Opr.Dr.

Fatih Kul

Genel cerrahi

Online randevu alın ya da bizi ücretsiz arayın: 0 850 333... numarayı göster

Randevu al Son 30 gün içerisinde 389 profil ziyareti var

Op. Dr. Fatih Kul, İlkokul eğitimini Giresun'un Eynesil ilçesinde; ortaokul ve lise eğitimini ise Giresun Hamdi Bozbağ Anadolu Lisesi'nde tamamladıktan sonra 1998 yılında Uludağ Ün... daha fazla

Randevu al

Tarih seçip, randevunuzu aldıktan sonra size doğrulama e-maili göndereceğiz.

Hasta soruları (36)

 • Kilo Problemi

  Merhaba, Yaşım 28 boyum 169 kilom 107 mide küçültme ameliyatı yaptırmak istiyorum. Bilgi verebilirmisiniz?

  Teşekkürler

  DOKTORUN CEVABI:

  Opr.Dr. Fatih Kul

  merhabalar geçmiş olsun. Vücut kitle endeksin 37-38 bandında. Yani obezite cerrahisi iin adaysın. kapalı mide küçültme operasyon ile eğer kilo vermeni engelleyen bir hastalığın yoksa, çok kilo verebilirsin… Daha fazla

 • çarpıntı , tıkanma ve aşırı gaz

  merhaba hocam 29 yaşında ve erkeğim.Bağırsak ve midemle ilgili sıkıntılarım var. Bağırsaklarımda aşırı gaz oluyor ve bu da beni tıkıyor sürekli bir geğirme ihtiyacı duyuyorum.İçimdeki gazı ben bile farkediyorum bastırdıkça yer değiştiriyor .Geğiremediğim zaman rahatsızlanıyorum ve akabinde çarpıntım… Daha fazla

  DOKTORUN CEVABI:

  Opr.Dr. Fatih Kul

  Bence sizin bazı gıdalara karşı tolerasyonunuz yok ve o gıdaları tükettiğinizde gazınız oluyor. Müsait olduğunuzda gelin değerlendirelim...Uygun bir diyet ve ilaç tedavisi ile düzeleceğinizi düşünüyorum...Daha fazla

Tüm cevapları kontrol et (36)

Soru sorun

Sorunuz (kişisel bilgileriniz hariç) profilde yayınlanacak.

Soru sorun

Hakkımda

Hakkımda

 • Op. Dr. Fatih Kul, İlkokul eğitimini Giresun'un Eynesil ilçesinde; ortaokul ve lise eğitimini ise Giresun Hamdi Bozbağ Anadolu Lisesi'nde tamamladıktan sonra 1998 yılında Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesinde tıp eğitimine başladı ve 2004 yılında mezun oldu. Mezuniyetinin ardından, 2005 yılında Uludağ Üniversitesi Genel Cerrahi bölümünde Genel cerrahi ihtisasını sürdürerek kolorektal, hepatobilier, üst gastrointestinal sistem, endokrin ve meme cerrahisi eğitimini 2010 yılında tamamlamış ve genel cerrahi uzmanı olmaya hak kazanmıştır.

  Op. Dr. Fatih Kul, Bursa'da Mustafakemalpaşa Devlet Hastanesi ve Ordu'da Fatsa Devlet Hastane'sinde çalışmıştır ve 2014 yılının Kasım ayından itibaren Kocaeli Özel Konak Hastanesi'nde hasta kabul etmekte olup ayrıca evli ve 1 çocuk babasıdır.

Mezun olunan okullar

 • Bursa Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi, 2004
 • Uludağ Üniversitesi, İhtisas, 2010

Deneyimler

 • Özel Konak Hastanesi
 • Bursa Kemalpaşa Devlet Hastanesi
 • Ordu Fatsa Devlet hastanesi

Fotoğraflar

Hasta görüşleri

 • çok memnunum

  Fatih hocam ilk önce seni ve senin gibi doktorları ALLAH başımızdan eksik etmesin.sizin yanınızda çift taraflı kapalı kasık fıtık ameliyatı oldum.sizden çok memnun kaldım.gerçekten çok iyi bir doktorsunuz.sizi herkeze tavsiye edecem.ALLAH sizden razı olsun.Ailenizle mutlu günler yaşarsınız inşaallah.
  Abdulkadir SARIKAYA
  01.04.2016

 • çok memnunum

  Fatih Hocam'ın elinin cerrahi alanında başarılı olduğunu duyduğum için gittim.Göbek fıtığından dolayı ameliyat oldum. Laparoskopik olduğu için biraz sıkıntı yaşadım. Laparoskopik ameliyatlarda içeriye hava gönderdikleri için bazı sorunlar yaşanabileceğini Hocam zaten belirtmişti. Ameliyat olduktan sonra göbeğim eski durumuna geldi. Birinci gün değilde ikinci gün ayağa kalkabildim. İlgisinden ve doktorluğundan dolayı tanıdıklarıma tavsiye edebileceğim bir hekim.

 • çok memnunum

  Konak hastanesine gittiğimde yönlendirildim. Hastasına karşı çok açık ve net. Sıcak tavırlı ve arkadaş gibi davranan bir hekim. Karaciğer rahatsızlığımdan dolayı gittim.Tedavim gerçekleştikden sonra safrakesem alındı ve reflü tedavisi gerçekleştirdim. Normal ameliyat sonrası olabilecek komplikasyonlardan başka birşey yaşamadım. Ekstra bir durum yaşamadım. Detaylı olarak bilgilendiriyor hastasını ve özellikle bu durum hasta için çok önemli. Fatih Hocam'ı herkes'e tavsiye ediyorum.

 • çok memnunum

  doktor bey sizin gitmenize çok üzüldk yeni görevinizde başarılarınızın dewamını dilerim.Hangi hastanede görev alıyorsunuzşuan merak ediyoruz.simdideen teseekuuurlerrrrr :)))

 • çok memnunum

  anneme yapmış olduğunuz guatr ameliyatından çol memnunuz. size çoook kez teşekkürler. zaten kontrole geleceğiz...

 • çok memnunum

  DOKTORUM,YAPMIŞ OLDUĞUNUZ SAFRA KESESİ AMELİYATIMI SİZİN SAYENİZDE BAŞARILI GEÇMİŞTİR.GÖREVİNİZDE İLELEBET BAŞARILAR DİLERİM.ÇOK TŞK.EDERİM.

 • çok memnunum

  kendisine yakın ilgisinden dolayı teşekkür ederim. Safra kesesi ameliyatımı kendi ilçemde laparoskopik olarak yani kapalı ameliyat ile tedavi edip beni sağlığıma kavuşturduğu için kendisine sonsuz teşekkürler..

 • çok memnunum

  KONU İNSAN BEDENİ VE RUHU İSE TEDAVİ TEBESSÜM İLE BAŞLAR BENCE.FATİH BEY İYİ BİR TERAPİ GİBİ MESLEKİ BAŞARISINA DENECEK SÖZ YOK..VARLIGI İÇİN TEŞEKKÜRLER..