Adresler

Benzer Doktorlar, Uzmanlar

Hakkımda

about-me-iconCreated with Sketch. Hakkımda

  • Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi mezunudur.

Hasta, Danışan Görüşleri

Görüşünüzü paylaşın
5

Genel skor
6 görüş

  • Dakiklik
  • Alaka
  • Mekan
  • Eyüp Sabri Ercan...ergen ve çocuk psikiyatrisi profesör ü gerçek den on numara bir insan ve on numara bir doktor dur yaklaşık olarak 6 yıl dan itibaren oğlum un düzenli olarak kontrolünü ve takipini yapmaktadır.Ben kısa ve öz olarak prof.dr Eyüp Sabri Ercan dan ALLAH razı olsun diyorum...Y.Y.

  • eyüp sabri ercan beni birinci sınıftan beri takip eden ve artık benim için bir doktordan çok bi abi yada hayatımı nasıl yönlendirmem gerektiğini öğreten bi hoca gibidir. Bu güne kadar dediklerini ve tavsiyelerini harfiyen yerine getirmiş ve uygulamış birisi olarak söylüyorum en son bana söylediklerini yapmasaydım şuan nerede napıyo olurdum diye bi hikaye anlattı ve gördümkü şuan Antalya da inşaat mühendisliği okuyosam maddi olarak babam karşılıyo olsa bile herkesten önce beni burda okutanın o olduğunu çok net söyleye bilirim ve Türkiye'ye dikkat dağınıklığı ve hiperaktivite'nin bir hastalık olduğunu ancak bu hastalığa sahip olanların hiç kimseden geri değil hatta çoğunun ileri olduğu öğreten kişi olduğunu söyleye bilirim ve ondan öğrendiğim kadarıyla hiç bir zaman başarısız olmayız sadece dikkat etmemişizdir. onu her aradığımda herhangi bir konuda başarısız olduğumu söylediğimde bana geri dön bir daha düşün bakalım neye dikkat etmemişsin dediğinde kesinlikle gözümden kaçan birşeyin olduğunu görebiliyorum.

  • Oğlumu Gata'da Çocuk ve Ruh Sağlığı doktoruna götürdüm. Aylardan Haziran'dı. Doktorumuz oğlumun dikkat eksikliğinin olduğunu söyledi ve daha sonra da nörolojiye sevk edildik. 5 yaşındaki oğluma bilişsel gerilik teşhisi kondu. Bunların yanında ayrıca oğlumun dikkat eksikliği ve davranış bozuklukları var. Doktor Bey sağ olsun bana dikkat eksikliği kitabını tavsiye etti. Hemen aldım. Güzel, kaliteli içeriklere sahip bir kitap. Eyüp Hocamıza teşekkür ediyorum. Bana önerebileceği farklı kitapların da olduğunu düşünüyorum.

  • Ne gariptir ki Eyüp Sabri Ercan Hocam diğer doktorlardan farklı olarak, kendisi de hiperaktif ve dikkat eksikliği olan birisidir. Bana yazdığı ilaçları zamanında kendisi de kullanmıştır. Bir üniversite öğrencisi olarak ilk sene üniversite sınavında başarısız olmuştum. Ardından Eyüp Bey ile birlikte bir takım gibi hareket ederek 2. yılımda girdiğim sınavda tam 80 puan daha fazla aldım ve şu anda makine mühendisliği okuyorum. Eğer ben burada okuyorsam bunu önce aileme sonra da Eyüp Bey'e borçluyum.

  • Kendisi Benim 2 yıl öncesine kadar doktorumdu;çocuk psikiyatrisinden ilaç alamadığımdan dolayı aynı muayenehanede erişkinler ile ilgilenen bir doktorla devam ediyorum.İlk önce şunu belirtmeliyim ki Eyüp Sabri Ercan sıradan doktorlardan farklı olarak kendisi de bir hiperaktivie ve dikkat eksikliği hastasıdır.Yazdığı ilaçlar kendisinin de kullandığı ilaçlardır.Üniversite öğrencisiyim.ilk sene üniversite sınavında başarısız olmuştum ve gerçekten eyüp bey ile birlikte bir takım gibi hareket ederek 2. yılımda ilk yılımdaki sınavımdan tam 80 puan fazla aldım.Şuan Makine Mühendisliği öğrencisiyim ve kesinlikle geldiğim yeri ailem kadar Eyüp bey'e de borçluyum.

  • gata ya çocuk ve ruh sağlığı doktarına oğlumu götürdüm,haziran ayında ve dikkat eksikliğinin olduğunu söyledi ve daha sonrada nörolojiye sevketdi oğlumu şuanda 5 yaşında ve teşhis olrak bilişsel gerilik kondu.ve dikkat eksikliği ve davranış bozukluğu var sağolsun doktor bey eyür hocamızın dikkat eksikliği kitabını tavsiye etti ve bende hemen aldım ve şuanda hala okumaktayım çok güzel içerikli bilinçlendiren bir kitap eyüp hocamıza teşekkür ediyorum.bana önerebileceği başka kitaplarının olduğunu düşünüyorum ....

Bu doktor musunuz?

392

hasta son 30 günde bu profili görüntüledi

Bu profil sizin mi?
Kontrolü devralın