucu buldum.Kızımın (MARAL ATINIZ) elindeki sorun için doktor ararken dolmuşta hiç tanımadığım biri benim telefon konuşmamdan ne kadar üzüldüğümü duyunca (KİM OLDUĞUNU BİLMEDİĞİM O KİŞİYE TEŞEKÜRLER)
  Ersin Beyin ekibinden Veli Beyin numarasını verdiİ. O güne kadar birçok doktora gitmiştik fakat hiçbiri kızımın eli için net bir şekilde çözüm bulamamıştı.Ersin Beyle görüştükten sonra kafamdaki bütün soru işaretleri yok oldu ve güvenle ameliyatı için kızımı Ersin Bey ve ekibine teslim ettim.Kızım başarılı bir ameliyat geçirdi .BU YÜZDEN ERSİN BEY VE EKİBİNE İÇTENLİKLE TEŞEKKÜR EDERİM.AYRICA AYLARCA UĞRAŞTIKTAN SONRA DOLMUŞTA BANA NUMARAYI VEREN O ARKADAŞA VE VELİ BEYE DE TEŞEKkÜRLER.

  Ersin Nuzumlalı2015-10-15

  Şimdiye kadar bana pek çok kanaldan hastalarım ulaştı ancak Dilşan Hanım'ın öyküsü gerçekten inanılmaz, Sevgili Maral'In sağlık haberleri beni çok sevindiriyor, kendisine sağlık dolu bir yaşam dilerim.

 • O

  ersin hocam ben orhan kaya yurdışında geçirmiş olduğum kaza nedeniyle avuç içindeki sinirlerim kesilmişti size geldiğimde parmaklarımı hissetmiyordum başarılı geçen operasyon sonrasında tekrar sağlığıma kavuştuğum için çok minnettarım ayrıca gülen yüzünüz hiç solmasın güven veren duruşunuz sayesinde operasyon öncesi beni size olan güvenimi çok artırmıştı profösyenel ekibinizle beraber size ve ekibinize çok ama çok teşekürederim saygılarımla :)

 • E

  Sayın Ersin Hocam
  Gerek güler yüzünüz,güven veren duruşunuz,gerek hekimlik ve ortopedik cerrahideki bilgi,beceri ve deneyiminiz ve benim için önemli olan deontoloji (tibbi etik/ahlak kuralları-bu ek notu bilmiyenler için ekledim-)ye verdiğiniz önem,oğluma yapmış olduğunuz başarılı operasyonunuz için sonsuz teşekkür ve saygılarımı sunuyorum.Bu yorumları okuyup dikkate alan hasta ve yakınlarınada ellerinizi Ersin hoca'nın şifa veren ellerine güvenle teslim edebilirsiniz diyor,hepsine acil şifalar diliyorum. Dr.Ercüment Yüncüler

 • O

  Ersin bey çok nazik ilgili bir insan. Hastasının önceliklerine de önem veriyor, durun ben doktorum, sadece ben bilirim diye bastırmıyor. Benim sıkıntımda tetkiklerde bir hasar çıkmadı bu nedenle referansım bu kadarla kaldı.

 • K

  Hocam motor kazası sonucu kaburga kemikleri ve sol arka köprücuk kemiği kırılan kardeşim sol elini hiçbir şekilde hissetmiyor kask tan dolayi baskı oluşmuş bazı damarları ezilmiş ve kopmuş bizi sürekli oyaliyorlar elini kaybetmesinden korkuyoruz sizce eli kurtarmanın bir yolu var mı Allah rızası için bize yardım edin cevabınızı dört gözle bekliyorum

  Ersin Nuzumlalı2015-06-02

  Anladığım kadarıyla boyundaki sinir yumağı ezilmiş, elini kaybetmek gibi bir durum olmaz ancak sinir iyileşmesi sorunlu olabilir yani kalıcı hasarlar olabilir. Tabi kesin birşey söylemek için hastayı görmek gerekir.

 • K

  Merhabalar,ben Kevser İşçimen.Sağ el bileğimde son yıllarda üstüste 2 kez parçalı kırık ve sonrası ameliyat geçirdim.Sonuncusu Haziran 2014 te idi.Sonrasında bileğime takılan plakanın(ne hikmetse!?)vidaları gevşeyip,tendonu koparmış.Neyse ki bu olay sonunda Ersin Bey e ulaşabildim ve 12 Kasım da ameliyatımı gerçekleştirdi.Çok net bir duruşu olan,insana güven veren ve mesleğini gerçekten iyi yapan bir hekim kendisi.Hasta ile iletişimi çok iyi.Şu anda kendisinin ekibinden Dr.Tülay Özel fizik tedavimi yürütüyor.Ersin Beye beni Tülay Hanım'a emanet ettiği için de ayrıca teşekkür ederim.El konusunda uzmanlaşmış inanılmaz duyarlı bir insan.Her ikisi sayesinde elimi kısa zamanda tekrar kullanabilmeye başladım.İyileşme sürecim gayet olumlu sürüyor.Çok teşekkürler,sağolun:))

  Ersin Nuzumlalı2015-01-20

  Kevser Hanım, hakkımızdaki güzel duygularınız için kendim ve ekibim adına teşekkür eder sağlıklı bir yaşam dilerim

 • D

  1 ay önce karpal tünel sendromundan sağ bileğimden ameliyat oldum.Size ve ekibinize teşekkür ederim.Sağ elim eskisinden daha iyi oldu.Eskiden gece ağrılarım,uyuşmalarım ve hissizlik vardı.Bardağı bile zor tutar olmuştum.Şimdi eskisinden de iyi durumda.Elinize ve yüreğinize sağlık.Sağlıcakla kalın.

  Ersin Nuzumlalı2014-12-22

  D

 • Z

  Merhabalar hocam.ismim müzeyyen incin.beni hatırlar mısınız bilmem ama ben sizi hiç unutmadım.Hakkâride askeri hastanede görev yaptıgınız süreçte beni ameliyat etmiştiniz.8 yaşlarındaydım..boyun damarım kısaydı ve boynum egik duruyordu.ama sizin yapmiş oldugunuz başarılı ameliyat sonrasi düzeldim ve simdi 32 yaşindayım ve boynumda hicbir problem yok..Dayım nusret hocayla sizi andık bizim icin cok degerlisiniz.inşallah birgün gelirde sizi tekrar görmek nasip olur.saygilarimla hocam.

  Ersin Nuzumlalı2014-12-17

  Sevgili Müzeyyen
  Aradan yaklaşık 28 yıl geçmiş, seni hayal meyal hatırlıyorum, ancak senden şu sırada haber almak beni çok sevindirdi. Hiç bu denli eskiden ameliyat ettiğim bir hastamdan haber almamıştım.İyi olduğuna çok sevindim. Fırsatın olduğunda seni görmekten büyük keyif alırım. Sevgilerimie

 • T

  Ersin hocanın yapmış olduğu karpal tünel ameliyatım sonrasında hiç beklemediğim kadar ağrısız bir iyileşme süreci yaşadım. Aynı zamanda ameliyat öncesinde söylendiği gibi ilk geceden itibaren tüm şikayetlerim geçti. Hocamın ve ekibinin güleryüzlü sıcak samimi davranışları sayesinde ameliyat stresi yaşamamış olmakta gerçekten çok güzeldi. Herşey için tekrar teşekkürler. Sevgi ve saygılarımla...

  Ersin Nuzumlalı2014-12-13

  Sevgili Tuğba Hanım
  Ameliyatınızdan memnun kalmanız beni sevimdirdi. Dilerim tekrar hekimlerle işiniz olmaz. Size sağlıklı ve mutlu bir yaşam dilerim.

 • Ben Sevin Taneli.14 yasindayim.Parmağımda kopma kırığı olması nedeniyle ameliyat oldum ve çok iyi sonuçlar aldım.Hiç sıkıntı yaşamadım.Hatta bu yıl çok önemli bir sinavim olmasina rağmen hiç beni etkilemedi,parmağım çok kısa sürede iyileşti.Güler yüzü ve gerek ameliyattan önce,gerek ameliyattan sonra olan ilgisinden dolayi Ersin doktoruma çok teşekkür ediyorum.Beni hiç korkutmadı ve kendimi çok güvende hissetmemi sağladı.Kendisini böyle bir vesileyle bile tanımış olduğum için çok şanslıyım.

  Ersin Nuzumlalı2014-12-08

  Sevgili Sevin, güzel duyguların için teşekkür ederim. Umarım sınavında başarılı olmuşsundur.
  Sevgilerimle

 • S

  Semra Özkırım
  Sağ elimdeki uyuşmalar artınca ve gece beni uyutmaz hale gelince bir nöroloğa gittim. Emg çektirdim ve ileri derecede sinir sıkışması olduğunu öğrendim. Hemen ameliyat olmam gerekiyormuş. Bende internette doktor araştırmaya başladım. İki ayrı yerde Ersin Bey karşıma çıkınca bu işte bir hayır vardır dedim ona kolaylıkla ulaştım. Alçak gönüllü ,güler yüzlü haliyle muayene etti, hiç tereddüt etmeden ikna oldum ameliyata. Sağ elimden hem karpal tünel hem de tetik parmak ameliyatı oldum.Şikayetlerimden hemen kurtuldum hocamın sayesinde ona çok teşekkür ediyorum,sağolsun.Yüreğine,eline sağlık diyorum. 3 aydan sonra da sol elimden aynı ameliyatı olacağım.Ersin Hoca’ya sonsuz güveniyorum.Sayesinde elimdeki korkunç uyuşmalardan ve sıkıntlarımdan kurtuldum.çevremde birkaç kişinin ameliyat sonrası düzelmeyip sıkıntılarının geçmediğini duyunca ne kadar doğru bir adreste olduğumu daha iyi anladım.Allah’ıma çok şükür diyorum Ersin Hocam iyiki varsınız.

  Ersin Nuzumlalı2014-12-08

  Güzel duygularınız için teşekkür eder, sağlıklı bir yaşam dilerim.
  Sevgilerimle.

 • E

  Ersin hoca elimdeki dupuytren hastalığı için cerrahi müdahelede bulundu ağustos sonunda. Sizi karşısına alması, konuyu en ince deteyına kadar tanımlaması ve bu arada güler yüzüyle pozitif enerji saçması, konusuna aşırı hakimiyeti ile birleşince kendinizi teslim ediyorsunuz. Ne yazık ki bu doktordan başka çarem DİYEMİYECEĞİNİZ bir usta el. Kendisine sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum.

 • S

  Sevgili doktorum ben Sudenaz 10 yaşındayım.Mermer sehpa düşmesiyle tırnak kısmından parmağımı kaybettim.Parmağımın kopması 3.ayına girdim ve çok mutluyum parmağımla yazı yaza biliyorum kısaca parmağımı kullanıyorum iyi ki varsınız siz olmasaydınız ve Veli doktorumada olmasaydı parmağım nasıl olucaktı bilmiyorum sizleri seviyorum

 • Z

  Sevgili doktorum sayın hocam bugün elime yapmış olduğunuz karpal tünelin birinci yılını bitiriyorum.Ellerinize yüreğinize sağlık darmadağın sorun olan bir eli eskisinden dahada güzel hale getirmişssiniz. Hakan hocama bizi sizle tanıştırıp vesile olduğu için şükran minnetlerimi sunuyorum kendisinede.Hocamın sizin mütevaziliğiniz aşırı ikna gücünüz ameliyata girmeden vermiş olduğunuz moral içinde çok teşekkür ederim böyle değerli hekimlerimizin bize ihtiyacımız oldunu bilmek çok harika bişey diyorum ki bu rahatsızlığı olanlar ersin hocamdan başkasına asla gitmemeli kişiliği insanlığı hekimkiği güleryüzlülüğüde açısından. hocam hep başarılı olun sizle gurur duyuyorum kendi adıma.Bu arada demiştiniz ya solda aynı kendimi hazır hissettiğim an yanınıza geleceğim kızımla.Saygı veSevgilerimizle.Zeynep Figen Nasır

 • S

  Sevgili doktorum, Ben Sudenaz 10 yaşındayım.Mermer masa düşmesiyle tırnak kısmından parmağımı kaybettim . Büyükçekmeceden Aksaraya kadar hastane dolaştık bütün hastanelerde Vatan hastanesini önerdiler. Bizde Vatan Hastanesine geldik. Çok şanslıymışım ki sizin gibi bir doktorla karşılaştım . Ve sizleri görünce hemen sevdim . Benimle konuşarak bana moral verdiniz . Ben hiç amiliyata girmediğim çok korkuyordum ve parmağımı o halde gördüğüm için çok üzgündüm . Ama siz hem cesaret hemde canım yanmadığını söylince hem sizden cesaret alarak amiliyata girdim . Gözlerimi açtığımda bir baktım odamdayım . Ve o günden bügüne kadar sizlere dua ettim . Amiliyattım başaralı geçtiği için sizlere çok ama çok teşekkür ederim sizleri çok seviyorum görüşmek üzere :D

 • E

  Sn Ersin Hoca uzmanlığı ve doktorluğuyla olduğu kadar insanlığıyla ön plana çıkmaktadır. Senelerce parmaklarımın takılması nedeniyle elimi kullanamıyordum ve sağ elim olduğu için de hayatım oldukça kısıtlanıyordu. Kendisinin gerçekleştirdiği yarım saatlik bir ameliyat neticesinde elimde hiçbir problem kalmadı. Kendisine minnettarım...

 • H

  Ersin hocamız parmağımdaki kisti mikro cerrahi yöntemiyle başarılı bir şekilde almıştır. Kendisi ve ekibine hem hasta ilişkilerinde gösterdikleri olumlu yaklaşım hem de her aşamada hissedilen profesyonel uzmanlıkları nedeniyle teşekkür ederim.

 • Ç

  27 Mayıs 2014 tarihinde İstanbul Cerrahi Hastanesinde yaklaşık 8 cm lik bir yağ bezesi aldırdım.İçtenliği ve samimiyeti insana kendini emin ellerde oldugunu hemen hissettiriyor.Operasyon sonrasında hıc bir sıkıntı yasamadım.Ersin beyi herkese gonul rahatlığıla tavsiye ederim.Doktorumuz bir tane.Teşekkürler .....

 • F

  Tedavimin teşhisinden ameliyata kadar ve sonrasında titizlik, dikkat ve şefkat gördüm. Mükemmel bir ameliyatı. Kendisine ve ekibine çok teşekkür ederim. Elleriniz dert görmesin hocam.

 • A

  Ersin Bey'e bugün muayene oldum. Diyebilirim ki hipokrat yeminini içtenlikle yapmış bir insan. Gerçek bir hekim ve güvenilir bir insan olduğunu söyleyebilirim. Kendisine çok teşekkür ederim.

Hakkımda

Hakkımda

 • Ortopedi ve Travmatoloji Doçentiyim. 25 yıldır el cerrahisi ve mikrocerrahi uygulamaktayım

Okullar / Eğitimler

 • Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi
 • Akdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesi, Ortopedi ve Travmatoloji Anabilim Dalı, Araştırma görevlisi,

Deneyimler

 • Elazığ Devlet Hastanesi, Ortopedi ve Travmatoloji Uzmanı,
 • Akdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesi Ortopedi ve Travmatoloji Anabilim Dalı, Yardımcı Doçent ,
 • Fransız Pasteur Hastanesi, El Cerrahisi ve Mikrocerrahi Bölümü

Fotoğraflar

Röportaj

Bu uzmanlık alanını tercih etme sebebiniz nedir?

Ortopedi uzmanı olmam o günlerdeki koşulların yönlendirmesi sonucu olmuştu, ancak el cerrahisi ile ilgilenmem ve el cerrahı olmaya karar vermem mikrocerrahi ile gerçekleşen mucizeleri görmem sayesinde oldu.

Mutlaka zor bir meslektir, o yüzden şöyle soralım: Mesleğinizin kendine özgü zorlukları nelerdir?

Ben el cerrahisi ile uğraşıyorum ve hastalarımın yaklaşık yarısı acil olgulardır. Gün ve saat kavramı olmadan hasta kabul etmek benim karşılaştığım zorluklardandır.

Yaptığınız iş ile ilgili en sevdiğiniz 3 şey nedir?

Ben el cerrahisi ve mikrocerrahi uygulamaları yapıyorum. Kopan bir organın tekrar yerine takılması bana bunca yıldan sonra bile bir mucizenin gerçekleşmesi gibi geliyor. Böyle bir ameliyatın gerçekleşmesi bana hastanın mutluluğundan öte zor bir işin başarılması olarak büyük bir keyif veriyor. Hastanın mutluluğunu paylaşmak ise ayrı bir mutluluk konusu.

Görev yaptığınız süre içerisinde sizi keyiflendiren veya aklınızda kalan bir vaka veya olayı bizimle paylaşmak ister misiniz?

Yıllar öncesinde bir bilekten el kopuğu ameliyatı yapıyoruz. Her şey yolunda gidiyor, hastanın elini taktık, kan dolaşımı sağlandı ve 7 saat süren bir ameliyatın sonuna yaklaşıyorduk. Saat gece yarısına geliyor ve ekip aç. Ameliyat sonrası yemek üzere 24 saat açık bir restorandan sipariş vereceğiz. Ameliyathane personeline herkes ne istediğini soruyor. O sırada hastadan “Hocam ben de açım, adana kebap isterim” diye ses geldi. Biz hemen hemen bütün el ameliyatlarını hastanın kolunu uyuşturarak yaparız ve kısmen uyuturuz. Bu arada hasta uyanmış ve sohbetimizi dinliyormuş. Bir porsiyon da hastamız için sipariş vermiştik.