Tahmini yanıtlama süresi:

Adres

Antares Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği
Ahatlı mah.Ulusoy cad.No:42/A, Kepez, Antalya


Bu adreste kabul edilen sigortalar

Sigortasız hastalar


Kabul edilen yaş grubu: yetişkin, her yaştan çocuk
Nakit, Kredi kartı

Randevu


Hizmetler

Başlıca Hizmetler


Ahatlı mah.Ulusoy cad.No:42/A, Antalya

Ücretler Hakkında

Antares Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği

Özgeçmiş

Hakkımda

1995 yıllında Antalya'da dünyaya geldim. Orta öğretimi Hacı Melike Mehmet Bileydi Anadolu Lisesinde tamamlama müteakip 2015 yıllında İstanbul Medipol ...

Daha fazla


Okullar / Eğitimler

  • İSTANBUL MEDİPOL ÜNİVERSİTESİ

Deneyimler

  • ANTARES AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI POLİKLİNİĞİ

Fotoğraflar


Bilinen Diller

  • İngilizce

Diğer içerikler

Röportaj

5 hasta/danışan görüşü

Genel skor

N
Doğrulanmış
Konum: Antares Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği Randevu

Esra Hanım’dan iki kez dolgu; bir kez diş taşı temizliği ve bir kez de ilk kontrol olmak üzere toplamda 4 kez hizmet aldım. İlk karşılamadan uğurlamaya kadar, klinikte geçirdiğim süreç boyunca güler yüzlü yaklaşımı; yapılan ve yapılacak olan işlemlerle ilgili ayrıntılı şekilde açıklamalarda bulunması ve mesleki kabiliyetleri ile kesinlikle mükemmel bir doktor olduğu izlenimine kapıldım.

Kendisine herhangi bir tavsiye üzerine değil; tesadüfen muayene olmuştum ancak şu an herkese ben tavsiye ediyorum. Eski bir dolgumun düzeltilmesi, yeni dolgu yapılması kolay bir süreç olmamasına ve işlemler gerçekleştirilirken refleks olarak sürekli yutkunmama, yani zor bir hasta olmama rağmen sabırla, anlayışla ve profesyonelce işlemlerini gerçekleştirdi. Sonuçlardan çok memnunum.

B

Ben Esra Hanım'a tavsiye sonucu gittim. Arka azı dişimin büyük bir kısmı kırılmıştı, çekilmesi gereken dişimi kurtarabileceklerini söylediler. Dişime zirkonyum kaplama yapıldı. En arka diş olduğu için ölçü almak zor olsa da kendisi ölçü esnasında da çok sakindi ve beni strese sokacak hiçbir tavrı da olmadı. Diş hekimi korkumu da Esra Hanım'la yendim biraz. Çok tatlı ve güler yüzlüydü eminim ki tüm hastalarına karşı öyledir. Çevreme de tavsiye ederim hatta ediyorum.

H
Doğrulanmış
Konum: Antares Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği Randevu

Esra hanıma dolgu ve protez işlemlerim için gittim. Tedavi öncesi endişelendiğim bazı konularla ilgili bana ayrıntılı olarak bilgi verdi ve rahatlattı. Kendisi oldukça titiz çalışan, hastalarıyla ilgili ve güleryüzlü bir hekim.Kendisinden çok memnun kaldım.Ayrıca klinikleri çok temiz, ferah ve nezihti. Herkese gönül rahatlığıyla tavsiye ediyorum.

H
Doğrulanmış
Konum: Antares Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği Randevu

Nişan günümün evvelsi günü, her zaman ki doktorum izinli olduğu için kendisine feci bir ağrı ile başvurdum. Hem dolgu yenileme ile ağrım kesildi hem de diş taşı temizliği ile daha özgüvenli hissettim. Eli çok hafif anesteziyi vurduğunu anlamadım bile.

A
Doğrulanmış
Konum: Antares Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği Randevu

Esra hanıma çürüklerim ve diş taşı temizliği için başvurdum, detaylı muayene sonucu yapılması gereken işlemleri tek tek anlattı, tedavi sürem çok rahat geçti ve çok memnun kaldım. Titiz bir şekilde çalışması ve güler yüzlü yaklaşımı için herkese tavsiye ederim.

Hata oluştu, tekrar deneyin

Sıkça Sorulan Sorular