Yrd. Doç. Dr.

Fatma Görgülü

Göğüs hastalıkları

Online randevu alın ya da bizi arayın: 0850 202... numarayı göster

Calendar-iconCreated with Sketch. Randevu al Son 30 gün içerisinde 102 profil ziyareti var

Dr. Fatma Görgülü, hastalarına Medical Park Fatih Hastanesi'nde hizmet vermektedir. daha fazla

Randevu al

info-iconCreated with Sketch. Randevu almak ücretsizdir. Aşağıdan uygun bir tarih/saate tıklayarak randevu alabilirsiniz.
 • crp yüksekliği

  Merhaba eşim 5 gündür bronşit . 2 Ayrı doktora gittik 1000 mg antibiyotik kullanıyor şuan. ve eşimde hepatit b var (taşıyıcı)
  Benim sorum şununla ilgili olacaktı;
  Kan testi yaptırdığımızda kandaki crp oranı 52 olarak çıktı. Bunu antibiyotik dışında yani artı yanına eklenebilecek vitamin… Daha fazla

  DOKTORUN CEVABI:

  ÖNCELİKLE GECMİŞ OLSUN
  BRONŞİT SIRAINDA CRP YÜKSEK SEYREDEBİLİR. ENFEKSİYON İÇİN VERİLEN ANTİBİYOTİK UYGUNSA EK TEDAVİYLE CRP DÜŞMESİ MÜMKÜN OLMAYABİLİR.
  HEPATİT B TAŞIYICILIĞI KARACİĞER… Daha fazla

 • benim kardeşim nefes darlığımoldu ve ciğerleri su topladı sebebinin yüksek tansiyon olduğu söyleniyor. şuanda yoğunbakımda ve antibiyotiğe cevap verilmediği söyleniyor. sizceneden böyle birşey oldu?

  DOKTORUN CEVABI:

  ÖNCELİKLE GECMİŞ OLSUN
  CİĞERLERİ SU TOPLADI VE NEFES DARLIĞI DERKEN SANIRIM AKCİĞER SIVISINDAN BAHSEDİYORSUNUZ, BAŞLIK KARACİĞERDE SU TOPLAMASI ŞEKLİNDE ATILMIŞ
  YÜKSEK TANSİYON HASTALARINDA… Daha fazla

Hakkımda

Hasta, Danışan Görüşleri:

 • Annem alerjik astım hastası... Başta tedavisiyle ve en önemlisi yaklaşımıyla bizi iyileştirdi. Her soruya her yakınmaya bıkmadan ve güler yüzü ile cevap verdi. Lüleburgaz'dan onun için geliyoruz. Çok teşekkürler

 • Z

  Memlekette gitmediğim doktor kalmadı. Rahatsızlığıma bir türlü teşhis konulamadı. Fatma hanımı bir arkadaşım tavsiye etti.Odasına girdiğim an pozitif enerjisi beni etkiledi.Hastaya yaklaşımı,sıcaklığı amacının gerçekten insanlara yardım etmek olduğunu hissettiriyor.Hastalığımın ne olduğunu buldu. Verdiği ilaçları düzenli kullandım ve sonuç:çok mutlu ve sağlıklıyım. İyi ki varsınız. Z.M Erzincan

 • Uzun süre devam eden öksürüğümü atlatamamıştım. Bir arkadaşımın tavsiyesiyle doktor Fatma Hanıma gittim. iyi ki de gitmişim tedavisinden çok memnun kaldım. Allah razı olsun. Ayrıca doğallığı ve hastaya yaklaşımı beni çok etkiledi.

 • Kronik astım şikayetim vardı. Nereye gittiysem derdime çözüm bulamadım. Doktorum sayesinde iyleştim. Hastaya yaklaşımı çok iyi. Kendisine teşekkür borçluyum.