Op. Dr.

Fatih Kul

verifiedCreated with Sketch.

Genel cerrahi

9 görüş +ekle

Randevu ve bilgi için bizi arayın: 0850 333 0344

Randevu al Soru Sor Son 30 gün içerisinde 331 profil ziyareti var

1979 doğumluyum. 1998'de Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesinde tıp eğitimime başladım ve 2004'de mezun oldum. 2005'de Uludağ Üniversitesi Genel Cerrahi bölümünde Genel cerrahi eğitimime… daha fazla

Randevu al

Randevu oluşturmak ücretsizdir. Uygun bir tarih/saate tıklayarak randevu alabilirsiniz.

Hasta / Danışan Görüşleri

5

Genel skor
9 görüş

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
 • S
  Yer: Özel Konak HastanesiHizmet: Laparoskopik Reflü Cerrahisi

  10 yılı aşkın bir süredir devam eden mide yanması ve ağrıları hayatı mı kabusa çevirdi Fatih beyle tanıştık ameliyat oldum Allah kendisinden razı olsun bütün sıkıntı larimdan kurtuldum fatih beye çok çok teşekkür ederim herkese tavsiye ederim.....????????????????????

 • Fatih hocam ilk önce seni ve senin gibi doktorları ALLAH başımızdan eksik etmesin.sizin yanınızda çift taraflı kapalı kasık fıtık ameliyatı oldum.sizden çok memnun kaldım.gerçekten çok iyi bir doktorsunuz.sizi herkeze tavsiye edecem.ALLAH sizden razı olsun.Ailenizle mutlu günler yaşarsınız inşaallah.
  Abdulkadir SARIKAYA
  01.04.2016

 • D

  Fatih Hocam'ın elinin cerrahi alanında başarılı olduğunu duyduğum için gittim.Göbek fıtığından dolayı ameliyat oldum. Laparoskopik olduğu için biraz sıkıntı yaşadım. Laparoskopik ameliyatlarda içeriye hava gönderdikleri için bazı sorunlar yaşanabileceğini Hocam zaten belirtmişti. Ameliyat olduktan sonra göbeğim eski durumuna geldi. Birinci gün değilde ikinci gün ayağa kalkabildim. İlgisinden ve doktorluğundan dolayı tanıdıklarıma tavsiye edebileceğim bir hekim.

 • T

  Konak hastanesine gittiğimde yönlendirildim. Hastasına karşı çok açık ve net. Sıcak tavırlı ve arkadaş gibi davranan bir hekim. Karaciğer rahatsızlığımdan dolayı gittim.Tedavim gerçekleştikden sonra safrakesem alındı ve reflü tedavisi gerçekleştirdim. Normal ameliyat sonrası olabilecek komplikasyonlardan başka birşey yaşamadım. Ekstra bir durum yaşamadım. Detaylı olarak bilgilendiriyor hastasını ve özellikle bu durum hasta için çok önemli. Fatih Hocam'ı herkes'e tavsiye ediyorum.

 • M

  doktor bey sizin gitmenize çok üzüldk yeni görevinizde başarılarınızın dewamını dilerim.Hangi hastanede görev alıyorsunuzşuan merak ediyoruz.simdideen teseekuuurlerrrrr :)))

 • H

  anneme yapmış olduğunuz guatr ameliyatından çol memnunuz. size çoook kez teşekkürler. zaten kontrole geleceğiz...

 • A

  DOKTORUM,YAPMIŞ OLDUĞUNUZ SAFRA KESESİ AMELİYATIMI SİZİN SAYENİZDE BAŞARILI GEÇMİŞTİR.GÖREVİNİZDE İLELEBET BAŞARILAR DİLERİM.ÇOK TŞK.EDERİM.

 • M

  kendisine yakın ilgisinden dolayı teşekkür ederim. Safra kesesi ameliyatımı kendi ilçemde laparoskopik olarak yani kapalı ameliyat ile tedavi edip beni sağlığıma kavuşturduğu için kendisine sonsuz teşekkürler..

 • A

  KONU İNSAN BEDENİ VE RUHU İSE TEDAVİ TEBESSÜM İLE BAŞLAR BENCE.FATİH BEY İYİ BİR TERAPİ GİBİ MESLEKİ BAŞARISINA DENECEK SÖZ YOK..VARLIGI İÇİN TEŞEKKÜRLER..

Hakkımda

Hakkımda

 • 1979 doğumluyum. 1998'de Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesinde tıp eğitimime başladım ve 2004'de mezun oldum. 2005'de Uludağ Üniversitesi Genel Cerrahi bölümünde Genel cerrahi eğitimime başladım. Kolorektal, hepatobilier, üst gastrointestinal sistem, endokrin ve meme cerrahisi eğitmimi tamamlayıp 2010'da genel cerrahi uzmanı olarak mezun oldum. ''Total tiroidektominin Hemitiroidektomi aşamasında çalışılan İPTH ile postoperatif hipoparatiroidizm arasındaki ilişkinin araştırılması'' konulu tezimi yazdım. 2011'de, Türk cerrahi Derneğinin düzenlemiş olduğu Board sınavını başarı ile geçip Türk Cerrahi Yeterlilik Belgesi almaya hak kazandım. Bursa Mustafakemalpaşa Devlet Hastanesi ve Ordu Fatsa devlet hastanelerinde çalıştım. Çalıştığım süre boyunca açık ve laparoskopik ameliyatlar ile hastalarımıza hizmet verdim. Kasım 2014 'den beri Kocaeli Özel Konak Hastanesi 'nde hastalarımızın sağlığı için hizmet vermekteyim. Evli ve 1 çocuk babasıyım.

  2005 Genel Cerrahi Güncel Yaklaşım Kongresi'ne katıldım. 20006 Ulusal Cerrahi Kongresi'ne katıldım. 2009 yılında Enteral Parenteral Nutrisyon Kongresi'ne katıldım. 2010 Ulusal Cerrahi Kongresi'ne katıldım. 2012 Ulusal Cerrahi Kongresi'ne katıldım. 2014 Ulusal Cerrahi Kongrelerine katıldım. 2015 ocak ayında TOSS tarafından düzenlenen Obezite ve metabolik hastalıklar toplantısına katıldım. 2015 Mart ayında Laparoskopik Bariatrik Cerrahi Kursu'na katıldım. 2016 Ekim ayında Laparoskopik Bariartrik Cerrahi Kursu'na katıldım.

  Kolon ve RektumHastalıkları dergisinde ''Kolonun Divertiküler Hastalığı'' başlıklı yazım yayınlandı. 2015 Ulusal Cerrahi Kongresinde ''Nüks kasık fıtıklarında laparoskopik onarım'' posterimiz sunuldu.

  Türk Cerrahi Derneği üyesiyim. Bursa Cerrahi Derneği üyesiyim. Türk obezite Cerrahisi Derneği Üyesiyim. Türkiye Bariatrik ve Metabolik cerrahi Derneği Üyesiyim. Endoskopik Laparoskopik Cerrahi Derneği üyesiyim. Ulusal Travma ve Acil Cerrahi Derneği üyesiyim.

Okullar / Eğitimler

 • Uludağ üniversitesi tıp fakültesi
 • Uludağ Üniversitesi Genel Cerrahi Kliniği

Deneyimler

 • Kocaeli Özel Konak Hastanesi (2014-Halen)

Fotoğraflar