Adres

Özel Dermancan Tıp Merkezi
Toros Mahallesi Şehitler Bulvarı No:95/A, Çukurova

Bu adres için online randevu takvimi mevcut değil

Sigortasız hastalar


Randevu


Hizmetler

Başlıca Hizmetler


Toros Mahallesi Şehitler Bulvarı No:95/A, Çukurova

Özel Dermancan Tıp Merkezi

Özgeçmiş

Hakkımda

1985 yılında Mersin Silifke’de doğdum. İlk, orta ve lise eğitimimi Silifke’de tamamladım. 2009 yılında Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden mezun ol...

Daha fazla

42 hasta/danışan görüşü

Genel skor

F
Doğrulanmış
Konum: Dermancan Tıp Merkezi Akupunktur Tedavisi

Özlem hocama akupunktur tedavisi için gittim. Tedaviye başlamadan önce detaylı bilgi vererek öncelikle beni bilgilendirdi. Güleryüzü ve sakin yaklaşımı ile zaten tedaviye başlamadan sizi iyileştiriyor. Tedaviye başlama amacım, alkol sorunum ve geçmişte yaşadığım bir travmaydı. Tedavi sonrası alkol sorunumdan tamamen kurtuldum ve ruh halimdeki değişkenlikler de düzeldi. Daha kararlı ve huzurlu hissediyorum kendimi. Kendisi aldığı eğitimleri alanında çok ama çok başarılı şekilde uyguluyor. Kendisine çok ama çok teşekkür ederim, hayatımı değiştirdi....

E
Doğrulanmış
Konum: Dermancan Tıp Merkezi Nöralterapi

yıllardır çektiğim hiçbir tedaviyle geçiremediğim boyun ve sırt ağrılarım o sihirli ellerle tanıştıktan sonra azalmaya başladı..Dr Özlem Hanımla tedavide henüz ikinci seansta olmamıza rağmen cok ama cok başarılıyız.özellikle gece deliksiz uyuduğumdan beri hocam dualarımdasınız:))herşey için çok tesekkür ediyorum

R
Doğrulanmış
Konum: Dermancan Tıp Merkezi Ameliyatsız Bel Ağrısı Tedavisi

Çok ciddi bel ağrısı ve kas gerginliğim vardı öne eğilemiyor oturamıyor yürüyemiyordum. Fıtık dediler. Ne fizik tedavi ne ilaçlar ne spor egzersiz ne de fizyoterapistlerle hiç bir şekilde 1 gram eksilmeyen ve 2 yıl boyunca beni süründüren, yaşam kalitemi 0 yapan ağrılarımla intihar noktasına gelmişlem özlem hoca ile tanıştım. Yaptığı nöralterapi, osteopati ve güler yüzlü psikolojik desteği ile yavaş yavaş güzeldim gördüğüm 3 4 seans sonrası iyiye giden sağlığım yaklaşık 1 yıl içinde iyileşti. Kendisine bir hayat borçluyum. Nerden çıktıysa karşıma iyi ki çıktı şiddetle tavsiye ediyor ve ağrıları yüzünden hayattan bezen herkese şiddetle tavsiye ediyorum lütfen gidin ve görün çok iyi olacaksınız iyi ki varsınız özlem hanım sizin için ne yazsam az kalır.

Z
Doğrulanmış
Konum: Dermancan Tıp Merkezi Nöralterapi

Agri kesicilerin rahatlatamadigi bir kaç gündür süren hareket ettirdikce artan boyun ağrılarım vardi.tavsiye üzerine gittiğim doktorumuz muayeneden sonra ilk nöral terapi seansıni gerçekleştirdi. Çok büyük ölçüde hissedilir iyileşme gerçekleşti. Doktorumuz sayın Özlem Sapmaz'a çok teşekkür ediyorum.

Doğrulanmış
Konum: Dermancan Tıp Merkezi Nöralterapi

Adana da yaşiyorum özlem hanımı bu siteden buldum birçok tedavi yöntemi denedim fizik tedavi ile alakalı .nöral terapi ve akupunktur benim tedavide son noktam oldu hocamiza ne kadar teşekkür etsem az ağrılarımin geçmesi uyku duzenimin yerine gelmesi benim için en onemlisiydi Adana da ya böyle bilgili ve başarılı doktorun olması sevindirici hocamiza minnettarım.

R
Doğrulanmış
Konum: Dermancan Tıp Merkezi Akupunktur Tedavisi

3 hafta boyunca süren uykusuzluk problemim mevcuttu. Gece de gündüz de uyuyamıyor, sinir problemi, baş ağrısı, stres vb. durumlar yaşıyordum. Özlem Hanım'ın bana uygulamış olduğu akupunktur tedavisi sayesinde ilk uygulamanın ardından bile gece deliksiz bir uyku yaşadım. Güler yüzü ve harika doktor - hasta ilişkisi ile bile uygulama öncesinde de tedavi sürecinde de beni çok yatıştırdı. Yapmış olduğu nokta atışı terapi sayesinde hayatım eski düzenine kavuşmakla kalmadı daha da harika oldu. Kendisine gerçekten çok teşekkür ederim ve bu alandaki en iyi doktorlardan biri olduğunu canı gönülden söylebilirim.

N
Doğrulanmış
Konum: Dermancan Tıp Merkezi Diğer

sevgili doktorum ozlem hanima tesekkurlerimi bir borc bilirim.uzun suren bas agrim migrenim omuz ve sirt agrilarim vardi.ozlem hanim bana norolterapi uygulayarak ilk seansta bile agrilarimi hafifletmeyi sagladi.artik ilac icmeme gerek kalmadan hayatima devam ediyorum.tedavi sirasindahem konusarak hem dinleyerek beni rahatlatti.iyiki varsiniz cok tesekkur ederim Allah razi olsun sizden..

F
Doğrulanmış
Konum: Dermancan Tıp Merkezi Ameliyatsız Fibromiyalji Tedavisi

1 yıl çektiğim şiddetli eklem ağrısı, uykusuzluk için doktorumuz a başvurdum. okadar ilgili tatlı bir bayan ki 3 seansta iyileştim hamdolsun. Çok çok ilgili, dili okadar tatlı, narin biri ki hem ruhsal hem fiziksel olarak çok iyi oldum. Rabbim her daim onunla olsun inş çok sevdim...

Z
Doğrulanmış
Konum: Dermancan Tıp Merkezi Nöralterapi

Doktor hanım güler yüzlü sempatik ve hastaya çok iyi anlayan iyi bir dinleyici Özlem hanım'a 15 yıldır olan şiddetli baş ağrılarımın (migren)giderek artması uyku dinlenme ve ilaç tedavisi ile geçmeyen ağrılarımdan dolayı başvurdum ilaç tedavisinden sonra bile migren ağrımda azalma olmuyordu yaşam kalitemi düşürüyordu Özlem hanım migren ağrılarım için 1.seansda nöral terapi manuel terapi uyguladı ilk seanstan sonra bile ağrılarım azalmaya başladı yüksek dozda aldığım Ağrı kesicileri bıraktım 4 seans nöral terapi yapıldı şuan baş ağrılarım çok az çok iyi hissediyorum günaşırı olan baş ağrılarım kesildi nöral tedavi migren ağrılarıma çok iyi geldi herkese tavsiye ederim özlem hanıma çok teşekkür ederim iyiki yolum düşmüş size elinize emeğinize sağlık .

S
Doğrulanmış
Konum: Dermancan Tıp Merkezi Fiziksel Tıp Ve Rehabilitasyon Randevusu

Doktor hanım güler yüzlü sempatik ve hastayı çok iyi anlayan biri. Ankilozan spondilit ve fibromiyalji hastasıyım ve doktor hanımın ilgisi ve tedavileri sayesinde ağrılarımda baya azalma oldu herkese tavsiye ediyorum.

Hata oluştu, tekrar deneyin

Sıkça Sorulan Sorular

İlgili aramalar