Online randevu alın ya da bizi arayın: 0 850 333... numarayı göster

Calendar-iconCreated with Sketch. Randevu al Son 30 gün içerisinde 398 profil ziyareti var

Op. Dr. Fatih Kul, İlkokul eğitimini Giresun'un Eynesil ilçesinde; ortaokul ve lise eğitimini ise Giresun Hamdi Bozbağ Anadolu Lisesi'nde tamamladıktan sonra 1998 yılında Uludağ Ün... daha fazla

Randevu al

info-iconCreated with Sketch. Tarih seçip, randevunuzu aldıktan sonra size doğrulama e-maili göndereceğiz.
 • acil lütfen

  mezenşimal tümör kansermidir. yapılan 8x7.5x8 cm boyutlarında yumuşak doku kitle izlenmiştir yazıyor.

  DOKTORUN CEVABI:

  Op.Dr. Fatih Kul

  mezenşimal tümör de bir çeşit kanserdir ama burada önemli olan patolojik incelemede kitlenin türüdür. Çoğunlukla kitlenin temzice çıkarılması yeterlidir ama bazı agrasif türlerde ameliyat sonrası ek tedaviler… Daha fazla

 • Kan alırken iğne kırılır mı

  Merhaba ben 3 gün önce devlet hastanesinde kan aldırdım, iğneyi soktuktan sonra damarım kaydığı için iğneyi içeride bir iki kez oynattı ama ben çok tedirgin oldum. Eğer kan alırken iğne kırılsaydı hemşire fark eder miydi ya da ben hissedebilir miydim? Yoksa gözden kaçabilir mi? 3 gün geçti ama hala iğne… Daha fazla

  DOKTORUN CEVABI:

  Op.Dr. Fatih Kul

  röntgen çektirin ve bu sorunuzıun yanıtını hemen alın. Röntgen filminde iğne varsa muhakkak görünecektir..

Hakkımda

Hakkımda

 • Op. Dr. Fatih Kul, İlkokul eğitimini Giresun'un Eynesil ilçesinde; ortaokul ve lise eğitimini ise Giresun Hamdi Bozbağ Anadolu Lisesi'nde tamamladıktan sonra 1998 yılında Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesinde tıp eğitimine başladı ve 2004 yılında mezun oldu. Mezuniyetinin ardından, 2005 yılında Uludağ Üniversitesi Genel Cerrahi bölümünde Genel cerrahi ihtisasını sürdürerek kolorektal, hepatobilier, üst gastrointestinal sistem, endokrin ve meme cerrahisi eğitimini 2010 yılında tamamlamış ve genel cerrahi uzmanı olmaya hak kazanmıştır.

  Op. Dr. Fatih Kul, Bursa'da Mustafakemalpaşa Devlet Hastanesi ve Ordu'da Fatsa Devlet Hastane'sinde çalışmıştır ve 2014 yılının Kasım ayından itibaren Kocaeli Özel Konak Hastanesi'nde hasta kabul etmekte olup ayrıca evli ve 1 çocuk babasıdır.

Mezun olunan okullar

 • Bursa Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi, 2004
 • Uludağ Üniversitesi, İhtisas, 2010

Deneyimler

 • Özel Konak Hastanesi
 • Bursa Kemalpaşa Devlet Hastanesi
 • Ordu Fatsa Devlet hastanesi

Fotoğraflar

Hasta değerlendirmeleri:

 • Fatih hocam ilk önce seni ve senin gibi doktorları ALLAH başımızdan eksik etmesin.sizin yanınızda çift taraflı kapalı kasık fıtık ameliyatı oldum.sizden çok memnun kaldım.gerçekten çok iyi bir doktorsunuz.sizi herkeze tavsiye edecem.ALLAH sizden razı olsun.Ailenizle mutlu günler yaşarsınız inşaallah.
  Abdulkadir SARIKAYA
  01.04.2016

 • Fatih Hocam'ın elinin cerrahi alanında başarılı olduğunu duyduğum için gittim.Göbek fıtığından dolayı ameliyat oldum. Laparoskopik olduğu için biraz sıkıntı yaşadım. Laparoskopik ameliyatlarda içeriye hava gönderdikleri için bazı sorunlar yaşanabileceğini Hocam zaten belirtmişti. Ameliyat olduktan sonra göbeğim eski durumuna geldi. Birinci gün değilde ikinci gün ayağa kalkabildim. İlgisinden ve doktorluğundan dolayı tanıdıklarıma tavsiye edebileceğim bir hekim.

 • Konak hastanesine gittiğimde yönlendirildim. Hastasına karşı çok açık ve net. Sıcak tavırlı ve arkadaş gibi davranan bir hekim. Karaciğer rahatsızlığımdan dolayı gittim.Tedavim gerçekleştikden sonra safrakesem alındı ve reflü tedavisi gerçekleştirdim. Normal ameliyat sonrası olabilecek komplikasyonlardan başka birşey yaşamadım. Ekstra bir durum yaşamadım. Detaylı olarak bilgilendiriyor hastasını ve özellikle bu durum hasta için çok önemli. Fatih Hocam'ı herkes'e tavsiye ediyorum.

 • doktor bey sizin gitmenize çok üzüldk yeni görevinizde başarılarınızın dewamını dilerim.Hangi hastanede görev alıyorsunuzşuan merak ediyoruz.simdideen teseekuuurlerrrrr :)))

 • anneme yapmış olduğunuz guatr ameliyatından çol memnunuz. size çoook kez teşekkürler. zaten kontrole geleceğiz...

 • DOKTORUM,YAPMIŞ OLDUĞUNUZ SAFRA KESESİ AMELİYATIMI SİZİN SAYENİZDE BAŞARILI GEÇMİŞTİR.GÖREVİNİZDE İLELEBET BAŞARILAR DİLERİM.ÇOK TŞK.EDERİM.

 • kendisine yakın ilgisinden dolayı teşekkür ederim. Safra kesesi ameliyatımı kendi ilçemde laparoskopik olarak yani kapalı ameliyat ile tedavi edip beni sağlığıma kavuşturduğu için kendisine sonsuz teşekkürler..

 • KONU İNSAN BEDENİ VE RUHU İSE TEDAVİ TEBESSÜM İLE BAŞLAR BENCE.FATİH BEY İYİ BİR TERAPİ GİBİ MESLEKİ BAŞARISINA DENECEK SÖZ YOK..VARLIGI İÇİN TEŞEKKÜRLER..